Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#119651) Kendek válasza Elims (#119649) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kábel dugdozásánál nem egyszerűbb ha a PS-en állítod át, hogy a filmezés idejére HDMI-n küldje a hangot?

<-ƘƘ->

(#119652) marilllyo válasza WhiteWalker (#119650) üzenetére


marilllyo
veterán

Csak emelj kicsit a nehézségen! Úgy jön ki az íze!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#119653) EczkE válasza Elims (#119649) üzenetére


EczkE
addikt

Barcsak tudnam mennyit jatszottam vele. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#119654) Bogyi007 válasza Elims (#119649) üzenetére


Bogyi007
veterán

"Tv - házimozi erősítő - ps4 - 5.1
Nekm mindig a tv-be van dugva a hdmi (az erősítőbe nem is lehetne,régi sony str de585) és ha a tv-ből viszem optikai kábelen a hangot az erősítőbe nem megy át az 5.1 csak ha közvetlenül az erősítőbe csatlakoztatom optikain a ps4-et.Így viszont ha filmet nézek át kell dugni a ps4-ből a tv-be.

Nálam ez szerencsére nem így van. Slim Ps4 esetében mondjuk szívás is lenne kőkeményen...
Nálam átjön az 5.1-es hang minden gond nélkül.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119655) Bencus88 válasza EczkE (#119653) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ez az életed ;]

(#119656) EczkE válasza Bencus88 (#119655) üzenetére


EczkE
addikt

Nincs is. De most hogy ez meg lett, megyek szerzek magamnak. Mr "este jovok es bfezunk"... ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#119657) Elims válasza Kendek (#119651) üzenetére


Elims
veterán

Kényelmesebb lenne,de számítógépről nézem stream-elve a ps3 media server-rel.
Akkor viszont át kell raknom. :-/

Eczke: "Barcsak tudnam..."

Gondolom.. :-)

Bogyi: "Nálam átjön az 5.1-es hang minden gond nélkül."

Jó a tv-d -vagy az erősítőd. :-)

(#119658) #49155328 válasza Elims (#119657) üzenetére


#49155328
törölt tag

Samsung tv is át küldi a jelet optikain.

(#119659) Xaels


Xaels
félisten

Destiny 2 Beta tetszetős, igaz a Strike-ot még nem kezdtem el mert idegenekkel nem szeretném, de a sztori rész ígéretes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#119660) Bencus88 válasza Xaels (#119659) üzenetére


Bencus88
nagyúr

simán lemegy már idegenekkel is ;) De ha van embered akkor érdemes velük :)

Én kicsit több tartalmat reméltem, de hát ez van várjuk a szeptembert :B

(#119661) gyuribácsi88

Ez a Destiny 2 egy DLC-nek ment volna el maximum. Amúgy is azt ígérték anno hogy mindig csak bővítik majd, nem lesz második rész, de hát activision ugye ...

Kicserélték a menüben a hátteret, meg a zenét, beraktak valami farkaskutyaoroszlánpingvin szörnyet pluszba hogy azért mégse érezzük azt hogy nem erőltették meg magukat, a grafika maradt, az irányítás maradt. Tehát csak új helyszín meg új fegyver és páncél lesz, ezek a tartalmak eddig dlc formájában jöttek, most akkor miért is kell ez a második rész?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#119662) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#119661) üzenetére


bandi0000
nagyúr

grafikán azért húztak, a sensin is, fegyverek is jobban néznek ki, a fegyverek hangjai is jobbak, mozgások is mások, mintha más játék lenne...
de ez szubjektív, mindenesetre nekem is szimpatikusabb lenne ha alapjáték lenne csak, és ahhoz jönne pár kieg

Xbox One: bandymnc

(#119663) marilllyo válasza bandi0000 (#119662) üzenetére


marilllyo
veterán

Ebben már kikapcsolható az autoaim?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#119664) gyuribácsi88 válasza bandi0000 (#119662) üzenetére

Végül is az első résszel csak több száz órát játszottam, de én ezeket nem vettem észre a második részben, amiket most leírtál, legalább is nem úgy hogy leessen az állam, biztos bennem van a hiba, na meg az a pár száz óra is is elég kevés, így a véleményem nem mérvadó.

Na mindegy, csak leírtam a véleményem, nem fogok vitatkozni senkivel, minden esetre az azért elmond valamit a játékról, hogy az első résznél mikor volt béta, kb minden ismerősöm azzal tolta, most meg 2-3 ember játszik vele, ez a szám akkor 80-100 ember volt. Nyilván aki szeret egy adott, fix küldetést 1000x megcsinálni, az megveszi ezt is, és jókat játszik vele.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#119665) szallasi007 válasza gyuribácsi88 (#119664) üzenetére


szallasi007
őstag

Én mondjuk magát a játékot nem értem és az első rész is kimaradt :(
Ez most akkor egy coop multi történettel mint a Division az Ubitól vagy pvp? Vagy mi a koncepció? Pc-n Division nekem kb 80 óra elég volt, de az egér + bill-el volt itt azért gamepad-dal biztos nem bírnék beletolni ebbe
Biztos jó volt az első rész is ha több 100 órát beleraktál,azért kevés játék van ami óra/ár arányban ennyit adna

(#119666) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#119664) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem tudom miért ugrassz torokra rögtön, én nem vitát akartam kezdeni, nincs is értelme, egyedül én is unnám, inkább csak haverral jó játszani, lehet én vagyok elfogult vele, de így se rendelem elő majd jó lesz akciósan...

nyilván ennek is meg van a maga játékos bázisa, az első rész újdonság volt, akinek az nem tetszett, az ezzel se fog próbálkozni

Xbox One: bandymnc

(#119667) Pőze


Pőze
aktív tag

Sziasztok! Kb 2 hete vettem eg PS4-et és elég érdekes problémám van vele. Ha játék után vissza megyek a főmenübe és a játékot is rendesen bezárom akkor az internetes dolgok teljesen belassulnak. Pl a a storet meg se nyitja a játékok alatt se tölti be a dolgokat (trófeák stb). Ha a beállításokban tesztelem az internet kapcsolatot utána újra minden rendben és minden betölt ahogy kellene. Valaki találkozott már ezzel? Elég idegesítő. Van erre valami megoldás?

(#119668) bandi0000 válasza Pőze (#119667) üzenetére


bandi0000
nagyúr

wifi vagy kábel ?
mekkora net?
beállítottad e a fix ip-t, dmz be van e kapcsolva?

Xbox One: bandymnc

(#119669) N@idia válasza gyuribácsi88 (#119661) üzenetére


N@idia
őstag

Én teljesen egyetértek veled az előző részhez képest nem sokat változott a játék, viszont a második részét azért várom, mert megjelenik végre PC-re is és lehet tolni 60 fps-el, ami szerintem nagyon kell a játéknak főleg multiban ezért én mindenképpen pc-re fogom csak megvenni :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#119670) Kvelstadt válasza N@idia (#119669) üzenetére


Kvelstadt
veterán

És megjelennek a csalók is? ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#119671) Horec válasza pulyka jocó (#119587) üzenetére


Horec
tag

Szerintem ezt csak benéztem és a múltkori akcióban dlc-kel együtt vettem meg a játékot, csak eddig nem tűnt fel

[ Szerkesztve ]

(#119672) gyuribácsi88 válasza N@idia (#119669) üzenetére

Pc-re lehet megveszem majd akciósan, mert a multi része biztos élvezetesebb lesz 60fps-el, de ez itt off.

Bandi0000; az első részt is csak haverokkal játszottam, máshogy ezt kb nem is lehet, nincs is értelme, de attól mert haverokkal játszottam, még rohadt unalmas volt 200x megcsinálni ugyan azt a strike-ok, vagy 50x ugyan azt a raid-et. Az egyik legjobb játék lehetett volna hosszútávon, ha kellő mennyiségű tartalmat csöpögtettek volna bele folyamatosan. Az újdonság varázsa persze itt is megvolt, jót szórakoztunk vele, de csak rövidtávon, holott ennek a játéknak pont az lett volna a lényege (azt ígérték) hogy folyamatosan csepegtetik a tartalmakat, hogy ne fulladjon unalomba a játék. Ehhez képest némelyik 20-30 dolláros dlc felért egy drága viccel.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#119673) Pőze válasza bandi0000 (#119668) üzenetére


Pőze
aktív tag

Kábelen van most de wifivel is ugyan ezt csinálta. 50/50 mbps a net . Az ip nem fix dmz-t se néztem de majd megpróbálom hátha

(#119674) N@idia válasza Kvelstadt (#119670) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem minden pc-s multis játékban vannak csalók, de konzolon is vannak akik egérrel játszanak azok sem különbek ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#119675) Kvelstadt válasza N@idia (#119674) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Persze konzolon úgy fer ha mindenki joy-al tolja de azért az megis más mint ami csalások vannak pc-n.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#119676) Xaels válasza szallasi007 (#119665) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy MMO. Mint a WoW pl. csak itt FPS nézetben játszol. Mindenki, de legalább is régiónként egy játéktérben vannak. Van egy sztorivonal, meg mellékküldetések. Van amit csinálhatsz egyedül és van amihez társak kellenek, egy egy harc közben segíthet bárki bárkinek egyébként ha úgy hozza. Ezen felül van PvP is ahol egymás ellen játszhat akinek kevés lenne a gépi ellenfél.

Nekem egyáltalán nem gond, hogy az 1-hez képest nem módosítottak sokat hiszen ott folytatódik ahol az előd abbamaradt, igazából se fegyverek se képességek terén nem lehet nagy változás. Viszont amíg csak ennyit láttunk belőle addig nem írnám le azt sem, hogy nem csináltak semmit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#119677) hitchins válasza gyuribácsi88 (#119661) üzenetére


hitchins
őstag

En meg csak most toltom de ez azert elmodhato meg nehany jatekrol :)

(#119678) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

A PS store-ból az ingyenes játékok közül leszedtem a Fortnite-ot!
Leszedett két részletben össz. 13 gigát, de indítás után nem engedett játszani vagy vásárlást ajánlott fel vagy redeem kódot kért. Regisztráltam is magam, de semmi!

Ez nem valami demó vagy béta kellene, hogy legyen, mert július 25-öt ír megjelenésre.

(#119679) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

A mai napon csatlakoztam a konzolosok klubbjához, egy ps4 pro-val. Első benyomások. Rohadtul béna vagyok kontrolleren. :D (Destiny 2 betaval kezdtem a játékot, borzasztóan lövök. De hát eddig pc-s voltam hát na...)
A grafika Nekem nagyon tetszik. UHD tvn nyomom, szóval ezért is választottam a pro-t.
Remélem hamar beleszokok a kontrollerbe, és nem fogom megbánni hogy átálltam gépről.
Ha bármi kérés, kérdés, óhajom, sóhajom van majd jelentkezem. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#119680) mcwolf79 válasza kiezTe90 (#119679) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nyugi, bele lehet tanulni.
Én anno mikor PC-ről váltottam PS3-ra gyakorlatilag mozdulni alig tudtam a Rainbow six Vegas - ban. De pár hét (hónap) alatt belejött eme.
Olyannyira, hogy a COD 4-ben a többi magyar rettegett, ha véletlenül az MM átrakott az ellenfél ezért. csak lestek, hogy miket leművelek a kis smg-kkel. :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#119681) mcwolf79 válasza kiezTe90 (#119679) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nyugi, bele lehet tanulni.
Én anno mikor PC-ről váltottam PS3-ra gyakorlatilag mozdulni alig tudtam a Rainbow six Vegas - ban. De pár hét múlva már belejöttem. Meg lehet tanulni, gyakorolni kell.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#119682) szallasi007 válasza Xaels (#119676) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi, így már világos :R

(#119683) Bdanyy válasza mcwolf79 (#119681) üzenetére


Bdanyy
addikt

Én pcn sem nagyon játszottam hasonlóakkal, de pl a last of usban baromira nem érzem az irányítást, végül inkább levettem könnyebbre a nehézséget (igaz én PS3-on játszom, lehet PS4-en jobban állítható az analóg). Egyelőre még csak kb 25%-nál tartok, de ebből még nem annyira jött át, miért tartják az egyik legjobb játéknak sokan.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#119684) bordi10 válasza gjanner (#119637) üzenetére


bordi10
senior tag

Bocs, mind2 mondatod nettó baromság...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#119685) <Lacy85> válasza bandi0000 (#119628) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mivel summer sale van, én is megvettem a BF1-et.
Mit hagytam ki eddig basszus? :D Az egyik legjobb FPS, amivel valaha játszottam (persze csak a multiplayer része :D ).

Viszont ahogy nézem, itt messze nincs annyi overpower emberke, mint COD-ban.
Tök jól el lehetett játszani, pedig a pályaismeretem is nulla. Maradunk is ennél szerintem :))

(#119686) bandi0000 válasza <Lacy85> (#119685) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nálam is csak ez pörög, ha véletlen megunom akkor bf4 vagy TF2 utöbbi levezetésre tökéletes :D

Xbox One: bandymnc

(#119687) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#119688) SH4D0W2011 válasza Bdanyy (#119683) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én is a héten fejeztem be a TLoU-t. :) Kicsit félve ültem neki egyébként, miután évek óta mindenhol csak azt látom, mennyire magasztalják, és úgy gondoltam, ezek után csak csalódás lehet belőle. Miután beletoltam pár órát, éreztem én, hogy ez tényleg jó, de semmi különös. Aztán ahogy teltek az órák, tök észrevétlenül szippantott be a hangulatával, aztán már most én is csak azt tudom mondani, hogy egy mestermü.

(#119689) unravel válasza SH4D0W2011 (#119688) üzenetére


unravel
őstag

A The Last Of Us a legjobb játék :K A második rész előrendelős lesz részemről.

Engem az Uncharted 4 nem akar "beszippantani". :)

¯\_(ツ)_/¯

(#119690) gjanner válasza bordi10 (#119684) üzenetére


gjanner
tag

Segíteni akartam, nem vitatkozni, erre kb. lehülyézel... igaz baromira off ez itt, de kiváncsi lennék miből gondolod ezt.

(ARC egy plusz funkció, ettől a HDMI még visz képet és hangot, csak pluszban vissza is ad hangot, ahogy a nevében is benne van. De szerintem hagyjuk...)

[ Szerkesztve ]

(#119691) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Toljátok az új PES 2018 bétát amíg lehet, mert bitang jó lett az új rész. :Y
A mozgások (visszajátszásnál kegyetlen jól néz ki meg élethű) a grafika, a játékosok helyezkedése, az irányítás meg úgy minden ami a pályán történik nagyon rendben van.
Kicsit lassan talál játékost, de ugye ez még csak béta...

(#119692) SH4D0W2011 válasza unravel (#119689) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Egyértelmüen az lesz nálam is. :K

(#119693) pulyka jocó válasza ProEvoFan (#119691) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Tényleg jó, csak az a baj hogy sokan kilépnek ha vesztésre állnak :DDD

(#119694) N@idia válasza pulyka jocó (#119693) üzenetére


N@idia
őstag

Akkor te még nem játszottál a fifa 17-el :DDD ;] Ez ott szinte állandó, ha nyerésre állsz folyton kilépnek igaz úgy könyveli el a játék te nyertél, de ettől még baromi idegesítő sokszor ettől megyen el a kedvem... :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#119695) Peetey91


Peetey91
senior tag

Angliából (Zavvi.co.uk-ról) rendelt játékok kompatibilisek lesznek ugye a magyar régiós PS-sel és accounttal? Witcher 3 egész jó áron lenne onnan.

(#119696) marilllyo válasza Peetey91 (#119695) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#119697) Kendek válasza Peetey91 (#119695) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kompatibilisnek kompatibilis (mivel mindegyik lemez az, egyéb megkötések lehetnek), de magyar felirat nem lesz benne. Bár állítólag a külön letölthető orosz nyelvi fájl tartalmazza, amit nem tudok megerősíteni. De ha biztosan nem zavar a kicsit nehezebb angol, akkor rendeld nyugodtan.

<-ƘƘ->

(#119698) Peetey91 válasza Kendek (#119697) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszi a választ és marilllyonak is!

A magyar nyelv hiánya egyáltalán nem zavar, nincs az a pénz amiért RPG-t magyarul játszanék, halálom ha lefordítják pl. a fegyver neveket, városokat, stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#119699) Kendek válasza Peetey91 (#119698) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ennek a játéknak speciel minőségi a fordítása, és még egy angolul jól tudónak is nehézkes lehet a hallás utáni megértés. De ha tényleg nem zavar a dolog, akkor semmi probléma. Csak gondoltam azért szólok róla, nehogy meglepetés érjen. :)

<-ƘƘ->

(#119700) Elims válasza #49155328 (#119658) üzenetére


Elims
veterán

Igen csak nem az 5.1-et. :-(

Tegnap véletlenül a kezembe akadt egy bf4 hűtőmágnes (16x12cm).Pár hónappal ezelőtt kaptam a sniper elite 4 mellé (komoly :-//).Mivel nekem egyetlen fps játék sem tetszik ezért felajánlanám.Ha vki kedveli a játékot és a hűtőjére is kitenné,írjon üzenetet ("ismerősök" előnyben).
Postát állom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.