Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129401) N@idia válasza Rigormortiis (#129377) üzenetére


N@idia
őstag

Most, hogy tudom nincs benne multi akkor nem is érdekel (csak viccelek remek a co-op része a játéknak pc-n volt szerencsém végigjátszani), de inkább felrakom az előző TR-t. Remélem neked még fent van, aztán go multizni kegyetlen jókat szórakoztunk vele anno :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#129402) wolf13


wolf13
őstag

Eladtam pár hete a HZD játékomat , complet edition miatt.
Viszont most azon agyalok , hogy a mentésem működni fog - e ezzel a verzióval ?

(#129403) hitchins válasza wolf13 (#129402) üzenetére


hitchins
őstag

Miert ne mukodne?

(#129404) Watto1991


Watto1991
senior tag

Délután valaki jönne GTA Online Heist-okat csinálni?
Eddig van két ember.

[ Szerkesztve ]

(#129405) Kendek válasza hitchins (#129403) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Technikai okokból (más a játék neve) előfordulhat, jó példa rá a Witcher 3 esete (ezt mindenki ismeri) vagy a Bloodborne. De ezek szerint van remény.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#129406) Bencus88 válasza hitchins (#129403) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nem olyan biztos az, szrintem inkább nem mint igen. witchernél se működik.

wolf13: én beszerezném olcsón a simát, és mikor akciós lecsapni a dlc-re.

[ Szerkesztve ]

(#129407) RiZool


RiZool
tag

Sziasztok! Most vettem ps4-et és egy olyan bajom van, hogy sehogyan sem tudok fizetni a shopban ha új játékot szeretnék venni. (ps plust simán megvette) Próbáltam PayPal-t meg bankkártyát is. Neten már mindent átolvastam de sehogy sem oldódott meg. Valakinek valami életmentő ötlet ?:)

Amit próbáltam:
- adatokat többször, többféleképpen megadtam már.
- próbáltam közvetlen vásárolni és úgy is, hogy a wallethez adok hozzá lovét.
- mobilos app, asztali gépről is próbáltam vásárolni. (nem csak a konzolon)

Bankkártya hibaüzi:
currently unable to add funds to your account. Please try again later. (ezt írja napok óta)

PayPal hibaüzi:
The Credit Card information is notvalid. Please check your entries carefully. (sok mindent próbáltam itt is....esetleg ha valaki tud egy screenshotot küldeni lehet segítene.)

Köszi előre is! :R

(#129408) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek diablo III. vagy need for speed jatekot valasszam? Melyik nyujtana nagyobb elmenyt szerintete?

Kosznom elore is.

(#129409) Bencus88 válasza Bitpalace (#129408) üzenetére


Bencus88
nagyúr

fb-on is állandóan ilyen kérdéseket látok, szerintetek ma mit egyek pörköltet nokedlivel vagy rántott húst hasábbal? kb... :U

on: teljesen más játékforma mindkettő, egyik egy autós, másik rpg, nézz videókat és úgy próbáld meg megközelíteni a dolgot, én a diablot ajánlom, de én nem szeretem az autós játékokat. szerintem el tudod dönteni úgy is melyik fog lekötni ;) hajrá

(#129410) saltanus


saltanus
aktív tag

Sziasztok !

Most lattam hogy van eleg jo akcio a Never Alone jatekra 890 Ft, de sajnos bankartyas atutalassal most nem tudom igy itthonrol megoldani a vasarlast.
Van esetleg valami tippetek, hogy tudnam megvenni most a jatekot illetve h meddig tart az akcio?

[link]

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#129411) WhiteWalker válasza Bencus88 (#129409) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ne is mondd.. Kivagyok a FB ps4 csoporttol...

(#129412) Kendek válasza saltanus (#129410) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak nekem is sejtéseim vannak, de lehet, hogy ez megközelítőleg utal rá:
This price is only available from 1/11/2017 01:00 am to 16/11/2017 12:59 am.

<-ƘƘ->

(#129413) toompa válasza saltanus (#129410) üzenetére


toompa
őstag

This price is only available from 1/11/2017 01:00 am to 16/11/2017 12:59 am.

(#129414) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Van esély rá, hogy az új CoD multijànak lesz nyílt hétvégéje? Nagyon èrdekelne a játèk, de így látatlanban nem vennèm meg.

(#129415) oriic válasza RangerFox (#129414) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon sikeres a jatek, veszik mint cukrot, szoval en egyhamar nem szamitanek free hetvegere.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#129416) Bogyi007 válasza Nayrobi (#129354) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hmmm. Kipakoltak az Xbox One X mellé? :C

Más: Aliexpressen ma akciós nap van, ezt ugye tudom használni a Ps4 Slim mellé?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#129417) Bencus88 válasza WhiteWalker (#129411) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem is értem miért vagyok még bent, talán azért mert néha fogok pár jó üzletet, vagy ott siekrül tovább adnom, de engem is kikészít a sok hülyeség.

(#129418) WhiteWalker válasza Bencus88 (#129417) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

En is ezekért vagyok ott. Semmi másért. Totál agyhalottak gyülekezete az a csoport...(tisztelet néhány kivételnek)

Egyébként tisztán leszurheto ebből a csoportból , hogy pl egy COD, NFS miért tud sikeres lenni...
Sajnos az ilyen emberek veszik...

[ Szerkesztve ]

(#129419) saltanus válasza toompa (#129413) üzenetére


saltanus
aktív tag

köszönöm fiuk a gyors választ !

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#129420) erahurka válasza WhiteWalker (#129418) üzenetére


erahurka
félisten

Na én meg pont azért léptem ki, mert csak idióta hirdetéseket láttam. Mármint nincs bajom a hirdetésekkel, de folyton olyanok jöttek akik nem írtak árat, vagy betoltak 1,000,000 forintot, vagy kifejezetten bolt hirdetett... És akkor ezek mellett láttam kb. három bejegyzést, abból vagy kettő ilyen "PS4 Prót akarok venni ha van valakinek írjon köszi"... Ez a PH! fórum topik ezerszer jobb. :K

[ Szerkesztve ]

(#129421) Bencus88 válasza erahurka (#129420) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pár klasszikus

Végre megérkezett
Szerintetek melyiket vegyem doom vagy witcher 3?
monsteres ac origin kódok
szerintetek megbízható? Lakatos Nintendo
Ezen a pályán hogy kell tovább menni?
Valaki horizon csere? (adja veszi)????
csere bármit meghallgatok, oda írnak 100 játékot köszi nem
kell psplus a multihoz?

foyltathatnám, de szerintem elég volt :DDD

(#129422) erahurka válasza Bencus88 (#129421) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem sokszor nem is feltétlen a kérdéssel van a baj, hanem a stílussal. Csak beböfögik hogy hé dikk, kell ps plzs mzltshoz????? help pls gecc.

(#129423) boost


boost
addikt

Ni No Kuni 2-t áttolták márciusra :(((

(#129424) wolf13 válasza hitchins (#129403) üzenetére


wolf13
őstag

Mert a Withcer 3 nál is ez volt a gond, a GOTY változattal nem lehetett folytatni a játékot, amit a másik kiadással indítottál.

@Ripper03, Ezzel is ugyan az az aggályom. Én is néztem, hogy árba szinte ugyan ott lennék, mert a múltkor is leárazták.

(#129425) slloyd


slloyd
senior tag

Hali,
Szerintetek a Doom FVR megjeleneik lemezesen is?
Ugye nem csak ez az idióta teleportos mozgás lesz benne?
Esetleg bundle-ba aim fegyóval eggyütt?
Mert farpoint ot nem akarom most megvenni csak a fegyó miatt akkor inkább majd a bravo tim et bundle-ban...

[ Szerkesztve ]

(#129426) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Mentéseket csak egyesével tudom feltölteni a felhőbe vagy ki tudom jelölni az összeset egyszerre? Ha lehet egyszerre azt, hogy kell beállítani?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#129427) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok.
Nfs Paybacket valaki megvette/probalta mar? Ha igen, irna velemenyt rola? Nagyon erdekelne milyen lett.

(#129428) Zanik


Zanik
addikt

Miért írja nekem a Store a Steep Winter Edition-re hogy “unavailable”? Nincs meg a sima játék, csak a bétát próbáltam anno. :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#129429) kovsol


kovsol
titán

Az mitől lehet, hogy mind a két gamepadom folyton disconnectel? Aksira gyanakodtam elősként, így rendeltem ebayről csere aksit, gondoltam na majd kábelről használom addig, viszont kábelen is folyton megszakad a kapcsolat, meg van amikor hiába nyomkodom nem történik semmi, aztán hirtelen elkezd mozogni a karakterem úgy ahogy nyomkodtam a gombokat míg nem reagált.
Ez valami bug? Vagy létezhet, hogy egyszerre szart be mind a két gamepadom?

May the Force be with you!

(#129430) hitchins válasza Bogyi007 (#129416) üzenetére


hitchins
őstag

En ma vegre megneztem a vr-t az arkadban. 3 jatek van kint az egyik a gt sport.
Nagyon jo feeling volt az egesz gt sport alatt vegig vigyorogtam. Mondjuk azt hiszem ez vr meg nem az a vr. Grafikanak meg van hova fejlodni de maga az elmeny nagyon nagy.
Nem hiszem azt sem hogy ejjel nappal ebben tolnam de lehet elobb utobb benevezek egyre.
Aki teheti ugorjon el arra.
(Xbox one X is van masik emeleten. Forza/AC/Halo is kiprobalhato ha valakit erdekel)

(#129431) MrPeekaboo válasza kovsol (#129429) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Nincs PS4-em, de én még arra is gyanakodnék, hogy hibás a disk és amiatt, hogy nem bírja néha olvasni szépen megfogja a gépet. Ekkor a controller-től jövő jelet csak eltárolja, de feldolgozni csak később tudja, mikor végzett a lemezművelettel. Ha van külső disk-ed, akkor azzal tehetsz egy próbát, hogy a kérdéses játékot átrakod és onnan játszol vele.

[ Szerkesztve ]

(#129432) Zolix válasza Petreszku (#129426) üzenetére


Zolix
tag

A mentéseknél az options gomb megnyomása után kiválaszthatod egyesével a mentéseket!

(#129433) Kendek válasza Zanik (#129428) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A találgatásnál többet érne az ha rákattintanál a Tell me more gombra. De valószínűleg azért mert bundle, és te már rendelkezel egy részével. Ilyen szempontból technikailag az ingyenes próbaváltozatok birtoklása is kizáró tényező.

<-ƘƘ->

(#129434) kovsol válasza MrPeekaboo (#129431) üzenetére


kovsol
titán

Menüben is csinálja.

May the Force be with you!

(#129435) Kendek válasza kovsol (#129429) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A vezeték alapvetően csak töltésre van, átállítottad, hogy azon keresztül kommunikáljanak? Beállítások -> Eszközök -> Vezérlők -> Kommunikációs módszer: USB-kábel használata
Ez az újfajta kontrollernél (aminél a tapipad is világít) alkalmazható, és így kizárható vele a rádiós kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#129436) Xaels


Xaels
félisten

Profil megosztásnál lehet olyan játék ami nem osztódik meg?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#129437) WhiteWalker válasza Zanik (#129428) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pont azért írja mert a bétat próbáltad.
Képtelenek ezt Sonyek leprogramozni, hogy amit próbáltál azt ne így mutassa a store.
Akár béta, akár demó esetében.

(#129438) Kendek válasza Xaels (#129436) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Inkább csak bizonyos DLC-k, de igen, előfordulhat. Többet tudnánk mondani ha konkrét játékot is írnál.

<-ƘƘ->

(#129439) syIex


syIex
veterán

Profilt hogyan tudok törölni? Csináltam egy újat és a régit ki akarom venni viszont a jelszót nem tudom hozzá! :/

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#129440) Xaels válasza Kendek (#129438) üzenetére


Xaels
félisten

Doom meg Wolfenstein. Haverral CODozunk, ott megosztott mindent a Digital Deluxe-ban, de azt mondta nem látja a Doomot meg a Wolfit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#129441) toompa válasza Xaels (#129440) üzenetére


toompa
őstag

Mindkét játék megvan,meg van osztva és semmi hiba.

sylex1:
Én is jártam így anno,használt gép vásárlásánál. HDD kivesz,PC-n megformáz,pendrive-ra System és mehet vissza a HDD és a pendrive.

[ Szerkesztve ]

(#129442) kovsol válasza Kendek (#129435) üzenetére


kovsol
titán

Nekem első generációs van, és ilyen beállítás nekem nincs a menüben.

May the Force be with you!

(#129443) Xaels válasza toompa (#129441) üzenetére


Xaels
félisten

Most bejelentkezett újra, megjavult.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#129444) syIex válasza toompa (#129441) üzenetére


syIex
veterán

Annyira nem érdekel, hogy megbontsam. Inkább beálítottam, hogy az jöjjön be elsőnek és kész! :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#129445) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Van valakinek tapasztalata, h mekkora a különbség PSVR esetéáben egy "sima" PS4 és egy Pro között? Olvastam, néztem a neten már többféle véleményt is :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#129446) Fkris válasza Fkris (#128871) üzenetére


Fkris
őstag

Na, szétszedtem a gépet végülis.
A CPU körüli 8 chipen mind van "párnácska", van esetleg valahol máshol is, honnan eshetett ki?

Valaki vágja ezt így csípőből?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#129447) Fkris válasza Fkris (#129446) üzenetére


Fkris
őstag

16 van, oldalanként 8. minden a helyén

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#129448) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Feltámasztja a Sony a klasszikus Syphon Filtert?
Nagyon szuper pletyi!Anno szarrá játszottam mind a három részét. :C

[ Szerkesztve ]

(#129449) slloyd válasza Fkris (#129446) üzenetére


slloyd
senior tag

Nèzz meg YT on egy újrapasztázást ott biztosan meglátod hogy honnan is eshetett ki :)

[ Szerkesztve ]

(#129450) hitchins válasza ProEvoFan (#129448) üzenetére


hitchins
őstag

:C :C :C
Yeees, remelem tenyleg jon. Imadtam.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.