Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118451) Nayrobi válasza marilllyo (#118446) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem egyáltalán nem probléma, ha előkerülnek a ps hibái vagy hiányosságai ezen az oldalon is, sokkal gázabb lenne, ha mindig csak a jóról lenne szó, viszont az olyan fikahengernek, ami a back compt vagy a ps+ miatt van néha, annak tényleg nincs értelme.

(#118452) KaitouP válasza erahurka (#118368) üzenetére


KaitouP
veterán

Én igen, imádom a japán játékokat, és úgy a lista 80% -a érdekel is, csak győzze az ember pénzzel... :DDD

(#118453) oriic

Tower után elég fura, de nem néz ki rosszul. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118453) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#118454) KoNZoLik@ válasza oriic (#118453) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem tudom elmondani mennyire várom már a szeptember 6.-át, na meg persze előtte a bétát most 18.-án😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118455) Scholes9 válasza KoNZoLik@ (#118454) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én az első rész után nem tudom várni a játékot, meg az a lehúzás, amit műveltek. Emiatt nekem kimarad sztem :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#118456) Blackmirror válasza oriic (#118198) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Valaki szaladjon be és hozza el mind :D

Látom lemaradtam pár hsz-szel, nem baj azért offba rakom

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#118457) Pedro78


Pedro78
senior tag

Csak nekem nem meg a psn? Telorol nem enged bejelentkezni.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#118458) Wellin9


Wellin9
tag

Valaki esetleg játszott/játszik a Sword Art Online: Hollow Realization-el ? Az "első" játékot a "sorozatban" kijátszottam,egynek elment,de az emlékeim szerint egy PS Vita port volt.hátha itt már kikupálódott.

(#118459) wolf13 válasza Pedro78 (#118457) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem semmi gondom nincs vele. Sem telefonon sem más eszközön nincs gond vele. Kora reggel volt.

(#118460) marilllyo válasza Nayrobi (#118451) üzenetére


marilllyo
veterán

Persze egyértelmű. Mind tisztában vagyunk a hibáival de, hogy őszinte legyek számomra a játékfejlesztők "hibái" sokkal többet nyomnak a latba.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#118461) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az Evil Within most melyik verzában jobb? Írtatok paran a multkor hogy a lemezes szaggatott. ?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#118462) Kendek válasza Adam_Shepard (#118461) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A lemezesnek pontosan ugyanolyannak kell lennie mint a digitálisnak, hisz ugyanazt az adatot másolja fel.
Amúgy szerintem egyáltalán nem vészes, én is sokkal rosszabbra számítottam az elmondottak alapján. De szerintem nincs itt semmilyen szaggatás. Most nyomom a DLC-it, holnap nekikezdek az utolsónak, a The Executioner-nek is. Itt sem tapasztalok semmilyen teljesítménybeli problémát.
Ami szembetűnt, hogy esetleg a késleltetés miatt lehet egy-egy címmel gond. Pl. a régi LG tévémen az Uncharted 4 érezhetően lassabban reagált. És bár hozzá lehetett szokni, de most a Samun is újra elkezdtem a HDR élmény miatt, és egyértelműen sokkal jobb a helyzet. Esetleg ilyesmit tudok elképzelni az Evilnél is, mert kicsit sem akadozik a megjelenítés.

<-ƘƘ->

(#118463) fcb92 válasza Kendek (#118462) üzenetére


fcb92
tag

Nekem viszont neha elegge szaggatot, elegge zavaro szinten az elso 40 perc alapjan. Persze mindenkinek mas az ingerkuszobe, de az, hogy sok az fps drop az sajnos teny.
Viszont az elso DLC igy par perc alapjan sokkal szebben fut.

(#118464) Bencus88 válasza KoNZoLik@ (#118454) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is várom már nagyon, majd vegYel fel aztán betat pörgessuk ;)

(#118465) gyuribácsi88 válasza oriic (#118453) üzenetére

Eddig a cod adta ki minden évben ugyan azt, most a destiny fogja. Mondjuk végül is, az activision jelen van mindkét játéknál. Ennél már csak a far cry 5 lehet majd fantasztikusabb, vagy a crew 2 :DDD Rókabőr rókabőr hátán, és veszik, és csak veszik, hülyék lennének megerőltetni magukat.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#118466) KoNZoLik@ válasza Bencus88 (#118464) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ok, mi a PSN ID-d?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118467) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#118393) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem nem akadozik a psn felület.Letöltés is ok.Az elején nem volt az, de pár hónapja megjavult...nemtom miért.Havi ingyen játékok megítélése durván szubjektív.Psn felületén mindig gond nélkül ment a fizetés.Ha PCn a honlapjukon akarok vásárolni, csak ott szarakodik a rendszer.De minek ott vásárolni, mikor a psn felületen tökéletesen működik?Akadozó ps storeval sem találkoztam.Visszafelé kompatibilis játékokért nem fizetek, hiszen (sajnos) nincs is ilyen szolgáltatás.Az hogy valami remastered, az nem visszafelé kompatibilitás.A "gagyi desktop store felület" megjegyzéssel meg nem tudok mit kezdeni.Nem egy steam, de nem is gagyi.
Mikor még nem volt PS4em (tavaly karácsony óta van), olvastam hozzád hasonló véleményeket máshol is...de én nem találkoztam velük.Biztos bennem van a hiba.
Ha konzolról van szó, csak a Sony vagy a Nintendo...többire ott a mastercard ...ööö bocs, a PCm ;)

[ Szerkesztve ]

(#118468) Mister_X válasza ProEvoFan (#118467) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tegyük fel, hogy venni akarsz valamit a Store-ban, ami nincs kint a kezdőoldalon vagy pár kattintásra (PS4-es felület), tehát névre kell keresni. Na?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#118469) echterion válasza Mister_X (#118468) üzenetére


echterion
nagyúr

Hagyjátok már a témát, hát nektek semmi se elég jó? Tessék szépen örülni, ezek nem hibák, ezek feature-ök, amik csak a Sony-nál vannak. Tessék örülni ezeknek és elégedetten fizetni a plus-ért.lus-ért. ;] :C

**********

(#118470) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#118467) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én nehezen tudom ezeket benyelni , főleg a XXI századba ... Nah mindegy...Legyek akkor eretneknek nyilvánítva :DDD

Az Until Dawn-t nem tudom hova tenni mint játékot.
Zenék, mind játék közbe , és a bevezető intro alatt ( főcimzene : O death) zseniális , grafikailag szintén , remek képi vágásokkal. A játék menet elég egyszerű viszont , két analogos...

[ Szerkesztve ]

(#118471) kicsirobi


kicsirobi
tag

Sziasztok,
Garden Warfare 2 vel szokott multizni valaki? Egyedül elég unalmas :)
Nem vagyok mai gyerek, de elszórakozok vele :)

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#118472) Rigormortiis válasza WhiteWalker (#118470) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pont ez a lényege. Olyan, mint a Quantic Dream játékok.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#118473) Bencus88 válasza KoNZoLik@ (#118466) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bencus88

(#118474) WhiteWalker válasza Rigormortiis (#118472) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A sztorira kíváncsi vagyok hogy folytatódik.
Anno még a Farenheit volt az utolsó jatekuk amivel toltam PS2-n. Nem most volt :D

[ Szerkesztve ]

(#118475) Tegla80 válasza Mister_X (#118468) üzenetére


Tegla80
addikt

Na akkor mi van? Semmi hisz ott a kereso amiben elkezded pl a b betuvel mert a bf4-et keresed.....majd par betu kigorgetese utan a felugro listaban mar ott is lesz,mint talalati lehetoseg.
Az,h a Te gyomrodnak ez nem fexik az a Te dolgod,de van es mukodik es hasznalhato. ;)

Sony® & PlayStation®

(#118476) Rage47 válasza Tegla80 (#118475) üzenetére


Rage47
veterán

az a "kereső" egy agyrém ne is próbáld megmagyarázni. ilyet talán a 80-as években meg elnéztem
volna
a kereső úgy működik hogy elkezdesz beírni egy szót és dobja a találatokat. nem betunkent órákig szenvedsz hogy na most talán kidob valamit, nonszensz

[ Szerkesztve ]

(#118477) ProEvoFan válasza Rage47 (#118476) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem gyorsabb mint a gamepaddal pötyögtetés.

(#118478) Wlac
Jah, kocsogok maradnak addig, amíg nem lesz ps+ban Horizon Zero Dawn ;]

[ Szerkesztve ]

(#118478) Wlac


Wlac
Ármester

Valóban elég fapados a felülete, de nem használhatatlan. A PS3 Store-ja, na az már durván gáz (akad és összeomlik). Egyébként nem hiszem, hogy valóban akkora probléma lenne itt sok ember számára a Store, mint amekkorának beállítja, tekintve hogy 2017-et írunk, és a legtöbb ember számára játék alatt is karnyújtási távolságon belül van egy laptop/tablet/telefon, ahol van dedikált alkalmazás erre.

Nyilván nem hibátlan a Sony, vannak bőven gondok itt is, de konzolt az exkluzívok miatt vegyen az ember, abban pedig kétségkívül ők a legerősebbek, ha valakinek túl gyermekded a Nintendo. Csak bár ne lenne ennyire hangos a konzol... és adnák a Black Flaget a plushoz .

;]

“The wha-"

(#118479) Mister_X válasza Tegla80 (#118475) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az van, hogy nevetséges. Csak gamepad billentyűzetes bevitelre van három lehetőség. Érdekes módon japán Store megkapta a billentyűt és nem ezt a görgetős szart.

Ha még reszponzív lenne, akkor még talán, de lassú szar és sokat gondolkodik, hogy mit talál. Nem, sehogy se jó ez inkább.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#118480) Sefter válasza Wlac (#118478) üzenetére


Sefter
veterán

Nem hallottad?
Jövő hónapban black flag lesz az egyik, knack a másik... :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#118481) Csabee86 válasza gyuribácsi88 (#118465) üzenetére


Csabee86
senior tag

Megkérdezhetem mindennemű támadási szándék nélkül, hogy milyen innovációra mondanád azt, hogy nem rókabőr? Szerintem eljutottunk oda, hogy mindent láttunk már. Ugyan itt tart a filmipar is.

(#118482) WhiteWalker válasza Mister_X (#118479) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megmondták ez Sony feature :D

(#118483) KoNZoLik@ válasza Csabee86 (#118481) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen sajnos mindenhol ez van tényleg!
Film, zene, játék, próbálkoznak erőlködnek néha sikerül is mindegyik műfajban 1-1 maradandó produktum, de még is csak a régiek a jók mindenben, éppen ezért is van a sok remastered és újrakiadása a régi cuccoknak😁
Megértem elég sok mindent az 50 évem alatt, tehát tudnék mesélni vagy példákat felhozni illetve felsorolni de teljesen felesleges, mert a mostani generáció csak pislogna nagyon sok film-zene-játék címeken, hogy volt ilyen?
Plusz ha még azt is leírnám, hogy a legtöbb mostani zene-film-játék stb...a 30-40 évvel ezelötti vagy még régebbi produktumok reinkarnációja el sem hinnék! Mondjuk inkább ez csak a zene/film párosra igaz, mert a videójátékoknak nincs ekkora múltjuk :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#118484) eisento


eisento
addikt

[link]

de csak boost modban :DDD :DDD :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#118485) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Újból megtértem és beszerzésre került egy új Slim gép. Érdeklődni szeretnék, mert elég sok minden változott fél év alatt, amíg nem voltam boldog tulajdonos, hogy a Slim gépnek a széria száma CUH-2016A. Ez helytálló? Csak azért kérdezem, mert a leírásban CUH2002 van írva.

(#118486) toompa válasza Kakaduku (#118485) üzenetére


toompa
őstag

Helytálló. Nálunk a 2016-os szériát árulják.

(#118487) Rigormortiis válasza WhiteWalker (#118474) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ejj a Fahrenheit. Azok az idegesítő, nehéz qte-k. Itt csak annyi a bajom, hogy nehéz a karakterekkel azonosulni, meg látszik, hogy arra mentek rá, hogy sokszor végig kelljen vinni, annyira viszont nem erős vagy szórakoztató (ellenpélda: resi 7et egymás után 3szor vittem végig). Chapter 6ban járok, de már alig van életben valaki :D

Meg vannak benne ilyan idegesítő jelenetek, hogy ihaj. Egyet le is írok, mert igénylem. SPOILER következik! Szóval az egyik srácot és jányt üldözi valami akármi (csóri szarvas), össze is szarják magukat, de sikerül menedéket találniuk valami faházban. Két perc múlva már kefélni akarnak, amikor valaki beb.ssza az ablakot a csaj mobiljával. Ismétlem, pár perce az életükért futottak. Erre mi a reakció? A csaj kiáll fehérneműben az ajtóba, és nekiáll keménykedni a vélt üldözőjükkel. De valami olyan arcpirító módon, hogy csak néztem. Oké, tíz másodperc múlva megjutalmaz a játék egy olyan jelenettel, amilyen az alien 4 végén volt alien helyett a csajjal, na de akkor is :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#118488) WhiteWalker válasza Rigormortiis (#118487) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Péntek 13 flash :D
Ott voltak ilyenek.

" arra mentek rá, hogy sokszor végig kelljen vinni"
Ezt hogy érted? Meg a játék elején vagyok , így még a döntések súlyát sem érzem ...

(#118489) Kickass válasza WhiteWalker (#118488) üzenetére


Kickass
őstag

Véggi lehet vinni úgy, hogy senki nem hal meg illetve, hogy mindenki meghal.
És a két véglet között elég sok permutáció van :D ezért van arra kalibrálva, hogy minél többször játssz vele. Ezt kicsit irodalmibban, de ők is megfogalmazzák az elején, nincs két egyforma történet (ami nem igaz, de elég sok végkimenetel lehet).

[ Szerkesztve ]

(#118490) WhiteWalker válasza Kickass (#118489) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi.
Én két halottal nyitottam az elején :DDD
Talán egy újabb végigjátszásban megmenekulnek...

(#118491) Csabee86 válasza Rigormortiis (#118487) üzenetére


Csabee86
senior tag

Amit leírtál az nem az Until Dawn?

(#118492) hitchins


hitchins
őstag

MGS-sel nem jatszottam a 2.resz ota. Gondoltam beszerzem.
Ugy ltom van ground zero val egyutt es anelkul.
Ground zerosnak van valami ertelme kell a teljes jatekhoz vagy anelkul is ertheto jatszhato?

(#118493) Adam_Shepard válasza hitchins (#118492) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hat a GZben jobban összeszoksz a Morphoval, míg a TPPben meg segít a Pequad használatát begyakorolni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#118494) RangerFox válasza kicsirobi (#118471) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én szoktam játszani, grimlockblade111 a psn idm.

(#118495) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Ha veszek egy játékot, de a PS nincs nethez kapcsolódva, attól fogok tudni vele játszani?
Nyilván updatelve nem lesz :D

(#118496) hitchins válasza Adam_Shepard (#118493) üzenetére


hitchins
őstag

Ooo nem nagyon tudom mirol beszelsz :)

(#118497) Tatyla


Tatyla
őstag

Eltört a sony gold fejhallgatóm három év után vagy ilyet veszek megint vagy milyet tudnátok javasolni max 20k-m van rá

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#118498) hitchins válasza pulyka jocó (#118495) üzenetére


hitchins
őstag

Lemezes az megy offline, de digitalis csak akkor fog indulni ha van netkapcsolat.

(#118499) Kendek válasza pulyka jocó (#118495) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha digitális játékot vásárolsz számítógépen keresztül, akkor amíg nem kötöd a PS-t is netre és nem engeded meg, hogy letöltődjön a játék, akkor nyilván addig nem fogsz tudni játszani vele.
A lemezes játékok viszont természetesen menni fognak. Bár nem elképzelhetetlen, hogy a játékmenetre is kiható hibák is lesznek egyes frissítetlen játékokban. Illetve vannak olyan megoldások, melyek az egyjátékos mód indításához is online kapcsolatot szeretnének (pl. külön account-tal történő bejelentkezéshez).

<-ƘƘ->

(#118500) Kvelstadt válasza hitchins (#118496) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vedd úgy hogy a gz az mgs5 eleje amit levágtak és külön kiadtak.
Story szempontjából jó ha megvan mert fog rá visszautalgatni a pp meg egyáltalsn tudni fogod miért ott kezded a pp-t ahol kezded.

Shepard meg fogyatékos. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.