Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155701) slloyd válasza 30z.Samu (#155700) üzenetére


slloyd
senior tag

Halo,
Tènyleg ha már említetted...
Mièrt is nem èrkezik PUBG ps4 re?
Vagy egyáltalán tud erről valaki valamit??
Az hülyesèg sztem,hogy az optimalizáció miatt,hiszen mobilra megoldottág szaggatás mentesen akkor nehogy má' ps en ezt ne lehetne valahogy kivitelezni..

[ Szerkesztve ]

(#155702) Helmoras válasza 30z.Samu (#155700) üzenetére


Helmoras
őstag

A toltes bedugdosos vagy valami tartora rarakod es tolti?

(#155703) gyuromoj válasza conorr (#155695) üzenetére


gyuromoj
veterán

Csak azért vettem meg, hogy ha jönnek a haverok, legyen mivel játszani.
Amúgy köszi az infót. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#155704) 30z.Samu válasza slloyd (#155701) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én már olvastam mindenfélét, hogy miért nem jön PS-re. Az elején lehetett olvasni, hogy jön majd, de csak később, utána jött egy cikk, miszerint az optimalizálás hiánya végett nem engedi a Sony. Utána olvastam olyat is, hogy a büdös életbe nem jön PS-re, mert a MS szerverekre költözött a játék konzolos portja. Ki tudja mi áll a dolog hátterében. Ami az optimalizálást illeti: Nem tudom hogy áll jelenleg Xbox-on a projekt, de az elején nagyon gáz volt még XOX-en is.

#155702) Helmoras: Ugyanúgy töltöm, mint a controller-t. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#155705) .LnB válasza slloyd (#155701) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"akkor nehogy má' ps en ezt ne lehetne valahogy kivitelezni.."

Xbox-on se tudták megoldani? Gondolom a Sony meg beintett nekik, jól is tették.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155706) Tatyla válasza slloyd (#155701) üzenetére


Tatyla
őstag

Igazából minek? Ott a Fortnite és PS4-en annak már elég nagy előnye van, meg ugye most jött a H1Z1 bár attól egy H1N1 vírus is jobb

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#155707) 30z.Samu válasza Tatyla (#155706) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Fortnite-ot lassan a mosógépen is tudod játszani. :D

Sic Parvis Magna

(#155708) penge111


penge111
addikt

Divinity: Original Sin valaki véleményt a Ps4-es változatról. Ez is egy 100+ órás crpg, de jól sikerült konzolra átültetni, jó-e a történet, az irányítás, grafika, a küldetések változatosak? Szóval aki tolta konzolon egy pár soros véleményt írna ide? Köszönöm előre is :R

Teszteket átnyálaztam róla, 85-90%-osra van értékelve szinte mindenütt, de kíváncsi lennék azért itteniek véleményére is.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#155709) Gery9112 válasza slloyd (#155701) üzenetére


Gery9112
őstag

Van elég szemét a PS Store-n, ne növeljük a számát. ;]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155710) #20844032 válasza 30z.Samu (#155704) üzenetére


#20844032
törölt tag

>utána jött egy cikk, miszerint az optimalizálás hiánya végett nem engedi a Sony

Ilyen cikk nem volt, ez egy felértelmezés. Azért nem engedte a sony mert nincs náluk early access program, amiben nem-végleges játékok megjelenhetnek, ahogy egyébként megjelent pécén és boxon (ami nem egy verziószámot jelent feltétlne, hanem más jogi kategória, más eula, stb).

(#155711) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ghost of Tsushima messze nem lesz olyan nehéz mint egy Dark Souls, vagy a Bloodborne.
Ennek örülök.Tudom, sokan kedvelik a DS/BB hc játékmenetét, de a fejlesztők úgy tesznek, mintha még nem találták volna fel a nehézségi beállításokat.Majd a játékos eldönti mennyire akarja magát idegilek tönkretenni.

(#155712) Kvelstadt válasza #20844032 (#155710) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A Fortnite BR is early access, akkor az hogy.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#155713) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Sziasztok!

Végre megszereztem kedvenc szériám harmadik részét PS4-re, a Dark Souls 3-at.

Kb két hete a SOTFS részével játszom 60 FPS-el, és mikor a harmadik részt feltettem, majd elkezdtem játszani...hát kicsit levert a víz. Tömény 30-25-20 fps mindenhol, irdatlanul vibrál a kép, össze vissza kellett állítgatnom a tv-t, hogy csúnya legyen, de legalább ne vibráljon. Baromi érdekes dolog, mert más játéknál ilyet nem tapasztaltam.

Van BÁRMI megoldás az FPS problémára, vagy a kép vibrálásra? Mert ez így majdhogynem játszhatatlan. Nagyon el vagyok keseredve.

tvm: LG 42LF652V

(#155714) keIdor válasza .LnB (#155705) üzenetére


keIdor
titán

Just Cause 3-nál [link] nem nagyon érdekelte a Sony-t hogy miként fut a játék a gépükön, így az optimalizációt elvetném...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#155715) Djuree válasza ProEvoFan (#155711) üzenetére


Djuree
félisten

pedig nem is különösebben nehezek. főleg ha behívsz valakit segíteni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#155716) discrate


discrate
aktív tag

Erre valakinek van otlete?

(#155717) #20844032 válasza Kvelstadt (#155712) üzenetére


#20844032
törölt tag

Gondolom átengedett bizonyos jogokat a sonynak az epic. Early Accessként nem tudott megjelenni a sonynál, mert a sonynál nincs ilyen, és a sony a sztórban retail játékokat értékesít. Ez egy totál jogi kérdéskör, amiben a bluehole és a sony nem tudott megegyezni (valszeg az ms befolyás miatt).

(#155718) Kvelstadt válasza Mr_no_Name (#155713) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én végogvittem 3x meg platináztam 30fps-el szóval azért mesdze nem játszhatatlan, égyébként sem wz ami 30at tud. Amúgy nem rémlik nekem hogy a ds2 tudta a 60at ps4en.

Moby
Pont ezért kérdeztem, hogy itt mit trükköztek.
Egyébként azt nem tudom hogy a pve része is earky e, mert ha az kész lenne az megmagyarázná a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#155719) Deck válasza ProEvoFan (#155711) üzenetére


Deck
titán

Sajnálatos. De majd a Nioh 2 :D

PS5

(#155720) sp8787 válasza discrate (#155716) üzenetére


sp8787
addikt

Vegyel egy Sony TV-t.

(#155721) sp8787 válasza ProEvoFan (#155711) üzenetére


sp8787
addikt

szamurajvicser? no thx

(#155722) oriic válasza Kvelstadt (#155712) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Closed beta a Fortnite PVE resze, attol fuggetlenul hogy a Battle Royale ingyenes.

Live-Die-Respawn

(#155723) slloyd válasza discrate (#155675) üzenetére


slloyd
senior tag

Nincs,legalábbis ènnem tudok róla...
Nálam samu 55 Qled en minden ps indítás után 2* csinálja az először jászott játèk elejèn kb.2 perc után majd ps újraindításáig soha.
Nem tudom mitől lehet de nèha az agyamra megy :(

(#155724) Mr_no_Name válasza Kvelstadt (#155718) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Az a baj, hogy ez közel sem 30 fps. Inkább 25 és néha kevesebb.

A SOTFS pedig tud 60 FPS-t.

Azt írják, hogy egy patch óta ilyen rossz a frame rate. Az, hogy te végigvitted és neked nem bántotta szemed hát...nem tudom. Egy SOTFS után leülni ezzel játszani, konkrétan majdnem egy másodperccel később reagál a kontroller a nyomásra stb. És pont egy souls játéknál.

Azért kérdezem, hogy van-e erre BÁRMILYEN megoldás. Nem lehet letötleni a PS4-re valamit? Vagy nincs valami beállítás játékon belül ami rányom +10 fpst vagy valami? Csak létezik valamilyen mók :/

(#155725) slloyd válasza sp8787 (#155720) üzenetére


slloyd
senior tag

Ennyièrt kaphattam volna Sony bólvalami hiperszuper 65 colost is.
De tudvalevő ,hogy kijelzőben a Samsung magasan minden tv
gyártó felett áll ;)

[ Szerkesztve ]

(#155726) Xaels válasza 30z.Samu (#155700) üzenetére


Xaels
félisten

Ja néha kicsit darabos, de hát egy indie játék amit kis pénzből raktak össze. A sztori meg fokozatosan tisztul ahogy közeledik a vége.

(#155725) slloyd ne kezdjük el ezt a felesleges fanboykodást.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#155727) sp8787 válasza Mr_no_Name (#155724) üzenetére


sp8787
addikt

" konkrétan majdnem egy másodperccel később reagál a kontroller"

Ott vmi nagyon nem stimmel es nem a jatekkal. A DS3 teljesen jol jatszhato semmi gond nincs vele.

(#155728) Hopkins95 válasza 30z.Samu (#155700) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én kijátszottam mikor PS Plusban volt, szerintem szép játék és nem szaggat, legalábbis én nem vettem észre a játék alatt. Nyilván ha arra figyelek akkor észreveszek ilyet, de nem volt jellemző és szerintem ennél a játékmenetnél nem számít.

Amúgy nekem nagyon tetszett , de azt mondanám, hogy ilyen egyszer végigjátszós a RiME. Annyit mondok, hogy a végén meg fogsz lepődni.

(#155711) ProEvoFan Az E3-on mutatott gameplay alapján nekem is ez jött lett és ezt én személyesen üdvözlöm. A Dark Souls-szal az volt a bajom nekem is, hogy nem lehetett nehézséget állítani és egy idő után nagyon frusztráló lett a játék és ezért nincs is kedvem elővenni újra. Irithyll of the Boreal Valley pályánál abbahagytam és már majd fél éve nem vettem elő, mert nem motivál egyszerűen és meguntam valahogy. :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#155729) sp8787 válasza slloyd (#155725) üzenetére


sp8787
addikt

Semmi bajom a Samu-val abbol is van 2 regebbi az egyik learchivalva :) .
De ez igy tul kategorikus kijelentes nem minden esetre igaz, a Sony-nak ez a TV-je amennyire en meg latok :) tokeletesen megfelel.

(#155730) penge111 válasza sp8787 (#155727) üzenetére


penge111
addikt

A Ds3 mindkét Dlc-jét érdemes megvenni? Vagy a The Ringed City-t csak? Ahogy olvasom az nagyon jó és tartalmas lett.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#155731) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#155728) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én sem azért vettem a konzolt, hogy vizslassam az FPS-eket stb. De az már csak feltűnik, ha egy játék keményen beszaggat. :) Nyilván nem egy AAA játék, de azért picit odafigyelhettek volna. Én is érzem, hogy a végén fog minden kiderülni, csak addig maga a játékmenet fura. Az viszont tény és való, hogy néha tudja magát mutogatni a játék, vannak szép jelenetek.

Sic Parvis Magna

(#155732) slloyd válasza Xaels (#155726) üzenetére


slloyd
senior tag

Felőlem aztán hívhatod ahogy akarod,valamint mondenki szive joga olyan márkát választani ami neki szimpi.
Viszont ettől mègy a tènyek tènyek maradnak.
Pl. az Iphone sem a Sony hoz rohant kijelzőèrt szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#155733) sp8787 válasza penge111 (#155730) üzenetére


sp8787
addikt

Mindkettot ,ez szamomra ertelmezhetetlen ,hogy ezen ,hogy lehet egyaltalan gondolkodni. :)
Mint minden hasonlo jatek eseteben is. Egy kivetel azert van a LOTF DLC-jet meg ne vedd!

(#155734) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Hol érdemes új vincsit venni + melyiket? Összefoglalóban erről nincs említés. Sima hdd jó.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#155735) Kvelstadt válasza sp8787 (#155727) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem is. Pont tegnap léptem be gyűrűt d9bálni egy havernak és ott próbálgattam hogy milyen a guruládls stb az első részhez képpest amit most játszottam és tök fura volt hogy itt az easy roll sokkal gyorsabb mint az eldőben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#155736) wierra válasza slloyd (#155732) üzenetére


wierra
senior tag

...és akkor mi van, ha a szifon kijelzőjét a Samsung gyártja? Ez mégis hol releváns?! :U :W

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#155737) #20844032 válasza Mr_no_Name (#155724) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs ott valami trumotion benyomva azon a tévén? Nem szabad annak később reagálnia, ott valami nem oké.

(#155738) Mr_no_Name válasza sp8787 (#155727) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Hát, szerintem se jó. De mit javasolsz? Csináljak Benchmarkot? Hogy kell? :D Nem értek hozzá, nem rég óta van konzolom.

(#155739) Mr_no_Name válasza #20844032 (#155737) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Dinamikus kontraszt, dinamikus színek, truemotion, zajszűrés: direkt mindent kikcsaptoltam így a vibrálás félig meddig megszűnt. ha BÁRMIT visszakapcsolok és megmozdulok a játékban vibrálni kezd a kép. Mármint a színek sötétek-világosak lesznek egy pillanatra gyorsan a kamera forgásától.

(#155740) Deck válasza Mr_no_Name (#155739) üzenetére


Deck
titán

Videózd le a problémát.

PS5

(#155741) sp8787 válasza Mr_no_Name (#155738) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem eloszor is vki olyat kellene kereseni akinek ugyanolyan/hasonlo TV-je van. En nem vagyok mervado mert en elbol mindent kikapcsolok a TV-n a CEC-tol kezdve majdnem mindent.

Masik lehetoseg ,hogy innen segit vki. Itt feljebb is kerdezett toled egy kollega aki sokkal jartasabb ebben a temaban mint en.

(#155742) slloyd válasza wierra (#155736) üzenetére


slloyd
senior tag

:F

[ Szerkesztve ]

(#155743) #20844032 válasza Mr_no_Name (#155739) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az ilyen élkiemelést-élességet is vedd vissza amennyire lehet. Az ilyen villódzást az élek mentén rátolt extra kontraszt szokta előidézni. Az óriási inputlagra viszont ilyen beállítások mellett nincs ésszerű magyarázat. Nekem már nincs meg fejben, hogy ezeket a régebbi lg-ket hogy lehet game módba tenni, de mindenképp célszerű lenne (de még ezzel együtt sem magyarázható).

(#155744) saelin válasza Kendek (#155698) üzenetére


saelin
veterán

Én már behúztam mindent ami kell a hónapban. Szerintem az évben több játékot nem veszek... :DDD
Na jó, még egy assa origins-re fáj a fogam, mert mindenki ódákat zengett róla.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#155745) ldave válasza penge111 (#155708) üzenetére


ldave
félisten

Nem beleszólni akarok, hogy mire költöd a pénzed, de nem most vetted meg a DA Inquisition-t? Az szintén legalább 70+ óra játékidő, ha mindent megcsinálsz benne, mire végzel, újra lesz akcióban az Original Sin :)

A Slime draws near! Command?

(#155746) .LnB válasza ldave (#155745) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Viszont ha azt nézed, hogy milyen gyorsan halad a játékokkal.. Bloodborne-t is marha hamar platinázta. Meg mindennel hamar végez. Nagyon nagy kocka. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155747) Bad Pritt válasza penge111 (#155708) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem megvan, tetszett, nagyon jó a szövegkönyve, elég összetett a harc, sok a változó, skillek, lehetőségek, tetszett, hogy nem hagyományos karakterektípusok vannak, hanem mixeled őket, jó a team management, a dizájn, a hangok, zenék, tényleg elég maxos játék, ha szereted a zsánert. Nekem talán annyi bajom volt vele, hogy a mai sztenderdekhez képest lassú, egy Dragon Age vagy Witcher sokkal gyorsabb játék. Ennél már csak a Pillars of Eternity a hardcore-abb, abba nem mertem belekezdeni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#155748) 30z.Samu válasza .LnB (#155746) üzenetére


30z.Samu
félisten

Időigényes hobbi ám ez! :D Ha nagyon belemerülök egy játékba, én is simán tudok a TV előtt dekkolni 5-6 órákat. :D De van, hogy 1,5 óra múlva megunom, az is előfordul hogy napokig rá se nézek a gépre.

Sic Parvis Magna

(#155749) Gery9112 válasza saelin (#155744) üzenetére


Gery9112
őstag

Érdemes. Nagyon jó a világ, jó a főszereplő karaktere, a túra mód fantasztikus sok érdekes dolgot lehet tanulni, harcrendszer jobb a régiekhez képest és van értelme a lopakodásnak.

Ami hátrány az a tipikus Ubisoft dolog: Trilliónyi mellékküldetés, amik teljesen sablonosak és harmatgyenge sztori.

A 2 nagy DLC is felemás. Szerintem mindkettő nagyon jó de az első (Hidden Ones) érződik, hogy kb az alapjátékból lett gyorsan összekalapálva, míg a másodikba 15 órát simán el lehet tölteni és a másvilág valami elcseszett módon szép és hangulatos.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155750) .LnB válasza 30z.Samu (#155748) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is tudnék, de nem tudok. :D

Nekem márciusban volt a FF XV Pitioss Dungeon ami előtt a legtöbbet ültem, egyhuzamban, de már évek óta nem volt ilyen. [link]
Bár várjál.. :U

egyik hétvégén leültem reggel és letoltam az Uncharted 3-at egyhuzamban.
És nemrég meg a GoW felét totlam le egyhuzamba.. :D (halál nélkül normalon)

Szóval, néha néha, nekem is összejön. De ehhez nagyon jó csillagállás kell.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.