Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128551) unravel


unravel
őstag

akik azt kérdezik, hogy mit éri meg megvenni.....én azt úgy értelmezem, hogy másoktól érdeklődik, hogy melyik játék tetszik neki.

¯\_(ツ)_/¯

(#128552) lui24


lui24
tag

Ha a ps 4-n lefuttatom ez az initialization ps 4 -t a full verzión akkor az teljesen gyalulja a gépet? Ha jól értem profilokkal mindennel együtt?

(#128553) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Gondolom a Skyrim akció a Switch-es megjelenésnek köszönhető... Lehet, hogy én inkább PS4-re veszem meg, hiába vagyok elfogult a Switch-csel. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#128554) Adam_Shepard válasza koncsik (#128553) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A 29 gigás LA Noiret láttad ? :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#128555) ProEvoFan válasza koncsik (#128553) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Neked ott a kiváló új Mario játék, játsz inkább azzal.Irigykedek is rendesen :R

[ Szerkesztve ]

(#128556) koncsik válasza ProEvoFan (#128555) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:DDD :K :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#128557) birorichard válasza #10927360 (#128546) üzenetére


birorichard
őstag

Szerintem inkább hagyd, sikerült egy (most) cáfolható dolgot kiragadnod, a többit meg szó nélkül hagyod, ez így nem hiteles. Lejárató kampánynak degradálni egy kritikát meg nagyon ovis.

Senki nem ellenségeskedő, ha olvastad, több üzlet is szóba került, nem csak a te munkaadód, hiszen itt elég sok mindenkinek volt már kisebb-nagyobb negatív tapasztalata szinte mindegyik bolttal, így a KV-val is, és bár sokan elég értelmesek, hogy belássák, te nem vagy egyenlő az üzlettel, mégis a te "szádból" az ilyen nyilvánvalóan mundérbecsület védő (ne adj Isten szervilis) HSZ-ek nem arra visznek, amerre jó esetben te gondolod, és csak rombolod a fejünkben a képet az üzletről. Ha "ügyfélszolis" akarsz lenni itt a PH-n, tegyél is úgy, ne csak néha egy-egy számodra előnyös dologra kapd fel a fejed, és akkor szerintem senkinek semmi kifogása nem lesz ellene.

(#128558) koncsik válasza Adam_Shepard (#128554) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Itt az ideje egy micro SD vásárlásának... bár lehet megpróbálom BF-ig kihúzni.
Mondjuk a PS4-en is állandóan tele van a 2 TB.
Na húzzunk vissza, mert kinyiffantanak :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#128559) Gyulus76 válasza koncsik (#128558) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Nekem nincs tele az... 5 TB. :DDD

(#128560) koncsik válasza Gyulus76 (#128559) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Aki tud élni :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#128561) Lackooo84 válasza #10927360 (#128546) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha elmondja az ember a tapasztalatait, akkor az már lejárató kampány. Képzeld, amikor a fülest vettem a tatabányai üzletben 09.05-én, akkor 18k virított rajta a polcon, de legközelebb csak olyan dolgot írok, amiről fényképes bizonyítékom van, jó? Mindenhol? Na ugye, hogy nem mindenhol annyi... ;) A reális ára egyébként, ~18k lenne, mivel 60 dollár az ára, mint a PS4 szoftvereknek.

The Truth is out there...

(#128562) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

Még sosem vásároltam PS plus előfizetést de látom van ilyen 14 napos próbaidőszak amit aktiválni lehet,
vannak az áruházban akciós játékok amik PS plus előfizetéssel sokkal olcsóbban mint anélkül, ha aktiválom ezt a 14 napos próbaidőszakot, arra is vonatkozik ez a kedvezmény, vagy csak akkor ha veszek 1 hónaposat legalább?

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#128563) A`rpi válasza Exelsior24 (#128562) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Még sosem vásároltam PS plus előfizetést de látom van ilyen 14 napos próbaidőszak amit aktiválni lehet,
vannak az áruházban akciós játékok amik PS plus előfizetéssel sokkal olcsóbban mint anélkül, ha aktiválom ezt a 14 napos próbaidőszakot, arra is vonatkozik ez a kedvezmény, vagy csak akkor ha veszek 1 hónaposat legalább?"

A próbaidőszakban is teljes értékű előfizetésed van amivel akár vásárolhatsz is, az így megvásárolt játékok "örökre" megmaradnak. Aktiválás után érdemes az automatikus megújítást lemondani.

(#128564) HagaNRG válasza A`rpi (#128465) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak a rengeteg tanácsot!

Uncharted Collection és GTS van meg egyelőre. (valamiért rohadtul benne van a bogár a fülemben, hogy nem kellett volna XO-ról váltanom kb. max. emiatt a két játék miatt, mert a mangás-fantasys elvont hülyeségek nem nagyon jönnek be, de valamiért folyton úgy érzem, hogy Gran Turismo mégsincs olyan jó/szép, mint a FM7 lett volna.
Nálam a játék kimerül kb. az aktuális COD végigjátszásában, illetve a Forza Horizon és Motorsport felváltott játszásában: Egész egyszerűen családos emberként nincs időm komoly, bonyolult játékmenetre. Néhanapján van fél-egy órám játszani kicsit, emiatt vagyok így beskatulyázva.

(#128565) ViktorHUN79 válasza HagaNRG (#128564) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Szerintem ha annyira bánod a váltást, ha eladod a PS4-et tuti, hogy az árából vissza tudsz meni az xo-hoz!

(#128566) Gulyopapa válasza HagaNRG (#128564) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Forza7 vs GT sport
Nekem mindkettő megvan. A forzában csalódtam. A fizikája/irányíthatósága a fasorban sincs a GT-jéhez. Az online játék menet borzalom, tele idiótákkal. Mindig nem lehet privát szobában játszani, szóval...
A GT nekem most az etalon, a kevés autó / kevés pályájával együtt. Ami benne van az viszont elképesztően kidolgozott, precíz...
A hangok is sokat javultak.
Szóval csak a Forza miatt én nem mennék vissza Xboxra...

(#128567) #20844032 válasza HagaNRG (#128564) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem is megvan mindkettő, a forza pécére, kicsit jobb minőségben, mint a xo-n(és a gts ps4-en), mégsem pörög nálam semmi más, csak a GTS. Nem tetszik a forza, a vezetés, az ai, kb semmi. A hangok, azok jók. Pedig a korábbi részeket szarrá játszottam.

/ezt a családos emberként nincs időm játszani dolgot sosem értettem. 3 gyerekem van, és két állásom. És nincs nap, hogy ne játszanék, meg from játékokat platinázok :D

(#128568) saelin


saelin
veterán

YouTubeot elnézve nagyon sok elégedetlenkedő van a novemberi ps pluszos játékok miatt. Pedig szerintem nem rossz ez a hónap sem. Igen, nem tripla A játékot kaptunk hanem egy worms-öt és egy nagyon jónak ígérkező indie játékot. És végre a vr tulajok is kapnak valami igazán jó cuccot. (Mondjuk én pont le sem tölteném, de nem azért mert rossz játéknak tartom...)

Én ebben a hónapban talán egy dragon quest builders-nek örültem volna nagyon. Nézegetem pár hónapja, a demót is kijátszottam nemrégiben, de csak nem tudom rászánni magam hogy megvegyem. Főleg hogy tudom jön a második része, ami nem kicsit tűnik jobbnak, kiforrottabbnak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#128569) zzola válasza saelin (#128568) üzenetére


zzola
félisten

Miért volt AAA cím plusban?

(#128570) saelin válasza zzola (#128569) üzenetére


saelin
veterán

Mgsv, Until Dawn, Infamous? Nem is nagyon értem a kérdést.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#128571) zzola válasza saelin (#128570) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#128572) bandi0000 válasza saelin (#128570) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha jól emlékszek, ő az akinek az AAA=FPS szal amíg nem a BF1 prémiumal kerül a plusba addig szar az egész kínálat

Xbox One: bandymnc

(#128573) zzola válasza bandi0000 (#128572) üzenetére


zzola
félisten

Nem, de ebbe már ne menjünk bele! Én annak is örülök, ha más örül! Killzone-t igazán odaadhatnák már, hogy legalább 1x végig tudjak menni rajta... :)
De egyébként tényleg akkor lenne tuti, ha az adott évből lenne egy új játék! ;]

[ Szerkesztve ]

(#128574) slloyd


slloyd
senior tag

Sziasztok,
Viszonylag új pro+vr tulaj vagyok.
A vr nagyon bejön (Resi 7) ès örülök,hogy lesz egy Doom is rá.
Viszont arról mit tudtuk,hogy a Fallout 4 VR valóban nem fog megjelenni psvr-re csak pc-re?
Pècèn megvan a sima 4 de szeretnèm VR-en is újrajátszani ha esetleg mègis megjelenne rá a közeljövőben :)
Szerintetek lehezsèges ,hogy idővel mègis kidobják ps-re is?

(#128575) marilllyo válasza zzola (#128573) üzenetére


marilllyo
veterán

2000 Ft volt nemrég ... :D Egy olyan játékra vársz amire ennyit is sajnálsz? :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#128576) zzola válasza marilllyo (#128575) üzenetére


zzola
félisten

Nem sajnálom, de nem láttam akcióban-igaz nem is figyelem... :B
Nagyon nem zavar már, sokan oda-vissza vannak ezektől az ingyenes felhozataloktól, engem nem mozgat meg! Szerencsére nem vagyunk egyformák, elégedetlenek meg mindig lesznek... :)

(#128577) marilllyo válasza zzola (#128576) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha van hónap amikor nem vártam volna sokat a Ps+ tól az ez....
Ebben a két hónapban annyi AAA játék jelent meg, hogy kb senkit nem érdekel...
Mondjuk én megvettem anno a Worms -ot.... :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#128578) winery válasza marilllyo (#128577) üzenetére


winery
aktív tag

Nekem tetszik a havi kínálat ,Worms biztosan jó party játék :p régen is szerettem pc-én. Olyan úgyse lesz ,hogy mindenkinek jó legyen !

(#128579) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Legutóbb az mgs5 mostmeg a bound ami már megvolt.
Most vagy sok játékom van vagy nagyon érzem mit kell megvenni. :)
Mondjuk azt a worms-ot majd egyszer majd majd valamikor megnézem. Most végre valahára switch+mario+zelda van teritéken.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128580) slloyd


slloyd
senior tag

Húh de mák hogy nem vettem meg múlt hèten az Until Dawn rush-t.... :D
Amugy ez az Arisone Sunsine jó játèk?
Azzal szemezgetek nagyon...

[ Szerkesztve ]

(#128581) Lefty válasza marilllyo (#128575) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem azt lemezen mar van, aki 500-ert is odaadja :D

(#128582) Rage47 válasza Kvelstadt (#128579) üzenetére


Rage47
veterán

sok játékod van

(#128583) mettek


mettek
addikt

lenyomtam az AC Origins fő szálát de még egy csomó minden van benne, mellékküldetések, felfedezések, táborok kipucolása stb plusz kérdés milyen lesz a DLC, bár valszeg jó. Így most tanácstalan vagyok hogy eladjam-e a játékot és rámenjek egy NFS-re vagy se.... :U

Bár nagyon gondolkodom hogy az NFS ér-e egy teljes árat....szerintem messze nem lesz olyan tartalma mint egy Forza Horizonnak. Aztán 2018 tavaszáig nincs is olyan cím ami mozgatna...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#128584) Apone33 válasza mettek (#128583) üzenetére


Apone33
őstag

Mennyi volt a játékidőd? Én is rajta vagyok, de minden küldetést meg csinálok benne.

Play Hard!!!

(#128585) szallasi007 válasza Apone33 (#128584) üzenetére


szallasi007
őstag

Én meguntam, befejeztem a fő szálat a többi meg már nem mozgat (olyan 45 óra volt amit beletettem - kimaxoltam a karaktert). Fel is tettem apróra, holnap viszik

(#128586) sting2 válasza #20844032 (#128567) üzenetére


sting2
addikt

A stílusodon sokszor tetten is érhető ez az "ámokfutás".... ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#128587) mettek válasza Apone33 (#128584) üzenetére


mettek
addikt

pontosan nem tudom de kb 30 óra. Ebben volt némi barangolás az elején, ismerkedés a játékkal aztán sokszor kellett mellékküldiket farmolni hogy a főküldetéshez szükséges szintet elérjem plusz kb 3-4 órát csak a nyersanyagok farmolásával töltöttem, hogy felhúzzam a felszerelésem lilára (goldra)....az volt a baj, h az elején ezzel nem foglalkoztam és sokszor eladtam minden nálam lévőt, azt hittem az aranypénz kelleni fog de nem.

Ja és a felétől kb az összes átvezetőt elnyomtam, az még azért kitolja a játékidőt ha valaki végignézi. Meg szerencsére azért elsőre összejöttek az amúgy nem egyszerű nagyobb boss harcok is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#128588) zzola válasza Lefty (#128581) üzenetére


zzola
félisten

Épp hogy nem....nem is értem. :D

(#128589) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap este megpróbálkoztunk a Plus megosztásával. Haverom elkezdte letölteni a játékokat és kijelentkezett a gépén a profilomból a Log Out opcióval. Én nyomtam a gépemen egy Restore Licenses-t, de ennek ellenére játék közben kapok egy üzenetet: "The following application will be suspended in 15 minutes"
Az Account management-ben látnom kellene, hogy a gépemen a profilom másodlagos?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#128590) Apone33 válasza mettek (#128587) üzenetére


Apone33
őstag

Nem rossz játékidőben. Én a mellékküldetéseknél nyomom el az átvezetőt. Eddig nekem nagyon tetszik a játék, el leszek vele imádom benne a tájakat felfedezni, úszkálni stb.

Play Hard!!!

(#128591) #20844032 válasza sting2 (#128586) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szimplán nevetséges, amikor személyeskedve emlegetsz stílust bárkivel kapcsolatban.

(#128592) Zanik válasza slloyd (#128580) üzenetére


Zanik
addikt

Egész jókat írtak róla mikor megjelent. Kár, hogy engem a zombis témák nagyon nem mozgatnak meg, sőt...
Na, majd a Bravo Team, az lesz az én VR shooterem! :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#128593) #20844032 válasza agyhalal (#128589) üzenetére


#20844032
törölt tag

A restore licences még nem rakja vissza primarynek a géped az accounton. Ahhoz ré kell ténylegesen nyomni, azután mehet a restore ha szükséges (a restore csak beállítja a gépeden lévő játékok jogait a szerveren tárolt jogosultságoknak megfelelően).

/egyébként nem fogod látni a profilodon, hogy elsődleges, de nem a gépeden a profilod másodlagos, hanem a profilodon a gép "másodlagos", de ezt már annyiszor leírtam, hogy lassan feleslegesnek érzem :D

[ Szerkesztve ]

(#128594) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Uncharted 4-ben is van olyan segítség, mint a Lost Legacy-ban, hogy ha megvan a tokenekért cserébe az a karkötő, akkor csilingel, mikor kincs közelébe érsz?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#128595) Rage47 válasza Bad Pritt (#128594) üzenetére


Rage47
veterán

nem emlékszem ilyenre ott

(#128596) Gyulus76 válasza slloyd (#128580) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Én megvettem még a féláras akcióban tegnap este. Most akarom kipróbálni.

Amit most próbáltam, az a Gunjack volt. A felét egy ültő helyemben lenyomtam, de klassz kis árkádos VR űrlövölde. Egy ezrest bőven megért. :)

(#128597) HagaNRG válasza Gulyopapa (#128566) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi, sokat segítettél!

Azért 1-2 hónapot még várok, csak most ismerkedem az egésszel, ahogy mondtam.
(A GTS_ben majd megőrültem, mire a championship-et egyáltalán el tudtam kezdeni, kb. egy éjszakán át tartott, míg a driving schoolt végig vittem)

(#128598) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hong Kong Massacre trailer - Ez jól néz ki. :C

Live-Die-Respawn

(#128599) Bad Pritt válasza oriic (#128598) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ennek emlékszem a trailerére pár évvel ezelőttről, akkor is nagyon tetszett, örülök, hogy lesz belőle valami.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#128600) erahurka válasza oriic (#128598) üzenetére


erahurka
félisten

Eléggé rage kategóriásnak tűnik, de tényleg hangulatos.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.