Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129801) Scholes9 válasza Wellin9 (#129794) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem véletlenül írtam amit :) Legyen így, számomra nagyon várós a jövő év Sony játékok terén (is) :) RDR2-t és az új Metro-t nem is merem említeni, amik ugye nem PS ex-ek, de azok is elő vannak rendelve :) Az exkluzív címeket meg már leírták előttem :) Komoly lesz.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#129802) WaterWave válasza Scholes9 (#129801) üzenetére


WaterWave
veterán

Spider-Man
God of War

ez kapásból két olyan cím ami visz mindent, és akkor még hol a többi :D

jövő év jó lesz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#129803) Ry0K3N válasza mcwolf79 (#129792) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nálam folyamat. Míg a böngésző instant behoz minden megnyitott weblapot.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#129804) Xaels válasza ivcsi86 (#129798) üzenetére


Xaels
félisten

Az US árak mindig nettó árak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#129805) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Azt lehet tudni, hogy a PS+ tagoknak előrehozott Black Friday csak az US Store-t érinti, vagy Európa is megkapja ezt az akciót?

(#129806) Nayrobi válasza LeventeV (#129805) üzenetére


Nayrobi
őstag

Minden évben vannak akciók az eu store-on is, ha nem is pont ezek és pont ennyiért, de lesznek.

(#129807) vonSux válasza dezs520 (#129796) üzenetére


vonSux
őstag

Én szeretem. Nem audiofil high-end füles, de gamingre és néha munkára remek. A fejes maga igényes kialakítású, nagyon(!) kényelmes viselni. Nem azért fogod abbahagyni a játékot, mert kikezdte a füledet vagy a fejedet. Ha alapból nem tetszik a plüss párnázat, akkor le tudod cserélni (csak TR verziónál) bőr bevonatúra (ez a kiegészítő sem olcsó...viszont ha olyan csomagot választasz, akkor lesz benne egy-egy hátfal a fülesre, amellyel zárttá tudod alakítani a fejest).

A fejes nyitott kialakítású, ezért a környezet zajai beszűrődnek, de ha ezen változtatni akarsz, akkor lásd fent a kiegészítőt, vagy tekerd fel a hangerőt :D A hangzása alapból basszus irányú, de közben szépen hozza a magas hangokat is. Középen hááát, elmegy. Ezen úgy lehet segíteni, hogy közbeiktatsz egy fejes erősítőt, amelyen van némi hangszínszabályozási lehetőség is. Erre a legkézenfekvőbb megoldás a saját márkás Mix Amp PRO. Én így használom. Ez utóbbin be tudsz állítani magadnak négy féle hangprofilt. Tudod konzolhoz és pc-hez is használni (külön van Ps4 és Xbox verzió). A nagy hangerőszabályzó gomb használata isteni.

A fejes talán leggyengébb része a mikrofon hangfeldolgozása. A kialakítással nincs gond, levehető, de akár jobb vagy bal oldalra is rögzíthető, ha nem használod fel tudod hajtani. Ne gondold, hogy vészesen rossz, de pl ebben a videóban látható/hallható minőséghez képest nincs nagy előrelépés.

A virtuális 7.1 hangzásról nem tudok írni, soha nem használom, egy öszvér megoldásnak tartom a technológiát.

[ Szerkesztve ]

(#129808) tuki2200 válasza LeventeV (#129805) üzenetére


tuki2200
senior tag

A román store-ba eleg nagy leárazás kezdodott, szinte minden tobb mint 50%-t kapott, szerintem ez lesz itt is

https://psprices.com/region-ro/discounts/?platform=PS4&sort=date

[ Szerkesztve ]

(#129809) erahurka válasza tuki2200 (#129808) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem ez a 10 euró alatti akció amit fentebb is írt valamelyik kolléga.

(#129810) pr0bi válasza KaitouP (#129799) üzenetére


pr0bi
senior tag

Felejtsd el a bullshitet, vegyél azon az áron egy sztereó Sennheisert sokkal többet érsz vele.

(#129811) saelin válasza RangerFox (#129790) üzenetére


saelin
veterán

Az rendben van, de az autó aim is vagy ezerféle.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#129812) KaitouP válasza pr0bi (#129810) üzenetére


KaitouP
veterán

Megfordult az is a fejemben, egy Sennheiser HD 205 -öm van, ami már elég régi, eléggé kényelmetlen is már, illetve nyilván amennyiért azt vettem, azon az áron jobb hangminőséget produkáló fejest kapok már.

Itt már OFF, de ha esetleg küldenél privátban 15-30K közötti Sennheiser fejhallgatót jó ár/érték arányban, ami kényelmes is, azt megköszönöm. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129813) sp8787 válasza RangerFox (#129790) üzenetére


sp8787
addikt

Mindenkinek koszonom aki leirta mik jonnek. Joreszerol fogalmam sem volt.

Ezekkel a jatekokkal amugy egy bajom van azonkivul ,hogy szinte egyik se nagyon erdekel de ez szubjektiv. :)
Egyik sem eri meg az elorendelest a RDR 2 talan a kivetel meg a MHW.
BB2 vagy Nioh 2 ...etc. az mas lenne de ez is megint teljesen szubjektiv.

[ Szerkesztve ]

(#129814) A`rpi válasza KaitouP (#129812) üzenetére


A`rpi
addikt

"Megfordult az is a fejemben, egy Sennheiser HD 205 -öm van, ami már elég régi, eléggé kényelmetlen is már, illetve nyilván amennyiért azt vettem, azon az áron jobb hangminőséget produkáló fejest kapok már.
Itt már OFF, de ha esetleg küldenél privátban 15-30K közötti Sennheiser fejhallgatót jó ár/érték arányban, ami kényelmes is, azt megköszönöm. :)"

Említés szintjén szerintem nyugodtan lehet róla beszélni, én is azt vallom hogy a sztereó megoldások jobbak és sok esetben olcsóbbak mint a "5.1" "7.1"-es társai. Persze a gamer fejhallgatók elvitathatatlan előnye a kényelem, és a beépített mikrofon, de ha ezeket tudja nélkülözni a felhasználó olcsóbban is vehet jobbat. :K

(#129815) KaitouP válasza A`rpi (#129814) üzenetére


KaitouP
veterán

Szuper, köszi! :R

Igazából gamer alatt a mikrofonnal való ellátottságra gondoltam (mondhattam is volna inkább hogy headset), de ha jobban átgondolom, alig-alig játszok másokkal, és kommunikálok headset -en keresztül, arra az időszakra meg bőven elég egy telefonhoz használt earphone.

Zenére viszont nagyon kéne egy korrekt középkategóriás fejhallgató, a HD 205 -t szerettem, de ideje lenne leváltani, akkor meg már ha zenéhez veszek, bőven jó lesz az gaming -hez is, hogy esténként ne az 5.1 -es házimozi dörömböljön.

Míg PC -n játszottam, egy ehhez a Roccat Kave modellhez hasonló Roccat fülesem volt, szerintem korábbi modell, mert bár a képen a fejhallgató így nézett ki, de a távirányító elavultabb volt. Nem mondom hogy nem volt jó, kényelmes volt, valamennyire működött a térhangzás is, de gyenge hangminőség jellemezte, és a gyengeség a headset anyagára is jellemző volt, mert talán ha egy másfél - két évet kibírt, és eltört.

PS3 -hoz vettem később egy Pulse Elite -ot, 1 évet bírt, eltört.

A HD 205 meg már nem is tudom milyen régi, de még (lekopogom) mindig bírja, ilyen strapabíróságú új Sennheiser fejhallgatót szeretnék majd most is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#129816) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Ez így reális lehet akár nálunk is?
Sony (MSRP) price.

Bővebben: [link]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#129817) erahurka válasza HartgeH3-2.8 (#129816) üzenetére


erahurka
félisten

Ugyanezek a számok Euróban mondjuk német Amazonon reálisak lehetnek, itthon meg dobj még rá kb. 50-et és úgy számold át szerintem.

(#129818) mettek


mettek
addikt

Van ajándékkártyám az edigitalhoz es ha nem lesz valami kihagyhatatlan Black Friday ajánlatuk akkor elgondolkodom egy ps VR szetten. Akinek van: nem zavaró az ocsmány felbontás? Tényleg aakkora élmény?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#129819) HartgeH3-2.8 válasza erahurka (#129817) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Elvileg két hullámban érkezik majd a BF, hát meglátjuk :U

60k-ért simán jöhetne, főleg hogy én is tettem el ajándékutalványt, hátha MM is robbant egy jó sale-t :K

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#129820) Lemaitre válasza KaitouP (#129815) üzenetére


Lemaitre
tag

Szia!
Én a Steelseries-t tudom ajánlani, számomra minden téren nyújtja a legjobbat, több órás használat után sem zavar, mivel nagyon kényelmes. Nekem személy szerint a régebbi fajta Siberia V2 (zöld) van. Ps4-hez is tökéletes, csak gondolom venni kell hozzá átalakítót majd ami a külön Mic és hangszóró csatlakozót 1-be alakítja.

Most lesz az első hete amióta nálam van a PS4 Pro és azt kell mondjam hogy teljesen megérte, eddig a Last of Us-t nyomattam ki rajta Survivor-be az elég kemény menet volt :DDD , most a Bloodborne-al szenvedek, de halad az is, illetve az uncharted és god of war-t nyomatom. Összességében már a Last of Us miatt megérte megvennem a konzolt, remélem a 2 is olyan hihetetlen jól fog sikerülni mint az 1 :) .

Egyébként, ha néhány alkalmazásba belépek (pl. áruház) mindig kiírja hogy ez az alkalmazás csak angol nyelven érhető el. Folytatja? Igen , Nem. Ezt kilehet kapcsolni valahogyan mert egy idő után már kezd idegesíteni, hogy folyton megkérdezi :(((

Brolex

(#129821) body007


body007
addikt

Ha ráteszek egy külső vinyót a gépre mennyire fog tőle függeni a ps? Értem ez alatt mivan ha lehúzom róla? Már nem menet közbe természetesen. Az világos, h az oda telepített játékok nem indulnak ha nincs ott a vinyó de ha rábökök valamelyikre kettéfagy az egész vagy csak közli, h csatoljam vissza a tárolót? :B Mennyire intelligens ilyen szempontból?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#129822) Bad Pritt válasza body007 (#129821) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez nem intelligencia kérdés, szimplán ha nem találja a meghajtót, szól, hogy nem találja a meghajtót. Ha visszadugod, akkor elindítja, ha közben kihúzod, akkor szól, hogy hirtelen eltűnt a meghajtó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#129823) Xaels válasza body007 (#129821) üzenetére


Xaels
félisten

Eleve nem úgy működik a külső meghajtó itt mint egy pendrive, nem fogod ki-be húzogatni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#129824) Scholes9 válasza slloyd (#129797) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Küldtem pü-t még tegnap este :B

KnockOut87: én is a VR-on kattogok :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#129825) slloyd válasza mettek (#129818) üzenetére


slloyd
senior tag

De nen zavaró ám!!
Ha vr-en játszol akkor úgy is az èlmènnyel foglalkozol :D

(#129826) slloyd válasza Scholes9 (#129824) üzenetére


slloyd
senior tag

Bocsi, 99% ban mobilról vagyok fennt ès nem látom a priviket így.

(#129827) leslieke válasza slloyd (#129826) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mobilon is megnézhetőek a pü-k. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#129828) slloyd válasza leslieke (#129827) üzenetére


slloyd
senior tag

Ja ha rányomsz arra,hogy teljes verzió.
De arra nem szoktam rányomni mert akkor a hsz ek kicsik.
Ès így ahogy èn használom nem mutatja a priviket meg semmit mèg azt sem,hogy melyik hsz mikor lett írva.

[ Szerkesztve ]

(#129829) leslieke válasza slloyd (#129828) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mobilnézetben is. Így használom évek óta és látszódik a pü. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#129830) slloyd válasza leslieke (#129829) üzenetére


slloyd
senior tag

Na jó akkor kapsz kèpernyőmentèst!

(#129831) body007 válasza Bad Pritt (#129822) üzenetére


body007
addikt

Értem, köszi

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#129832) slloyd válasza leslieke (#129829) üzenetére


slloyd
senior tag

Így használom èn ès rohadtul nem látszik....

[ Szerkesztve ]

(#129833) slloyd


slloyd
senior tag

Így meg gondolom te használod mert így látszik a privi is...

[ Szerkesztve ]

(#129834) leslieke válasza slloyd (#129833) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mobilnézet.
Ott van az neked is csak a tetején kellene keresni és nem a közepét lefotózni, de ügyes próbálkozás volt. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#129835) slloyd válasza leslieke (#129834) üzenetére


slloyd
senior tag

Tessèk felgörgetten neked a mobil nèzetemben ahogy használom.
Látsz te ott privát üzeneteket?!....

(#129836) leslieke válasza slloyd (#129835) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kilépés, Nyereményjáték, Privátok: na erre az utóbbira bökj már rá!!!

Világít is pirossal, hogy van új privát üzeneted!!!

Amiről meg te beszélsz (Új, Válasz, Privát) az a privát üzenet küldésének lehetősége, na ez tényleg csak asztali nézetben látszódik.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#129837) Bad Pritt válasza slloyd (#129835) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, Privátok néven, pirossal. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#129838) slloyd válasza Bad Pritt (#129837) üzenetére


slloyd
senior tag

Ok èn nèztem be na! :D

[ Szerkesztve ]

(#129839) erahurka válasza slloyd (#129832) üzenetére


erahurka
félisten

Rányomsz az emberre és tudsz neki privátban üzenni. Az oldal tetején meg van egy gomb, amivel tudod listázni a privát üzeneteket.

Közben látom elkéstem :B

[ Szerkesztve ]

(#129840) HartgeH3-2.8 válasza leslieke (#129834) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Baszki ott van fent a privátok??? :C

Én mindig teljes nézetre kapcsolok aztán úgy nézem meg. ;]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#129841) leslieke válasza HartgeH3-2.8 (#129840) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor ma már ketten tanultatok valami újat. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#129842) slloyd válasza HartgeH3-2.8 (#129840) üzenetére


slloyd
senior tag

Èn is úgy szoktam.
De szinte soha nem kapok privit így a teljes nèzetre való váltásról is leszoktam règ,mert akkor zummolgathatok a hsz-ekre is mert mèg 6,4"-on is kicsik :D ....

[ Szerkesztve ]

(#129843) Kvelstadt válasza Scholes9 (#129824) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jedi kézmozdulat: Nem! Te szvicset akarsz venni. ;)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#129844) Rebell válasza slloyd (#129842) üzenetére


Rebell
senior tag

Sziasztok, a Store-ban lehet úgy vásárolni, hogy a kiválasztott játékot egy másik fél accountjára küldi el?

Pl. Haverom vásárolna nekem? , Kód / játék küldése stb...? Köszönöm

üdv.

(#129845) slloyd válasza Kvelstadt (#129843) üzenetére


slloyd
senior tag

Jó buli a szvics de,hogy èlmènyben nem tol olyat mint a vr az Sicher! ...

(#129846) Aslan


Aslan
aktív tag

Üdv a PS Guruknak!

Mivel nem vagyok jártas még ebben ezért is kérném a segítségeteket:

Szeretnénk vásárolni egy (nem saját) PS4-re két játékot. Ha bankkártyával fizetek ugye nem menti a kártya adatokat automatikusan a rendszer/account? Vagyis lehet úgy egyszeri vásárlással perkálni tartalmakért, hogy a kártyaadatokat ne mentse?

Előre is köszönöm a megtisztelő választ! :R

Üdv:
Aslan

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#129847) eisento válasza Aslan (#129846) üzenetére


eisento
addikt

megjegyzi de siman ki tudod torolni...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#129848) Madwe válasza Aslan (#129846) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elmenti, de utána tudod törölni. De talán jobb ilyenkor feltöltőkártya vásárlása, van sok helyen (bár legutóbb pl mindenhol kifogyott :D)

(#129849) Kvelstadt válasza slloyd (#129845) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem is lenne értelme vr élményt nem sima játékhoz hasonlítani.
Csak poén amúgy. Azt vesz amit akar.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#129850) Aslan válasza eisento (#129847) üzenetére


Aslan
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

Hol tudom ezt törölni majd? Mert ha külön be kell lépni az accountba valami böngészőbe, akkor az problémás, mert ez egy céges gép és halvány ibolyám sincs ki kreálta az accountot, ergo nincs meg hozzá semmi a belépéshez... ha rákérdezek az illetékesnél az meg tuti nem fogja tudni, így szokott ez lenni. Ergo a PS4 menüjében a STORE-ban van lehetőségem törölni?

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.