Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118851) saelin válasza White Wolf (#118850) üzenetére


saelin
veterán

Közben kerestem Googleval is a "discoloration" szóra és jó pár téma van róla. Ezekből egyik gép sem küszködik túlmelegedéssel és sokaknál dobozból kivéve is olyan volt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#118852) White Wolf válasza saelin (#118851) üzenetére


White Wolf
tag

Igen.Nem melegszik túl,csak foltos.Nem találom azt a külföldi oldalt ahol erről írnak.Közben látom utána jártál.Amíg gari van szerintem nem gond.De külföldi fórum-on is írnak erről.

[ Szerkesztve ]

(#118853) Vadernagyúr válasza Exelsior (#118837) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Értem,köszi :D

PSN: joskovagyok199

(#118854) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

UK accounthoz.

Amazonon Prime tagoknak (trial ingyen igényelhető) 15 hónapos Plus csak 30 font. (kb 11 ezer Ft)

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#118855) erahurka válasza oriic (#118854) üzenetére


erahurka
félisten

Vett már valaki ilyesmit? E-mailben küldik a kódot? :R

(#118856) oriic válasza erahurka (#118855) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a leírás hogy PSN Download Code. Amazon accountodon is látni fogod a kódot, de emailben is kiküldik.

Live-Die-Respawn

(#118857) Wlac válasza Vadernagyúr (#118836) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem igazán, max ha nagyon nagy fanja vagy a francia forradalomnak.

“The wha-"

(#118858) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

A PS4 slim kezeli USB-ről illetve BD-ről a Dolby Atmos, valamint a Master-HD, True-HD formátumokat?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#118859) body007


body007
addikt

Tudtok ajánlani vmi jó kis építgetős stratégiai játékot? Vagy a Kerbal Space Program-ot honnan tudnám megvenni? Magyar store-on nincs...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#118860) saelin válasza body007 (#118859) üzenetére


saelin
veterán

Mintha olvastam volna annó, hogy eu-ba valamiért nem jön.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#118862) EczkE válasza body007 (#118859) üzenetére


EczkE
addikt

Tropico 5? Hirtelen most az ugrott be nekem.

Asszem mindenféleképpen!

(#118863) EczkE


EczkE
addikt

Uj rendszer frissites jott. 4.72.

Asszem mindenféleképpen!

(#118864) negyedes válasza EczkE (#118863) üzenetére


negyedes
addikt

móóóór sztéböl? :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#118865) body007 válasza EczkE (#118862) üzenetére


body007
addikt

Tropico megvan, szeretem is :K

saelin: ez érdekes :U

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#118866) Baroc válasza body007 (#118859) üzenetére


Baroc
tag

Én erre várok, de csak augusztus közepén jön:

Cities: Skylines

(#118867) consono válasza body007 (#118859) üzenetére


consono
nagyúr

A Kerbalra én is várok már egy ideje, de az eredeti kiadást nem jelentették meg EU-ban, az állítólag készülő új, meg még nincs sehol :/ Pedig hiányzik Jeb :)
Ezt most találtam: "In other news, testing for recent console builds continues. The external testing team, who have been helping us out for a couple of weeks already, continue providing us with valuable feedback. The QA team is very happy with the quality and usefulness of their reports, which are being revised as they come. Improved playability and stability for the console versions has been the focus for the past months and huge progress has been made. We want to deliver the best port we can possibly make, so the testing phase plays a crucial part in achieving that."

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#118868) EczkE válasza negyedes (#118864) üzenetére


EczkE
addikt

Moooor faszter. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#118869) KoNZoLik@ válasza tothl (#118844) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Fentebb írtam, hogy eladtam amit a mai napig bánok :O

Essien-Nagyszerű, látod ő legalább vette a fáradságot, hogy utána nézzen ellentétben veled😈

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118870) Essien válasza KoNZoLik@ (#118869) üzenetére


Essien
aktív tag

Szerintem ugord át az olyan hozzászólást ami bántja a kis szemed és nincs kedved segíteni vagy ha nem megy akkor veregesd otthon a fejed a falba hátha helyretesz. :D Részemről téma lezárva . Üdv Tibi

[ Szerkesztve ]

(#118871) Lackooo84 válasza EczkE (#118868) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, már a pro menüje is ugyan olyan lassú tré, mint az alap ps4-é. Mikor megvettem fasza volt.

The Truth is out there...

(#118872) Def26 válasza Lackooo84 (#118871) üzenetére


Def26
félisten

Lassú? :D Nem ültél Te xbox one előtt, na az lassú. :D

Melyik része ami lassú?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#118873) Xaels válasza Pety1 (#118846) üzenetére


Xaels
félisten

Én játszom a legutolsó 2015-össel. Az átvezetők engem iritálnak a sok műmájer keménycsávóval meg a szerelőzseni bukszával akin mindig ugyanaz a ruci van, de se egy olajfolt se semmi. A sztori egy kalap kabát. Az autó felhozatal gyenge és unalmas. A fejlesztések félúton vannak az árkád és a szimulátor között. Az autók viselkedése szerintem rendben van és az állítgatás is hatással van rá egy árkád szintig, az AI egy csaló szar. A város meg unalmas, a rendőrség semmit nem ér. El lehet vele lenni, de ne várj tőle sokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#118874) body007 válasza Baroc (#118866) üzenetére


body007
addikt

Ez tetszik, mostmár ketten várjuk :D

consono: teljesen érthetetlen számomra, h ezt a gamét miért nem tudták kiadni eu-ba. Pc-s verzió persze van itt is :W

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#118875) Lackooo84 válasza Def26 (#118872) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát mondjuk nyomok játék közben egy PS vagy share gombot, és vagy négyszer meg tudom vakarni a tökömet, mire bejön a menü. :D Meg amikor lapozok a menüben van, hogy lagol.

The Truth is out there...

(#118876) legenda007


legenda007
aktív tag

Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy mindkét kontrollerem csak fheéren villog, nem kapcsolja be gépet. A gépet bekapcsoltam, de kábelel sem müködik, ugyan úgy csak vollognak. Mi lehet a gond?

(#118877) raggg


raggg
senior tag

Crashben van aki az első részt platinázta? Agyvérzés kerülget, inspiráló lenne ha tudnék olyan emberről, aki képes rá. :D

ragklaatPS

(#118878) echterion válasza Lackooo84 (#118875) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerencsére nekem nincsenek ilyen gondjaim, sokat segít a fürdés. :DD

Komolyra fordítva, nekem nincs lagom, akadásom, igaz, még talán csak egy hónapos a gépem.

[ Szerkesztve ]

**********

(#118879) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hol lehet beállitani, hogy ne irhasson nekem uzenetet olyan psn-en, aki nincs a baratlistamon?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#118880) KoNZoLik@ válasza raggg (#118877) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Feletted kettővel ő a te embered😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118881) Baroc válasza body007 (#118874) üzenetére


Baroc
tag

PCN játszottam vele amíg normálisan futott, engem órákra le tudott kötni :) remélem a dlck is jönnek majd hozzá

(#118882) N@idia válasza Lackooo84 (#118875) üzenetére


N@idia
őstag

Egyetértek veled én is mikor megvettem pörgött a menü gyors volt azóta csak egyre rosszabb valahol megértem őket butítani kell a jobb gépet, hogy akiknek gyengébb van ne érezzék azt a plusz erőt ami a pro gépben van. Ez játékoknál is meg van sajnos a plus erő miatt néhány játék gyengébben is fut, mint a sima gépen. :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#118883) KaitouP válasza EczkE (#118863) üzenetére


KaitouP
veterán

Gyorsabb lett a rendszer mi? :DDD Hol van az a frankó kis gif, amit nem is tudom ki mutatott a múltkor a legutóbbi update alkalmával? :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118884) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Hátha érdekel valakit PlayStation Plus 15 Month Membership [PSN Download Code - UK account] 30 font prime előfizetéssel, amit azonnal le tudsz mondani a vásárlás után, sőt ha van webkártyád(rendes kártya is jó) és nincs rajta pénz akkor le se tudja vonni, de az előfizetés élesedik :)

[ Szerkesztve ]

(#118885) bandi0000 válasza N@idia (#118882) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de mióta megvetted, 1 magot el is vettek az sw-től, inkább az szaggasson picit mint hogy -5 fps legyen

Xbox One: bandymnc

(#118886) PainKiller13 válasza sittes79 (#118884) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem nem engedi megvenni, pedig regeltem új accot, prime előfizut is kértem az ingyen 30 napot, illetve UK adresst adtam meg.

(#118887) half333


half333
őstag

Üdv! Nem tudom hol lehetne feltenni játékkal kapcsolatban kérdést,konkrétan a Little Nightmares DLC-jével kapcsolatban?

(#118888) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Közben felmerült még egy kérdés. Tudom valahogy szabályozni, hogy a 10 éves gyerek ne tudja elindítani a Silent Hill típusú, korhatáros játékokat a sub accountjával, de én igen?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#118889) bandi0000


bandi0000
nagyúr

akiknek a digitől van a netjük, azoknak gond nélkül megy ? vagy meg szüntették a natolást, vagy ipv4 címet adtak ingyen?

Xbox One: bandymnc

(#118890) sittes79 válasza PainKiller13 (#118886) üzenetére


sittes79
addikt

Hmm érdekes, nem tudom mi lehet, nekem sikerült igaz én Írországból vettem.

(#118891) Def26 válasza sittes79 (#118890) üzenetére


Def26
félisten

Azon gondolkodom, hogy érdemes e ez miatt csinálni egy uk accountot és berakni active -nak? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#118892) PainKiller13 válasza sittes79 (#118890) üzenetére


PainKiller13
őstag

Közben sikerült, másodjára :) köszi. :R

(#118893) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Az utóbbi hetekben többször WS-37397-9-es hibakódot dob a gép PSN-re történő bejelentkezéskor. Tudom, h ez valami IP ban, de egyrészt mi a sz**ért jön elő és lehet-e vele valamit kezdeni. Ezek az alap dolgok, h router újraindítás meg adapter (mikrohullámú netem van, az adapterből megy a kábel a routuerbe) áramtalanítás nem segített. Youtube-on néztem videókat, de ilyen MAC címeket meg IP állítgatást nincs kedvem csinálni. :(((

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#118894) A`rpi válasza tylerddd (#118893) üzenetére


A`rpi
addikt

"Hello! Az utóbbi hetekben többször WS-37397-9-es hibakódot dob a gép PSN-re történő bejelentkezéskor. Tudom, h ez valami IP ban, de egyrészt mi a sz**ért jön elő és lehet-e vele valamit kezdeni. Ezek az alap dolgok, h router újraindítás meg adapter (mikrohullámú netem van, az adapterből megy a kábel a routuerbe) áramtalanítás nem segített. Youtube-on néztem videókat, de ilyen MAC címeket meg IP állítgatást nincs kedvem csinálni. :((("

[link]

(#118895) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hello srácok. Ma lefagyott a ps4em, de újraindítottam. Utána jó volt, de ahogy rámentem a software updatere lefagyott megint. Újraindítottam, játszani is tudtam majd rest mod. Ott villogott egy ideig sárgán aztán kikapcsolt. Ez miért van? Mit tudnék csinálni? Mintha csak frissítéskor fagyna le. FR kellene? A játékok működnek pedig. Köszi előre is.

(#118896) tylerddd válasza A`rpi (#118894) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszönöm, úgy néz ki, h nekem mutat publikus IPv6 címet. Akkor ezt kell tiltatnom, ha jól értem. Nem értek hozzá, lehet-e ennek a tiltatásnak valami hátránya?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#118897) A`rpi válasza tylerddd (#118896) üzenetére


A`rpi
addikt

"Köszönöm, úgy néz ki, h nekem mutat publikus IPv6 címet. Akkor ezt kell tiltatnom, ha jól értem. Nem értek hozzá, lehet-e ennek a tiltatásnak valami hátránya?!"

Kérd át magad nyugodtan, nem fog hátrány érint.

(#118898) body007


body007
addikt

Tovabb fejlesztettem a ps tudasom. Rajottem, h ha tobb kontrollere van az embernek akkor azt / azokat hozzarendeli egy felhasznalohoz. Es alig enged belepni az o joyukkal, pedig enyem mind :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#118899) RangerFox válasza Wlac (#118857) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem a kedvenc AC-m lett, pedig azt hittem a 4-et nem fogja überelni semmi. Igaz, még a syndicate-tel nem játszottam.

(#118900) tylerddd válasza A`rpi (#118897) üzenetére


tylerddd
veterán

Odaszóltam egy ismerősnek a szolgáltatónál és át is állította, most egyből be tudtam jelentkezni! :) Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.