Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128101) #21946880 válasza Prowler (#128100) üzenetére


#21946880
törölt tag

Ha végigjátszod (vagy ha nincs rá más lehetőség, akkor végignézed) az összes részt, akkor nem viccesnek fogod megélni azt a pillanatot, hanem a gatyóba fogsz szarni, mert olyan szinten elemi az egész.

Bár csak lenne lehetőség végigjátszani az egész MG(S) szériát PS4-en :(

(#128102) garage112


garage112
aktív tag

Meglett a platina, megkellet szenvedni very hardon, de összességében 10/9 a játék. Várós a DLC :)

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#128103) leslieke válasza garage112 (#128102) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Grat!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#128104) zojjektum


zojjektum
senior tag

Sziasztok! A szülői felügyeletet hogyan tudom kikapcsolni? Már allowra állítottam, hogy a gyerek bármelyik besorolású játékkal játszhasson, de most jelen esetben a mortal kombat x-ben nem tud játszani a living towerrel, mert azt írja, hogy nincs jogosultsága. Köszönöm

(#128105) mettek


mettek
addikt

Pécsen a postán van egy Ac Origins Deluxe verzio ami nem kell mert mar mashonnan beszereztem. Ha valakinek kell itt helyben szoljon es akkor átvesszuk.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#128106) mettek


mettek
addikt

Playstationre keresnék megbízható fiókpartnert akivel közösen lehet egy egy új címet megvenni. Jelenlegi rokonsági alapokon nyugvó partnerem kb 3 hónapja be sem kapcsolta a gépét így dobnám a profilmegosztást vele.

Digitális játékaim: Driveclub season pass-szal, Gran Turismo Sport, NBA 2k18, Pes18, Battlefield 1 season pass (maga a játék lemezes), R6siege, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, Destiny 2,Hitman

Ps plus révén: Until Dawn, Infamous Second Son, Game Of thrones, Killing Floor, Metal Gear 5,Just Cause 3, Alienation, plus egy két kisebb cím.

Csak olyan írjon aki rendszeresen játszik és a pénzt sem sajnálja a megjelenő címekre. "A csak a sport meg a csak az Assassins Creed stb érdekel, kérem ne írjon"!

PROFILOM MAGYAR!

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#128107) Kvelstadt válasza #21946880 (#128101) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én azon csodálkozom hogy az mgs4et még nem adták ki hd remasterbe. Az meg a demons souls jólenne ha átköltözne ps4re.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128108) #20844032 válasza Kvelstadt (#128107) üzenetére


#20844032
törölt tag

(#128109) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Kérdésem lenne: érdemes-e PS kamerát és move kontrollert venni, vannak-e rá játékok, vagy felejtős az egész? Most lett gépem és karácsonyra gondoltam ezeket.
VR jó lenne, de azt még nagyon drágállom :U

(#128110) Kvelstadt válasza #20844032 (#128108) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na én az ilyen pc-s emukat pont lesz.rom. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128111) A`rpi válasza Gulyopapa (#128109) üzenetére


A`rpi
addikt

"Kérdésem lenne: érdemes-e PS kamerát és move kontrollert venni, vannak-e rá játékok, vagy felejtős az egész? Most lett gépem és karácsonyra gondoltam ezeket.
VR jó lenne, de azt még nagyon drágállom :U"

A kamerát még csak megéri megvenni, de arra sem igazán van sok játék, a fagyiknak, gyakorlatilag csak a VR-ral van hasznuk, a sima kamerás szoftverek többsége működik ps motion controller nélkül is.

(#128112) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Ma reggel ugy ebredtem fel, hogy nekem kell az nfs payback... az eszem azt mondja ne rendeljem elo, de a szivem nagyon szeretne. Szerintetek? :C

(#128113) oriic válasza cross56 (#128112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vedd meg lemezesen, aztán ha nem jön be, kis bukóval még eladhatod.

Live-Die-Respawn

(#128114) marilllyo válasza cross56 (#128112) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy hetet várj vele. NFS játékok ára drasztikusan esik a megjelenés után.
Egy hét múlva már 13-14 körül lesz jatekaimon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#128115) Viper26 válasza oriic (#128056) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pont ez az nekem sincs ötletem se mi történik. :DDD

Viszont rá lehet érezni a lopakodásra, és már a bázison is voltam.
Az utána lévő küldetésben még nem tudod választani kit viszel ki, ha jól emlékszem.

(#128112) cross56.:

Azért vigyázz...én is érdekesnek tartom, de nem szabad elfelejteni, hogy a széria évek óta önmaga paródiája sajnos.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#128116) cross56 válasza marilllyo (#128114) üzenetére


cross56
senior tag

Igazad van, csak jelenne mar meg. :))

(#128117) cross56 válasza Viper26 (#128115) üzenetére


cross56
senior tag

Igen sajnos tényleg így van, bár a 15 azert nem volt rossz. Mai napig eloveszem es csak kocsikazgatok benne...az auto hangok verhetetlenek.

(#128118) #21946880 válasza Viper26 (#128115) üzenetére


#21946880
törölt tag

otherworld - retroworld -
metal gear sorozat
>> 168 perc

Ha kicsit is érdekel az univerzum, akkor magyar nyelven talán ez a legjobb lehetőséged. Töménytelen információt kapsz, de legalább tudni fogod ki a Big Boss :) ami azért nem elhanyagolható dolog.

ui. most látom csak, hogy oriic playlistjét linkeltem be :D köszi neked is, hogy egybe raktad (ha már zoly-nak nem volt ehhez affinitása)

[ Szerkesztve ]

(#128119) Viper26 válasza #21946880 (#128118) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megnézem amint lesz időm, és köszi. :)

Addig meg várok a játékkal.

Pixel 7 | FR955

(#128120) marilllyo


marilllyo
veterán

Én amúgy a játék előrendelést ostobaságnak tartom... Persze idő / pénz volt erre rájönnöm.
Nekem a tavalyelőtti NFS celofán lehántása 5.000-6.000-rembe került. 3 nap alatt kimaxoltam aztán egy hónapig nézegettem mert nem lehetett eladni annyi volt belőle használtan.
Egy hetet legalább érdemes várni mindennel.
Kijönnek a tesztek, az első patchek és annak függvényében mennyire lett jó játék lejjebb megy az ára.

SZvSZ.
Félni a használt játékoktól meg "Én csak bontatlan veszek" hozzáállással hátat fordítunk a konzol egyik legnagyobb erényének...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#128121) Viper26 válasza marilllyo (#128120) üzenetére


Viper26
nagyúr

Destiny-t így vettem, 3K-ért (elsőt). :)

Pixel 7 | FR955

(#128122) Kendek válasza marilllyo (#128120) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha valakinek a lóvé nem akadály, akkor miért is ne rendelhetne elő? Ha senki nem venne újonnan játékot, akkor nem keletkeznének használtak sem. Szóval magad ellen nem érdemes kampányolnod. :P

<-ƘƘ->

(#128123) birorichard válasza marilllyo (#128120) üzenetére


birorichard
őstag

"Én amúgy a játék előrendelést ostobaságnak tartom... Persze idő / pénz volt erre rájönnöm.
Nekem a tavalyelőtti NFS celofán lehántása 5.000-6.000-rembe került." :R Nem az NFS-sel, de dettó. :D

[ Szerkesztve ]

(#128124) marilllyo válasza Kendek (#128122) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem írtam olyat, hogy ne vegyenek. Akinek nem számít a pénz az vegye...
Sőt minél többen vesznek annál több és olcsóbb lesz használtan...
Én azt írtam, hogy ostobaságnak tartom. És nem csak a pénz miatt mint ahogy azt írtam. Luxus picit de h van pénzed oké.
De ha egy legendás sorozat legújabb részéről a megjelenés után kijön 30 teszt, hogy bugos félkész sz*r... Akkor az sanszos, hogy úgy van.
Nem baj...A celofánt én vettem le. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#128126) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok.
A steelbook az pontosan mit takar? Nem vagyok otthon ezekben. Fémtokos?

[ Szerkesztve ]

(#128127) oriic válasza cross56 (#128126) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, femtokot jelent.

Live-Die-Respawn

(#128128) mettek válasza oriic (#128125) üzenetére


mettek
addikt

Nekem fura és nem nagyon tetszik hogy kizárólag tuning videók jönnek ki az Nfs-ről. Félek azért mert maga a játék egysíkú és monoton.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#128129) Trash


Trash
tag

Üdv!
Ps-en van valami olyan előfizetés ami olyan mint az Ea acsess?
Valamint ps4 pro-n lehet valahogy 4k filmeket nézni?
Megéri még ps4 pro-t venni? ki fog ez még szolgálni 4-5 évig? Megjelennek még 4-5 évig a legújabb játékok erre a platformra?
Köszönöm előre is a váalszokat!

(#128130) frankstork válasza Trash (#128129) üzenetére


frankstork
aktív tag

Összefoglaló?

(#128131) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A metal gear menüjében kezdek elveszni... Elsőre 3 óra után nem teljesen tiszta hogy a bázison mit kit érdemes venni stb... Van valami leírás hozzá?

(#128132) Kvelstadt válasza WhiteWalker (#128131) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én első körben a bázist fejlesztettem. Az már maxos. Most nyomom a fegyvereket.
Meg van néhány hasznos kütyü amit érdemes lehet, pl night vision. De rajtad áll hogy neked mire van szükséged. En végig hangtompitós kispisztolyt használtam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128133) WhiteWalker válasza Kvelstadt (#128132) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most mondjuk azt se tudom, hogy pl ha veszek távcsöves puskát akkor hangtompitot mikor és hogy tudok venni rá?

(#128134) cross56


cross56
senior tag

(#128135) syIex


syIex
veterán

Az Origins vagy az új Wolfeinstein lett jobb? Ma tervezem megvenni valamelyiket a kettő közül, de nem tudom melyik legyen. :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#128136) Kvelstadt válasza WhiteWalker (#128133) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd ha az R&D platform eléri azt a szintet akkor ki lehet rá fejleszteni. Lehet nem az r&d de kb így épül fel. Húzod a platformokat és egyre nagyobbak lesznek egyre nagyobb létszámmal amibe fogsz egyre jobb képességü embereket a palyán és jönnek a fejlesztések. Persze van olywn is hogy egy adott fegyvert egy másikból lehet majdkifejleszteni. Pl távcsöves majd hangtompítós távcsövest stb.
A katonákat meg fultonozd kif3le ész nélkül es a gyengébbeket majd kidobálod ha megvan a létszám.
Én már most A+ képességü alatt el se viszem őket de adogat már S-es kepességüeket is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128137) Gery9112 válasza syIex (#128135) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát .....az egyik open world TPS a másik FPS, nem egy műfaj, így amelyik hozzád közelebb áll azt válaszd. A Wolfi úgy tudom 10 óra alatt simán végigvihető míg az AC-be lényegesen több időt lehet ölni. Így ha ár/játékidő számít neked inkább akkor az Origins több játékidőt tartogathat.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#128138) Apone33 válasza syIex (#128135) üzenetére


Apone33
őstag

Én is ez a kettő között vacilláltam, míg végül az Origins-et vettem meg. Amit személy szerint nem bántam meg, igaz vásárlás előtt sok gamplay videót néztem mindkettőről.

Play Hard!!!

(#128139) perge666 válasza #21946880 (#128118) üzenetére


perge666
veterán

Én ezt már régen átfutottam,de ma végignéztem rendesen az egészet.
Köszi hogy belinkelted.
Most megint rákattantam.
Ráadásul a Phantom Paint még ki se játszottam,mostmár be kellene szereznem.

(#128140) sting2 válasza Apone33 (#128138) üzenetére


sting2
addikt

Ami érdekel arról nem videókat nézek, hanem lecsapok rá.
Amiről fingom sincs, na arról talán nézek valamit.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#128141) Apone33 válasza sting2 (#128140) üzenetére


Apone33
őstag

Igaz, mivel nem nagyon tetszettek az eddig AC-k ezért néztem róla videókat, elég sokan dicsérték, hogy milyen jó lett a játék. Pl a Get even-re azonnal lecsapta mikor megjelent, de nem jött be, ilyenkor nem ártott volna, ha egy-két videót megnéztem volna.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#128142) Imilenni válasza syIex (#128135) üzenetére


Imilenni
addikt

Én nyúzon a wolfit, személyszerint felülmúlja az előző két részt.

Press "F" to pay respects.

(#128143) Adam_Shepard válasza syIex (#128135) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mind a ketto eros cim lett. En mind a kettot megvennem(a bethesda jatetok 2 het utan nagyot zuhannak)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#128144) tabaga


tabaga
tag

Csak én vagyok a béna, vagy a Sony még tényleg nem jelentette be a novemberi ps plus játékokat?
Ilyenkor már illene neki, nem?
Ha jól tudom, akkor ha elsejején aktiválom a ps plust, akkor még pont letölthető az előző havi, ugye?

Esetleg valami bevált hely, ahonnan veszitek az éves plust amerikai accountra? Amazon, ebay?
Előre is köszi a segítséget :)

(#128145) #21946880 válasza tabaga (#128144) üzenetére


#21946880
törölt tag

Azt olvastam valahol (de közel sem fix infó), hogy csak november 1-én fogja bejelenteni és november 7-től lesznek elérhetőek.

(#128146) oriic válasza tabaga (#128144) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel minden hónap első keddjétől élnek az akciók, így még ráérnek vele. De a héten (talán már holnap ) szerintem lesz lista. A játékok amúgy november 7-től lesznek majd úgy is elérhetőek.

Live-Die-Respawn

(#128147) WhiteWalker válasza Kvelstadt (#128136) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi :R , elsőre bonyolultnak tűnik, de majd gondolom kialakul ahogy haladok a játékban. Nem tudom , de nekem nagyon adja a MG hangulatot. A graf és a zenei is tökéletes :B

(#128148) syIex


syIex
veterán

Köszönöm szépen a véleményeket, úgy döntöttem hogy az Origins fogom először venni és aztán a Wolfenstein később. De mind a kettőt megfogom mindenképpen, mert mind a kettőt szeretem nagyon viszont az AC lesz az első köszönöm szépen még egyszer :R

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#128149) sting2 válasza Apone33 (#128141) üzenetére


sting2
addikt

Aminél nincs meg a kémia de valamiért piszkálja a fantáziám, azt szoktam használtan hónapokkal később beszerezni aztán vagy tetszik és marad vagy nem és 1 -2 ezredes bukóval megy is a háztól.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#128150) zzola


zzola
félisten

Nem tudjátok, a Doom-nak van pspro patch-e? Kösziii!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.