Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115601) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Korhatár-besorolás oldalán tűnt fel. Vajon mi lesz ez. (Nekromantás fullos csomag talán?)

Live-Die-Respawn

(#115602) Kendek válasza Balur (#115595) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Steam gondolom nem működik full offline módban, a PS4 viszont igen, ha az az accod primary gépe. Ergo letöltöd a játékot, kihúzod a netkábelt, betelefonálsz, hogy kéred vissza a lóvét, majd kijátszod az egyjátékos módot.
Erre gondoltam, és bár nem azt mondom, hogy ezen nem lehetne változtatni (folyamatos internetkapcsolat megkövetelése), de jelenleg ez van. Így már viszont érhető, hogy csak a letöltés megkezdése előtt hajlandóak visszatéríteni. Persze szemétség, meg ott a Steam mint példa, de amíg jogilag megállja a helyét a dolog, addig nem tudunk vele mit kezdeni. Illetve annyit, hogy szankcionálás végett nem használjuk a szolgáltatásaikat, vagy legfeljebb csak lemezes játékokat vásárolunk.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#115603) dinostaRR


dinostaRR
tag

Aki játszik a tekkennel az vegyen fel nyugodtan! Sima fight vagy practice is mehet.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#115604) mcwolf79 válasza Kendek (#115602) üzenetére


mcwolf79
veterán

A Steam is müködik offline módban, bár most nem tudom kipróbálni, hogy mi az ami elindul úgy,de gyanítom sok mindent ki lehet azon is tolni offline módban.

Más:
Megy a Wipeout Omega Collection előtöltése, 24 GB :C :C :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#115605) Scholes9 válasza oriic (#115601) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Valószínűleg igen :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#115606) Kendek válasza mcwolf79 (#115604) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk én nem hiszem, hogy a pénzvisszatérítés rendszerén kéne változtatniuk, hanem a fejlesztők felé kellene a demókat megkövetelniük. Mostanában több játékhoz is jött, általában fizetés után ugyanonnan folytathatod ahol abbahagytad. Még csak túlságosan nagy programozói munka sem kell hozzá.

<-ƘƘ->

(#115607) ViktorHUN79 válasza Kendek (#115606) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Na igen miből tellne berakni egy időkorlátot, pl. 2 órát játszhatsz vele vagy 1 pályát azt akkor nem zsákbamacskát venne sokszor az ember. Mondjuk szerintem direkt nem"divat" a demo, a sok fostalicska játék amit a hype,elvisz meg a youtube videók aminek aztán nemsok közevan a végeredményhez, ha kipróbálhatná az ember sok játék azelőtt megbukna hogy az emberek legalább az elején ráköltenék a pénzüket!

(#115608) vg válasza RockHaRD (#115590) üzenetére


vg
addikt

Én három nap múlva kaptam a kódot.

(#115609) Viper26 válasza vg (#115608) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kb én is, mondjuk megnéztem, multiban úgy lelőnek, hogy reagálni nincs idő, remélem AI ellen is van tennivaló. :D

Pixel 7 | FR955

(#115610) marilllyo válasza ViktorHUN79 (#115607) üzenetére


marilllyo
veterán

Sajnos nagyon sok esetben még ez sem elég. Lásd az EA meg az Ubi pl az összes játékához ad béta-t.
Inkább az a tapasztalatom, hogy amilyen a Beta nagyjából olyan lesz a végleges is. Sok változtatás nincs benne.
Pont azt néztem, hogy a Doom volt az, ahol az E3-mas videó csúnyább volt mint a végleges játék. Szinte hihetetlen. Mondjuk az össze is lett rakva rendesen.
De ott volt pl a Mafia 3 esete. Lehet abból nem volt beta....de ha lett is volna sem derül ki belőle, hogy az egész játék arról szól, hogy 1 küldetést csinálsz meg 36x!!! Ez a single kampány. :DDD

De hát látod...nincs szükségük rá. Elég ha a pre-orderhez odaírják, hogy ezt meg azt a tartalmat pluszba megkapod meg pár trailer aztán mindenki megveszi. Utána meg megy a gyűlölködés a neten.
De ez a játékosok hibája. Nekem a Mafia 3 volt a tanulópénz, hogy többet nincs pre-orderkedés.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115611) RangerFox válasza oriic (#115601) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Örülnék neki, a RoS is kimaradt nekem.

(#115612) pulyka jocó válasza Wlac (#115586) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszi! :R

(#115613) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FIFA 18 leleplezés mai nap folyamán.

Topikja:

FIFA 18

Live-Die-Respawn

(#115614) leslieke válasza oriic (#115601) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ideje lenne már kiadniuk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#115615) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FIFA 18 REVEAL TRAILER | FUELED BY RONALDO

Megjelenés: Szeptember 29.

Live-Die-Respawn

(#115616) A`rpi válasza oriic (#115615) üzenetére


A`rpi
addikt

Kíváncsiságból benéztem Xbox topikba, látom oda is ezt a trélert tettedbe, abszolút nem vagyok képbe, de ez mindig így volt hogy a PS logó éktelenkedik az xboxosok előtt is? :D

Tudom nem olyan nagy dolog ez, de azért vicces... Mert ugye az EA elég közel áll az MS hez, és mégis a PS logó van most ott...

(#115617) oriic válasza A`rpi (#115616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Global trailer, PS logó a legendák (itt ikonok) miatt látható. Valszeg vándorolnak át PS-re.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#115618) Viper26 válasza oriic (#115615) üzenetére


Viper26
nagyúr

Annyi innováció van ezekben, hogy elég 5 évente megvenni egy részt. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#115619) Rigormortiis válasza Viper26 (#115618) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az beszél csak így, aki nem játszik ezekkel rendszeresen. Ahogy én is. Vagyis én sem :D

Anno egy nagy fifás kollégám visszamenően pár évre eldarálta nekem, hogy melyik részben milyen és mennyi újdonság volt. Végighallgatni is sok volt esküszöm. Főleg amilyen beleéléssel mondta. Szóval szerintem nem kell bántani a Fifát vagy bármely másik sport szériát. Biztos van benne annyi, hogy a rajongók évről évre megvegyék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#115620) hitchins válasza Rigormortiis (#115619) üzenetére


hitchins
őstag

En jatszok vele de szerintem ezek inkabb csak aprosagok a tobbi marketing.
Vannak problemak amik evek ota nem oldodnak meg de persze a hibajavita az nem olyan hangzatos mint a full xy kontroll.
Sztem a legtobben mar azert megveszik hogy meglegyen a legujabb resz (meg persze uj mezek, jatekoslista, frizura a jatekosnak:) )

[ Szerkesztve ]

(#115621) bandi0000


bandi0000
nagyúr

de most belegondoltok, mi újdonság lehetne benne? grafika fizika, ennyi, mást nem tudnak beletenni, nem találhatnak ki új szabályokat, új játékosokat, új pályákat, mert szimulátor ez, ha évről évre csiszolják a grafikát meg a fizikát, és főleg a mesterséges inteligenciát az bőven elég

Xbox One: bandymnc

(#115622) Kvelstadt válasza bandi0000 (#115621) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor várhatom itt a jedi vs sith verzát.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#115623) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-re is jön a Mega Man Legacy Collection 2

Trailer

Live-Die-Respawn

(#115624) marilllyo válasza dollarZ18 (#115477) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát köszönöm a tippet. Ez egy k*rva kemény menet volt... Ezzel többet szenvedtem mint az egész játékkal...amblock...szorozva kettővel.

Most már békében meghalhatok. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115625) dollarZ18 válasza marilllyo (#115624) üzenetére


dollarZ18
tag

Gratula! :C Imádom az ilyen trophy-kat, de csak miután sikerültek, addig kontroller törés :DDD

(#115626) Citroware


Citroware
addikt

Mennyi esélyt láttok arra, hogy a Demon's Souls egyszer megjelenik PS4-re? Annak idején PS3-on a felénél abbahagytam mert elfogyott a türelmem hozzá (meg az időm), aztán később próbáltam folytatni de akkor meg már ki voltam esve a gyakorlatból és hát csak szívás volt az egész, úgyhogy ott hagytam, a PS3-at meg már eladtam. De szívesen újrapróbálnám elölről, ezúttal végig.

(#115627) Tatyla válasza Citroware (#115626) üzenetére


Tatyla
őstag

Zéró

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#115628) Wellin9 válasza Citroware (#115626) üzenetére


Wellin9
tag

Pletyka szinten mindig fel szokott tűnni időnként,van most egy 3(már csak 2) játékos szerződése a From Softwarenek a Sony-al,hogy ez elősegíti-e az érkezését vagy éppen távolabb taszítja az már más kérdés.

(#115629) marilllyo válasza dollarZ18 (#115625) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát szidtam az eget közben mint egy kamionos. Párom a háttérben próbálta nézni az Üzenet a palackban c. nyáltengert. Tettem róla, hogy ne kámpicsorodjon el a végére. :D Aztán valamikor éjfél körül beadta.

Fel is ébresztettem a párom, hogy ő is örüljön neki. Aztán kiküldött a f*szba, hogy hagyjam a hülye játékaimmal. Nem is értem.... ;]

Egyébként ez ilyen ijesztegetős trófea. Nekem ez olyasmi volt mint a Driveclub-ban a Venom Hot lap. Az első próbálkozásokkor olyan szinten el vagy maradva az követelménytől, hogy el nem tudod képzelni, hogy sikerülhet ez ennyi idő alatt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115630) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön az ezüst is:


[link]

Live-Die-Respawn

(#115631) Citroware válasza oriic (#115630) üzenetére


Citroware
addikt

Már csak a bronz hiányzik. ;]

(#115632) erahurka válasza Citroware (#115631) üzenetére


erahurka
félisten

Meg a platina :DDD

(#115633) RangerFox válasza oriic (#115630) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Na ez viszont nagyon szép!! :C

(#115634) kiki22 válasza oriic (#115630) üzenetére


kiki22
senior tag

Probol nem lesz valami mas szin valtozat?;-)

(#115635) erahurka válasza kiki22 (#115634) üzenetére


erahurka
félisten

A Próval nem nagyon törődik a Sony ilyen téren ami szerintem fura. Se játék bundle, se új színek, semmi... Pedig sokkal jobban fogy a Slimnél. Talán épp ezért próbálják a Slimet nyomni.

(#115636) raggg válasza SH4D0W2011 (#115589) üzenetére


raggg
senior tag

Sajnos most vannak problémák a Tekken matchmakinggel, a fejlesztők már írtak, hogy javítják.

A játék amúgy állat, szerintem eddig a legjobb tekken :)

ragklaatPS

(#115637) vonSux válasza erahurka (#115635) üzenetére


vonSux
őstag

A slimnél is idő volt mire kijöttek más színnel. Tuti lesz pro is.

(#115638) pr0bi válasza erahurka (#115635) üzenetére


pr0bi
senior tag

Egy dolog hiányzik a slimből, az optikai kimenet így biztos nem váltok ha nem muszáj.

(#115639) erahurka válasza vonSux (#115637) üzenetére


erahurka
félisten

Játék bundle csomagok viszont nagyon hamar voltak már, Próból meg ilyesmi sincs.

(#115640) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

“Why would anybody play this?” says Sony’s Jim Ryan about backwards compatibility

Érdekes a dolog amúgy, főleg látva a PS Now szolgáltatást, meg a PS2-es címeket a Store-ban.

Live-Die-Respawn

(#115641) sp8787 válasza oriic (#115640) üzenetére


sp8787
addikt

Ha a Dark Souls, Demon Souls kijonne feltupirozva PS4-re ,es utana a PS5-on mennenek a PS4-es jatekok akkor en pl 100%-ig elegedett lennek.

(#115642) Rage47 válasza sp8787 (#115641) üzenetére


Rage47
veterán

sztem 100%, hogy PS5 már visszafelé komp. lesz.
de xboxon sem használtam ki, 1db játék érdekelt, a Mass Effect 3, és ennyi volt számomra a BC :D

[ Szerkesztve ]

(#115643) marilllyo válasza oriic (#115640) üzenetére


marilllyo
veterán

Van ám benne valami végül is. Nagyon sok játékhoz kötnek szép emlékek....a régmúltból...de mai szemmel nézve könnyen csalódás lehet. Hogy őszinte legyek nem is szívesen veszek elő régi kedvenceket...mert azóta az ember túlvan már egy Witcher 3-mon egy Horizon Z.D.-n amikhez képest a többi csak kevesebb. Meg ahogy írja is... van valaki aki igazán a GT 1-ért remegne? Olyan kis hányada ez a játékosoknak. A nagyja úgyis inkább az új rész megjelenését várja hisz azért az mennyivel többet nyújthat.
Most persze fel lehet hozni itt a régi japán játékokat. MGS sorozat, FF, Resi része. (bár utóbbinak majdnem minden része elérhető PS4-re is). Ezeknek a retro részeire szerintem tényleg csak a sorozat legnagyobb fanjai vágynak.

Amik igazán hiányoznak azok a jó kis coop játékok. Army of Two sorozat pl.
Vagy arcade autóversenyzős játékokból eléggé gyengus a felhozatal. Én pl csíptem a Split second-öt...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115644) RangerFox válasza marilllyo (#115643) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

+1

Ezek a régi játékok annyira elmaradottak a maiakhoz képest, hogy egyszerűen rossz velük játszani. A gyerekkoromat szebbé tették, rengeteg élmény maradt meg bennem, de ha előveszek valamit ma, az csak elrontja az emlékeimet, mert mai szemmel nézve nagyon rosszak (És nem feltétlen csak a Ps1-2-es játékok, pl én az AC3 előtti AC játékokhoz sem tudok hozzányúlni jó szívvel, mert annyira elmaradott az irányításuk, hiába jó volt a sztori).

(#115645) raggg válasza RangerFox (#115644) üzenetére


raggg
senior tag

Én épp ellenkezőleg: bármikor szívesen végigjátszanám az első három Metal Geart, a Shadow of the Colossust vagy a God of War első két részét. Sőt, akár PS1 játékokat is.

ragklaatPS

(#115646) Kvelstadt válasza RangerFox (#115644) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Elég jó példa a ds1. Megvokt a bb, megy a ds3, az 1 meg csúnya is meg droppol is meg régi is de nemrég toltam és még mindig a kedvenc.
Vagy ott a banjo kazooie. Boxon toltam legútóbb n64es a grafikája és hatalmas élmény volt újrajátszani.
Nem mondom hogy nincs igazatok de én nem értek egyet.
Mgs3 után toltam az 5.részt és a 3 sokkal nagyobb élmény volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#115647) WhiteWalker válasza raggg (#115645) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 , egy Silnt Hillt pont nem rég kezdtem el PS1-n.
Én szívesen játszanek bármelyik régi jatekkal. Shadow of Colossus , Killzone 2-3 stb ...vagy PS1 jatekkal.
A grafika nem igazán érdekel . Szerintem tök gáz , hogy plussz pénzt kérnek el a Now szolgáltatasert. Nem hiszem el hogy nem férne bele a PS plus tagsagba. :U

(#115648) belan


belan
addikt

Helló prémium hdmi kábel mibe különbözik, 1,4 hdmi kábeltol, csak 4k 60fps a különbség? Érdemes le cserélni 1.4 kábelt, 2.0 kábelre? Ps4 pro használnám

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#115649) marilllyo válasza RangerFox (#115644) üzenetére


marilllyo
veterán

Emlékszem mikor megjelent az első Aliens Versus Predator játék. A demoja még a PC ZED magazin cd mellékletén volt rajta. A Marine kampányon konkrétan remegtem. Nem mertem játszani vele. Akkora egy agykúrás volt, hogy félelmetes... Aztán egy éve elővettem újra és unott fejjel rohantam végig.... Visszagondolva jobb lett volna ha meghagyom elmékeimben úgy ahogy volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#115650) #49155328 válasza pr0bi (#115638) üzenetére


#49155328
törölt tag

PS4 -hdmi- TV -optikai- Erősítő

Tv-n állítsad be hogy DTS-t tolja ki magából.
Nálam így az 5.1 tökéletes.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.