Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118053) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: WWII béta időpontok (előrendelők bétázhatnak majd)

Augusztus 25-től augusztus 28-ig.
Szeptember 1-től szeptember 4-ig.

Live-Die-Respawn

(#118054) zzola válasza oriic (#118053) üzenetére


zzola
félisten

Nevetséges...

(#118055) mcwolf79 válasza zzola (#118054) üzenetére


mcwolf79
veterán

miért is?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#118056) zzola válasza mcwolf79 (#118055) üzenetére


zzola
félisten

Már egy bétából is pénzt csinálnak..."beta".

[ Szerkesztve ]

(#118057) erahurka válasza zzola (#118056) üzenetére


erahurka
félisten

Nem hinném hogy bárki is csak azért rendeli elő a játékot, hogy bétázhasson.

(#118058) marilllyo válasza erahurka (#118057) üzenetére


marilllyo
veterán

Hátőő.... én ha nem kell egyből fizetni és le lehet mondani.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#118059) bAtt001 válasza marilllyo (#118058) üzenetére


bAtt001
addikt

Erre volt a demo régen, szép idők amikor trükközés nélkül ki lehetett próbálni a játékokat, hogy ér-e pénzt :(((

(#118061) Csabee86 válasza ProEvoFan (#118060) üzenetére


Csabee86
senior tag

Jó kis interjú volt. Nem a szokásos PR szöveg.

(#118062) gianni85 válasza marilllyo (#118058) üzenetére


gianni85
veterán

+1. Én be is játszom megint amazonon. Múlt évben megkímélt az IW-től. De remélem ez most jó lesz

(#118064) marilllyo válasza bAtt001 (#118059) üzenetére


marilllyo
veterán

Ó....vigyázz olyat nem lehet. Akkor, hogy vernek át a hype -pal? :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#118066) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Volna egy régi psn accountom, amit még ps3 idején használtam. Lehetőség van arra, hogy azt valahogy töröljük és újból létrehozzam? Magyar support tud ebben segíteni?

Előre is köszönöm!

(#118068) Tegla80 válasza FuRiONight (#118066) üzenetére


Tegla80
addikt

Miert szeretned torolni majd ujra letrehozni?
Szimplan csak hasznalnod kellene mert az acc platform fuggetlen igy muxik ps4/ps3/psv/pstv/psp-n is.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#118069) rx8pencz


rx8pencz
tag

Üdv Srácok!

Lenne egy olyan kérdésem,hogy az lehetséges-e,hogy nálam működik egy játék, egy másik illetőnek viszont disc error-t ír ki ugyanarra a lemezre? Tudniillik tegnap eladtam egy játékot ami nálam flottul ment,de ő most felhívott,hogy nem működik.

Köszi előre is a válaszokat!

PSN: istone94

(#118070) KaitouP válasza rx8pencz (#118069) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehet de ott akkor nem a lemezzel lesz a baj. (Inkább a merevlemezzel, vagy az olvasóval, kitudja. Szervíz.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118071) KoNZoLik@ válasza rx8pencz (#118069) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Azért szervíz előtt a lemez alapos áttörölgetése ajánlott😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118072) KaitouP válasza KoNZoLik@ (#118071) üzenetére


KaitouP
veterán

+1 Jogos, bár szerintem ott nem ez lesz a probléma. Persze kitudja. Lehet bejön. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118073) rx8pencz válasza KoNZoLik@ (#118071) üzenetére


rx8pencz
tag

Elvileg új Ps-ük van,illetve át is törölgették a lemezt.Nekem pedig még aznap is ment a játék amikor eladtam. :F

PSN: istone94

(#118074) Deck válasza rx8pencz (#118073) üzenetére


Deck
titán

Lehet ők csináltak vele valamit..

PS5

(#118075) KoNZoLik@ válasza rx8pencz (#118073) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ha új a gép és a lemez is tökéletes akkor passz☹
Lehet tényleg érdemes lenne akkor visszavinni a gépet oda ahol vették!
Plusz azért nem árt mégegyszer egy másik gépben is megnézni a játékot előtte, a lemez is lehet hibás hiába volt nálad jó attól még lehet sz@r!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118076) rx8pencz válasza KoNZoLik@ (#118075) üzenetére


rx8pencz
tag

Az lesz szívás ha visszaveszem,és nálam se fog menni. :D Köszi a segítséget srácok!

PSN: istone94

(#118077) KoNZoLik@ válasza rx8pencz (#118076) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igazán nincs mit😁
Remélem megoldódik a "probléma"!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118079) FuRiONight válasza Tegla80 (#118068) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem akarom, h más eredményeim is látszódjanak. Amúgy is account e-mail címét tudom csak, a jelszóról csak sejtésem lehet. Magyar support tud ebben segíteni? Paladins állásomat szeretném átvinni ps-re és júl 15-ig van a határidő, ps4 nem tudom mikor lesz (hamarosan).

[ Szerkesztve ]

(#118080) RangerFox válasza FuRiONight (#118079) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Trófeákat tudsz törölni, meg el is rejtheted. Én a paladins mentésemet elb*sztam, véletlenül egy másik profilomat vittem át, amin egy champ volt csak megvéve (a másikon az összes), így most újra meg kell vennem mindet :D

(#118081) FuRiONight válasza RangerFox (#118080) üzenetére


FuRiONight
őstag

Magával az accountal is vannak problémaim, igy mindenféleképpen kell a support segítsége. De van lehetőség arra, hogy töröljék, nullázzák az accountom?

[ Szerkesztve ]

(#118082) RangerFox válasza FuRiONight (#118081) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tudomásom szerint nincs. Más fórumokon is ezt írják.

(#118083) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Worms W.M.D.-ben lehet úgy játszani, hogy én+valaki egy gépen két különböző kontrollerrel és egy ismerősöm +valaki egy másik gépen két kontrollerrel egymás ellen online ?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#118084) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!egy olyan kérdésem volna ha elörendelem az uj cododt egybol levonja a penzt a kartyamrol vagy csak a megjeleneskor ? Regen emlekszem ugy volt csak a megjeleneskor vont.De mar egy ideje nem vasaroltam online.Köszi a segitséget elöre is.Szép napot!

(#118085) RangerFox válasza kiki22 (#118084) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

PRE-ORDER – IMMEDIATE PAYMENT REQUIRED

Ha sárgán ezt írja a játék leírásában, akkor igen, egyből levonja. A codnál ezt írja amúgy, szóval igen.

(#118086) kiki22 válasza RangerFox (#118085) üzenetére


kiki22
senior tag

köszi.Pont ez a szöveg szurt nekem is szemet :d

(#118087) BlackPhantom


BlackPhantom
csendes tag

Sziasztok lenne egy kérdésem.
Nem rég vettem egy ps4 prot. Battlefield 1 játszok multiba és elég gyakran bugok hibákba szembesülök. Pl: futok és egyszer csak olyan dolog történik futás közben valami állandóan vissza húzna. Haverok mondták hogy a net problémám lehet. Mert az ő szemszögeböl is fura a karaktaerem + egyéb bugok is előjönnek nem tudok lőni stb. 120mb/s nettem van ami 3 pv gép felé oszlik el. Pc a battlefiled eddig nem volt gond nem jöttek elő ilyen hibák. Ps4 pron viszont igen meg a menü is elég gyakran lagol aminek ugye nem kellene. Szoktam nézni az internet feltöltési és letöltési sebességet és soha nincs 120mb/s ugrándozik 30-70 közé. Na most az lenne a kérdésem hogy mi lehet a baj? A nettem túl kevés főleg úgy hogy 3 gép felé oszlik el? Vagy a ps4 nek nem elég ez a nett? vagy talán a ps4 pro belül meghibásodott lan kártya vagy ami a nettért felelős? Válaszotokat előre is köszönöm

(#118088) WhiteWalker válasza BlackPhantom (#118087) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az upload mennyi a netnek? A download nem számít. Valszeg laggol mint állat :D

(#118089) RangerFox válasza BlackPhantom (#118087) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kösd rá kábellel a konzolra, kapcsold ki a másik két gépet, és nézd meg hogy úgy milyen. Amúgy ezek nem bugok, hanem a net hibája, a Ps4 nem hibás, mert akkor egyáltalán nem működne a dolog. A magas ping miatt van az, hogy visszahúzza a karaktered meg hogy később tudsz lőni.

(#118090) BlackPhantom


BlackPhantom
csendes tag

gépekből kihúztam a nettet most már a letöltés 117 feltöltés 5,4 mb/s
így sem az igazi jobb volt egy fokkal. úgy néz ki saját nettet kell magamnak csináltatnom na majd a telkomnál 1000mb/s annál már remélem nem lesz gond

(#118091) EczkE válasza BlackPhantom (#118087) üzenetére


EczkE
addikt

Jatekban nezg meg a scoreboardon mennyi a pinged. Engem neha bedob olyan szerverre ahol 130-150 a pingem, mas szerveren meg 5-10. Lehet szerver fuggo is a dolog.

Asszem mindenféleképpen!

(#118092) Def26 válasza EczkE (#118091) üzenetére


Def26
félisten

Tényleg. Múltkor akartam kérdezni tőled, hogy Te onnan angliából milyen pingel tudsz játszani amerikai szerveren?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#118093) EczkE válasza Def26 (#118092) üzenetére


EczkE
addikt

Nem amerikain, ir szervereken nyomom. :DDD EU regio van beallitva nekem

Asszem mindenféleképpen!

(#118094) WhiteWalker válasza BlackPhantom (#118090) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Először is Mbit , nem mb...
Másodszor mint írtam az upload a lényeg , "tök mindegy" mennyi a download ...
Az 5 Mbitnek elégnek kellene lennie , de ha az össz sávszélesség ennyi és ezen osztoztok akkor már lehet probléma.

[ Szerkesztve ]

(#118095) Xaels válasza WhiteWalker (#118094) üzenetére


Xaels
félisten

PC-n a lekorlátozott Hipernettel is teljesen jól tudtam játszani a BF1-el. Nagyon szerverfüggő.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#118096) salvation


salvation
aktív tag

Valaki tapasztalt már ilyen hibát hogy a játékoknál aimolásnál megy elöre a karakter is nem áll --nehéz így célozni mozgással ---ez kontroller hiba vagy valami beállítás? :U :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#118097) rx8pencz válasza KoNZoLik@ (#118077) üzenetére


rx8pencz
tag

Visszakaptam a játékot,nálam továbbra is működik.Érdekes. :D

PSN: istone94

(#118098) failed válasza BlackPhantom (#118087) üzenetére


failed
tag

hát egy ratyi routernél ha többi gép torrentezik mondjuk, akkor lehetnek ilyen problémáid... főleg ha wifin van a konzol, a gép meg kábelen... bár fordítva sem lenne jobb... szóval ha a többi kliens terheli a hálózatot, akkor pingelhetsz... esetleg lehet hogy egy régi router nem tudja kiszolgálni a sávszélességet.

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#118099) WhiteWalker válasza Xaels (#118095) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem is volt ekkora sebességű , azért írtam hogy elvileg ha egyedül van elégnek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#118100) bAtt001 válasza marilllyo (#118064) üzenetére


bAtt001
addikt

Engem sehogy az biztos, még sosem vettem megjelenésekor játékot :D Most gondolkodom, hogy előrendeljem a The End is Nigh-t de az más, ott Isaac-kel már bizonyított a készítő :D

Amúgy elkezdtem az Uncharted 2-t, na ez már igen, erre számítottam az első résznél is, akciódús, nem idegesítő pálya layout, nincs bezártság érzete az embernek, látványos, izgalmas :D Remélem ilyen is marad már a többi rész is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.