Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#119951) Nayrobi válasza ViharVadász (#119938) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen-igen, kevertem a kettőt, látszik hogy nem vagyok otthon ac-ben, pedig több része is megvan valamelyik gépre.

(#119952) Neoteric válasza #32256704 (#119935) üzenetére


Neoteric
addikt

Masszív, utóbbi időben tényleg nem érheti szó a ház elejét PS plusos játékokat illetően.

Btw EA Sale van US Storeon, ha esetleg érdekel vkit:

Star Wars Battlefront Ultimate Edition (Alap+Season Pass) - $12
Star Wars Battlefront Season Pass - $8
Battlefield 1 (alapjáték) - $24
Battlefield 1 Deluxe Edition (alapjáték + csipcsup ingame szarok) - $32
Battlefield 1 Premium Pass - $40
Battlefield 1 Ultimate Edition (Deluxe Edition + Premium Pass) - $65
Titanfall 2 - $20
Plants vs Zombies Garden Warfare 2 - $10

PSN: ne0teric_sAN

(#119953) #49155328 válasza Nayrobi (#119937) üzenetére


#49155328
törölt tag

Bakker most rendeltem meg, küldöm is vissza a csomagot. :C

(#119954) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Üdv!

Én csak az Assassin's Creed játékokról érdeklődnék.

Melyik a legjobb? Black Flagról olvastam talán a legtöbb pozitívat.

A többi részére esetleg érdemes beruházni most az akcióban?

Köszönöm a válaszokat!

Read only felhasználó

(#119955) Gyulus76 válasza Elims (#119923) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Azt el tudom képzelni, de sosem próbáltam. Egyébként cinematic módban csak a legkisebb képméretnél nem követi a sisak mozgását a kamera, a két nagyobbnál igen, emiatt ilyenkor nyilván szükség is van rá.

Mellesleg, bár jópofa a virtuális mozivászon, filmet azért nem hiszem, hogy valaha is nézek vele. Erre a célra felvenni a sisakot szerintem abszurd, plusz a képminőség is sokkal jobb a tévén.

Tehát nem tartom kizártnak, hogy működésre bírható a sisak kamera nélkül is, de ez esetben a VR felejtős.

(#119956) ivcsi86


ivcsi86
tag

Korrekt felhozatal immáron 3.hónapja.
Sokan irják külföldi fórumon hogy a Just Cause 3 ps4-es portja szörnyű lett, framedrop stb.
Játszik valaki az utóbbi hónapokban vele? Lett javitva patch-csel azóta?

(#119957) Wellin9 válasza BornToBePuli (#119954) üzenetére


Wellin9
tag

Szerintem az Ezio saga a legjobb ,jött is valami "remastered" belőle The Ezio Collection néven,bár nem tudom mit szépítettek rajta,mai szemmel azért nem egy látvány orgia a játék.Ha az nem akkor meg a Black Flag lett a legjobb,bár annak már szerintem semmi köze az Assassinok világához,de lehet az csak engem zavar.
Többi része szerintem felejtős.

(#119958) Kvelstadt válasza Wellin9 (#119957) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyet értek.
A BF meg jó hajós játék annak viszont nagyon tetszett.
Meg közben ac játék de ott má nem az húzott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#119959) Elims válasza Nayrobi (#119932) üzenetére


Elims
veterán

Mázlim van,hogy nem vettem meg egy-két hónapja a just cause 3-at..
Az assassins creed sem rossz.
Köszi! :-)

Borntobepuli: Szerintem a legjobb assassins creed a rogue,de az nincs ps4-je. :-/
Ps4-en szerintem a syndicate,black flag és az unity sem rossz.

Gyulus: :R

(#119960) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

A Freedom cry nem volt már egész véletlenül ps+-ban? Csak mert itt figyel a gépen már nagyon rég óta és nem emlékszem hogy megvettem volna :F Persze nincs kizárva hogy egszer le volt árazva 1-2 fontra és rárepültem, csak nem emlékszem..

(#119961) wolf13 válasza ivcsi86 (#119956) üzenetére


wolf13
őstag

Néha vannak benne droppok, de engem nem zavar mert mindig
Jót szórakoztam vele.

(#119962) ProEvoFan válasza Elims (#119959) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Just Cause 3 jelenleg 18k storeban :Y
Emlékeim szerint akcióban a sima verzió volt talán 6k?
Még mindig kész vagyok ettől az ajánlattól :B

(#119963) Tuomas válasza Wlac (#119944) üzenetére


Tuomas
addikt

:DDD :DDD :C
Azt mikor kapjuk? Jövő hóbap?

We were here

(#119964) fcb92 válasza ProEvoFan (#119962) üzenetére


fcb92
tag

Szerintem a kovetkezo akcios ara mar 10 euro lesz, steambol kiindulva ahol most annyi.

(#119965) ProEvoFan válasza fcb92 (#119964) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos kicsi ere az esély.Konzolon mindig drágább a játék, még akciósan is.Egy csomó példát feltududnék sorolni és nem Humble akciókról, hanem sima leárazásokról.Pl a Shadow of Mordor múlt héten volt heti akcióban 5 vagy 6Kért.PCn több hónapja folyamat 1500 forint egy hivatalos viszonteladó digitális boltban....

(#119966) gyuromoj válasza ProEvoFan (#119965) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mordor GOTY-t tavaly ősszel húztam be 10$-ért.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#119967) kentucky


kentucky
őstag

Sziasztok! Gondoltam érdekelhet másokat. Redditen találtam egy leírást, hogyan lehetne kicsit boostolni a ps4 letöltési sebességét:

1. CC proxy-t felrakod a gépedre
2. beállításokban a helyi ip-d kiválasztod a HTTP portnál
3. PS-en végigzongorázod az internetkapcsolatod beállítását, minden automatikus kivéve a proxyt, ott pedig beállítod a saját pc-d ip-jét amin a proxyserver van, portnak, meg amit a ccproxy írt a beállításban, általában ez 808
4. befejezed az internetkapcsolat beállítását

Nekem így max sebességgel ment a letöltés (LAN-LAN kábel), teljesen kihasználta az ötvenes netemet. Fontos, hogy csak akkor bírsz így letölteni, ha a gép megy. Letöltés után javasolt visszaállítani az internetkapcsolatot, cc-t meg kikapcsolni, hogy ne menjen feleslegesen.

Ha már volt ez a leírás akkor bocsi a repostért.

[ Szerkesztve ]

(#119968) pulyka jocó válasza BornToBePuli (#119954) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szerintem a unity is nagyon jó! Vannak benne sajnos bugok, de érdekes a történet és a helyszín is.
(Párizst például nagyon eltalálták, nagy is és eléggé kidolgozott)

(#119969) vg válasza kentucky (#119967) üzenetére


vg
addikt

Elolvastam. Aztán még egyszer, és újra, de ennek semmi értelme nincs. ;] Mondjuk arra jó, hogy a CCproxy cégnél a jó öreg wireshark technológiával lássák a hálózatodon és a ps4 gépeden lévő összes ismerősöd ip címét, aztán eladják valakinek.

(#119970) kentucky válasza vg (#119969) üzenetére


kentucky
őstag

1. ez egy helyi proxy
2. azért kell, hogy a ps azt higgye, hogy nagyon közel van a szerver, minél több kérést küldjön.
Sajnos túl kicsi adatcsomagokat kér, és túl sok időt tököl a fogadással, és a kéréssel, ezt gyorsítjuk fel.
3. itt a teljes leírás

És légyszíves, máskor nézz szét legalább mielőtt ilyen baromságokat írsz, zéró hozzáértés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#119971) Lefty


Lefty
addikt

Wildlands az akcios arat megeri? Vagy nagyon hamar megunhato?

(#119972) RangerFox válasza BornToBePuli (#119954) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

AC4, Unity, Syndicate mind nagyon jók lettek, össze se lehet hasonlítani a a 3-tól lefelé lévő részekkel, annyit fejlődtek játékmechanikailag, a mozgást, a harcrendszert, mindent átalakítottak azóta, sokkal jobbak lettek, ráadásul már felpatchelt állapotban kevés bug van bennük. Én a Unityt élveztem a legjobban (a 4-et még Ps3-on játszottam, így a grafikától nem voltam elájulva, de a Unityétől már igen).

(#119973) vg válasza kentucky (#119970) üzenetére


vg
addikt

Mit gyorsítasz? Mivan? ;] ;] ;] Erre már csak azt tudom mondani, akkor használd egészséggel! Ez kb olyan mint a modemes időkben a CFos volt. "zéró hozzáértés nélkül" GigaLOL! :C

(#119974) kentucky válasza vg (#119973) üzenetére


kentucky
őstag

A válaszidőt, de veled tényleg kár vitába szállni mert tényleg nem értesz semennyit hozzá :/

(#119975) #20844032 válasza vg (#119973) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem egészen. Teljes megoldás ez sem ad, de a BPD miatt gyorsul fog a letöltés, merhogy ez a foscsi tcp stack amúgy a delay alapján lövi be a window size-t. Pontosabban ez a retek leginkább csak csökkenteni képes, ezért is ugrál fel a letöltés sebesség ha pausolod-resumeolod. Na ez nem történik localproxyval, mer 1-2ms közelében marad a delay. Gyorsulni fog, de soha nem lesz ez tökéletes, mer az egész tcp stacket széjjekúrták benne a magasan képzett japán szakemberek.

/arra még én sem jöttem rá, hogy mi köze az egésznek ahhoz, hogy melyik képernyőn vagy, pedig láthatóan van. Gyanúm van csak arra, hogy az eltérő részek háttérszolgáltatásai más címeket hivogatnak, amik talán más szerverek is, és még annak a válaszideje is kúrogatja a windowsizet.

[ Szerkesztve ]

(#119976) kentucky válasza #20844032 (#119975) üzenetére


kentucky
őstag

Javitani viszont nem nagyon fogják, már rég megtehették volna, addig nekem ez tökéletes megoldás, fortnite egészet is leszedte most 42 perc alatt, máskor meg egy 4 gigás updatet több órán át végigszenvedtem

[ Szerkesztve ]

(#119977) vg válasza kentucky (#119974) üzenetére


vg
addikt

Nézd, nem én installálgatok ismeretlen, semmilen akkreditációval sem rendelkező programokat a gépemre egy reddit post után. :DDD Amúgy vicces vagy.

(#119978) kentucky válasza vg (#119977) üzenetére


kentucky
őstag

Senki nem kényszerít rá, és szerintem tényleg hagyd rá még mielőtt jobban elásod magad. Részemről ennyi volt.

(#119979) #20844032 válasza kentucky (#119976) üzenetére


#20844032
törölt tag

Valszeg a védelem miatti több tieres virtualizációs kényszer miatt dobták az alap freebsd stacket, és ezt sikerült összehozni. Ugyanez volt már a ps3-nál is. Értenek hozzá...

(#119980) vg válasza kentucky (#119978) üzenetére


vg
addikt

Az zavar, hogy egy olyan programot javasolsz, aminek egy hotel szoba a posta címe, gondolom ennek se néztél utána... és most Moby is faszságokat írogat. Használjátok egészséggel.

(#119981) #20844032 válasza vg (#119980) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én nem használok ilyeneket, mert minek, nem töltök szinte semmit ps4-re, ha nagyritkán mégis, az megy a köztes időben, hetekig bekapcsolva sincs, meg én sem szeretem az ilyen programokat. Mondjuk az életed nem ezen keresztül fogják ellopni, a konzol secure intézi a dolgait, a backdoor meg ottvan feltelepítve a gépedre, windows a neve.
Ha proxyzni akartok ennek a szarnak, akasszatok rá valami raspit, vagy bananapit. Squid. Csók.

[ Szerkesztve ]

(#119982) Pőze


Pőze
aktív tag

Lehet megvan a válasz a menü és a store lassulásra. Ha a trophyk nincsenek leszinkronizalva akkor csinálja ezt. Ha belépek a menüjebe és feltölti amiket megszereztem utána minden megy mint a villám. Lehet azután lesz ilyen miután kapsz egyet de még nem tölti fel a rendszerbe. Szerintem az van, hogy valaki nem gyűjt annyit menet közben és mire újra használja a gépet ezzel a problémával nem is találkozik próbáljátok meg hátha nektek is ez a baj.

[ Szerkesztve ]

(#119983) Ryder1


Ryder1
senior tag

[PlayStation Plus 7 Year Birthday Theme] Ingyenes téma PS Plus tagoknak, elvileg csak EU régióban.

(#119984) alratar


alratar
addikt

[PlayStation Plus (PS+) August 2017]

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#119985) erahurka válasza Ryder1 (#119983) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor ezért voltak most komoly címek Plus-ban. Remélem nem vackokkal indul majd a 8. éve a PS+-nak :DDD

(#119986) Scholes9 válasza alratar (#119984) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kezd ez alakulni :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#119987) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

(#119988) oriic válasza RangerFox (#119987) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglessük. :D

Live-Die-Respawn

(#119989) dvd24 válasza Lefty (#119971) üzenetére


dvd24
senior tag

co-op-ban nagyon jó, egyedül viszont könnyű és monoton, maga a játékmenet szerintem a metal gear solid 5-höz hasonlítható leginkább, a sztorija pedig közepesnél valamivel jobb, ha szereted az ilyen mexikói drog karteles témát akkor tetszeni fog

(#119990) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit erdekel, Amazon.de-n kb. 65 ezer Ft a Logitech G29 Racing szett.
[link]

Eredeti ar kb. 122 ezer Ft.

Live-Die-Respawn

(#119991) erahurka


erahurka
félisten

Ez az Arkham Knight eszméletlen király! Hétvégén kezdtem el, de alig bírom letenni. Eddig nekem a legjobb Batman játék, jók a mellékküldetések, egyedül a Batmobilt érzem hogy kicsit túltolták néha, meg az irányítás művel furcsa dolgokat. És jól is fut általában, csak száguldozásokkor veszek észre néha droppolást. Egyszer mondjuk másodpercekre beállt a kép, mikor valahogy egy rakás kocsit felrobbantottam magam előtt és áthajtottam rajtuk :DDD

Rocksteady-vel mi a helyzet amúgy? Új Batman játék, esetleg más DC szuperhős címen nem dolgoznak? Egy Wonder Woman-ből simán lehetne hasonló stílusú dolgot csinálni, esetleg Flash, Aquaman... Egyszóval bárki, aki nem tud repülni és nem golyóálló a teste :DDD

(#119992) Rage47 válasza erahurka (#119991) üzenetére


Rage47
veterán

nagyon dolgoznak valami új projekten, annyit tudni.
én is imádtam mind a 3 Batman játékot. az első volt igazán korszakalkotó szerintem. azóta minden hasonló mechanikájú játékot ahhoz hasonlítanak

[ Szerkesztve ]

(#119993) tothl válasza oriic (#119990) üzenetére


tothl
addikt

Ennyiért rá kell repülni. Én 90ért vettem ősszel !

(#119994) Tegla80


Tegla80
addikt

Nemreg volt bagoert akcioban a BF4.....annak aki beszerezte igy lehet jol jon ingyen egy Final Stand kieg.
Nemtom jon e hozza ismet mind,(mint mar egyszer volt,h hetente frissitve letoltak az osszes dlc-t free-be)de erdemes figyelni hatha.

Bf4 topikbol az info.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#119995) erahurka válasza Rage47 (#119992) üzenetére


erahurka
félisten

Eddig nekem is az első volt a kedvencem. A nyílt világ nem igazán áll jól ennek ajátéknak, mindig nevetséges volt, hogy tök üres a város és csak és kizárólag gonosztevők vannak az utcákon... Ráadásul nem egyszer úgy növelik a játékidőt, hogy a pálya egyik végéből a másikba küldözget ide-oda.

(#119996) miking válasza Elims (#119759) üzenetére


miking
csendes tag

Sikerült nekünk is, köszi a segítséget.

(#119997) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Megtört a jég , elofizettem a PS plussra :D

(#119998) zzola válasza WhiteWalker (#119997) üzenetére


zzola
félisten

Nah, és találtál valami értelmes tartalmat?

[ Szerkesztve ]

(#119999) erahurka válasza WhiteWalker (#119997) üzenetére


erahurka
félisten

Miután ingyen Battlefront, 25% kedvezmény és extra 3 hónap járt az elmúlt három hónapban felváltva, előfizetsz most, mikor normál áron, pőrén adják az előfizetést. Jól időzítetted a dolgot, mint Alonso a csapatváltásait :DDD

(#120000) Scholes9 válasza erahurka (#119999) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:D :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.