Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119151) oriic válasza Jackie_Chan (#119150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyit bőven megér, hogy 2 év garit kapj rá.

Live-Die-Respawn

(#119152) Becksman


Becksman
őstag

Valakinek van kedve Dead island multira? Akár ma délután is benne lennék. Vagy dying ligtra? (the followingra)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#119153) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Lenne pár kérdésem:

Xbox One esetében tudom, hogy mindig keddenként van akcióváltás heti bontásban itt a Ps Storeban mikor szokott ez történni?

Microsoftnak akár ezen akciók ismertetésére ott van Major Nelson oldala, a Ps esetében van-e ilyen csatorna vagy oldal?

Valamint a különféle kódokat az Microsoftnál le lehet ellenőrizni az élesítés előtt. A Playstation 4 esetében pl a feltöltőkártyák vagy a Ps Plus kódokat lehet-e úgy ellenőrizni, hogy közben ne legyen elhasználva?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119154) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pro Evolution Soccer 2018 nyílt béta:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#119155) ProEvoFan válasza oriic (#119154) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Zsííiiir!
Nem kell hozzá ps+ előfizetés! :C

(#119156) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Mi lehet a baj,ha bekapcsoláskor világít a PS4 és lekapcsol? Utána már csak áramtalanítás után csinálja megint..

PSN: joskovagyok199

(#119157) Nayrobi válasza Bogyi007 (#119153) üzenetére


Nayrobi
őstag

A storeba keddenként kerülnek fel az új cuccokra, az akciósak minden második szerdán, de ez szokott változni, néha egy hét után bővül az éppen futó akciós játékok listája, illetve párhuzamosan több akció is menni szokott. A hét akciója pedig minden héten, de ez általában csak egy játékot takar. Minden új hír felkerül a blog.eu.playstation.com címre, de az árak változásait láthatod a psprices oldalán is. Ha beírsz egy kódot és érvényes, akkor egy pipa lesz mellette ha jól rémlik, utána még kb 2x rákérdez, hogy biztos be akarod-e váltani.

(#119158) Deck válasza rdt89 (#119113) üzenetére


Deck
titán

Nem rossz de az egész játék csak egy nagy demo szinte. Rengeteg hiányosság van. Xenoverse 2 és a Naruto UN4 sokkal jobb. Azóta mióta ezek megvannak el sem indítottam.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#119159) Bogyi007 válasza Nayrobi (#119157) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszönöm szépen! Azt hiszem ezt a választ felrakom a böngészőm felső sorába.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119160) White Wolf válasza Vadernagyúr (#119156) üzenetére


White Wolf
tag

Azt hogy működik a ps4. ;] A viccet félre téve,milyen színen világít?És hogy egyből ki is kapcsol?Húzd ki az áram alól, és nézd meg úgy.

[ Szerkesztve ]

(#119161) White Wolf válasza Vadernagyúr (#119156) üzenetére


White Wolf
tag

Na rendbe jött a ps4? Ha nem,akkor tudók valakit aki segíthet neked.

(#119162) Elims


Elims
veterán

Átolvastam az utolsó pár száz hsz-t..
Kamikaze hun: Ha tényleg így volt,kérlek add meg a takonynak a neki járó büntetést!!
Muszáj az ilyeneket megstoppolni!!

Mielőbbi gyógyulást kívánok! :R

Bogyi: Gratulálok a géphez!!! :-)
Remélem tudunk majd vmikor együtt játszani.
Ajánlom a következő játékokat: tom clancy's - division, the crew, assassin's creed - syndicate, uncharted 4, journey, sniper elite 3-4+ami még nem jut eszembe. :-)

Jacki Chan: Ha meglesz a pro géped és meglesz mellé még a régi is szerintem ne rakd át utp kábelen a dolgokat.Tudom,hogy időben jóval gyorsabb,de sajnos van egy-két olyan játék amik nem nagyon kedvelik ezt.
Tapasztalatból írom.
Rosszabb lesz utána szembesülni azzal,hogy vmi gáz van xy játékkal és a sima gépen stabilabban futott majd letörölni és újratelepíteni a pro-ra (mert muszáj leszel ha továbbra is normálisan szeretnél játszani az adott játékkal).
Vmint van egy-két olyan mentés ami nem fog működni a pro-n (ubisoft játék mentéssel sajnos előfordulhat).
Ha ne adj'isten így lesz,írj és megkeresem a megoldásom -feltéva ha itt nem előznek meg :-) -.

(#119163) Bogyi007 válasza Elims (#119162) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi! :DDD Hát végül mégsem a Ps3 porondra tértem vissza. :C Aminek örülök, hogy végre az életben először úgy lett konzolom hogy nem a korábbi rovására. Most mindkét gép (a fenéket ;] :P ;) - van még Psp Fat, Snes, Ps One, Gameboy Advance, Nintendo Ds, Nintendo Ds Lite is itthon) itt van a szobámban és ez így is marad. :C :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119164) Jackie_Chan válasza Elims (#119162) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Köszi. Ok megfogadom a tanácsod. Kedden kapom meg a gépet. HA nem gond majd kereslek privátban.
:R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#119165) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Erre valami 5let? pls help thx

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#119166) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

Tiszteletem Hölgyeim és Uraim!

(és akkor váltsunk most tegezésre...)

Remélem nem bánjátok, hogy megosztok veletek egy oldalt azon okból kifolyólag, hogy keresnék embereket (már most) szervezett Project Cars 2 versenyekre.

Egy elég komoly, de változatos kihívásokkal szolgáló kis közösséget szeretnék összehozni. Komolyan gondolom a dolgot, ezért regisztráltam egy doimaint is. Egy követésnek, like-nak (facebookos oldal is van), regisztrációnak nagyon örülnék, arról nem is beszélve, ha majd neveztek a special events-ekre vagy versenyekre.

Az oldalon több leírás is megtalálható, milyen tervekkel állunk neki a dolgoknak. Az oldal béta, de folyamatosan pofozgatva lesz, és amint összejön egy kritikusabb tömeg megindulhat (de akár már korábban is) egy komolyabb diskurzus. Akárhányan is leszünk azonban, az élvezetes versenyzés garantált lesz. Köszöntem mindenkinek! :R

Az oldalt egyébként hírekkel, gameplayekkel és információkkal is szolgál a játékkal kapcsolatban. Ezért akár csak-e célból is megéri felkeresni az oldalt, ma például kikerült több igazán csemege szinten mozgó jelenetsor is.

Itt a Facebook oldal és az igazi pcarsdriversclub.hu is.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#119167) Vadernagyúr válasza White Wolf (#119161) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem jött helyre sajnos.. Pont ma vettem 1-2 játékot,sietek haza,erre ez vár.. Hát örülök nagyon :D Itt egy videó,nekem is ugyanezt csinálja,lehet ugyanez is lehet a baj.. Csak egy ilyen táp 27k :D

https://www.youtube.com/watch?v=Hhw85cT08jU

PSN: joskovagyok199

(#119168) Elims válasza Bogyi007 (#119163) üzenetére


Elims
veterán

"Hát végül mégsem a Ps3 porondra tértem vissza. :C "

Majd vmikor beszerzel egyet pár ezerért a többiek mellé. :-)

Jackie Chan: Egész nyugodtan. :-)

Koncsik: Szerintem nem winchester gond lesz.Vmi az interneteddel lehet. ?

(#119169) danee303


danee303
újonc

Sziasztok!

Nem igazán szoktam nézni a csoportot csak ritkán szóval hogy ha lett volna a kérdés akkor elnézést érte, tudni illik leszedtem a Ps4 remote play-t ugyan azon a wifi hálózaton vagyok a gépen mint a ps-en csatlakozik is megnyomom az options-t és be adja a bejelentkezést beírom nagy búzgóan az email címem jelszavam rendben rechapta lássuk és akár hogy próbálom megcsinálni a táblákat, az autókat egyszerűen nem enged tovább külföldi fórumokon is utána olvastam és sajnos ott sem igazán találtam a problémára használható megoldást ezért fordulnék hozzátok legjobb tudomásom szerint nem volt annó ilyen bonyolult ez a Rechapta de lehet tényleg én vagyok ilyen balfék. :(

(#119170) berbatov2


berbatov2
senior tag

Mar megoszulok: Last of us kinyitom az elso gatat utana mit kell csinalni? Szegeny fohosomet parszor megfullasztottam mar :)
Gondolom at kene vinni a kiscsajt a masik oldalra csak azt nem talalom h mivel.

[ Szerkesztve ]

(#119171) consono válasza berbatov2 (#119170) üzenetére


consono
nagyúr

Le kell menned a víz alá, be a házba...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#119172) berbatov2 válasza consono (#119171) üzenetére


berbatov2
senior tag

Na ja, parszor ott is megfulladtam de nem talaltam semmit.
Na majd holnap ujra korulnezek.
Koszi

(#119173) RangerFox válasza berbatov2 (#119172) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A víz alatt, a ház tetejébe van beakadva egy ilyen falemez asszem. Azt kell kimozdítanod onnan. (Ha a közelébe mész akkor egyből felajánlja a háromszöget)

(#119174) White Wolf válasza Vadernagyúr (#119167) üzenetére


White Wolf
tag

Hát ez nem jó!Azért más is nézze meg.Hátha olcsóbban kijössz.

(#119175) bbdzyx válasza berbatov2 (#119172) üzenetére


bbdzyx
senior tag

SPOILER

Pont tegnap este csináltam meg ezt a részt, ha Te is az óvóhelynek berendezett csatornában jársz, a városon kívül. Ott szedd ki a víz alatt beakadt fém rudat a mechanikából, majd a zsilipet felemeli az idősebbik néger bratyó, ússz át a túloldalra, fel a létrán és lökd be a vízbe a raklapot.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#119176) Scholes9 válasza #32256704 (#119146) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez így van. És mennyi hasonló "System seller" van még. És mindet végig tudod vinni egy gépen. Na ezért (is) jó PS4 tulajnak lenni :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#119177) Vadernagyúr válasza White Wolf (#119174) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Sajna nincs a közelben konzol üzlet.. :(

PSN: joskovagyok199

(#119178) Jeges15 válasza Corsa1982HUN (#119122) üzenetére


Jeges15
csendes újonc

Szerintem kamu a egész nem egy két gépet adott már el ,csak lassan 50 éves és tisztába van vele hogy törölni kell minden személyes adatát a gépről ,mert már egy párszor már meg csinálhat, szerintem szimplán csak ki rakta a képet nem gondolta le bukik és érdekes akkor történt amikor kórházba volt mindegy én nem vagyok ennyire hiszékeny, nem jött be a dolog vissza nyalt a fagyi ,de ezért nem lehet senkit se meg kövezni senki nem tökéletes!!

[ Szerkesztve ]

(#119179) Carlos Padre válasza danee303 (#119169) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én még sosem láttam ott rechaptát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#119180) fcb92 válasza Jeges15 (#119178) üzenetére


fcb92
tag

Szerintem is csak visszanyalt a fagyi (de azért várjuk ki). Mondjuk azzal sem értek egyet, hogy most ennyien rászálltak, itt is és fb-n is különféle jelzőkkel. Fekvő emberbe rúgni nem illik.

(#119181) Jeges15 válasza fcb92 (#119180) üzenetére


Jeges15
csendes újonc

Senki nem tökéletes mindenki követ el hibákat ,másik ott a értékelése hogy kinek adta el a ps4 prot gondolom egy volt neki, de lehet az is tovább adta már, nehéz ezt kideríteni, nem is érdekel annyira, lehet kórházba unatkozót és mit tud csinálni a ember a kórházba piheni meg mobilozni )))

[ Szerkesztve ]

(#119182) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Váltsatok már témát.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#119183) #49155328 válasza Jeges15 (#119181) üzenetére


#49155328
törölt tag

Tűzbe nem tenném érte a kezem.
5 -6 éve adott el egy PS3-at profillal együtt, persze a profilon lévő játékok miatt megkérte az árát.
Pár hónapra rá hdd csere miatt ment az egész a levesbe, mert a user pass párost nem volt hajlandó megadni.

(#119184) bandi0000 válasza #49155328 (#119183) üzenetére


bandi0000
nagyúr

meg is érdemli az, aki profilért fizet, holott tudja, hogy bármikor vissza veheti az eladó

Xbox One: bandymnc

(#119185) rdt89 válasza Deck (#119158) üzenetére


rdt89
addikt

Azért nincs annál jobb dolog mikor Yusuke és Son Goku egy arénába harcol egymás ellen. Nekem jobban adja mint a Xenoverse 2 és a UN4 még ha demo is. :) A környezet interaktív része rengeteget dob rajta, plusz kiadhatnának már egy 2.-ik részt ami már ps4 grafikai színvonal. :)

[ Szerkesztve ]

(#119186) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Szerintetek ez kamu lehetett?

Túlságosan gyanúsan olcsónak tűnt ez az ár érte szerintem...

Talán ennek lenne érdemes nekifutni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#119187) Elims válasza Mister_X (#119182) üzenetére


Elims
veterán

Mindegy,hogy mi a helyzet,de legyen így!

Danee: Próbáld úgy,hogy mondja be és ne képekkel kelljen azonosítani.

Bogyi: Én ebay-ről csak az eladó értékelései megnézése után vásárolok.Úgy nem érhet nagy meglepetés.
Esetleg kérdezz rá egy-két dologra. ;-)

(#119188) #38167040 válasza Jackie_Chan (#119148) üzenetére


#38167040
törölt tag

Szia!

Az Emag böködte hirtelen a szemem. Nem tudom, jogos-e, csak nehogy ráfaragj. A notebook vásárlós topikból (Proharver): "Emag nem magyar bolt, ott nem veszünk olyan cuccot, amire fontos a garancia. Márpedig egy belépő szintű notebookra fontos." Amúgy Khelben (ármester) szózzászólásában volt.

(#119189) toompa válasza Vadernagyúr (#119167) üzenetére


toompa
őstag

Nem tudom milyen géped van és hol néztél te 27ezerért tápot.
Ebay-en van bőven 5ezer körül.
Kicserélni meg tényleg 5 perc.

[ Szerkesztve ]

(#119190) Adam_Shepard válasza Bogyi007 (#119186) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most volt amazon akció, kb. ennyiért mentek a cuccok, a másik meg hogy, ha nincsen benne angol nyelv akkor töredékét szokta érni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#119191) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség megint:

Ázsában plusz egy játékot kapnak PS Plus előfizetők júliusban:

[link]

Darksiders II: Deathinitive Edition

Live-Die-Respawn

(#119192) Deck válasza rdt89 (#119185) üzenetére


Deck
titán

Na ja csak vannak gagyi animációk benne. Kár, hogy nem bővül, kevés a karakter, stb. Fairy Tail is lehetne benne, sok más karakter, folyamatos frissitések. De bezzeg a biciklis karakter benne van.. :D

Naruto, Dragon Ball Z, Bleach, Fairy Tail, YuYuHakusho. Ezeknek kéne benne lennie minden karakterrel együtt. Számomra elég lenne.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#119193) Jackie_Chan válasza #38167040 (#119188) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Köszi. Közben én is letettem róla.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#119194) rdt89 válasza Deck (#119192) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor ebben egyetértünk. :D Én se bántam volna ha akár fizetős DLC formájában bővült volna 4-5 karakterrel havonta, de így is eléggé hálás vagyok, hogy 1-2 régi nagy kedvencet a többi ellen engedhettem harcolni. Azért az erőviszonyokat jobban belőhették volna, mert Goku-t is elég hamar ki lehet ütni akármelyik karakterrel és azért ha valaki ő tud pusztítani. :DDD

(#119195) Deck válasza rdt89 (#119194) üzenetére


Deck
titán

Teljesen egyetértünk ;)
Nálam most nonstop csak a Xenoverse 2 megy ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#119196) marilllyo válasza oriic (#119191) üzenetére


marilllyo
veterán

Na neee... Velünk is lehetne ilyen cunci a Sony.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#119197) jeni válasza #38167040 (#119188) üzenetére


jeni
félisten

Emagról vásárolt cuccokat is javítanak magyar hivatalos szervizben is!

(#119198) erahurka


erahurka
félisten

Until Dawn hogy menti a gyűjtögetni valókat? Ha egy kimaradt, elég visszamenni ahhoz a chapterhez ahol volt és megkeresni, vagy újra végig kell játszani a játékot? :R

(#119199) Adam_Shepard válasza erahurka (#119198) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

igen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#119200) jeni


jeni
félisten

Üdv!
A PS3 cucchoz vett gyári távirányító jó a PS4/Pro konzolhoz?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.