Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155051) NyMRooD válasza eladogeppc (#155039) üzenetére


NyMRooD
őstag

Más szellemi termékéért meg fizetni kell, miért nem lehet egy ilyen egyszerű dolgot megérteni?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#155052) toompa válasza dunc (#155049) üzenetére


toompa
őstag

4 hozzászólással feletted van az új gold füles linkelve. Miért nem azt inkább?

(#155053) seniman válasza Gombinyó (#155010) üzenetére


seniman
addikt

Alza például egy év helyett két év garit ad,de van ahol ötre is lehet hosszabítani.

(#155039) eladogeppc

Volt CFW-s PS3-am,de most jöttem rá,hogy miket hagytam ki az online dolgok mellőzésével.Olyan szintű akciók vannak a store-ban,hogy az exploit meg egyéb marhaságok teljesen hidegen hagynak.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155054) wierra válasza marilllyo (#155050) üzenetére


wierra
senior tag

Tisztára Bóbita óvodai színvonal ez az adok-kapok, amit itt művelnek a fiatalok. :DDD :)) :C

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#155055) pulpi


pulpi
csendes tag

Hali

Olyan kérdésem lenne a fórumtársak felé, hogy van egy ps4pro-m, meg egy monster purity pro fülesem ([link]) össze lehet hozni ezt a kettőt, hogy működjön? :R

[ Szerkesztve ]

(#155056) Gery9112 válasza 3L1T3 (#155027) üzenetére


Gery9112
őstag

XBOX-od van????? :Y és itt humpákolsz???

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155057) Talala válasza Gery9112 (#155056) üzenetére


Talala
senior tag

:DDD :C Ezen besírtam :D

És semmi bajom a box-al! :DD

(#155058) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Ha már fejhallgató, akkor lenne egy kérdésem azokhoz akik értenek hozzá és használták őket. Mi/mekkora a különbség a PlayStation® Wireless Headset 2.0 és a Sony PlayStation 4 Gold Wireless Stereo Headset között?
Nekem az első van és eddig semmi bajom nem volt vele, igaz co-op játéknál mást használok. Cimborám panaszkodott, hogy nem hallja a hangom rendesen. :) De egyedüli játéknál nagyon jó a hangja, persze ez saját vélemény és nem rendelkezem vájt-füllel sem.

(#155059) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!

Van egy többéves Kingdom Datatraveller 8 GB-s pendrive-om. Átformáztam exFAT-ra, majd én másoltam egy kb. 21 perces HD ready felbontású videoklipet (980MB) átmásoltam pendrive-ra, de ez tartott neki bő 30 40 percig(!) majd én bedugtam szgépbe, és felmásoltam ott a HDD-re és ezt megcsinálta 40 MÁSODPERC alatt...
WTF?! :F
Azt hittem hogy pendrávom ócska és kell vennem egy (usb 3.0-as) gyorsabb írás sebességű flashdrive-t, erre kiderül hogy Windowsba 20x gyorsan másolta mint a PS4??!
No tehát akkor ez mit is jelent? Hiába vennék másik gyorsabb pendrive-t, a PS4 csak fix sebességgel másol? Ugye nem? :Y

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#155060) wierra


wierra
senior tag

A játékokban készített fotókat, videókat csak pendrive-re lehet exportálni? Nincs valami kevésbé földhözragadt módszer a kinyerésükre (YT, twitch stb. felejtős)?

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#155061) seniman válasza pulpi (#155055) üzenetére


seniman
addikt

Ha nincs hozzá usb stick és BT-n kommunikál,akkor sehogy. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155062) adamssss


adamssss
veterán

Na srácok!

Meglett a pénzügy szigorlatom jövök vissza a klubba egy PS Pro-val. Bár igaz, csak FHD tv-m van de az viszont OLED így nagyon kíváncsi vagyok.

Ilyenkor gondolom annyi előnyöm lesz, hogy szebb textúrák fognak betöltődni valamint az FPS stabilabb/magasabb lesz.

Más előnyt fogok élvezni?

(meg is vettem Horizon-t azt mondják szódával elmegy és még csak nem is olyan csúnya) :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#155063) wollnerd válasza wierra (#155060) üzenetére


wollnerd
aktív tag

De, lehet közvetlenül is feltölteni a YT-ra és Twitch-re is.
De én nem feltölteni akarom, hanem Wondershare Filmora-val megszerkeszteni....

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#155064) 3L1T3 válasza Gery9112 (#155056) üzenetére


3L1T3
addikt

:DDD :DDD Na azért ezen jót nevettem!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#155065) wierra válasza wollnerd (#155063) üzenetére


wierra
senior tag

Nagyjából ugyanazt akarjuk. (YT, twitch stb. felejtős)
Az elkészített fotót szeretném pl. mailben továbbküldeni.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#155066) kriszpontaz válasza adamssss (#155062) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Más előnyt fogok élvezni?
Nyáron melegebb lesz a lakásban :D
Supersampling mode.

(#155067) Gery9112 válasza 3L1T3 (#155064) üzenetére


Gery9112
őstag

+ Talala

Akkor sikerült elérni a célját. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155068) RangerFox válasza .LnB (#155003) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Elolvastam az írásod. :) Szerintem kicsit sértő a fejlesztőkre nézve, hogy az új játékukat, amit több évig fejlesztenek egy egyszerű dlc-nek nézed. De persze ez mellékes. Lenne egy megjegyzésem az MS konferenciás részhez is, de ez nem az a topik. Tényleg kíváncsiságból kérdezem, mit vártál az Anthem-től, hogy ekkorát csalódtál a látottakban? És mit vártál a Division 2-től?

(#155069) .LnB válasza RangerFox (#155068) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott válaszoltam, a kommentekbe. Nem itt akarom kitárgyalni azt az írást.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155070) Kendek válasza wollnerd (#155059) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván egyetlen nagyobb fájl kb. fél MB/s-es írási sebessége kicsit alacsony. De ezt akkor sem lehet összehasonlítani a számítógépen mért olvasási sebességgel. A technológiából adódóan (QLC/TLC NAND) egy pendrive-ot akár sokkal lassabban lehet írni mint olvasni róla.
PS4 esetén esetleg próbáld meg FAT32 fájlrendszerrel is (4 GiB fájlméretkorlát), mert az exFAT-nak valószínűleg csak userspace drivere lehet, mint ahogyan a FreeBSD-nek is az van amiből származik.

<-ƘƘ->

(#155071) Crytek


Crytek
veterán

Ez a PS Now csak és kizárólag only PS4 kontrollerrel működik vagy jó hozzá pl ps3 joy is?

Next PC Upgrade: 2022

(#155072) Talala


Talala
senior tag

Ma jött meg a Sony DS4 töltőállomás. Jól gondolom, hogy tartható abban a kontroller a mindennapokban is és nem csak töltés esetén lehet bele helyezni?

(#155073) b. válasza Crytek (#155071) üzenetére


b.
félisten

Jó hozzá. :)
Én amikor a Beyondot toltam Xbox joyyal, akkor van egy rész a kiképzőtáborban mikor másznia kell és csak úgy tud leugrani, hogy megrázod a joyt. Na, ott megszívtam. vettem egy Ps3 joyt, azzal toltam végig. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155074) b. válasza #95558144 (#155043) üzenetére


b.
félisten

nem akarok ebbe a vitába beleszálni, de egyetértek veled.
Nekem mindegyik gép van, Ps4 pro is és Xbox One is ( nem x)
Ha crossplatfrom címekkel szeretnék játszani, mint COD , BF satöbbi akkor csak a boxot venném, mert halk, gyors, remek kis masina, ráadásul bejön az irányító is nagyon, meg hát van esély az egérre is náluk. Exkluzívok miatt meg a PS 4 . Mindkettő jó gép hardverileg de felépítésben hűtésben satöbbi szerintem box igényesebb. Elég nehezen szoktam hozzá a rakéta hűtéshez. Játékok terén meg Ps jobb. Én sem akarom most eladni Boxot, mert GOW, és Halo eléggé várós. PS4 pro meg nagyon megérte az árát, mert néha csak keresem az államat meg jön a Last of US 2. !!! :) :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155075) RangerFox válasza Talala (#155072) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, tarthatod benne a kontrollereket.

(#155076) Talala válasza RangerFox (#155075) üzenetére


Talala
senior tag

Köszi a megerősítést. :R

(#155077) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Napi hülye kérdés.
The Last of Us Remasteredhez nagyon kell az angol vagy ellehet lenni nélküle is, mert nem annyira tömény a párbeszéd benne, mint pl a Witcher3ban?

(#155078) b. válasza ProEvoFan (#155077) üzenetére


b.
félisten

Simán végigjátszható nélküle. Messze van a Witchertől :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155079) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#155077) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem megleszel vele, nem bonyolultak a dialógok. Egyébként van magyar feliratos végigjátszás Yt-on, ha esetleg elakadsz. ;)
Ugyanitt napi hülye kérdés: Uncharted 4 digitálisan 6k-ért megéri, vagy inkább lemezesen vegyem?

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#155080) Sordoran válasza ProEvoFan (#155077) üzenetére


Sordoran
addikt

A történet a lényege annak a játéknak, így ha nem érted, nem fogod kiélvezni valódi valóját. Ugyanakkor mivel egy lineáris játékról van szó, így el leszel anélkül is, vagyis elakadni nem fogsz azért, mert nem tudod mit kell csinálni. És végül is nem is vészes a szöveg se.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#155081) ImACeltic válasza ProEvoFan (#155077) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azért egy alap angol mindenképpen kell hozzá, ha érteni akarod a sztorit.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#155082) Mikeraem


Mikeraem
csendes tag

Sziasztok vettem egy usb-s könig kulso hangkartyat mivel nincs tv sem speakeres monitorom de nem mukodik hiaba dugom ra a ps4-re. Nem is vilagit, hogy jelezze hogy megy. PC-n kiprobaltam, ott minden rendben

(#155083) tothl válasza ProEvoFan (#155077) üzenetére


tothl
addikt

A last of us mogott egy szuper jo sztori is van, nem egy sima zombis jatek. Nem art erteni.

(#155084) Gery9112


Gery9112
őstag

Concrete Genie játékmenet Nagyon érdekes játéknak tűnik.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155085) b. válasza Mikeraem (#155082) üzenetére


b.
félisten

Ps4 audio beállításaiban állítsd át az Input device menüpontot USB headset-re( azt hiszem arra kell) ha nem tetted meg, lehet az a gond.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155086) pulffy


pulffy
őstag

Sziasztok a PSNow hogy működik? Eleve kezdjük ott hogy hol találom, Storban kerestem de nem találtam... :F

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#155087) seniman válasza pulffy (#155086) üzenetére


seniman
addikt

Kis hazánkban nem támogatott. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155088) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Köszi a válaszokat.Igen, erre gondoltam.A sztori megértése fullba kell, mert ez nem csak egy szimpla zombi kill játék.Ennek ellenére ellehet vele lenni, de a sztori megértésével lesz teljes az élmény.

(#155089) b. válasza pulffy (#155086) üzenetére


b.
félisten

Szia! Itt egy kis írás oriic tollából róla:[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155090) mcwolf79


mcwolf79
veterán

[Resident evil 2 előrendelés]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#155091) Mikeraem


Mikeraem
csendes tag

5.55 update utan full fekete kep monitoron... tvn jo, hdcp kikapcsolva, felbontas 720-ban a monitorhoz igazodva. Mit tehetnek?

(#155092) Kendek válasza Mikeraem (#155091) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy hónappal ezelőtt, még az 5.55-re történő frissítést megelőzően jó volt ugyanezen beállításokkal? A monitor ugyanezen csatlakozón keresztül ad képet más videóforrásból?
Amúgy gondolom az lenne a legjobb ha akkor TV-n játszanál, hiszen ott oké.
Ha a PS-t Safe módban indítva sem ad képet a monitor, akkor túl sok mindent nem tehetsz vele.

<-ƘƘ->

(#155093) birorichard válasza Gery9112 (#155084) üzenetére


birorichard
őstag

Nagyon király!

(#155094) consono


consono
nagyúr

Ellie lesz az egyetlen játszható karakter a TLoU2-ben.

http://me.ign.com/en/ps4/149239/news/naughty-dog-ellie-is-the-only-playable-character-in-the-last

"In God we trust. All others must bring data"

(#155095) Rage47 válasza consono (#155094) üzenetére


Rage47
veterán

Vajon mi lesz Joellel? :(

(#155096) Lefty válasza consono (#155094) üzenetére


Lefty
addikt

Hat ennek nem orulok.

(#155097) consono válasza Rage47 (#155095) üzenetére


consono
nagyúr

Megfordul a helyzet és ő kísérgeti Ellie-t? Végül is az első részben is csak Joel volt játszható, egy fejezetet kivéve...

"In God we trust. All others must bring data"

(#155098) Mikeraem válasza Kendek (#155092) üzenetére


Mikeraem
csendes tag

Tegnap vettem, jol mukodott, egybol jott az update aztan vege, factory reset, full initialization aztan update mellozese segithet amig veszek egy jobb monitort/tv-t?

(#155099) Kendek válasza Mikeraem (#155098) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudod visszaállítani az eredeti firmware verziót semmilyen módon. De még ha tudnád, akkor sem lenne jó megoldás.

<-ƘƘ->

(#155100) saelin válasza wierra (#155060) üzenetére


saelin
veterán

Twitter.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.