Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119851) agyhalal válasza RangerFox (#119829) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Köszönöm. Este ránézek, ha lesz időm :)

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#119852) urobee


urobee
tag

Sziasztok!

Az útmutatóban találtam ezt a linket, csak elég régi a cikk :/
[link]
Ez a módszer még működik US akciók behúzásához?
Ha UK store nem fogadja el a bankkártyám, ugyenez a módszer, csak uk amazonnal és címmel beválik?

Köszi!

(#119853) toompa válasza urobee (#119852) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
Igen,működik. US accounttal évek óta használom.
UK-ról nem tudok nyilatkozni,de szerintem semmi akadálya.

(#119854) hitchins válasza urobee (#119852) üzenetére


hitchins
őstag

Tudtommal ps uk elfogad magyar kartyat.
Egyebkent sok oldalon lehet uk/us feltoltokartyat venni. Aztan a megvett cuccot feltoltod az uk/us accountra es kesz.
Itt pl szoktak lenni akciosan is feltoltok pl 10 dollaros 7 dollarert.
Pcgamesupply

[ Szerkesztve ]

(#119855) Bogyi007 válasza hitchins (#119854) üzenetére


Bogyi007
veterán

Magyar OTP MasterCardot az Angol profil elfogadja az fix, viszont ugyanezen kártyám Virtuális MasterCard változatát nem, PayPalt sem sikerült hozzáadni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119856) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Üdv!

GTA5- nél ez pontosan mit jelent ? ----> [link]

Az elöbb ezzel szembesültem.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#119857) A`rpi válasza CartmanLand0 (#119856) üzenetére


A`rpi
addikt

"Üdv!
GTA5- nél ez pontosan mit jelent ? ----> [link]"

A hibakódra keress rá.

(#119858) Pőze válasza hitchins (#119841) üzenetére


Pőze
aktív tag

Jaja tuti, hogy a szolgáltató mert most megosztottam a mobil netet a telefonomrol és még játék közben is megy minden ahogy kell.

(#119859) Madwe válasza hitchins (#119841) üzenetére


Madwe
nagyúr

Érdemes megnézni hogy ipv4es címed van e, vagy ipv6os, azzal van a psnnek gondja s azesetben ipv4est kell kérni (normális, nem lehúzós isop ezt ingyen adja, vidéki monopol helyzetben levő ge...ik pedig pénzt kérnek érte). Aztán lehet rossz a dns szerverük, s érdemes megnézni 8.8.8.8al jól megy e. De ez 100% szolgáltatói probléma, nem router, nem sonynál a gond.

(#119860) JanR


JanR
addikt

A Rayman Legends meretehez kepest nagyon szep es hangulatos jatek! Ketten meg baromi jo moka jatszani vele! Szemely szerint ajanlom mindenkinek!

(#119861) Scholes9 válasza saelin (#119838) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ilyet nekem is csinál.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#119862) vg


vg
addikt

Ez a Batman: The Enemy Within a Season 2 lenne? Miért pont ebből a hulladékból csinálnak második évadot? Borderlands tán? Wolf Among us? Uhh.

(#119863) consono válasza vg (#119862) üzenetére


consono
nagyúr

A Wolf jön, már bejelentették :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#119864) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#119865) Wellin9 válasza vg (#119862) üzenetére


Wellin9
tag

Gondolom vették,mint a cukrot.Azért kicsit vonzóbb lehet egy Batman nevével ellátott játék,mint mondjuk egy Borderlands.

(#119866) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne mentéssel kapcsolatban. Dishonored 2 trial végén (első 3 mission free) folytatható lenne a progress a full game-ben. Azonban mi van, ha nem a D2-t, hanem pl. az érkező Dishonored Complete Collectiont (ami ugye tartalmazza az összes részt) venném? Ebben az esetben (jelenleg) nem is engedni megvásárolni, mivel a D2 rajta van a gépen. Ha ezt letörlöm, és megveszem a Complete packot, vajon a mentett első 3 misszió után folytathatom a 2. részben?

Van PS+ és online mentésem, csak nem tudom hogy törlést követően mi a helyzet, illetve az ilyen több részes kiadásoknál ez hogy működik.

(#119867) A`rpi válasza gjanner (#119866) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Kérdésem lenne mentéssel kapcsolatban. Dishonored 2 trial végén (első 3 mission free) folytatható lenne a progress a full game-ben. Azonban mi van, ha nem a D2-t, hanem pl. az érkező Dishonored Complete Collectiont (ami ugye tartalmazza az összes részt) venném? Ebben az esetben (jelenleg) nem is engedni megvásárolni, mivel a D2 rajta van a gépen. Ha ezt letörlöm, és megveszem a Complete packot, vajon a mentett első 3 misszió után folytathatom a 2. részben?
Van PS+ és online mentésem, csak nem tudom hogy törlést követően mi a helyzet, illetve az ilyen több részes kiadásoknál ez hogy működik."

A működés nem garantált. Ha megvetted írd le a tapasztalatod, de szerintem ha elölről is kell kezdened nem ér nagy veszteség.

Witcher 3 mentése például nem kompatibilis a Witcher 3 GOTY kiadással.

(#119868) Kendek válasza gjanner (#119866) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem nem az a problémája, hogy fel van telepítve a gépedre a Dishonored 2 próbaverziója, hanem az, hogy egyáltalán birtoklod (You already own). Ergo hiába törlöd a gépről, attól még ugyanúgy nem fogja engedni a vásárlást. Ez egy technikai jellegű probléma, múltkor már egyszer kibeszéltük, akkor az Unravel kapcsán merült fel. Persze ha létezik lemezes formában ez a kollekció, akkor az járható út, illetve ha előbb leveteted a support-tal a játékot az account-odról.

<-ƘƘ->

(#119869) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Elvileg minden hónap első keddjén jönnek az új ps+ játékok?

(#119870) Lefty válasza oriic (#119864) üzenetére


Lefty
addikt

Jo lesz ez :)

(#119871) Kvelstadt válasza ProEvoFan (#119869) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Első olyan keddjén ami egész hét.
Hétfő még 31. szóval majd a kövezkező héten.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#119872) ProEvoFan válasza Kvelstadt (#119871) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értem, köszi!
Akkor sajnos csak jövő héten kapunk infót mi is lesz valójában a ps+ tartalom.

(#119873) Elims válasza Lackooo84 (#119839) üzenetére


Elims
veterán

"...Mindenkeppen kell a kamera hozza akar filmezne rajta..."

"A kamera a VR-hoz elengedhetetlen..."

Most akkor,hogy is van ez? :-)
Kezdem felkészíteni az embert egy kamera beszerzésére.Nem lenne nagy probléma,de nem szeretném vele fölöslegesen megvetetni.
Esetleg megírná a fixet olyan ember akinek van is ilyenje?

Előre is köszönöm!

"A lassulás nálam is tapasztalható a store-nál."

Vmelyik frissítéssel jött ez a dolog. :-//

(#119874) Kvelstadt válasza ProEvoFan (#119872) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mikor plvastam a hsz-ed egyből ugrottam a naptárhoz megnézni hogy hátha hétfő legalább elsejére esik.. :)
Infóról már beszéltek itth hogy 1-2nap és megtudjuk mi lesz de nem hiszem hogy megint kapunk olyan jót mint az Until Dawn volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#119875) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hozzáadtam a UK accomhoz a hazai bankkártyát de megmondom őszintén nem szívesen tartanám ott (főleg hogy ez nem a virtuális) és abban sem vagyok biztos hogy van értelme neki.
Eddig mindig vettem feltöltőkártyát és abból vásároltam maximum maradt némi töredék fontom a profilon. Igazából egy kártyának van értelme a profilhoz így - én maximum akkor látom értelmét ha a töredékfontokhoz hozzá lehetne adni kártyáról némi aprót a Walletba és utána le lehetne nullázni a Wallet tartalmát.

Valamint elvileg a profilhoz hozzá lehetne adni a Paypal fiókot nálam ez eddig nem sikerült ez másnak így van vagy valamit én ronthatok el? Lehet hogy azért nem tetszik a Paypal hozzáadás a rendszernek mert az is a Virtuális MasterCardhoz van rendelve vagy az a gond hogy a Virtuális kártyán nincs egyenleg míg a Fizikai kártyán van?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119876) Nayrobi válasza Kvelstadt (#119871) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem kell egész hétnek lennie, ez nem tudom honnan jött, jövő héten elsején jönnek az játékok, holnap pedig kikerül a lista.

(#119877) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#119875) üzenetére


Bogyi007
veterán

Érdekes van egy másodlagos Magyar profilom is, ahhoz mehetett mind a Virtuális kártyám s a Paypal fiók is....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119878) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Nem gondoltam volna hogy valaha ilyet fogok mondani, de le a kalappal a PS support előtt :R. Hétvégén meghackelték az accomat, nem tudtam bejelentkezni, az email címem egyszerűen "leinvalidozta". Vasárnap felvettem a kapcsolatot a support teammel, volt néhány email váltás és ma délutánra visszakaptam, csak egy új jelszót kellett fabrikálnom. Mondanom sem kell bitang erősre cseréltem, hogy ez többé ne fordulhasson elő. Nem ért kár, leszámítva hogy 2 napig nem tudtam multizni.
Most már csak a 10 éves PH accomat lenne jó visszakapni.. :U

(#119879) Madwe válasza PiszokAlfréd (#119878) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csak nem eBKV jegyet vettél a napokban? ;]

(#119880) Bogyi007 válasza PiszokAlfréd (#119878) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ps esetében a kétlépcsős azonosítást sem volna akkor rossz ötlet szerintem bekapcsolnod ha esetleg azt még nem tetted volna meg...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119881) Adam_Shepard válasza Elims (#119873) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Kell hozza mert az alapjan azonositja a sisakot/kontrollert/poziciot/tavolsagot.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#119882) gjanner válasza Kendek (#119868) üzenetére


gjanner
tag

Igen, pontosan azt írja. Ezek szerint a törlés nem segítene... kérdezek egyet a supporttól mi van ilyenkor.

Árpi köszi Neked is!
(Persze nem lenne gond ismét az elejétől lenyomni, laza 4+ óra volt :) bár most inkább a Collection vásárlásának lehetősége a kérdésesebb.)

(#119883) A`rpi válasza PiszokAlfréd (#119878) üzenetére


A`rpi
addikt

"Most már csak a 10 éves PH accomat lenne jó visszakapni.. :U"

Vedd fel a kapcsolatot a moderátorokkal itt!

(#119884) vg válasza Wellin9 (#119865) üzenetére


vg
addikt

Ebben azért nem lennék biztos. A Borderlands minden perce szórakoztató amíg a Batman meg unalmas fostenger egészen elképesztően szar qte részekkel(nem is kell csinálnod semmit ha nem akarsz). Nem tudom elképzelni ki az a balek aki az első évad után fizetne a második évadért 8e pénzt.

(#119885) dollarZ18 válasza vg (#119884) üzenetére


dollarZ18
tag

A trophy hunterek biztosan ;] ;]

(#119886) ViharVadász válasza PiszokAlfréd (#119878) üzenetére


ViharVadász
őstag

Mi történt a PH profiloddal, ha szabad kérdezni persze?

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#119887) Ronam


Ronam
addikt

Holnap megyek venni egy Pro-t, és a régi gépemről szeretném átmásolni a mentéseimet egy pendrivera, de folyton error-t dob: CE-33116-4. Nem tudjátok, hogy ez mi lehet? Itt olvastam egy "megoldást", de ez nem vált be.

(#119888) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Rövidre zártam az angol profilos dolgot. Van egy Revolutos kártyám azt használom az Xbox Onehoz is Ukk accounthoz, ide is jó lesz. :U

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119889) ProEvoFan válasza Ronam (#119887) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A linkedet letiltotta a nod32.Nem engedi megnyitni.
Remélem nem beszélek hülyeséget, de ha az ingyenes 14 napos ps plust aktiválod, akkor felhőbe elmentődik minden.

(#119890) Scholes9 válasza Lefty (#119870) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó ám :) Naughty Dog, ergo kötelező vétel nálam :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#119891) Ronam válasza ProEvoFan (#119889) üzenetére


Ronam
addikt

Arra már nincs lehetőségem, és csak ezért nem szívesen vennék most 1 havi Plust. A gép mellé kapok egy 3 hónaposat.

(#119892) ProEvoFan: Az ok, csak a régi gép már nem lesz nálam, mikor átveszem a Pro-t ;).

[ Szerkesztve ]

(#119892) ProEvoFan válasza Ronam (#119891) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A régi gépen is tudod aktiválni a 3 hónapos ps+ előfizetést, hiszen nem gépre aktiválod, hanem accountra.
Ha tévedek, majd jól megcáfolnak:)

(#119893) gyuromoj


gyuromoj
veterán

E havi PS+ játékoknál, a GoT-nál elég a Season Pass-t "megvenni" vagy külön-külön kell mind a 6 rész?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#119894) Xaels


Xaels
félisten

Tegnapelőtt elkezdtük párommal az Until Dawnt. Nem akartam egyedül játszani, annyira nem vonzott a téma. Párom egyáltalán nem kockulós, a kontroller mindig nálam van de van amit közösen döntünk, van amit vagy ő vagy én. Remekül szórakozunk vele, ez a tinihorroros zsáner is nosztalgikus. A játékmenetben most kivételesen nem zavar a rahedli QTE, sőt talán ez az a játék ami a legjobban kihasználja a kontroller funkcióit. A Constantine Lucifere is remekül játszik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#119895) Wellin9 válasza vg (#119884) üzenetére


Wellin9
tag

Nem a minőségre gondoltam elsősorban,bár nem volt gondom a Batmannel,de tisztában vagyok a fogadtatásával.A Cod-okat is viszik évről-évre,pedig nem éppen a minőségi javulás mintapéldája.Egyszerűen több ember ismeri a Batman franchiset és a rajongótábora is nagyobb, és pont ezért el is hiszik,hogy jobb lesz a következő.Szerintem a Telltale egyfajta "biztonsági" játékot játszik,már nagyon régen nem az a játékok minősége,mint a kezdeti címeiknél,kicsit megakadt a szekér szerintem,nem véletlenül jelentették be amiket.

(#119896) Gyulus76 válasza Elims (#119873) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Nekem van. Leírtam. Ma ment is a VR, ezért ránéztem, jól írtam-e: kb. 3 m a VR kábele, plusz a sisaké is van kb. 1,5 m.

(#119897) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok.

4. hónapos a PRO gépem és a mellé kapott JOY X gombja szorul. Érzékel de néha majdnem beragad. Nem ment bele semmi, vigyázok rá mindig. Érdemes szét szedni a videók alapján vagy szerviz? Kapok csere JOY-t? Mire számítsak? Ha szétszedem ugrik a JOY garanciája?

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#119898) jeni válasza Exelsior (#119897) üzenetére


jeni
félisten

Mivel mechanikus cucc,el is romlik,persze nem 1 éven belül kéne ennek. Tutira szervizbe vinném,még a végén ugrik a garija ha látják,hogy belepiszkáltál.

(#119899) Kvelstadt válasza Nayrobi (#119876) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor elnézést. Egyébként itt olvastam régebben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#119900) Scholes9 válasza Xaels (#119894) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na akkor megvan, h honnan volt ismerős a színész :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.