Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128901) hitchins válasza SunMount3r (#128899) üzenetére


hitchins
őstag

Slim kisebb/ csendesebb/ kevesebbet fogyaszt viszint nincs optikai kimenet.

(#128902) mcwolf79 válasza WhiteWalker (#128900) üzenetére


mcwolf79
veterán

JavÍtanám,mert a Pro biztos tudja az 5 Ghz-es wifi-t.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#128903) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

A pro-hoz csak két apró megjegyzés: baromira meleg ( forró ) levegőt fúj ki hátul ( mi lesz itt nyáron ) és nincsenek lábai. Úgy értem, alulról nem tud szinte semmit levegőzni. Nem is értem...

[ Szerkesztve ]

(#128904) ProEvoFan válasza mcwolf79 (#128902) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem a slim is tudja.

(#128905) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Shadow of Colossus - 11 perc gameplay No hát nem csúnya a játék.

szerk:

Úgy tűnik, csak a korábbi videókból összevágott anyag. Sry. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#128906) Apone33 válasza Gulyopapa (#128903) üzenetére


Apone33
őstag

Én ezért is szeretem. :D

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#128907) Kickass válasza mcwolf79 (#128902) üzenetére


Kickass
őstag

Csak itt Proról épp nem volt szó, legalábbis a Slim vs sima megközelítés valószínűleg a fat-et takarja és nem a prot.

(#128908) SunMount3r válasza WhiteWalker (#128900) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

És -lehet nooby kérdés, de- milyen jelet ad ki magából az optikai, PCM-et? Egy ilyennel vagy a HDMI-n keresztül egy ilyennel meg lehet oldani az analóg sztereóvá alakítást? Nincs erősítőm és nem akarom, hogy a TV-ről szóljon, hanem akkor rákötnék legalább egy jobb PC-s sztereó hangfalat.

(#128909) WhiteWalker válasza mcwolf79 (#128902) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pro-rol nem volt ;)

(#128910) WhiteWalker válasza SunMount3r (#128908) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Amit fejből tudok az DD, DTS :U ezeket biztos tudja optikain.
Én ezek miatt vettem FAT gépet.

Amiket linkeltel elvileg ezekkel át lehet alakítani analóg jellé. De nem használok ilyet, szóval csak a kép alapján véleményeztem.

[ Szerkesztve ]

(#128911) lanszelot válasza krx21 (#128889) üzenetére


lanszelot
addikt

Olvass vissza, azt irtam nagyon jo tortenet, de iszonyat sok a hiba benne.
A jatekot a rengeteg hiba olte meg, es a folyamatos ismetlodes. Borzalom sok hiba benne /ps4 verziot nyomtam csak arrol tudok nyilatkozni/

(#128912) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#128902) üzenetére


mcwolf79
veterán

(#128913) erahurka válasza lanszelot (#128911) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen hibákra gondolsz? Párszor tényleg előfordul hogy nem oda ugrik ahova akarja az ember de ezt leszámítva én nem találkoztam problémával (igaz, én csak a PS3-as verziókról tudok nyilatkozni).

(#128914) HagaNRG válasza lanszelot (#128887) üzenetére


HagaNRG
őstag

Értem.
Azért ne öljétek meg egymást amiatt, ha valakinek tetszik egyik rész, vagy sem.
Nekem tuti biztos nem lesz időm nem két hét, de két hónap alatt sem végigjátszani az 1-3-at. (de azt kaptam a géphez ajándékba, így most ebből indultam ki, a negyedik nincs meg)

(#128915) mcwolf79 válasza HagaNRG (#128914) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem játékmechanikailag az első három jobban tetszett,mint a 4. A 4.-ben nekem már nagyon túltolták a sztorizgatást az akció kárára.
Sztem hülyeség felróni neki,hogy csőjáték. Persze hogy az. Ez nem GTA vagy HZD. Itt egyenesen mész előre szép és viszonylag változatos helyszíneken, a gunfight piszok jó, a hangok szintén jók. Szerintem nem lehet egy lapon említeni az AC szériával, már csak stílust tekintve sem. Annyi a hasonlóság ,hogy TPS nézetből irányítod a karaktered.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#128916) Scholes9 válasza oriic (#128886) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Úgy legyen :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#128917) #24720640 válasza lanszelot (#128887) üzenetére


#24720640
törölt tag

Ha egy héten át folyamatosan p*nát kéne nyalnod, a végére hányingered lenne, és megutálnád az egészet... :DDD

(#128918) Apone33 válasza #24720640 (#128917) üzenetére


Apone33
őstag

:C :DDD

Play Hard!!!

(#128919) Jim-X válasza #24720640 (#128917) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :C ;]

A játék az nem játék!

(#128920) sting2 válasza #24720640 (#128917) üzenetére


sting2
addikt

Csak "cigi" a sex már kiment a divatból... ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#128921) vg válasza #24720640 (#128917) üzenetére


vg
addikt

Borzasztó a topic átlagos színvonala.

(#128922) fcb92 válasza vg (#128921) üzenetére


fcb92
tag

Szerintem ez belefert, nem kell mindig komolykodni :D

(#128923) Petreszku válasza HagaNRG (#128914) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Nincs semmi gond az első három résszel, a 4-ik rész nekem annyira már nem tetszett. Szebb, látványosabb, de semmi több. A végére már kicsit untam is, de egy végigjátszást bőven megér. Az Uncharted The Lost Legacy-t is végigjátszottam, de a karakter váltáson kívül semmi újat nem hozott magával.

(#128924) Adam_Shepard válasza Petreszku (#128923) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Vicces ezeket olvasni azok utan hogy mindenki itt csopogott hogy az ev jateka meg nautidog did it again.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#128925) WhiteWalker válasza Adam_Shepard (#128924) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most csak az anti UC-sek olvassák a topicot :DDD - vagy akik tovább látnak a grafikan... :U

[ Szerkesztve ]

(#128926) Petreszku válasza Adam_Shepard (#128924) üzenetére


Petreszku
senior tag

Mitől lenne az év játéka az nem tudom, számomra messze van tőle. A Rise of Tomb Raider is jobban tetszett. Ebből a témából szerintem többet már nem is lehet kihozni.

(#128927) bozont válasza Adam_Shepard (#128924) üzenetére


bozont
veterán

Nyilván mindenkinek más az ízlése, nem tetszhet mindenkinek. Nekem pl pont bejön, hogy jobban rámentek a sztori részre és lehetett volna kevesebb akció is (bár ennek lehet köze volt ahhoz is, hogy majdnem legnehezebb fokozaton toltam ;] ), több ügyességi résszel.
Én majdnem egyhuzamban toltam végig a 4 részt (2 és 3 között azért volt egy rövidebb szünet), de nem éreztem vontatottnak, unalmasnak egyáltalán. De az sem utolsó, hogy a 4-nek volt majdnem annyi játékideje min az 1-3-nak összesen. Legalább is nekem az első három 6-8 órába telt részenként, a 4 meg 22. Persze nem siettem sehová. Talán az első résznél éreztem kicsit, hogy nem mai darab, de a 2 és 3-nál már egyáltalán nem. Sőt mikor elindult a 2. rész, az eléggé áll leejtős volt. :K A Lost Legacy várat még magára, de ez a Battlefront miatt van, meg most egy kis Division.

(#128928) Apone33 válasza Petreszku (#128926) üzenetére


Apone33
őstag

Számomra is messze van tőle, hogy az év játéka legyen, egyszeri végigjátszást megért azért nálam. A tomb raider nekem is sokkal jobban tetszett.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#128929) birorichard válasza HagaNRG (#128876) üzenetére


birorichard
őstag

Persze, hagyd ki az első hármat, meg se nézd, az lesz a legjobb, Isten őrizz, hogy magad döntsd el, inkább hagyd ezt egy vadidegenre egy fórumról, aki fikázza a játékot. :C :Uű

(#128925) Giinos: Persze, a narratíva, a rendezés, a világítás, a technikai bravúrok (első három face anim KÉZI anim volt, a negyedik capture, de olyan színvonal, hogy cg filmekben sem látsz olyat), a művészeti része (karakterek, környezet részletessége, elrendezése, valósághűsége) az csak a grafika... Igen, okos ember ám az, aki nem dől be ezeknek! :U

[ Szerkesztve ]

(#128930) Scholes9 válasza oriic (#128905) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remélem lesz dobozos változat.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#128931) WhiteWalker válasza birorichard (#128929) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mezei scriptelt cső játék. A folyamatos játékmenetet megszakíto átvezető videókkal + bena lövöldözős részekkel. ;] folytassam? :D

(ezt leginkább a 4.reszre mondom)

[ Szerkesztve ]

(#128932) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Uncharted 1-3 kapcsán: Szerintem ha el tudsz vonatkoztatni attól, hogy mikor jelent meg a széria, bőven izgalmas és jó játék. Egy éve játszottam végig elsőnek a harmadik részt PS3-on, most pedig 2 hónapja kezdtem el és most hétvégén fejeztem be az első három részt, immáron PS4-en. Mindháromnál meg sem álltam a platináig. Engem nagyon megfogott és élveztem minden percét.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#128933) SunMount3r válasza WhiteWalker (#128910) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát ez az, hogy nem biztos. A DD és a DTS-t az átalakítónak is tudnia kellene, amit nem hiszem, hogy ilyen olcsón ki lehetne hozni. Maguk a játékok alatt is DD-t és DTS-t ad ki magából? Mert a Blu-ray lejátszó képessége kevésbé érdekel.

Senki nincs itt aki ilyen átalakítóval használja? :F Minden jobb, mint a TV "hangszórói" :D ...

[ Szerkesztve ]

(#128934) consono válasza bozont (#128927) üzenetére


consono
nagyúr

Valahogy így vagyok én is vele, csak teljesen máshogy :) Én akár az akciójeleneteket teljesen ki is hagytam volna, elég nekem a logikai, ügyességi kihívás, meg a narratíva. Főleg a narratíva, nekem igazából csak a mese számít :D Ezért élvezem most annyira a HZD-t is. Meg a család is velem együtt. Mert jó a mese, és az szerintem mind a négy Unchartedben is jó volt. Én kimaradtam a PS3-ból, nagyon örültem, hogy az első három résszel is tudtam játszani, sohasem felejtem el pl. a tengeralattjáró megpillantását, bármennyire is az első részt szokás itt lehúzni. Nekem pont a 2. nem jött be az eredeti trilógiábólm de hát izlések és pofonok...

"In God we trust. All others must bring data"

(#128935) Madwe válasza SunMount3r (#128933) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az emberek 99% tévén vagy erősítőn hallgatja, néha jön 1-2 ember aki hasonlót kérdez, hátha visszanéznek mostanában h segítsenek :) DD és DTS megy játékok alatt is igen.

(#128936) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Kritikusok: 88-96-92-93-84
Játékosok: 80-88-84-83-81

Ezekkel a számokkal vitatkozzon az, aki szerint nem az egyik legjobb vagy a legjobb videojáték franchise az Uncharted. Persze lehet olyan, akinek más az ízlése, de vitatni a mesterművet azért na...

Ja és nem csak grafikában váltott univerzumot a sorozat minden darabja a maga korában. Tessék kipróbálni és meglátja az, aki kételkedik.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#128937) modflow


modflow
veterán

Azt tudja valaki, hogy a Detroit Become Human fog tartalmazni magyar feliratot?

(#128938) WhiteWalker válasza SunMount3r (#128933) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A játékok azt adnak ki. Logitech z5500 szetten hallgatom.
Szóval látom hogy mit ír ki a panel :D
És a játékok borítóján is jelzik milyen hanggal rendelkeznek.

Tény és való hogy ezektől a noname kínai csodaktol nem szabad sokat várni.

[ Szerkesztve ]

(#128939) Thorkos válasza SunMount3r (#128933) üzenetére


Thorkos
tag

DD és DTS tuti megy hdmi-n meg optikán is játékok alatt. Úgy emlekszem PCM-et is ki lehet választani.

(#128940) sting2 válasza Kendek (#128799) üzenetére


sting2
addikt

Tehát akkor kijelenthetjük, hogy a Pro mellé adott kábel kiváló alap a 4K-HDR látvány kitapasztalásához..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#128941) Bad Pritt válasza modflow (#128937) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Még azt se tudni, mikor fog megjelenni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#128942) Madwe válasza sting2 (#128940) üzenetére


Madwe
nagyúr

Minden high speed kábel elég erre, még a ps3hoz adott is pl :D

(#128943) HagaNRG válasza birorichard (#128929) üzenetére


HagaNRG
őstag

Szó sincs erről...

De ha most veszek egy új konzolt, és pl. még soha nem játszottam a Gran Turismo, vagy az Assassin's egyik részével sem, de mondhatnám akár a Gears of War-t vagy a Forzákat, Fifákat, akkor sem fogom sem ti, sem én ajánlani egy új belépőnek, hogy igenis az első résztől kezdje a sorozatot. Erre alapozva érdeklődtem, hogy grafikailag mekkora is a differencia az Uncharted 1 és 3 között. (most akkor lehet a Collection-ból egyből a hárommal kezdeni?)

Én legalábbis mindig úgy voltam vele, hogy a játékoknál pár év már elég látható grafikai avulást tud eredményezni, emiatt meg persze, hogy egy több éves játék nem lesz akkora élmény. Ha kimaradt, hát kimaradt. Életemben nem játszottam még a Gran Turismo egy részével sem, mert 2005 óta Xboxos voltam, de ettől még nem fogok visszanyúlni a sorozat gyökereihez:)

(viszont tegnap egy rokon meg kiröhögött, hogy 20k-ért vettem GTS-t, mikor ő meg a piacon ugyanezt a múltkor 3ezerért vette... igaz, az PS3-as, de a címe alapján ugyanez a játék az szerinte)

(#128944) SunMount3r válasza Thorkos (#128939) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Néztem ilyet, de ha már egy 3-4K-s variánssal is meg lehetne oldani, ami csak PCM-et tud, az még jobb lenne...

(#128945) Zsinder válasza HagaNRG (#128943) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Gears of Wart nem ismerem, de az összes többi játék nagyon rossz példa véleményem szerint... Arról nem beszélve, hogy youtube-on azért elég sok gameplayt találni.

[ Szerkesztve ]

(#128946) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Project Cars 2
Érdekelne a véleményetek hozzászólásaitok magáról a játékról !
Beállítások,irányíthatósága (controlerrel )....stb,stb
Minden ami PC 2 !!!

Project Cars 2 topikba !!
hátha játszik valaki ezzel is .

vagy csak GTS ? :R

(#128947) mcwolf79 válasza hjtz4t3wrseg (#128946) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kontrollerrel felejtős szerintem hosszú távon a PC2.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#128948) ImACeltic válasza mcwolf79 (#128947) üzenetére


ImACeltic
őstag

Mit értesz ez alatt?

Én eddig csak gyakorolgatok kontrollerrel(PS4), nyertem már versenyt 55-ös szintű AI ellen és elég jól terelgetem már az autókat.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#128949) modflow válasza Bad Pritt (#128941) üzenetére


modflow
veterán

Valamit azért már tudunk...

Tavasszal jelenik meg a Detroit: Become Human

[ Szerkesztve ]

(#128950) oriic válasza modflow (#128949) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sony annyit mondott hogy tavasz. Azért ez elég nagy intervallum. :D

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.