Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128651) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A és B elsődleges account van a gépen.Az A profilon van a ps+ előfizetés.Igy ugye megkapja A és B account a ps+ ingyenes játékokat.
Ha az A profilon lejár az előfizetés de nem hosszabbítom meg, hanem B profilon fizetek elő, akkor megmaradnak az ingyenes ps+ játékok amit még az A accounton szereztünk meg?Vagy csak akkor ha A profilon hosszabbítom meg a ps+t?

[ Szerkesztve ]

(#128652) Gyulus76


Gyulus76
aktív tag

Kérdeztem itt, mi lenne a legjobb megoldás a Move kontrollerek töltésére. Én végül erre szavaztam: http://www.gamecityonline.hu/termekek/playstation-3/sony-playstation-move-charging-station

Hátha más is keresgél.

(#128653) zzola válasza ProEvoFan (#128651) üzenetére


zzola
félisten

Nem. A plusz tartamak arra a fiókra szólnak, amivel megvetted és még aktív a plusz előfizetés...

(#128654) Prowler válasza ProEvoFan (#128636) üzenetére


Prowler
senior tag

Az elején nehéz, de pár óra alatt meg lehet szokni. Nekem egy délután kellet hozzá, azóta már versenyeket is tudok nyerni gamepaddel. :D

Veremivadék Undorkutya

(#128655) Kvelstadt válasza RangerFox (#128643) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Itt 45font volt a lemezes evil wihin 2. Találtam egy webshopot ahol 38font volt az új. Megvettem megjelenés más napján és erre rá két nappal a game beakciózta 35fontra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128656) #20844032 válasza Kendek (#128621) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pro-t már a gtsport miatt megvettem kormánnyal. Hihetetlenül jó az a játék.
PSVR: írhatnék a fos felbontásról, de felesleges. Ez a cucc olyan őrületesen azórakoztató, hogy day1 kellett volna megvegyem. London heist teljes őrület. Még csak hasonlóban sem volt soha részem, pedig nem ez az első találkozásom a vr-el.

(#128657) lui24


lui24
tag

Ha a ps 4-n lefuttatom ez az initialization ps 4 -t a full verzión akkor az teljesen gyalulja a gépet? Ha jól értem profilokkal mindennel együtt?

(#128658) zzola válasza lui24 (#128657) üzenetére


zzola
félisten

Igen.
A nem full is legyalulja...csak gyorsformázást takar, míg a full az leformázza a merevlemezt (lassabb folyamat)..

[ Szerkesztve ]

(#128659) Zanik válasza #20844032 (#128656) üzenetére


Zanik
addikt

GTS VR része milyen? Írhatnál róla majd pár sort. :U

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#128660) #20844032 válasza Zanik (#128659) üzenetére


#20844032
törölt tag

Éjfélig nyomtam a VR Worlds-el, nem maradt idő a GTSportra, az majd ma lesz. Írok róla, ígérem :)

(#128661) Petreszku válasza nismoka (#128644) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm a választ.

(#128662) slloyd válasza #20844032 (#128660) üzenetére


slloyd
senior tag

Èn hajnali 1 ig nyomtam a felesègemmel a worlds-ot is többek között miután a gyerekünket este elaltattuk kb 9 től.
Pedig a hèten dèlelőttös vagyok ès 4:40 kor kelek minden nap.
Sajnos nappal nálunk kizárt a vr :(
A kisfiunk 17 hónapos ès amerre megy arra gyűjti a dolgokat,kábelok,kontrollerek,egerek,mindent.
Arról nem beszèlve,hogy a hálószobából is ki vagyunk tíltva (zavarja a gyereket a tv fènye) pedig oda vettem direkt a pc/ps4 pro miatt a nagy 4 k tv-èt.
Így a nappaliban kell kockulnunk a règi fhd tèvènken :D
Jó hogy vr nèl ez mit sem számít :D
De azèrt esti èjjeli cod online ozásnál azèrt kicsit zavar...

Lassan hozzászokom,hogy a ps vr miatt ilyen 3.5-4 órákat alszom :D

[ Szerkesztve ]

(#128663) mettek válasza #20844032 (#128660) üzenetére


mettek
addikt

asszem csak single playeres futamot lehet menni VR-al ami azért eléggé lekorlátolja az egészet egy techdemo szintjére.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#128664) tuki2200


tuki2200
senior tag

Amerikaban black friday keretein belul, sok helyen ~50ezer lesz az 1terras slim. Jo lenne itthon is egy ilyen akcio, de gondolom itt marad a 10% mega szuper akcio mint most a MM-ba :/

(#128665) slloyd válasza tuki2200 (#128664) üzenetére


slloyd
senior tag

Ja, itt meg a pro talán az Expert ben 2 játèkkal 440€ helyett 420€ lesz...
Vagy a vr 400€ helyett 380€...
Itt nèmetben sem igazán viszik túlzásba az akciókat.
Bár Saturn ba nèha èrdemes bekukkantani :)...

(#128666) Apone33 válasza slloyd (#128665) üzenetére


Apone33
őstag

Azért szokott lenni németben akció, pár hónapja volt a media-ban a pro 3 játékkal 400€, a horizon-t, uc4-et, meg még valami volt hozzá.

Play Hard!!!

(#128667) HagaNRG válasza RangerFox (#128643) üzenetére


HagaNRG
őstag

Szerintem ez játék függő.

Tegnap akartam venni Injustice 2-t, használtan 15k-ért láttam egy egyébként nagyon reálisan árazó boltban. (nem, nem itthon volt). GTA5 szerintem évek óta 10ezer körül stagnál és még sorolhatnám...
Persze, vannak olyan címek is, amik tényleg hamar leesnek.
Érdekes dolog, mindenesetre.

(#128668) slloyd válasza Apone33 (#128666) üzenetére


slloyd
senior tag

Ba...za meg ott nem nèztem :(
Pedig kb pont 3-4 hete vettem a prot...

(#128669) Apone33 válasza slloyd (#128668) üzenetére


Apone33
őstag

Ugye, én még az év elején vettem a másodikat, de ha akkor nem lett volna ps tuti, hogy megvettem volna. Az Alternate-nél is szokott lenni akció, most a vr 2 move-val játékka meg kamerával 400€.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#128670) szasanyi válasza slloyd (#128665) üzenetére


szasanyi
félisten

Itt nèmetben sem igazán viszik túlzásba az akciókat. - miért tennék? Ott az átlagembernek sem kell sokat gondolkodni olyanon, ami itt az átlagnak már problémát jelent(het).
Nekem ez az egyik nagy problémám, ti. nálumk sok árucikk drágább mint olyan országban, ahol az életszinvonal (és az átlagbérek) jóval magasabbak.

(#128671) #65537792


#65537792
törölt tag

Sziasztok!

Ki hol szokott ps plus előfizut venni?

Más. Valamiért nem kapom meg a kódot smsben. Ugye felső ablakban alapból ott van, hogy magyarország +36. Az alatta lévőben meg már csak ilyen formátumban kell Írni? 30 123 4567?

(#128672) slloyd válasza Apone33 (#128669) üzenetére


slloyd
senior tag

Na jó most kèrlek ne ,inkább nem akarom tudni,hogy milyen akciókról nem tudok :(
Unokatesómnál múlthèt hètfőn kipróbáltam a vr-t.
Persze azonnal kellett nekem is :D
Bementem a helyi Expert be ahol 400+(59€ kamera) kèrtek èrte.
Tegnap meg megjöttek a fagyijaim hozzá ami (jó az olcsó volt 28€ Ebay Kleinanzeige-ről ) fizettem Versand-al.
De akkor is csak a vr buli majd 490€ ba van mikor ezek szerint megúszhattam volna 400€ ból is....
Most azèrt ez nem kicsit bosszant....

(#128673) Apone33 válasza slloyd (#128672) üzenetére


Apone33
őstag

Bocsi, csak azért írtam, mert azt írtad, hogy a németek nem nagyon szoktak akciózni. De az megint más ha valami kellett neked azonnal és volt rá pénz megvenni, akkor sztem lényegtelen, hogy mennyi most akcióban. :B

Play Hard!!!

(#128674) slloyd válasza szasanyi (#128670) üzenetére


slloyd
senior tag

Erre csak annyit momdanèk,hogy ha nagy ritkán "Haza" látogatok,azèrt idèzőjelbe mert èletvitel szerűen èlek itt 6 èv alatt kb 4x ha voltam Mo-n.
Akkor bizony mèg az èlelmiszer nagyrèszèt is innen viszem magammal.
1:minősègibb
2:Most meglepődtök lehet,de mèg a tèliszalámi is pl. olcsóbb a Kauflandban-ban mint Mo-n a Tesco-ban.
Nem tudom ,hogy mièrt ,nem tudom hogy ,de vagy 15-20 % al olcsóbb.
Pedig ide is kell szállìtani azt a szalámit szóval nem èrtem....
De ez igaz a csokikra,Senseo kávèra,ruhára, is...

[ Szerkesztve ]

(#128675) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok bútorba berakhatok úgy egy pro gépet, hogy kb felül a saját magasságának kb a 1,5 x ese van szabad helyként?

(#128676) bandi0000 válasza dunc (#128675) üzenetére


bandi0000
nagyúr

inkább a szélei és hátuljának kéne hely, a teteje annyira nme lényeges

Xbox One: bandymnc

(#128677) Apone33 válasza dunc (#128675) üzenetére


Apone33
őstag

Nekem is kb annyi helyem, a két oldalánál meg kb 17-17cm. Mondjuk olyan játékoknál ahol haver ps-ének a venti nem pörög fel, ott nálam jobb süvít a venti, igaz neki szabadon van.

Play Hard!!!

(#128678) dunc


dunc
nagyúr

Köszi, akkor marad a bútor tetején! Más vettem egy 7 es szériás Samsung TV t most van beüzemelés alatt, mire számíthatok kb? (UE49MU7002) Ezt a HDR dolgot hol kell állítani?

(#128679) slloyd válasza Apone33 (#128673) üzenetére


slloyd
senior tag

Nem,azèrt nem teljesen lènyegtelen...
Olyan spúlos vagyok nèha hogy pèldául egy Mario játèkèrt kèpes voltam inkább Ingolstadt-ba beautózni ami innen 35km (elszúrva oda vissza 1,5 órámat vele) mert a játèk 40-helyett 20€ volt ott.. :D
Bár a VR más tèma azzal valóban nagyon nehèz lett volna várnom :D

(#128680) slloyd válasza dunc (#128678) üzenetére


slloyd
senior tag

Ps ,kèpbeállítások menü hdr=auto
A Tv szerintem autó matán meg kell ismerje ha hdr jelet kap...

[ Szerkesztve ]

(#128681) Apone33 válasza dunc (#128678) üzenetére


Apone33
őstag

Azt ha tudja a tv, a ps menüjében van hdr funkció amit asszem auto-ra kell akkor tenni és ha hdr-t játszik le akkor automatikusan írja. Pl ha elindítom a last of us-t akkor már írja is hogy hdr-t játszik le.

Play Hard!!!

(#128682) Prowler válasza szasanyi (#128670) üzenetére


Prowler
senior tag

Megmondom őszintén ez engem is meglepett, Angliában múlt héten vettem egy PS4 Pro-t 4 játékkal 120 ezer forintért, otthon ugyanaz a modell 1 játékkal 155 ezer...

Ugyanez érvényes a nemrég megjelent SNES Classic-ra, itt kint 27 ezer körül mérik, míg otthon Media Marktban 44 ezer az ára. Eléggé gusztustalan.

Veremivadék Undorkutya

(#128683) #20844032 válasza Apone33 (#128669) üzenetére


#20844032
törölt tag

Tegnap 140-ért vettem itthon a psvr-t kamerával, 2 fagyival, ps worlds-el. Szal kb. ugyanannyi itthon is.

/Pro-t a múlthéten 116-ért. Egyiket Aquaban, másikat 220voltban, szal egyiksem zugkonzolbolt vagy ilyesmi. T150 PRO-t alza-ban 62-ért. Az még eu-s viszonylatban is rühes jó ár, bár tudom, hogy G29 amazonon szokott lenni hasonlóan jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#128684) slloyd


slloyd
senior tag

Amúgy,hogy ne csak offoljak itt...
Mi a vèlemènyetek a HDR-ről?
Mint egy új konzoloknál bevetett teknikáról?
Nagyon nagy külömbsèget vele illetve nèlküle pl a Horizon Zero Dawn-ban fedeztem fel.
A pofám leszakad olyan gyönyörű hdr-ben.
Remèlem ezek után minden a közeljövőben èrkező játèkban bevetik majd :)

(#128685) KaitouP válasza Apone33 (#128677) üzenetére


KaitouP
veterán

Más téma: hogy tetszik az Alien: Isolation? :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#128686) Apone33 válasza KaitouP (#128685) üzenetére


Apone33
őstag

Jaj, tényleg el is felejtettem írni róla, pedig már tegnap tervbe volt. A lényeg, hogy nagyon jó lett sztem, az elején egy kicsit már untam a sok mászkálást, de ahogy haladtam előre benne egyre jobban megtetszett, főleg este fülessel elég parás. :B Így akcióban nagyon megérte az árát. Bár ha ezt tudtam volna, akkor már rég megvettem volna.

Play Hard!!!

(#128687) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Üdv!
Még mindig nem tudom beállítani a HDR-t a cuccon. Tudom hatalmas probléma :D de ha már van lehetőség rá, akkor kihasználnám.
Szóval a PS4 kiírja hogy HDR mód ON, de a TV nem vált át HDR módba.
A PS4 Pro-hoz adott vezetéket használom. Az lehet a ludas?

(#128688) slloyd


slloyd
senior tag

Nem,a gyári madzag a cèlnak megfelel.
Tv beállítás....

[ Szerkesztve ]

(#128689) slloyd válasza Gulyopapa (#128687) üzenetére


slloyd
senior tag

Csak akkor vált ám át ha olyan programot indítasz ami hdr!
Simán menübe nem hdr.
Persze,hogy meg kell oldani a "problèmát" igen is a hdr nagyon fontos,hogy működjön mert szemet gyönyörködtető ès állejtő bizonyos játèkokban :)
De kismiska a vr hez kèpest :D
(ezt nem tudtam kihagyni mert valóban így van)

Egy kèrdès mindemkihez:
Most elő lehet rendelni a Doom fvr-t 30€
Ha nem rendelem meg akkor ha megjelenik drágább lehet majd?
Mert akkor inkább már most behúzom!...

[ Szerkesztve ]

(#128690) neato3loco válasza Gulyopapa (#128687) üzenetére


neato3loco
senior tag

Tv kép beállításnál manuálisan állítsd át és voala.. Tudod van Játék üzemmód, Sport üzemmód stb.. ott kell lenni közte HDR módnak is. Legalábbis az én LG 4K tvmen van ilyen lehetőség.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#128691) dunc válasza Gulyopapa (#128687) üzenetére


dunc
nagyúr

A hdmi porton külön kell engedélyezni.

(#128692) syIex


syIex
veterán

Macbookot hasznalok es a hordozhato vinyot ra szeretnem kotni a PS-re, de nem tamogatja. Az lenne a kerdesem, hogy ugye a MBP-hez NTFS rendszer kell, de ha leformaztatom a PS-el akkor az lesz vagy mas fajta? Letezne, hogy nem lehet egyszerre hasznalni a kettot? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#128693) Elims


Elims
veterán

Létezhet olyan,hogy számítógépről üzenetet küldenek ps4-re??

(#128694) vg válasza Elims (#128693) üzenetére


vg
addikt

Igen, andoridosról mondjuk.

(#128695) tuki2200 válasza syIex (#128692) üzenetére


tuki2200
senior tag

Első hozzaszólás, téma összefoglaló...... egyebkent nekem is Mac-em van, nem csak azt a fajlrendszert kezeli, a google segít ;)

[ Szerkesztve ]

(#128696) syIex válasza tuki2200 (#128695) üzenetére


syIex
veterán

Konkrétan erről semmit nem találtam az összefoglalóban azért is kérdeztem be és a Mac fórumban ajánlották azt, hogy inkább itt kérdezzem meg. :U

Azóta már megtaláltam ezt az Exfat formátumot ami ajánlott. :)

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#128697) Petreszku válasza HagaNRG (#128640) üzenetére


Petreszku
senior tag

Ismerős, kanyargós pályarészeken még van mit javítanom. :)

(#128698) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Létezik hogy game.co.uk oldalról nem lehet konzolt venni?
Paypallal, bankkártyaval sem engedi a fizetest... Mindkettővel minden rendben.
Vagyis engedi, csak miután lefrissiti az oldal magát, fizetés után kiirja, hogy "no success"

Amit el tudok képzelni hogy konzolt nem szállítanak ide.

[ Szerkesztve ]

(#128699) Xaels válasza WhiteWalker (#128698) üzenetére


Xaels
félisten

Limits on international orders
We are unable to ship orders weighing over 2,000g (2kg) or over the value of £100 outside of the UK.

This includes all hardware and special editions, we’re sorry for any disappointment this may cause. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#128700) #20844032 válasza WhiteWalker (#128698) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha jól emlékszem 1 kilóig szállítanak ide. Könyvet már vettem tőlük, az megjött (mondjuk olyan pocsolyaretek csomagolásban, hogy sohatöbbetsemmitezektől).

/szerk.: ezek szerint rosszul emlékeztem, és kettő :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.