Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115501) eisento


eisento
addikt

Ha vegre megjelenik iden mondjuk a gts akkor pici penzert talan jo lesz ez az uj nfs.... Ha az iranyitas olyan mint a legutobbi nfsbe akkor meg nagyon pici penzert erdekel csak....

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#115502) james001 válasza oriic (#115491) üzenetére


james001
veterán

Hát nem erre számítottam,már csak az kellett volna hogy Dominic Toretto elősétáljon a végén ;]
E3-on remélem mutatnak rendes gameplay-t.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#115503) Viper26


Viper26
nagyúr

Néztem friss tesztet driveclub-ról...tőlem megkapja az esélyt, eléggé ki lett pofozva. :)

iPhone 14 | FR955

(#115504) RangerFox válasza Viper26 (#115503) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az biztos :K És most a season pass is 1500Ft

(#115505) Viper26 válasza RangerFox (#115504) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha jól láttam Plus mellé 4500-ért teljes pakk van mindennel együtt. :)

iPhone 14 | FR955

(#115506) erahurka válasza james001 (#115502) üzenetére


erahurka
félisten

Hát a kamionban az elején biztos Diesel volt ;]

(#115507) RangerFox válasza Viper26 (#115505) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez nem tartalmazza a kiegészítőket, azokhoz Season Pass kell. Plusz külön a Bikes Expansion.

(#115508) echterion


echterion
nagyúr

Osztrák gamestop akció, ha valakit érdekel (hírlevélben jött):

**********

(#115509) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

Monopoly plusban ismeros valaki? Hogyan lehet felbehagyott jatekot folytatni?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#115510) KaitouP válasza erahurka (#115469) üzenetére


KaitouP
veterán

Ugyan, gyakorlással el tudod sajátítani te is, most csak hiszed hogy nem tudsz finoman gázt adni! :D :K
Nem önfényezésül, - pláne hogy baromi gyengén vezettem a videóban - de az egyik versenyemet publikáltam YouTube -on, nézd meg ha érdekel, hátha el tudsz lesni valamit: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#115511) bbdzyx válasza KaitouP (#115510) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Sziasztok!

A jelenlegi PS store leárazás, valamint a Battlefrontos Premium akció meddig tart?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#115512) KaitouP válasza bbdzyx (#115511) üzenetére


KaitouP
veterán

Időlimitet nem láttam, viszont a megvásárolható BF játékos előfizetések száma limitált (valahol 100K darabot írtak), ha "elfogy", akkor lesz vége az akciónak.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#115513) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Horizon zero dawn és a rima platkó.
A horizon jó volt mert mi dent meg akartam csinálni és szerencsére ezekért járt a platina.
A tüzeket persze nem kell mind meggyújtani pedig az még belefért volna. Viszont a scannelős adatok szerencsére nem kellettek mert az viszont nagy szopatás lett volna.
Egy trófea volt amit neten meg kellett néznem, a "downed 23 grazer dummies". Na azokból összetörtem a felét játék közben de nem gondoltam hogy trófea jár érte.

A rime-ba meg olyan trófeák vannak melyek közül néhányra a büdös életbe nem jöttem volna rá szal persze hogy netet hadználtam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#115514) mijos


mijos
senior tag

Sziasztok. Meg tudnatok nekem mondani, hogy ha egy amerikai konzolt hazaviszek majd, azt tudom majd hasznalni az europai lemezekkel? Nem tudom hogy van e barmi elteres. A masik: uj accountot is letre kell majd hozni vagy hasznalhato lesz a regi?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#115515) caris1 válasza mijos (#115514) üzenetére


caris1
tag

Igen tudod, a PS4 régiófüggetlen. A régi accountot is használhatod.

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#115516) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

NHL 2017el játszik valaki?Milyen lett a játék?Megjött a fizu, erre alábbhagyott a vásárlási kedvem...kell egy kis biztatás :D Nagyon érdemes lenne megvennem, mert ezzel pár évig lefedném a jégkorong szeretetemet.Itt pont nem érdekel a minden évben új játékosok miatt kiadott részek, mint a Fifaban vagy a PESben.
Ha nem kapok biztatást, akkor Titanfall 2ben kénytelen leszek venni egy Tone prime titánt :D

(#115517) gamegod


gamegod
senior tag

Ahhoz képest hogy 3 éves játék ez az InFamous Second Son annyira szép még mindig.. előkaptam most , ki szeretném pörgetni, remélem sikerül pedig megjött a fizu és a Horizon Zero Dawn már nagyon mozgatja a fantáziám .. :DD

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#115518) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nem hivatalos még, de több forrás is megerősítette már:

Telltale bejelentések az E3-on:

Jön a Minecraft Story Mode Season 2, a Tales from the Borderlands Season 2, valamint egy James Bond játék is.

Live-Die-Respawn

(#115519) wolf13


wolf13
őstag

Sziasztok.

Tegnap megvettem a DRiveClub season passt. Sajnos sem psen sem pc sem applikacioval nem tudom
Elindítani a letöltést. Most vagy balf@sz voltam és megvettem feleslegesen mert 73 addon
Már van a játékhoz. Akkor viszont elvileg már nem engedte volna megvenni.
Eddig sosem volt ilyen problémám.

(#115520) erahurka válasza oriic (#115518) üzenetére


erahurka
félisten

A James Bond jól hangzik, a többi nekem meh kategória.

(#115521) Kendek válasza wolf13 (#115519) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A DRiveClub-ot nem ismerem, de általában a Season Pass megvétele után ingyenessé válnak számodra azok a kiegészítők amiket az magában foglal. Szóval azokat még egyesével ugyanúgy meg kell vásárolni, és egyenként lehet őket letölteni. A Season Pass pedig önmagában nem tartalmaz semmit, így nincs mi letöltést elindítani. Nem lehet, hogy jelen esetben is valami hasonló miatt van a félreértés?

<-ƘƘ->

(#115522) RangerFox válasza oriic (#115518) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kíváncsi vagyok, hogy a régi motort fogják használni, vagy azt amit a guardian of the galaxy játékban is használtak.

(#115523) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Aztakurta :Y :Y
Nem semmi kampányt raktak össze az Injustice 2 -ben.
A végén csak meresztettem a szemem, hogy Superman lett a világ ura, Batman-t szolgájává tette.
Kénytelen leszek még egyszer végigtolni, hogy lássam mi van akkor , ha a jók győznek

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#115524) Viper26 válasza KaitouP (#115512) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én kb. két nap alatt megkaptam a kódot mail-ben.

iPhone 14 | FR955

(#115525) wolf13 válasza Kendek (#115521) üzenetére


wolf13
őstag

Köszönöm, lehetséges, hogy igazad van. Meg fogom nézni. Csak furcsa, hogy így van megoldva. Eddig pl a BF eknél ha megvettem, ugye akkor leszedhettem az összes DLC-t. A Lehet itt úgy oldották meg, hogy a tartalom már a konzolon van, csak éppen így vált elérhetővé. (Úgy emlékszem a FH3 is leszedett minden kieget, akkor is ha nem vettem meg.) Csak az a furcsa, hogy a lehetőség ott van az ár alatt, hogy letöltés PS4-re.

(#115526) gianni85 válasza erahurka (#115520) üzenetére


gianni85
veterán

Az egész telltale meh kategória. Bár a game of thrones-t folytatnám, mert bejött. Bár nézhetném ennyi erővel a sorozatot, vagy kézbe vehetnék könyvet de ezek eddig kimaradtak

(#115527) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Tetris vagy Uno pvpre keresek embereket.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#115528) EczkE válasza gianni85 (#115526) üzenetére


EczkE
addikt

Pedig a sorozat igen kiraly. :D A konyvek nekem is kimaradtak. :B

Asszem mindenféleképpen!

(#115529) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#115527) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Milyen buildel tolod? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#115530) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Az szeretném kérdezni, jelenleg van ps +om. Viszont úgy tudom ha most hosszabbítasz , kapsz hozzá Battlefrontot. Lehet úgy, h habár még pár hónap van a +omból meghosszabbítom most és hozzáíródik onnantól amikor ez lejárna a jelenleg élő ps + ?

PSN: szuhi

(#115531) oriic válasza sz.atesz89 (#115530) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fog menni. Az akcio csak azoknak el, akiknek most nincs Ps Plus elofizetesuk.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#115532) zsotesz81 válasza ProEvoFan (#115516) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én is gondolkozok a megvételén, 3000 Ft nem nagy pénz érte, egy próbát talán megér.

(#115533) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Ilyet hol lehet találni? Mert én nem találom se a magyar, se az usa store-ban.

https://www.youtube.com/watch?v=s_1c3mTIElo

PSN: szuhi

(#115534) Renok válasza sz.atesz89 (#115533) üzenetére


Renok
senior tag

Ez engem is nagyon érdekelne!

(#115535) oriic válasza sz.atesz89 (#115533) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

US Store-ban nem elérhető, ahogy nálunk sem. Legközelebb az UK Store-ból lehet szedni:
katt

Érdekes amúgy, mert elvileg EU, ausztrál, és holland store-ban található csak meg a téma.

Live-Die-Respawn

(#115536) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!A storban kaphato syndicateban nincs magyar felirat?

(#115537) ViktorHUN79 válasza kiki22 (#115536) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Van, még ha nincs a felsorolt nyelvek közt akkor is van, csak magyar store-ból vedd!

(#115538) KaitouP válasza Viper26 (#115524) üzenetére


KaitouP
veterán

Örülök, gyorsak voltak. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#115539) sz.atesz89 válasza oriic (#115535) üzenetére


sz.atesz89
tag

Lehet hogy Magyarország nem EU része. Lehet én tudtam rosszul . :D Köszi az infót.

PSN: szuhi

(#115540) kiki22 válasza ViktorHUN79 (#115537) üzenetére


kiki22
senior tag

köszi.Erre voltam kiváncsi, mert tényleg nincs a felsorolt nyelvek között a magyar.

(#115541) erahurka


erahurka
félisten

Én az első két Walking Dead-et meg a Wolf among us-t játszottam, azok tetszettek. Amúgy még a Batman érdekel, meg ez a Borderlands-es, ha már benne van a havi Plus-ban. De sokaktól hallom hogy kicsit megkopott ezeknek az interaktív sorozatoknak a varázsa. Főleg, hogy alig fejlődtek az első TWD óta.

[ Szerkesztve ]

(#115542) vg válasza erahurka (#115541) üzenetére


vg
addikt

A Batman nagyon vacak, a Borderlands és a Wolf nagyon jó.

(#115543) Balur


Balur
újonc

Sziasztok!

A Magyar feliratos PlayStation 4 játékok listájához szeretném hozzátenni a Hand of Fate nevű játékot, ami teljes magyar feliratozással és felülettel rendelkezik. Ellenben az Assassin's Creed Black Flag, ami csak magyar feliratot tartalmaz, magyar felületet nem, így a küldetések, a menü, a fejlesztések stb. mind angol nyelvű. (Csak zárójelben jegyzem meg, hogy PC-n sikerült magyar felületettel kiadni, PS4-en nem. :F )

Pénzvisszatérítéssel a kapcsolatban írtam a support-nak és a következőt kaptam:

"Tájékoztatjuk, hogy a PlayStation felhasználási feltételeinek értelmében sajnos nem tudjuk visszatéríteni Önnek a játék összegét, mivel a tartalom letöltése megkezdődött, vagy le is lett töltve. Az összeget csak akkor tudjuk visszafizetni, amennyiben a tartalom letöltése még nem kezdődött meg.
A felhasználási feltételekről bővebben itt olvashat:
https://legaldoc.dl.playstation.net/ps3-eula/psn/e/e_tosua_en.html"

Ez a legnagyobb baromság, így jóformán értelmetlen a visszatérítés. Általában letöltés után derül ki, hogy mégsem kellett volna megvenni a játékot. Új PS tulajként, STEAM policy-je után ez pofon vágott.

[ Szerkesztve ]

(#115544) Wlac válasza Balur (#115543) üzenetére


Wlac
Ármester

Alapból a Sony-nál nincs visszatérítés. Előfordult már, hogy jófejek voltak, és visszaadták a pénzt, ha valaki rossz változatot vett meg egy játékból vagy ilyesmi fordult elő, de nincs a Steamhez hasonló rendszerük, ezzel kár is számolnod.

“The wha-"

(#115545) ProEvoFan válasza Balur (#115543) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi a magyarítási infót.
Hand of Fate ismeretlen volt számomra, de megnéztem steamen és "nagyon pozitív" felhasználói értékelésen áll.Érdekes játéknak tűnik.

(#115546) Gabor0224


Gabor0224
csendes újonc

Sziasztok!

Nem tudom jó témába írok-e, csak ezt találtam. A problémám a következő lenne:

Mostanában egyre többször fedezek fel olyat a játékokban (konkrétan majdnem az összesben, pl. Last of Us, God Of War, Uncharted, sőt talán az NFS-ben sem mindig akar kanyarodni rendesen az autó), hogy a karaktereim nem úgy mozognak, ahogy én a DS4 L3-R3 gombjait irányítom. A gombokkal fizikálisan nincs gond, könnyen mozognak minden irányba, és vissza is ugrik középre, ha elengedem, viszont a játékban sokszor megesik, hogy a karaktereim össze vissza rohangálnak fel-alá, nem reagálnak semmire, a kamera is beakad és forog körbe-körbe stb. Én úgy gondolom, hogy mégiscsak a DS4-nél lehet a gond. Valakinek tapasztalatok?

Ha a DS4-el van a gond, és érvényesíteni akarom a garanciát, akkor csak a kontrollert kell bevinni, vagy a Ps4-et kompletten, minden tartozékával. 7 hónap telt el a gariból, a kiegészítőkre is 1 év vonatkozik, vagy csak fél év?

(#115547) Petya2900XT válasza Gabor0224 (#115546) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Legegyszerűbb megoldás,ha USB-vel rádugod PC-re és ott le tudod tesztelni,hogy tényleg a kontrollerrel van-e a baj. :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#115548) Csabee86 válasza Balur (#115543) üzenetére


Csabee86
senior tag

Majd hozzászoksz, hogy a Sony tesz a vásárlókra.

(#115549) Viper26 válasza Balur (#115543) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na az gáz, erre jó lesz figyelni.

iPhone 14 | FR955

(#115550) Kendek válasza Wlac (#115544) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pénzvisszatérítés az tényleg nincs, de walletre történő refund az van. Ha a feltételek teljesülnek, akkor a refund az jogos, akkor is ha a magyar support azt mondja, hogy nagy kegyesen csak egyszer csinálják meg, puszta jófejségből, de többet ne forduljon elő. Bár ez tényleg csak a véletlen vásárlások ellen véd (mondjuk PS3-as változatot vettél), mert próbajátékra nem térítenek vissza.

(#115543) Balur: Persze, valamilyen szinten jogos. De ha már egyszer letöltötted a játékot, akkor technikailag nem tudják megakadályozni, hogy te az egyjátékos módot végignyomasd offline módban. Tehát érthető módon, ilyen formában nem reális elvárás a visszatérítés.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.