Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118701) KaitouP válasza N@idia (#118699) üzenetére


KaitouP
veterán

Olvasni kéne ugye.
Mert nem hőbörögni kell hogy "látatlanba" - gondolom az előrendelésre gondoltál itt - nem szabad vásárolni, csak tájékozódni kéne.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118702) A`rpi válasza RangerFox (#118698) üzenetére


A`rpi
addikt

Erről meg nem is beszélve. :DDD

(#118703) Scholes9 válasza N@idia (#118699) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez talán a CoD-ra igaz leginkább jelenleg a játék iparban :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#118704) KaitouP


KaitouP
veterán

Újabb "csodálatos" GT Sport pillanat, avagy nagyszerű játékosok az ellenfelek, és a rendszer is megfelelően jutalmaz: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118705) Nayrobi válasza KaitouP (#118704) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nézz meg néhány btcc meg tcr futamot, a való életben is pont ugyanígy beteszik, ha az ideális íven fordulsz és ott marad a rés, szerintem itt nem történt semmi különös. Kicsit kitette a könyökét, de hát ilyen a túraautózás.

(#118706) KaitouP válasza Nayrobi (#118705) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem is igazából az ütközésre akartam rávilágítani, kicsit rosszul is fogalmaztam, bár úgy gondolom hogy azért kicsit lehetett volna óvatosabb is a srác - persze ahogy mondtad, az autósportban sajnos megesik a koccanás, puffanás - mint például a mai F1 futam folyamán is - csak a vétkes jobb esetben valahogy pórul jár, büntit kap, a játékban meg szó sincs erről, megy vígan tovább, ráadásul még az ÉN SR pontom megy levonásra, holott semmit nem tettem. Tehát inkább ez utóbbi zavar.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118707) Nayrobi válasza KaitouP (#118706) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem véletlenül beta a cucc, az sr pontrendszert is átvariálták már egyszer teljesen, szóval dolgoznak rajta. Itt kaptál egy pont vonást, de egy tiszta körért meg kapsz 4-5 pontot, szóval nem akkora veszteség.

Persze, jobb esetben a vétkes szív, de ha felhoztad már az f1et, ma is Alo és Ver kiesett, Kvy meg végigment, pedig ő lökte ki őket. Sokszor van ez így.

(#118708) krx21 válasza KaitouP (#118706) üzenetére


krx21
nagyúr

És amúgy milyen a GT, ezenken kívül? Én már nagyon vágyom egy igazán jó autós játékra... Nem szeretnék e miatt beruházni egy X1X-re...

(#118709) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.Lehet hülyeséget kérdezek de lehet ps4 játékra magyar feliratot rakni?Vagy az csak gyárilag úgy megjelent játékokon van?Onnan a kérdés hogy elkezdtem játszani a The Last of Us Remastered játékkal.Néztem a youtube on végig játszást ahol magyar a játék nem csak a szöveg van fordítva amit gondolom alávágnak,hanem a játék menü stb. Bocs ha hülyeséget kérdeztem :R

(#118710) Ronam válasza lajosx (#118709) üzenetére


Ronam
addikt

PS3-as verzióhoz lehet hogy készült, de azt is csak CFW-s gépen lehet használni. PS4-en nincs ilyen..

[ Szerkesztve ]

(#118711) lajosx válasza Ronam (#118710) üzenetére


lajosx
őstag

köszönöm és sajnálom :R

(#118712) erahurka válasza Nayrobi (#118705) üzenetére


erahurka
félisten

Ebben szerintem sem volt semmi extra, ezerszer előztem meg másokat ugyanígy.

Ha már szóba hoztad az F1-et, Bottas kiugrása mi volt már? Mikor belső kamerából mutatták, egyértelműen látszott, hogy már gurul az autó piros lámpák alatt, hogy nem kapott büntetést? Nem mintha sajnálnám tőle, örülök hogy nyert, de már nem az első eset idén, hogy kb. egyértelmű esetben nem szabnak ki büntetést.

(#118713) Corsa1982HUN válasza erahurka (#118712) üzenetére


Corsa1982HUN
csendes újonc

Nem ugrott ki.nezd meg megegyszer.nyilvan kapott volna buntit ha ez kiugras.

(#118714) #32256704 válasza erahurka (#118712) üzenetére


#32256704
törölt tag

Nem ugrott ki. Nem hagyta el a rajtboxot a piros lámpák alatt, csak utána. Bemakkolta a dolgot.

(#118715) KaitouP válasza Nayrobi (#118707) üzenetére


KaitouP
veterán

Kaptam egy pontlevonást, illetve buktam egy második helyet (és akár egy elsőt is - mondjuk lehet visszahoztam volna, de elment a kedvem és kiléptem) a fair play versenytárs miatt. Azért nem mindegy, és ez még a lightosabb verzió volt, mert gyakori az is amikor izomból nekem jönnek, illetve direkt szórakoznak azzal hogy letakarítanak a pályáról. Ez meg nem egy roncsderbi.

Béta ide, béta oda, én a GT6 után mindent fenntartásokkal kezelek, nagyon sokat kell ennek a játéknak még fejlődnie, az őszi megjelenés meg azért nincs olyan nagyon messze.

F1: aha, csak Kvyat meg is kapta a büntetését JOGOSAN (ez a minimum), ebben a játékban viszont a vétkes semmifajta büntetést nem kap, és azt se tudjuk hogy a jövőben bekerül a játékba valami büntető rendszer.

#118708 krx21

Nem nagyon tudom viszonyítani a konkurencia konzol húzó autós címéhez a GT Sport -ot, már csak azért sem, mert véleményem szerint a Forza egy picit, ha nem is sokkal, de árkádabb versenyzős cím. Házon belül a GT6 -hoz képest mindenképp előrelépés, de ez nem feltétlen a Sport érdeme, sokkal inkább a GT6 volt nagyon szar. A játék viszonylag szép (de azért van szebb is), a hangok egész jók de lenne hova fejlődni, és ugyan ez mondható el a vezetési élményről is.
Összeségében a konzol legkomolyabb exkluzív autós címe lesz, viszont multiplatform játékok közül talán van jobb opció. (Mondjuk PC2 személyében.)
Minden azon múlik majd, hogy lesz -e elegendő tartalom a játékban, és lesz miért leülni elé - a GT6 hamar kifulladt, ráadásul be sem fejezték a játékot (csomó VGT kocsi hiányzik pl.)

#118712 erahurka

Elég baj. Én törekszem a koccasmentes előzésre. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118716) erahurka válasza KaitouP (#118715) üzenetére


erahurka
félisten

Jó hát nem az a terv hogy nekik megyek, de rám húzzák mikor mellettük vagyok.

Egyébként egy visszapillantó tükör fent, bármilyen nézetben nagyon jól jönne. Sokszor szerintem egyszerűen nem látjuk egymást, és abból van baleset. Főleg, ha valaki belső nézetből játszik.

(#118717) KaitouP válasza erahurka (#118716) üzenetére


KaitouP
veterán

Az megeshet, igen, és lehet a versenytárs sem akart hülye lenni, igazából látnom kellett volna az ő kameraállásából a dolgot. Viszont rengeteg b.rom van, akikről látom hogy ökör módon versenyeznek, és még csak rosszul sem járnak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118718) eisento válasza KaitouP (#118706) üzenetére


eisento
addikt

tudom nem ez a tema de nem szoktal te bf1-ezni? mondjuk pl tegnap este? :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#118719) #78687232


#78687232
törölt tag

DriveClub-ot játssza valaki rendszeresen? Valami clubhoz szeretnék csatlakozni, néha együtt gurulni, challengek, stb.

(#118720) krx21 válasza KaitouP (#118715) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi az infót. :R

(#118721) #32256704 válasza #78687232 (#118719) üzenetére


#32256704
törölt tag

Amikor idom engedi, hogy jatszak kicsit, akkor mindig a DC-vel kezdem, hogy megcsinaljam az utolso alap arany csillagot (224/225).
Nem nehez kitalalni, hogy melyikrol van szo :((( . venom hot lap
Mar csak 1 tizedet kellene talalni valahol a palyan, de nem akarja az igazsagot. (60 percet eltogyogtem mar a probalkozasokra)

[ Szerkesztve ]

(#118722) #78687232 válasza #32256704 (#118721) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ott még nem tartok, jelenleg a dlc-ket nyüstölöm. YT szerint tényleg nehéz lehet a Venom, jó sok videó van fent róla.
Néhol én is szívok, akkor egy-két napig hozzá sem nyúlok a kontrollerhez és utána érdekes mód rögtön sikerül. :DDD

(#118723) KaitouP válasza eisento (#118718) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, az nem én leszek, nincs meg a játék. :) (PH PS4 community? :D) BF4 meg van, de azzal se nyomtam vagy fél éve. Tegnap este Metro: Last Light -ot nyomtam úgy éjfélig, ma meg végigjátszottam azt a maradék 20 percet, ami még volt belőle. Sajnos annak idején kimaradt, de a Redux -al most pótoltam, kiváló játék, ajánlom mindenkinek. Tényleg csak az open world, illetve egy 30 órányi tartalom hiányozna belőle, de az Exodus személyében talán megkapjuk. :D

krx21:

Nagyon szívesen. Tartsd szemmel a játékot mindenképp ha érdekel, mert simán lehet hogy a teljes játék frankó lesz - jelen esetben fejlődik a cucc folyamatosan, és látható módon de a PS3 -as részek miatt, ahogy mondtam, én kicsit óvatosabbakéból hozzá. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118724) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!

Igaz még annyira nem mélyedtem bele, csak gyorsan letöltöttem a Verdun-t . Ez csak multiba játszható vagy van valami story mód is?

(#118725) A`rpi válasza vaksi8 (#118724) üzenetére


A`rpi
addikt

Csak multi, illetve lehet botok ellen is játszani, megvettem anno én is a játékot, de én pénzkidobásnak tartom. (Még ezt az 5 fontot sem éri meg, amúgy talán én is ennyiért vehettem emlékeim szerint.)

[ Szerkesztve ]

(#118726) Nayrobi válasza KaitouP (#118715) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem mind1, hogy melyik autós cuccal tolod, legyen az gts, forza, pcars vagy bármi, ha felmész public szerverre, akkor mindig lesznek hülyék akik tökre tehetik a futamodat, ezért kell majd egy jó társaság ha megjelenik és lehet csapatni olyanokkal, akikben megbízol. Szerintem az online részére nagyon rágyúrnak a gts esetében, ott a hivatalos FIA összefonódás, az esport törekvések, próbálják komolyan venni a dolgokat, nem véletlenül tart a béta már lassan 5 hónapja, pont az ilyen dolgokat nézik és tesztelik, a pályák, autók, satöbbi már régen készen vannak, de a finomhangolás még folyamatban van. Mellesleg csinálhatnánk majd egy PH házibajnokságot, biztos lenne rá jelentkező.

(#118727) RangerFox válasza Nayrobi (#118726) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tényleg, ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni a fórumtagoktól: Ki melyiket fogja megvenni, PC2/GTS? Illetve azok, akik a GTS-sel bétáznak: PC2 gameplay felvételekkel összehasonlítva milyen élmény a GTS most? Meg a látvány pl a Driveclubhoz képest milyen? (Így videók alapján én nem tudom megítélni...)

(#118728) KaitouP válasza Nayrobi (#118726) üzenetére


KaitouP
veterán

Persze, ez a része jogos is, mondjuk azt nem tudom hogy egyéb autós címek online módjai esetén mifajta visszatartó erők vannak hülye játékosok ellen.

PH-s bajnokságot támogatom, jó lenne frankó versenyeket csapatni. Hosszútávú versenyek, gumikopással, üzemanyagcserével, hmmm... :)

(#118727) szabo111

Gran Turismo -n nőttem fel, számomra azok az emlékek, amiket az 1-2 adott... gyönyörűek. :) Emiatt (is) a GT Sport felé húz a szívem, mert pont az a kategória, ami nem is túl árkád, viszont nem is túl szimulátor, tudok érvényesülni benne, és nem bukdácsolok a versenyek alatt. Meg mert Gran Turismo. :) Ugyanakkor ahogy korábban említettem, a 6. rész annyira rossz volt, hogyan óvatosan állok a vásárláshoz. De erre a steelbook változatra nagyon fáj a fogam. :))

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118729) erahurka válasza KaitouP (#118728) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem más játékoknál sincs semmilyen visszatartó erő. Nem tudom hogy lehetne ezt megoldani, pedig itt azért jó lenne kizárni a trollokat, mert mégis csak egy hivatalos FIA sorozatról lesz szó, ne ezek intézzék már el ki nyeri az évadot.

(#118730) eisento válasza RangerFox (#118727) üzenetére


eisento
addikt

Bar en sajna nem kaptam gts beta kodot, de napi szibten kovetem meg haverral is konzultalok de szerintem erre a betara nem lehet alapozni mert szinte mindig valtoztatnak rajta vmit. Szoval ahhoz kepest hogy ez beta olyan mintha most kezdenek el kitalalni mi hogyan legyen.
Pcars2 ha nem lesz bugos es olyan kezelheto lesz ds4-el mint a gt sorozat akkor nagyon sikeres lehet...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#118731) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok!

Van itt valaki akinek német account-ja van?
Nekem valamiért ha bemegyek a Playstation Plus részbe, akkor szét van esve az oldal...már jó ideje ilyen.
Pl. PSN játékot sem tudom letölteni.
Ha bemegyek a store-ba és kiválasztom a PSN játékot akkor csak olyan felirat van hogy "ZU Bibliothek hinzufügen".
Nincs olyan hogy letöltés. Ha rámegyek akkor behozza a bankkártya adatok oldalt.Aztán ha onnan kilépek akkor kiírja, hogy a játékot bármikor letölthetem a bibliothek-ből......

Usa accontba minden rendben, ott nincs szétesve az oldal.

Van valami ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#118732) Nayrobi válasza RangerFox (#118727) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én az f1-et és a gts-t day1 veszem, pcars2-nél megvárom a kritikákat, de azt is biztos beszerzem a széles pályaválaszték miatt.

(#118733) mcwolf79 válasza RangerFox (#118727) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én a PC2-t már előrendeltem. Az eddigi videók alapján baxott jól fog kinézni, az E3-on azt írták róla, hogy rengeteget fejlődött (főleg az irányítás), bőségesebb a kocsi-és pályafelhozatal,mint a GTS-ban, és nálam a GTS ott vágta el magát, hogy ebbe az eSport-irányba megy el,és hogy gyakorlatilag nincs benne egy normális "kapány" (nekem ez utóbbi fontos).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#118734) ProEvoFan válasza mcwolf79 (#118733) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez a bajoom nekem is.Csak online versenyek lesznek benne. :( Nem is értem ezt a döntést.

(#118735) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Until Dawnnál reális ez a 15 órás platina?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#118736) KaitouP válasza ProEvoFan (#118734) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem CSAK online versenyek lesznek benne, de főleg online versenyekről szól a játék.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118737) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Playstation 4 slim bármelyik ssd márka jó lehet bele? Gondolkozok hogy 500gb-1Tb között, videókat néztem hogy mennyivel gyorsabb játék betöltések stock hdd-vel szemben ez multiplayer játékoknál igen nagy előnyt jelent. :D Valakinek van személyes tapasztalata, és hogy milyen ssd rakott ps4-be?

(#118738) hitchins válasza erahurka (#118729) üzenetére


hitchins
őstag

En F1-et szoktam tolni. Ott is allat modjara mennek nemelyek pedig ez nem turaautozas. Az egyetlen "szankcio" hogy kiszavazhatod az idiotat de csak koronkent egyet es azt is a fel lobbynak akarni kell. Ami 15-20 fonel mar ritkan jon ossze sajnos.
Oszinten nem is az a baj ha valaki benez valamit vagy tul optimista hanem amikor egyertelmuen latszik hogy direkt jon beled.
Nem is ertem hogy ez miert jo embereknek.

Sajnos privat kozossegeken kivul erre tenyleg nincs megoldas mert sok az idiota.
Mint a klasszikus videoban. "Jo a buli csak sok itt a kocsog" :)

(#118739) jeni válasza Rathrol (#118737) üzenetére


jeni
félisten

ebben az esetben olyat vegyél ami írás TBW mentes és MLC rendszerű.
ezek az Intel,az Adata

(#118740) marilllyo válasza Adam_Shepard (#118735) üzenetére


marilllyo
veterán

Attól függ. Ha első nekifutásra is guiddel mész akkor igen. Másfél végigjátszás a plati + előtte még egy ugye spoilerek nélkül.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#118741) Adam_Shepard válasza marilllyo (#118740) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nem is ertem hogy maradhatott ki ez nekem eddig. Teljesen berantott az elso pillanattol fogva. Az az orvos meg a kepekkel rendesen beteg:D annak van valmi lenyege hogy mit valaszoltam neki?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#118742) A`rpi válasza karakpecze21 (#118731) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Van itt valaki akinek német account-ja van?
Nekem valamiért ha bemegyek a Playstation Plus részbe, akkor szét van esve az oldal...már jó ideje ilyen.
Pl. PSN játékot sem tudom letölteni.
Ha bemegyek a store-ba és kiválasztom a PSN játékot akkor csak olyan felirat van hogy "ZU Bibliothek hinzufügen".
Nincs olyan hogy letöltés. Ha rámegyek akkor behozza a bankkártya adatok oldalt.Aztán ha onnan kilépek akkor kiírja, hogy a játékot bármikor letölthetem a bibliothek-ből......
Usa accontba minden rendben, ott nincs szétesve az oldal.
Van valami ötletetek?"

Ha PC-ről van az anomália próbálkozz másik böngészőben, esetleg töröld a sütiket.

HA PS4-ről is problémás a felület, akkor érdemes lenne felvenni a kapcsolatot a support-tal.

(#118743) Tegla80 válasza A`rpi (#118742) üzenetére


Tegla80
addikt

Estig nemtok ranezni es ez idaig meg magamtol nem jott elo es probaltam ra....szval itt nem lehet torolni es frissiteni a store-t,mint ps3-nal? Te nezted mar esetleg? Lehet segitene....

Sony® & PlayStation®

(#118744) marilllyo válasza Adam_Shepard (#118741) üzenetére


marilllyo
veterán

De van ám! ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#118745) Kendek válasza Rathrol (#118737) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyi, hogy TRIM nyilván nincs, ezért egy idő után leesik az írási sebesség. TLC-nél (pl. 840/850 EVO) ez akár ~20 MiB/s is lehet ha elfogyott az SLC-cache. Persze játék közben az olvasáson van a hangsúly, az meg oké bármelyikkel.
Én mondjuk SSHD-re tettem le a voksom, az ST2000LX001 eredményeit nézegetve, egyértelműen jobb választás ha számít a lóvé és a hely.

<-ƘƘ->

(#118746) tothl válasza KaitouP (#118704) üzenetére


tothl
addikt

Mi a bajod, beszúrt féktávon... :D

(#118747) laragirl83 válasza #32256704 (#118721) üzenetére


laragirl83
őstag

yt-on nézzél hot lap vidiket, én jó pár master challengnél meglestem adott vidit 3-4 alkalommal, hol milyen tempóval autóznak, kanyarokat milyen íven veszik tb stb, ért pár meglepetés :)

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#118748) #32256704 válasza laragirl83 (#118747) üzenetére


#32256704
törölt tag

Megnéztem egy 1:11:288-as kört, az agyam eldobom :D van még hova fejlődni ebben a játékban, de előbb utóbb meglesz és utána beruházok a season passra is.

(#118749) Tegla80 válasza Kendek (#118745) üzenetére


Tegla80
addikt

Beszeltuk multkor,h atraktam a ps4-be ,de nemtom mar,h mutattam e a tesztkepet rola.Szval a ps3-ban valo hasznalat nem artott meg neki
Sztem a ps4 sem fogja kinyirni,de majd kiderul a hasznalat soran.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#118750) Viper26 válasza KaitouP (#118736) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én hülye meg valami tartalmas career módot vártam volna, de akkor lehet megspóroltam az árát. :D

Illetve többektől hallom itt, hogy a penalty rendszer kuka ahogy van, akkor viszont tényleg nem értem ezt az online dolgot hogyan gondolták, főleg, hogy arra épít a játék.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.