Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115451) erahurka


erahurka
félisten

Grat a győzelemhez GhostPetya :D

Én elég béna vagyok még GR.3-ban segítség nélkül, csak a kipörgés gátlót meg az automata váltót hagytam bekapcsolva. Meg ki is löktek a futam elején... Nálad volt valami csata vagy végig vezettél?

(#115452) cross56 válasza james001 (#115449) üzenetére


cross56
senior tag

En is nagyon varom. A porsche unleashed ota jatszom nfs-t. Hiaba volt minden evben csalodas nekem az nfs az undercover ota.. (kiveve a 2015, az egesz jo volt) egyszeruen minden evben ugyanolyan kivancsisaggal varom, hogy na majd MOST! Most, higy 2 evet fejlesztettek ezt az uj reszt, remelem sikerult valami nagyon jot letenni az asztalra. Ez a kep is felkeltette az erdeklodesemet. :)

[ Szerkesztve ]

(#115453) KaitouP válasza erahurka (#115451) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm, örültem hogy újra együtt versenyeztünk. :R :D

Lökdösődni szeret az a sok mocsok, sokszor ezen múlik egy-egy versenyem... jó lenne erre valami büntit kitalálni.

A rajtom egész jól fejlődik a GT-R -el, most ugye második helyről rajtoltam, és el is csesztem, harmadik helyről feljött a srác, így ketten kerültek elém, de nagyon elbízták magukat, mert a kanyarnál ahová 0:30 környéke körül kell érkezni, mind a ketten elfékezték és kicsúsztak, onnantól kezdve meg már szabad volt az utam, nem is nagyon tudtak megközelíteni, átlagban 2 mp -re voltak tőlem. Az utolsó körben bénáztam kicsit, és a spanyol srác kezdett feljönni, picit izzadtam is, de a célnál még megvolt az 1 másodperc különbség, szóval megnyugodtam. :D Mondhatni hogy végig vezettem. Ma ez volt zsinórba a második győzelmem, nagyon örültem a fejemnek mert korábban képtelen voltam automata váltó, abs, meg ideális ív segítség nélkül játszani, most megugye a létező összes segítség nélkül - bár nagyon messze vagyok a profiktól - De egész jól megy. :D + finomhangoltam a GT-R -em beállításait, sok-sok értékes másodpercet nyerek vele így mindig.

Jó az, és szép a te 12. (ha jól láttam) helyed is, kicsit szokjad a segítség nélküliséget, aztán próbáld meg manuális váltóval, abs nélkül is! :K Eleinte sokat bénáztam nélküle én is, de kitartó gyakorlással te is sokkal jobban fogsz vezetni mint az aki segítséget használ. :K Meg persze az adott pályához végezz a kocsin megfelelő módosításokat, tényleg sokat segít. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#115454) Def26


Def26
félisten

Gold ps4 érkezhet. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#115455) erahurka válasza KaitouP (#115453) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a GR.3-as GT-R nem olyan rajtoló mint a GR.4-es, ott gyakorlatilag mindenkit meg tudsz előzni az első kanyarig, aki más autóval megy :DDD Nyertem ma egyet GR.4-ben amúgy a Nissannal segítség nélkül, ott nem olyan nagy a különbség, csak kanyarban kell kicsit jobban figyelni, hogy el-elvegyem néha a gázt ha sodródok kifelé.

GR.3-ban nagyon instabilnak érzem az autót, próbáltam állítgatni de nem igazán vált be. Bár a végére kezdtem belejönni, de még mindig hibázgattam és meg-meg csúsztam. Lehet full felhúzom majd az aerót, eddig az segített a legtöbbet, hogy feljebb toltam. Az a baj hogy béna vagyok a finom gázadásban, pedig ebben a kategóriában az kellene az élesebb kanyarok után, szerintem sok időt vesztek mikor pl. Brands Hatch-ben a második kanyar kijáratánál olykor megindulok keresztbe.

Mentem a mi futamunk után amúgy még egy becsület 7. helyet, de az is lehetett volna jobb ha nem csúszom le a fűre kettővel az utolsó kanyar előtt...

(#115456) marilllyo


marilllyo
veterán

Titanfall 2 plati nincs meg valakinek?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115457) pulyka jocó válasza Rigormortiis (#115428) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Grat! :C Hányadik?

(#115458) Mister_X válasza marilllyo (#115456) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jajhát itt le se írtam: meglett az első platinám, Rainbow Six Siege-hez :C Hát... mindjárt megnézem, lehet már megvan a 100 óra benne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#115459) dollarZ18 válasza marilllyo (#115456) üzenetére


dollarZ18
tag

Nekem megvan :) Ha a training pályás trophy miatt kérdezed, akkor itt a megoldás: videó 2 órámba telt megcsinálni

(#115460) rio92 válasza adamssss (#115420) üzenetére


rio92
csendes tag

Szia!

Én a HyperX Cloud fejhallgatómat egy Asus Xonar u3 külső hangkártyával használom a PS-hez. Nagyon meg vagyok elégedve vele, és az árba is be esik. (10-11k)

PSN: RioBeast92

(#115461) KaitouP válasza erahurka (#115455) üzenetére


KaitouP
veterán

Hja, igaz. :DDD Bár amúgy csodák csodájára nemrég nyertem két futamot a Scirocco -val is (szintén egyéni beállitásokkal), azt azért be tudom az ellenfelek bénázásának is, már hiába az egyéni setup, ott a GT-R mindent ver.
Grat akkor a győzelemhez, hát igen, itt talál több autó is közbe tud szólni, de ebben a kategóriában is a GT-R az éllovas. Lásd Top 10 -re tábla. :DDD (Eszméletlen időket mennek amúgy. :Y)

Én pont fordítva érzem, Gr.3 -mas GT-R -em sokkal jobban reagál, és marad az aszfalton - bár nem tudom a másik kategória Nissan-ja milyen, de Gr.3 GT-R után a Scirocco -t vezetni borzalmas volt...
A finom gázadásra pedig szokj rá, pláne ha majd tervezel full segítség nélkül vezetni, mert egyrészt ugye ahogy mondtad, kimész a pályáról, másrészt másodperceket nyersz vele.

Grat ehhez is! :R Megint kilőttek, vagy elfékezted?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#115462) dollarZ18


dollarZ18
tag

Egyszerre lehet 4 kontrollert csatlakoztatni 1 PS-hez? Local coop-hoz kellene. 1 primary acc + 3 guest.

(#115463) marilllyo válasza dollarZ18 (#115459) üzenetére


marilllyo
veterán

Két óra az nem túl sok. Nekem fel éve áll 98%-on. Igaz nagyon nem feküdtem rá. Valami észrevétel vagy tipp esetleg? Ami nem jön le a vidiről? Akar pm-ben is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115464) ProEvoFan válasza cross56 (#115452) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Rivalst anno storeban megvettem kőkemény 1800 forintért, de nagyon rossz vétel volt...nem jött be.Analóg karról nem lehet rárakni d-padra az irányítást, ami nekem nagyon gáz.

(#115465) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

KB semmit nem tudni még róla, de jövőre jön az új Tropico. [link]

Live-Die-Respawn

(#115466) ivcsi86 válasza dollarZ18 (#115462) üzenetére


ivcsi86
tag

Persze.
Mi 2+2 guesttel szoktuk, de gondolom az 1+3 sem akadály. Fifázni szoktunk így néha a haverokkal 2v2 be :-)

(#115467) davidsone


davidsone
addikt

Erre valaki? Lehet vennem kéne egy pro-t :U

Akut tápot

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#115468) marilllyo válasza davidsone (#115467) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem ír ki semmit? Nincs kép egyáltalán?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115469) erahurka válasza oriic (#115465) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem pont lelő egy elég nagy poént a trailer: közösségi médiával is meg kell majd küzdenünk diktátorként. :K

(#115461) GhostPetya: Sose tudom mennyire kellene finoman gázt adni. Ha túl finom vagyok akkor még lassabb vagyok. Most én fékeztem el, nem löktek ki.

(#115470) davidsone válasza marilllyo (#115468) üzenetére


davidsone
addikt

Semmit. Nem küld jelet HDMi-n csak kéken villog...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#115471) MrPeekaboo válasza davidsone (#115442) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Fat vagy slim volt? Mennyi ideig bírta?

(#115472) davidsone válasza MrPeekaboo (#115471) üzenetére


davidsone
addikt

Fat elsőszériás használtan vettem nálam kb fél évet, akkor kuka?

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#115473) marilllyo válasza davidsone (#115472) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ha a ki-be kapcsolás stb. nem segít...esetleg egy reset...hosszan nyomva a power gombot (ha ez még PS4 esetében van) akkor sok mindent nem tehetsz. Ráadásul megjavítani biztos nem két fillér...és ha azt nézed, hogy 45 körül mennek a régebbi FAT-ek... nincs értelme szerintem ...inkább vegyél egy slim-et...használta 65 körül megvan. Vagy egy pro-t 80-90 között (használtan).

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115474) davidsone válasza marilllyo (#115473) üzenetére


davidsone
addikt

Az lesz! Ezt meg feldobom alkatrész árban 20ért csak elmegy...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#115475) A`rpi válasza davidsone (#115474) üzenetére


A`rpi
addikt

Lehet "csak" táphiba, amíg nem látta szaki szerintem ne add el...

(#115476) dollarZ18 válasza ivcsi86 (#115466) üzenetére


dollarZ18
tag

ivcsi86 köszi :R

marilllyo írok privátot a tf2-höz

(#115477) dollarZ18 válasza marilllyo (#115463) üzenetére


dollarZ18
tag

Bocsi lejárt a szerkesztési idő, de inkább ide írom, hátha jól jön még valakinek :)

Titanfall 2 - Becomes the Master trophy (videó)

Érdemes több szakaszra bontani, és akármilyen rosszul is megy az eleje, attól függetlenül mindig célszerű végigvinni. 40-50 próba után már fejből tudni fogod, hogy hol csúsztál el pár másodperccel.

A videó iszonyat jó, rengetegszer kellett megnézem, mire teljesen átvettem a taktikát + a teljes mozdulatsort. Ha így hirtelen megnézed, akkor könnyűnek tűnik, ahogy végigrohan. De szinte kizárt, hogy egy megnézés után teljesen lemásold. Ha kell állítgasd meg 5-10 másodpercenként és ellenőrizd, hogy ténylegesen ugyanúgy csinálod-e.

Eleinte fölösleges az időre hajtani, sokkal inkább a taktika, mozdulatsor megtanulása lesz a kulcs.

Én 3 szakaszra bontottam az egészet:

1. videó: 24 mp - 34 mp: kezdéstől, amíg becsúszik azon "nyíláson", itt nagyon fontos a kezdés, meg az érkezés közbeni gránát dobás/célzás. Nehezebb, mint amilyennek tűnik :DDD

2. videó: 34 mp - 47 mp: becsúszás után, ameddig a hosszú folyosón kiiktatja az utolsó npc-t, és kezdi az átugrást a végső szakaszra. Szerintem ez a legkönnyebb rész, itt csak a célzásra kell figyelni, és azt kell megtanulni mikor lő pontosan. Pl.: 42 mp-nél, ha megfigyeled: akkor lő, amikor éppen ugrik át a jobb oldali falról, a bal oldalira, mert a célkereszt pont az npc-re fog kerülni, nem kell bajlódni a célzással. Ilyen apróságok nagyon számítanak.

3. videó: 47 mp - 59 mp: ez egy kicsit trükkös, amikor megcsináltam a trophyt, akkor sem sikerült tökéletesen, minél magasabbra kéne ugrani, mert akkor tudod majd megcsinálni, hogy esés közben lelövöd az utolsó előtti npc-t, majd onnan vissza a falra megint az utolsó npc-t lelőni + finishelni.

A 2. szakasznál említettem, de szinte mindenhol igaz, hogy előre tudja hol vannak az npc-k, és már ugrások előtt úgy tartja a célkeresztet, úgy tervezi meg az ugrásokat, hogy szinte ne is kelljen célozni.

Tényleg ez a titka az egésznek, minden részletét lemásolni. Mindig végigvinni, előbb-utóbb sikerülni fog. Néztem sok más videót, nekem ez volt a leginkább tanulható. :)

[ Szerkesztve ]

(#115478) marilllyo válasza dollarZ18 (#115477) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát irigyellek bár emellett még ott van a hírhedt Brutality 101 is. :D

Próbálgattam már többször. A második szegmens az szerintem oké. Az első szegmenst szoktam elcseszni mert valahogy az a gránátdobás már a sokadik gomb a kezemnek. A harmadik szegmensnél meg folyton leesem.

Meg én hiába futok a falon valahogy mindig lassabbnak éreztem magam mint a videón.
Autorun be van kapcsolva?
Eva shoti vagy inkább az a rejtett csodafegyó?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115479) vg válasza dollarZ18 (#115477) üzenetére


vg
addikt

Nem tűnik nehéznek: a 12 éves Jancsi második próbálkozásra simán megcsinálja. :DDD

(#115480) gianni85 válasza marilllyo (#115478) üzenetére


gianni85
veterán

én ezt feladtam anno x-en elite controller mellett is, pedig az aztán nagy segítség. Sima kontrollerrel (legyen x1, vagy ds4) meg se próbálnám. Max, ha 100ezer+ pénzt kapnék a trófea után :D

(#115481) dollarZ18 válasza marilllyo (#115478) üzenetére


dollarZ18
tag

Brutality 101 sem piskóta, abban is segítettem egy fórumtársnak, oda is van egy jó kis módszer :) Viszont ami abban a játékban igazán durva a community challengek, azokra vagyok a legbüszkébb, hónapokig szenvedtem velük :D

Autorun be van kapcsolva. Én ezekkel a fegyverekkel csináltam meg, amik a videón vannak.

Egyébként ezt én is így éreztem sokszor, hogy lassabb vagyok. De van egy kis hibahatár ami belefér. Az elején meg érdemes lehet átugranod a bal oldali kis kiugróról a jobb oldali falra vissza, és onnan próbálni folytatni gránát, leugrás stb.

Utolsó szakasz meg a legszivatósabb, tényleg csak a rengeteg gyakorlás fog átlendíteni.

(#115482) Viper26


Viper26
nagyúr

Email-ben jött meg a kód (Battlefront ultimate), a gépen is ott lesz értesítésben?
Éves plus mellé kaptam.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#115483) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amazonnak köszönhetően kiszivárgott az új NFS címe:

Need for Speed Payback

Live-Die-Respawn

(#115484) Csabee86 válasza dollarZ18 (#115481) üzenetére


Csabee86
senior tag

A Brutality 101 trofihoz leírnád a "kis módzsert"? Akár itt akár PM-ben. Köszi szépen.

(#115485) Viper26 válasza Viper26 (#115482) üzenetére


Viper26
nagyúr

Store-ban redeem lesz az.

Pixel 7 | FR955

(#115486) Bad Pritt válasza KaitouP (#115424) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem nem hozza be. EU posztolta, de mikor kattintok a megadott linkre, akkor azt írja, hogy nincs ilyen, a store sem listázza. :(

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#115487) oriic válasza oriic (#115483) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És íme a borító:

Live-Die-Respawn

(#115488) davidsone válasza A`rpi (#115475) üzenetére


davidsone
addikt

Tudnál esetleg valakit aki megbízható és ért is hozzá? Vagy beszerezhető csak a tápegység?
Köszi!

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#115489) KaitouP válasza Bad Pritt (#115486) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaja, én is ezt néztem tegnap. Gondoltam ha meg az EU -s profil posztolja, akkor tuti elérhető, direkt nem is ellenőriztem le emiatt, csak később mikor mutattam itt a a tweet-et. Várni kell egy kicsit lehet.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#115490) RolEnD_ válasza oriic (#115487) üzenetére


RolEnD_
tag

Egy RUN típusú/stílusú résznek örülnék. Ebből a borítóból nem sok derült ki. Lehet valami Halálos Iramban téma is. Na nem sokára meglátjuk...

(#115491) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#115492) dollarZ18 válasza Csabee86 (#115484) üzenetére


dollarZ18
tag

Batman Arkham Knight - Brutality 101 Trophy (videó)

A videó elején látható, hogy melyik AR challenge-nél a legegyszerűbb megcsinálni. Nem a legkönnyebb mozdulatsorokat csinálja, és nem is a legegyszerűbb sorrendben sajnos.

Itt igazán a nehézséget az okozza, hogy egyrészt sokszor nem tudod nyomon követni, hogy miket csináltál, mennyinél jársz. Másrészt a játék sztorija nem készít fel ennyire a harcrendszer ismeretére, pedig nagyon összetett.

Itt is az a legjobb, ha fejben felosztod a 15 szükséges kombót több részre, és 1-1 részbe összefüggő / hasonló mozdulatokat teszel. Mondjuk ennél a trophy-nál sokat számít, hogy kinek melyik mozdulat a könnyebb.

A sajátom valahogy így nézett ki:

I. rész: Alap mozdulatok

- 1. Batclaw Slam: L2 + háromszög + négyzet*
- 2. Counter: háromszög
- 3. Strike: négyzet
- 4. Redirect Jump: Bal analóg + X + X

II. rész: Special Combo Takedown + Gadget használat

- 6. Special Combo Takedown: kör + háromszög (egyszerre lenyomni, sárga full combo meter)**
- 7. Quick Batrang: L2
- 8. Explosive Gel: L2 + négyzet
- 9. Electrical Charge: L2 + kör

III. rész: Stun mozdulatok + "körrel" kezdődő mozdulatok

- 10. Stun: kör
- 11. Super Stun: kör + kör + kör
- 12. Beat Down: kör + négyzet + négyzet + négyzet
- 13. Aerial Attack: kör + X + X***

IV. rész: Egyéb mozdulatok****

- 14. Ground Takedown: R2 + háromszög (csak ha földön van egy enemy)
- 15. Dual Team Takedown: L1 (sárga full combo meter kell hozzá, ha jól emlékszem)

*Batclaw Slam: nem alap mozdulat, de a legjobb kezdés, utána rögtön tudod is folytatni Counter mozdulattal, és töltődik a combo meter

**Minden Special Combo-hoz fullos (sárga) combo meter kell, csak akkor tudod használni, de ekkorra már fel kell, hogy töltődjön

***Aerial Attack: pajzsos enemyn a legjobb csinálni, mert akkor a többiek nem tudnak megütni, ha sima enemyn csinálod akkor sebezhető maradsz

****Egyéb mozdulatok: ide bármit betehetsz, a videó alatti leírásban ott van mind a 27 mozdulat, és csak 15-re van szükséged a trophy-hoz

Ami még fontos: ezeket a mozdulatok nem hirtelen kell, egymás után elvégezni, hanem inkább ilyen szegmensekben kell gondolkodni. Nyugodtan 1-1 szegmens között ugrálj el (ha enemyk fölött ugrálsz nem esik le a combo meter), csináld az alapmozdulatokat, lásd át a pályát, stb.

Fejben mindig legyen ott a dolog: "alap mozdulatok", "gadget", "stun mozdulatok", "special mozdulatok". Ha el is rontod, attól függetlenül mindig vidd tovább, gyakorold a különböző részeket.

Erre a trophy-ra is nagyon igaz, hogy gyakorlás kell hozzá, nincs könnyű út, csak jó módszer.

Már lassan 1 éve, hogy megcsináltam, kicsit homályosak az emlékek. Remélem tudtam segíteni :)

(#115493) RolEnD_ válasza oriic (#115491) üzenetére


RolEnD_
tag

Akkor kb. beletrafáltam. :)

(#115494) cross56 válasza oriic (#115491) üzenetére


cross56
senior tag

Engem kilora megvettek. Nincs mas hozzafuzni valom :C

(#115495) erahurka válasza oriic (#115491) üzenetére


erahurka
félisten

Jónak tűnik, remélem kidolgozottabb sztorit tesznek mögé mint amit a Runhoz írtak. De nem igazán tudom elképzelni, milyen versenyek lehetnek egy ilyen játékban.

(#115496) eisento válasza oriic (#115491) üzenetére


eisento
addikt

tiszta halalos iramban :DDDD

neogafon egy hsz: Mia

i'm a cop Mia

:DDDDDDD

Ha olyan fostalicska lesz az iranyitasa mint a legutobbi nfsnek akkor remelem az osszes peldany egyszerre kerul fel a seggukbe...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#115497) oriic válasza eisento (#115496) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Masik jo hsz:

Need for Speed Refund

:DDD

Live-Die-Respawn

(#115498) marilllyo


marilllyo
veterán

Nekem az előző NFS tetszett...így sok elvárásom nem volt az új részhez.

Legyen nappal is...
Pár extra kocsi...performance class-ig bezárólag (engem ezek a pagani-k hidegen hagynak)
Az NFS RUN irányítása.. Nem ez az überdriftelős fajta.
Meg a framerate lehetne stabil 30.

Az a baj, hogy ez a sztori mód igazán egyik autós játékban sem jött be... Vagyis szerintem felesleges.
Na mindegy egyelőre a trailer alapján nem azt kapom amit vártam. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115499) Nayrobi válasza oriic (#115491) üzenetére


Nayrobi
őstag

Need for Speed: Crew

(#115500) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nyáron jön a Theseus VR játék [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.