Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129471) TazLeacher válasza Zanik (#129466) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem egy szolgáltatásért fizetek...aminek része ez is, az is. Elfogadtuk mindannyian (legtöbben), ellenben azért elvi bajaim vannak ezzel.

Akciók: pipa
Online tárhely: pipa
Évi X játék ingyen: na, ez már azért nem olyan egyszerű. Az összes PS Plus promóban ez szerepel az első helyen, jó nagy betűkkel kiírva, beetetés képen...és bár az állítás nem hazudik, azért a legtöbben nem ezt várják ahhoz képest, ahogy ez be van állítva
Multi: ezt azért szépen bekajáltuk az évek alatt. Fizetek a netért, fizetek a játékért, és még ezért is. Megszoktuk, ez van, kifizetjük, de azért ez ne legyen már extra. Ez a XXI. században alap és nem fizetős "DLC". Továbbá hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy a szolgáltatás nem csak PS4-hez érhető el...

Nekem továbbra is az a bajom, hogy nem látom a fejlődést. Több éve fizetem a plust, de kb. ugyan ott vagyunk, kb. ugyan azt tudja a PSN. Vagyis inkább ugyan azt nem tudja...olyan nüansznyi szolgáltatások hiányoznak, amik mind-mind élhetőbbé tehetnék a dolgot...játékidő megjelenítése, profilnév változtatás, account migrálás, download list rendszerezés/tételek törlése a listáról. Mennyit kellett várni, hogy a 0%-os trófeákat törölni lehessen? Mennyit kellett várni a PS magyar nyelvére? Most tényleg? Évek óta fizeti valaki a magyar PSN szolgáltatást, és erre a kb. 2 db A/4-es szöveg lefordítására kellett várni (a minőségéről ne beszéljünk)? A Store még mindig nem magyar...ha az ember azt látná, hogy a dolog folyamatosan egyre jobb, élhetőbb, akkor alapvetően nem lenne gond szerintem. Bár így sincs gond, mert nem egy egetverő összeg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.