Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#119051) WhiteWalker válasza A`rpi (#119049) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

PH! Top3 aranykopesekbe simán benne van :D

(#119052) BoC1ka válasza WhiteWalker (#119051) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Miert? Biztos van jobb ph komment mint "vagizni" egy keppel. Tenyleg megkapta a magaet de viselkedjunk urasan es felnotten na :)

YNWA

(#119053) Lackooo84 válasza paczy (#119012) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én elég régóta ismerem Zolit, aki nem egy 14 éves takony, nem hiszem, hogy bárki más képével vagizna, szerintem egyelőre ne vegyétek 100%-ra ezt a "kamuzást" szerintem... De ha mégis beigazolódik, akkor én is nagyot fogok nézni az biztos.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#119054) Adam_Shepard válasza planbmokus (#119014) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

HÍRES LETTEM! ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#119055) paczy válasza Lackooo84 (#119053) üzenetére


paczy
csendes tag

olvass kicsit visszább, ott van a gyűjtemény igazi tulajdonosának az FB posztja amit a "Játékgyűjtők csoportjában" írt. ebben a csoportban már jóval korábban is bemutatta a szerzeményeit.

(#119056) Mrdevil válasza Lackooo84 (#119053) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na akkor erre az ügyre kíváncsi leszek már, mi lesz az igazság. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#119057) N@idia válasza Mrdevil (#119056) üzenetére


N@idia
őstag

Én akkor néznek nagyot, ha a Gamestar lehozna cikkben vajon mi az igazság :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#119058) Adam_Shepard válasza KoNZoLik@ (#118998) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De tenyleg azt hitted hogy nem ismerem fel azt a gyujtemenyt amihez en adtam a feher coveres ds1 kepregenyt?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#119059) dollarZ18


dollarZ18
tag

amúgy látszik a gyerek a képen, aki fényképezte, közelítsetek rá ;]

(#119060) l.skywalker válasza Lackooo84 (#119053) üzenetére


l.skywalker
félisten

A képen tükröződik egy alak a vitrin előtt, aki fényképez. Nézd meg, hogy ő a barátod-e...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#119061) Lackooo84 válasza l.skywalker (#119060) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem a barátom, csak ismerem psn-ről mert a listámon van, meg másik fórumról. Egyébként én is kíváncsi vagyok most már.

The Truth is out there...

(#119062) neato3loco válasza Lackooo84 (#119061) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nagyobb témát váltott ki ez, mint a 9/11 emberek. :D Kit érdekel a vitrin? :F

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#119063) Ntes


Ntes
tag

Sziasztok.

Tegnap este bekapcsoltam a PS4-et, de bekapcsolás közben elment az áram. Később mikor próbáltam bekapcsolni, egy hibaüzenet jött fel a PS logó után, ami a következő: A serious error has occurred in the system software. The PS4 will restart.
Ha rámegyek az OK-gombra(más lehetőség nincs), akkor Safe Mode-ba dob be. Ott próbáltam a "Rebuild Database" opciót, de nem csinál semmit, csak beadja ezt az üzenetet.
Próbáltam az utolsó frissítést is feltelepíteni pendrive-ról, feltette, utána kiírta megint ezt a problémát.
A többi lehetőség pedig törli a merevlemez tartalmát.
Esetleg ha az egész rendszert teszem pendrive-ra és azt próbálom az Update System Software opcióval, akkor nem működik úgy, mint egy rendszer helyreállítás?

A legnagyobb problémám az egésszel az az, hogy 2TB-s merevlemezem van, ami tele van játékkal, de a mentések lennének lényegesebbek, mert osztott profilom van és a Cloud szolgáltatás így nem elérhető.
Le lehetne valahogy menteni PC-re a mentéseket róla?

Előre is köszi a választ. :R

(#119064) A`rpi válasza Ntes (#119063) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok.
Tegnap este bekapcsoltam a PS4-et, de bekapcsolás közben elment az áram. Később mikor próbáltam bekapcsolni, egy hibaüzenet jött fel a PS logó után, ami a következő: A serious error has occurred in the system software. The PS4 will restart.
Ha rámegyek az OK-gombra(más lehetőség nincs), akkor Safe Mode-ba dob be. Ott próbáltam a "Rebuild Database" opciót, de nem csinál semmit, csak beadja ezt az üzenetet.
Próbáltam az utolsó frissítést is feltelepíteni pendrive-ról, feltette, utána kiírta megint ezt a problémát.
A többi lehetőség pedig törli a merevlemez tartalmát.
Esetleg ha az egész rendszert teszem pendrive-ra és azt próbálom az Update System Software opcióval, akkor nem működik úgy, mint egy rendszer helyreállítás?
A legnagyobb problémám az egésszel az az, hogy 2TB-s merevlemezem van, ami tele van játékkal, de a mentések lennének lényegesebbek, mert osztott profilom van és a Cloud szolgáltatás így nem elérhető.
Le lehetne valahogy menteni PC-re a mentéseket róla?
Előre is köszi a választ. :R"

Amíg a rendszert nem tudod feléleszteni, nem lehetséges a biztonsági mentés sem.
Próbálkozz még szerintem, aztán ha nem jutsz előrébb akkor formázd a merevlemezt.

(#119065) N@idia


N@idia
őstag

Na, de hogy témánál legyünk ma megérkezett a számlámra a 20.990ft amit levontak az előrendelesre. Elég korrektek voltak par adategyeztetés után küldték is az összeget. :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#119066) Lackooo84 válasza Ntes (#119063) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sajnos ez bukó lesz, én is jártam már így, és mindent próbáltam még ráolvasást is, de mindenképp formázni kellett...

The Truth is out there...

(#119067) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akinek van már béta kódja, az ma este 7-től töltheti Destiny 2 bétát:

[link]

Aki még nem kapott kódot vagy mailt, annak türelem, majd jön. :D

Live-Die-Respawn

(#119068) Vadernagyúr válasza #32256704 (#118991) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszönöm a válaszokat :) Akkor szerintem beruházok rá :)

PSN: joskovagyok199

(#119069) pruzsi


pruzsi
őstag

Sziasztok!
A PS4 kontrollerét lehetséges bluetooth-on csatlakoztatni a pc-hez?
Usb-vel ha összekötöm akkor működik rendesen csak így kicsit "kényelmetlen" csak a fifat próbáltam azzal jól működik!

(#119070) Lackooo84 válasza pruzsi (#119069) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Lehet, DS4Windows nevű progival. Egyébként remote play-hez kellene? Csak mert van egy nagyon jó trükk, hogy lehet lakáson belül rendesen a PS4-et irányítani remote play esetén. Én úgy használtam mindig is.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#119071) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Citadel: Forged with Fire - Online sandbox RPG trailer

Megjelenési dátumot még nem tudunk, PC-n július 26-tól él az Early Access.

Live-Die-Respawn

(#119072) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez a Far Cry Primal ez valami haláli...

Én nem értem mi baja az Ubusoft-nak a mézevő borzzal. Már az Fc4-Ben is rakétavetővel kellett rá vadászni... itt meg ugye megszelidítheted és jön veled mindenhova és ráuszíthatod bármire. Egy kardfogú tigrist is szétkap... de konkrét falvakat mészárolhatsz le vele... 😀

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#119073) Rage47 válasza marilllyo (#119072) üzenetére


Rage47
veterán

mivan ez komoly? :D

(#119074) Def26 válasza marilllyo (#119072) üzenetére


Def26
félisten

Ez tényleg ilyen. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#119075) Bencus88 válasza oriic (#119067) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én most akaroooooom :DDD

(#119076) vonSux válasza neato3loco (#119062) üzenetére


vonSux
őstag

Mert ez egy korszerű vitrin.

(#119077) l.skywalker válasza marilllyo (#119072) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az nem rozsomák? :D

(#119076) vonSux: ezen még mindig beszarva röhögök :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#119078) Ntes válasza Lackooo84 (#119066) üzenetére


Ntes
tag

Eddig próbálkoztam. Köszi mindenkinek a segítséget.
Én is kipróbáltam kb mindent most, utána rámentem a Restore Default Settings-re. Annyiból jó, hogy a játékok megmaradtak, viszont az összes mentés törlődött. Ismét megy a PS, lesz mit újrakezdeni.. Igazából felfoghatom tanulópénznek is, legalább bevezetem a havi mentéseket az online tárhelybe.

(#119079) marilllyo válasza l.skywalker (#119077) üzenetére


marilllyo
veterán

Te nem láttad a Sivatagi Show-t?

Ülj le fiam egyes! :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#119080) BoC1ka válasza Ntes (#119078) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Uh kiba ideges voltam mikor elment 4 oranyi HZD mentesem + fifa17...azota enis csak online :)

YNWA

(#119081) Wellin9


Wellin9
tag

Valószínűleg csak egy kis tábornyi PS4 tulajt szomorít el a tudat,de eltolták a Ni no Kuni II: Revenant Kingdom megjelenését Január 19.-ig.
[link]

(#119082) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Ebben valaki esetleg tudna segíteni??

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#119083) WhiteWalker válasza Lackooo84 (#119070) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megosztanad velünk? Engem érdekelne.

Többek közt azért is mert macen-n sem csatlakozik BT-hoz... De ha jól tudom azert mert wireless-es a joy nem?

[ Szerkesztve ]

(#119084) paczy válasza Jackie_Chan (#119082) üzenetére


paczy
csendes tag

nem értem mit akarsz, miért nem csak átmásolod egyik gépről a másikra a cuccokat. UTP-vel összekötöd és átmásolod a fat-ről a pro-ra a cuccokat.

(#119085) Deck válasza oriic (#118968) üzenetére


Deck
titán

Köszi szépen a leírást és a segítséget is, tökéletesen működik PC-n és PS4-en is. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#119086) Jackie_Chan válasza paczy (#119084) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Ilyet még nem csináltam.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#119087) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#119088) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#119089) BoC1ka válasza unrealnoise (#118932) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Beeszereztem a pcars goty-t pcars2 ig elleszek vele :) koszi a tippet. Hetvegen kiprobalom a setupot

YNWA

(#119090) EczkE válasza oriic (#119088) üzenetére


EczkE
addikt

Rossz a link.

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#119091) paczy válasza Jackie_Chan (#119086) üzenetére


paczy
csendes tag

ha meglesz a Pro akkor simán egy UTP (net) kábellel összekötöd a 2 gépet, és nyomsz egy átmásolást, asszem "transfer from another PS4", ilyen menüt keress, ez mindent átmásol a játékoktól kezdve a mentésekig mindent, neked csak hátra kell dőlni és várni hogy megcsinálja. :)

(#119092) Nayrobi válasza oriic (#119087) üzenetére


Nayrobi
őstag

Na mégsem november, helyes.

(#119093) Rage47 válasza oriic (#119088) üzenetére


Rage47
veterán

rossz link
upsz már volt

[ Szerkesztve ]

(#119095) Gery9112


Gery9112
őstag

Új Wolfenstein videó Ez a játék nagyon muss kaufen :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#119096) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

Aki próbálta már az e hónapi Until Dawn nevezetű játékot Ps4 slim konzolgépen, annak némelyik részen felkapcsol a fordulatszám a ventilátornak, nem az a csendes megszokott hang, hanem mint a régebbi modelleknek de annál csöndesebb.
Nálam majdhogynem max van megy a gép de csak 2-3 percig jár így a ventilátor fordulat, aztán vissza áll alap venti fordulatra, ez normális? Azt gondoltam a slim változat teljesen hangtalan.
Szellős helyen tartom, nincs zárt részen.

(#119097) erahurka válasza Gery9112 (#119095) üzenetére


erahurka
félisten

Eszméletlen ahogy rebootolták a Wolfenstein szériát pár éve. Ez a németek által leigázott világ zseniális :DDD Ilyennek kellett volna lennie az Iron Sky című filmnek.

(#119096) Rathrol: A Slim verzió is tud zúgni, minden tud zúgni amit ventilátorral hűtenek. Ráadásul az Until Dawn elég rosszul is van megírva, sokszor szenved alatta a hardver.

[ Szerkesztve ]

(#119098) Lackooo84 válasza WhiteWalker (#119083) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Adott a profil, amin játszunk, ez az "A" profil, és kell egy másodlagos profil ez legyen "B". PC-n a Share Play progiban a B profillal jelentkezzünk be, a PS4-en szintén a B profillal, majd hozzuk létre a Share Play kapcsolatot. Majd mikor elindítod a Share Play-t a PC-n és csatlakozik, bejön a profil választó képernyő, amikor is a kontrolleren meg kell nyomni a PS gombot, majd válaszd az "A" profilt, és a PS4-et közvetlen irányítva játszhatsz a PC mondhatni monitornak haszálva. Nem tudom miért nem működik azzal a profillal, amivel játszunk, de elég nagy hülyeség. Az input lag nekem így szinte nulla, de én anno miután eladtam a PS3-amat végigtoltam már a 3 Batman részt is legnehezebb fokozaton PS Now-ban, ahol azért kellett kombózni szóval néha számított az a pici lag is, de az sem volt vészes. :D

The Truth is out there...

(#119099) wolf13 válasza erahurka (#119097) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem így is nagy kedvencem, kíváncsi vagyok a második részből mit hoznak ki.

(#119100) csab2


csab2
veterán

A tanácsotokat szeretném kérni!
Ebben a mostani a PS Store akcióban van valami jó FPS ami megéri? Egyedül a Metal Gear Solid 5: The Phantom paint találom érdemlegesnek.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.