Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118801) Xaels válasza #20844032 (#118798) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy érdekes téma. Félreértés ne essék nem támogatom ezeket a megoldásokat, de látni kell, hogy arra nem sütik rá, hogy csaló aki kormányt használ autós játékhoz vagy joystickot repülő szimulátorhoz. Ugyancsak másik platformon nem olvasol olyat, hogy köcsög kontrolleres olyan játékoknál. Egyébként szerintem aki Ximezik multiban az csak saját magát csapja be.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#118802) #20844032 válasza oriic (#118790) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szép ez a hófehér. Csak a fekete verticalstand okádás alatta :D

(#118803) oriic válasza #20844032 (#118802) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejj, de sok bajod van. :D

__

Július 25-én jön a NiOH új DLC-je.

[link]

Live-Die-Respawn

(#118804) sting2 válasza oriic (#118803) üzenetére


sting2
addikt

Ma Moby "bátyád-nak" nagyon melege van... ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#118805) KaitouP válasza Viper26 (#118750) üzenetére


KaitouP
veterán

Azt majd a GT7 hozza el majd - várhatóan a konzol életciklusának végén, ahogy a GT6 is tette (volna). ;]

Ne tartson vissza az hogy főként online versenyekre épít a játék, mert ha kikupálják a problémás dolgokat, akkor simán lehet belőle jó játék. (Én vagyok csak úgy vele a GT6 miatt, hogy óvatosan állok hozzá.)

(#118800) Scholes9

Bizakodó vagyok, mindkét Metro játék szuper, ha kicsit többet látunk és tudunk, részemről is megy a pre-order. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118806) KoNZoLik@ válasza oriic (#118790) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szép ez a fehér de a Destiny1 festett gépéhez nem ér fel, mert az gyönyörű!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118807) oriic válasza KoNZoLik@ (#118806) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Számomra minden idők legszebb PS4-e ez a Destiny 1-es kiadás, azóta sem volt olyan ami ennyire tetszett volna. Talán az MGS V kiadás

Live-Die-Respawn

(#118808) Adam_Shepard válasza oriic (#118807) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Faj leirni de elbujhat az MGS limited a Destiny mogott. A mai napig sajnalom hogy beadta a kulcsot.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#118809) Becksman


Becksman
őstag

valaki tudna segíteni? Routert használok. 60/5ös nettel és ha haverral vagyok partyba néha előfordul hogy akad a hang és akkor csak újrainditás, net reset segít. Ez miért van? Van rá megoldás?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#118810) #32256704 válasza Becksman (#118809) üzenetére


#32256704
törölt tag

Kábelesen / wifin van csatlakoztatva a PS4 a routerhez?
Milyen típusú router?

(#118811) KoNZoLik@ válasza oriic (#118807) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen én is így gondolom, volt belőle egy bontatlan példányom azóta is bánom, hogy eladtam:(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118812) eisento válasza prokxy (#118767) üzenetére


eisento
addikt

en pcrol valtottam also kozepkategorias cod coduo cod2 mohaa player voltam most bf1-el jatszok rosszabb nem vagyok konzolon se :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#118813) #20844032 válasza oriic (#118803) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mindig! :DDD

(#118814) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Most fejeztem be a Gravity Rush 2 -t
Nem egy Uncharted 4, de azért kíváló játék ez is.

Érezhető, hoigy a 2. rész már nem kézikonzolra készült és habár az első rész sem volt igazán rövid, de a folytatás még hosszabb és még nagyobb a bejárható terület.

Történet ezúttal 3 fejezetre van bontva, az első kettőben Kat múltja szempontjából sok előrelépés nincs, de az utolsó fejezetben mindenre válasz lesz adva (vagy legalábbis legtöbb mindenre) amit feldobott az első játék.
Történet vezetés szempontjából nem volt rossz, de nem igazán éreztem tökéletesnek, volt ahol lassú volt, de volt ahol meg viszont túl gyorsan lett lezavarva szerintem fontos dolog.
Az utolsó fejezet eleje picit lassú és unalmas volt, de ha lusta játéktervezés miatt is alakult így, még akkor is szerintem jól összejött a dolog, hisz így a játékos joban beletudja élni magát Kat bőrébe (hisz ő is ugyanúgy unja a helyzetet már).
Challenge szempontjából lényegesen könnyebbek lettek, mint amik az 1. részben (és fpleg annak DLC-jében) voltak, de azért itt is sikerült becsusszannia 1-2-nek ami egyszerűen azért lett nehéz, mert hulladék módon lett tervezve.
Pl ez a challenge: [link] Nem csak, hogy tökéletesen kell ismerni a pályát, de rengeteg múlik szerencsén is, hogy hogyan generálja le az embereket betöltésnél a játék. Mint láthatjátok, nekem is sikerült egybe úgy belefutnom, hogy esélyem sem volt.

Optimalizálás szempontjából picit érdekes, hisz nincs Uncharted 4 grafikája, viszont alkalmanként láthatóan leesett a játék 30 FPS alá (bár nem sűrűn) és volt egy pont a játékban ahol túl sok ember volt egyszerre a képernyőn (100+ embert kellett összegyűjteni) és ekkor képes volt 20 fps körülre is leesni PS4 Pro FullHD-ban.

Összességében a hibái ellenére is egy kellemes kaland volt. A történet le lett zárva, bár még maradtak kérdések, szóval még van lehetőség 3. részt is csinálni. Viszont ha nem kap folytatást, akkor nem akkora érvágás, mintha 2.rész nem jött volna. Bár ha kap is folytatást akkor is úgy tűnik új főszereplő lesz (legalábbis az író lezártnak tekinti Kat szemével a történetet).

Ha valaki most akar a legelejétől belevágni Kat történetébe (és hozzám hasonlóan) szereti ha szépen sorba halad a történet is nem utólag akar visszanézni dolgot, hogy hogy történt, annak így javaslom a haladást a játékokkal és a sorozattal (a sorozat köti össze az első 2 játékot, ami nélkül csak említésszerűen tudjuk meg hogyan került Kat, Raven és Syd Jirga Para Lhao-ba, de ez előtt javasolt a DLC, mivel az zárja le az első rész egyik fontos történetét)

Gravity Rush Remastered-> Gravity Rush™ 2 – The Ark of Time: Raven’s Choice DLC* -> Gravity Rush Overture (1. rész, 2. rész) -> Gravity Rush 2

*Gravity Rush 2 indulásánál lehet választani, hogy a DLC-t töltse-e vagy főtörténetet, javaslom először a DLC végigjátszását.

Röviden, ajánlott játék, nem egy Uncharted sorozat, de akinek van PS4 annak javasolt legalább egy esélyt adni ennek is.

[ Szerkesztve ]

(#118815) Essien


Essien
aktív tag

Sziasztok. USA accunthoz feltöltőkártyát honnan érdemes venni? Köszönöm a segítséget.

(#118816) Tuomas válasza Essien (#118815) üzenetére


Tuomas
addikt

Én pl. amazonról szoktam

We were here

(#118817) Essien válasza Tuomas (#118816) üzenetére


Essien
aktív tag

Tudnál egyet linkelni nekünk azt írja akinél akartunk hogy ide nincs kiszállítás gondolom postazna a kártyát nekünk meg olyan kéne ahol csak kódot küldenek :D

(#118818) Becksman válasza #32256704 (#118810) üzenetére


Becksman
őstag

Kábelesen, D-Link.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#118819) marilllyo válasza prokxy (#118760) üzenetére


marilllyo
veterán

Nézzenek oda ki jelentkezett be ide! ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#118820) erahurka válasza KaitouP (#118805) üzenetére


erahurka
félisten

Én valami olyasmit szeretnék mint a Toca Race Driver. Alsó kategóriában kezdeni és feljutni a csúcsra, rendesen versenyévadokkal. Asszem a Sportban összesen 100 offline event lesz.

(#118821) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Star Wars Battlefront II nyílt béta:

október 6-tól október 9-ig

Aki előrendelte a játékot az már október 4-től játszhat.

Live-Die-Respawn

(#118822) toompa válasza Essien (#118817) üzenetére


toompa
őstag

[link]
Valós usa címmel kell regisztrálni,nem magyarral. De biztos elolvastad az összefoglalót,ott le van írva.

(#118823) #32256704 válasza Essien (#118815) üzenetére


#32256704
törölt tag

pcgamesupply

Ezt ajanlottak korabba, 3 napja probaltam ki, tokeletesen ment. 21.5$-ba kerult a 20$-os feltolto.

(#118824) Essien válasza toompa (#118822) üzenetére


Essien
aktív tag

Köszönöm :)
Bele Regis : neked is :)

[ Szerkesztve ]

(#118825) Gyulus76 válasza Kendek (#118745) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Én XP-t telepítettem Kingston SSD-re, és semmi lassulás nem jött elő az évek alatt. Szerintem ezért: http://www.kingston.com/us/ssd/enterprise/technical_brief/garbage_collection

(#118826) ProEvoFan válasza prokxy (#118760) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én még a SNES időkben kezdtem el konzolozni.2007ben váltottam PCre.Tavaly karácsony óta jelen vagyok mind a két platformon.Ugye régen only konzolos voltam, fps játékokkal is játszottam, gondoltam menni fog multiban is a gamepad irányítás...háááát...az elején idegileg kicsit tönkre tett :O Iszonyat balfasz voltam.Azért a multi az nem olyan mintha egyjátékos kampányban játszanál.De nem adtam fel és szerénység nélkül állíthatom elég jól belejöttem.Persze nem úgy mind anno PCn toltam, de lesz ez még jobb is.Titanfall 2ben van nettó 60 órám multiban.Ebben a pörgős multiban megállom a helyem (G5 felett vagyok), gyakorlatilag itt tanultam meg irányítani az fps játékot.
Jelzem nem lesz könnyű az átállás.Kurvára nem ;) Főleg úgy, hogy írtad PCn elég jól nyomtad.Mikor konzolon még azzal leszel elfoglalva, hogy becélozzad az ellenfelet, de nem megy és kb agyonlőnek közben, na kb az ötödik ilyennél fog elborulni az agyad és bill/egérért imádkozni :DDD

(#118827) sudike


sudike
újonc

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy egy lemezes német kiadású Witcher 3 goty ba valahogy be lehet varázsolni magyar feliratot. Köszi előre is :)

Vass László

(#118828) sp8787


sp8787
addikt

Jul 25-en jon a Nioh Defiant Honor
[link]

[ Szerkesztve ]

(#118829) KaitouP válasza erahurka (#118820) üzenetére


KaitouP
veterán

Valóban nem lenne rossz, bár a Sport szerintem másmilyen lesz. Majd meglátjuk. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118830) A`rpi válasza sudike (#118827) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy egy lemezes német kiadású Witcher 3 goty ba valahogy be lehet varázsolni magyar feliratot. Köszi előre is :)"

[link]

Ha megvetted a játékot, tedd fel a patch-et, ezután nyelvi beállítások között szerepelni kellene.
Ha még nem vetted meg, inkább vásárolj magyar lokalizációjú példányt, ez a biztosabb.

(#118832) Xaels válasza Darth_Revan (#118814) üzenetére


Xaels
félisten

Jól össze szedted. A játékmenet tekintetében szerintem elég egyedi játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#118833) Nayrobi válasza erahurka (#118820) üzenetére


Nayrobi
őstag

Erre a célra ott van/lesz a pcars1-2.

(#118834) Kendek válasza Gyulus76 (#118825) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, Kingstonom nekem is volt anno. De a 840 EVO-t rádugtam a routerre, rendesen írtam rá, majd észrevettem, hogy 3 GiB átmásolása után belassul ~20 MiB/s-ra. Ez az SLC-cache mérete (TurboWrite), utána meg nem volt üres cella amire egyből írhatott volna. Így már annyira nem volt vicces, hiszen megtizedelődött az írási sebesség.
Ráadásul akárki akármit mond, ez az állapot az SSD-nek annyit jelent, hogy fullra tele van. Ez pedig távol áll az optimálistól, és hosszabb távon kihathat az élettartamra is.

<-ƘƘ->

(#118835) tonerz válasza oriic (#118821) üzenetére


tonerz
aktív tag

Pár nappal a szülinapom után :C
Az infót köszi, kissé arrébb kell majd tolnom a szabimat :D

(#118836) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Assassin's Creed Unity vélemény? :) 5k lemezesbe a tescoba,annyit megér? :)

PSN: joskovagyok199

(#118837) Exelsior válasza Vadernagyúr (#118836) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szerintem annyit meg. :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#118838) #32256704 válasza Vadernagyúr (#118836) üzenetére


#32256704
törölt tag

topikot tevesztettem, bocsi :D :D XO-ra 2 euro, azt linkeltem be

szerintem 1000 ft-nál nem ér többet a játék

[ Szerkesztve ]

(#118839) KoNZoLik@ válasza Essien (#118817) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amazonon a digitális kódot választod nem a dobozost azt csókolom, levonja a kártyádról az összeget és rögtön kapod is a kódot , mi ebben a nehéz :W

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118840) zotyooo


zotyooo
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!

Sajnos egy olyan problémám adódott ,hogy 2 napja nem tudok csatlakozni a PS store-hoz, Please wait, és nem történik semmi. Esetleg másnak volt már ilyen? És ha igen mi oldotta meg a problémát?

Köszönöm!
Sziasztok!

(#118841) A`rpi válasza zotyooo (#118840) üzenetére


A`rpi
addikt

"Üdvözlök mindenkit!
Sajnos egy olyan problémám adódott ,hogy 2 napja nem tudok csatlakozni a PS store-hoz, Please wait, és nem történik semmi. Esetleg másnak volt már ilyen? És ha igen mi oldotta meg a problémát?
Köszönöm!
Sziasztok!"

[link]

[ Szerkesztve ]

(#118842) tothl válasza KoNZoLik@ (#118806) üzenetére


tothl
addikt

Ilyenem van. :D

(#118843) KoNZoLik@ válasza tothl (#118842) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem csak volt:(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118844) tothl válasza KoNZoLik@ (#118843) üzenetére


tothl
addikt

Jáj mi történt vele ?

(#118845) saelin


saelin
veterán

Üdv.

Írtam hogy az egyik barátom vett egy PS4 pro-t. Tegnap jött meg neki és majdnem egész nap nyüstölte. Ma reggel vette észre a reggeli fénynél hogy a tetején a PS logó körül el van színeződve a műanyag. Nem nagyon, de azért észre lehet venni.

Szerintetek kell aggódni? Nem süvít a gép, nem jelez túlmelegedést stb. Tudom h melegszik a tetején a PS, de nekem nincs semmi folt a tetején, pedig már december óta megvan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#118846) Pety1


Pety1
csendes tag

Sziasztok, van olyan need for speed játék amit tudnátok ajánlani, utoljára a carbonnal játszottam még pc-n ..:D

(#118847) bandi0000 válasza Pety1 (#118846) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Most Wanted 2005

Xbox One: bandymnc

(#118848) SH4D0W2011 válasza Pety1 (#118846) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hát PS4-re nem nagy választék van belőlük, de szerintem a 2015-ös nem volt olyan rossz. Csak simán Need for Speed címmel keresd. Vagy várd meg az idei részt, ha szereted a Halálos iramban filmeket. :D

(#118849) Essien válasza KoNZoLik@ (#118839) üzenetére


Essien
aktív tag

Az volt a nehéz hogy bármit választottunk nem engedte megvenni meg most sem tudjuk miért de egy fórumtárs linkelt egy másik megoldást ahelyett hogy a fejét a falba verte volna és így sikerült..... :W

(#118850) White Wolf válasza saelin (#118845) üzenetére


White Wolf
tag

Szia.Nem tudom hiba ez,de nekem meg alul.Ugyan úgy a ps lógó körül.Maga a burkolat.Szerintem kevesebb adalék került(bele) ezért foltos.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.