Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114401) erahurka


erahurka
félisten

Új heti akció az EU store-ban: Mad Max 9,99 fontért. Szerintem akit kicsit is érdekel, ennyiért megéri.

(#114402) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#114403) erahurka


erahurka
félisten

F1 2017 bejelentő videó Tiametmarduk csatornáján: [link] Ha jól láttam a Codemasters még nem rakta ki a trailert.

Közben itt az official PS4 trailer is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#114404) marilllyo válasza oriic (#114402) üzenetére


marilllyo
veterán

Játékos életem egyik legnagyobb pozitív csalódása az első rész. Ezzel csupán annyi a gondom, hogy nem látom benne a fejlődést az első részhez képest. ...egyelőre. Jó oké lehet sárkányon nyomulni ami azért elég hc.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#114405) cyberkind válasza erahurka (#114403) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó volt a 16 de nem a klasszikus módnak kéne a legfőbb problémának lennie.

Paranormal Cocktivity

(#114406) Kendek válasza Rathrol (#114397) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A HDR10 menni fog Slim-mel is, már ha a TV támogatja játék szinten is. Nekem KS7000-em van, tökéletesen elégnek érzem a Slim-et hozzá, nem gondolkodom a konzol lecserélésében. Jobban örülök neki, hogy most nincs neki egyáltalán hangja. A 1216-os széria még Doom alatt igen hallatta a hangját. A kép viszont így is remek, nem életlen, a FHD-t szépen lehet egyébként is 4K-ra skálázni.

<-ƘƘ->

(#114407) erahurka


erahurka
félisten

Kis kedvcsináló az E3-hoz: [link] :Y

(#114408) Zanik válasza Rathrol (#114397) üzenetére


Zanik
addikt

Igazából az összes PS4 támogatja a HDR-t, mivel mindegyikben HDMI 2.0-ás csatlakozó van (bár a Sony a régi gépben csak egy firmware-rel tette valamiért elérhetővé a HDR-t)
Nincs olyan hogy HDMI 2.0 kábel. Csak "High speed HDMI" van. Ami ennek megfelel, az átviszi a 4K illetve a HDR jelet. A géphez adott kábel is High speed HDMI.
Amire neked szükséged van, az csak egy HDR képes TV, legyen az FHD (nem nagyon van), vagy akár UHD.
A felskálázást meg max. nem a PS4 Slim, hanem a a TV-d végzi majd el.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#114409) cross56


cross56
senior tag

Beszereztem a Just Cause 3-at, így az elején egész szórakoztató játék. Viszont nem gondoltam volna, hogy 2 év után is még mindig szaggat ps-en... Néha cefetül diavetítésbe megy át szinte a dolog. :W

(#114410) Wlac válasza dollarZ18 (#114399) üzenetére


Wlac
Ármester

Amúgy most jutott eszembe, hogy pár hónapja jártam én is így. Nekem voltak játékaim, de összesen olyan 270 giga körül, és a maradék tárhelyet ott is a 330-hoz mérte. Nem tudom, hogy mi oldotta meg, de később rendben volt.

“The wha-"

(#114411) WhiteWalker válasza cross56 (#114409) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Több helyen is írtak a kritikákba. Én ezért nem veszem meg , inkább a Mad Max..

(#114412) cross56 válasza WhiteWalker (#114411) üzenetére


cross56
senior tag

Sebaj, azért megpróbálom kipörgetni

(#114413) Lefty válasza wolf13 (#114388) üzenetére


Lefty
addikt

Ne ott keresd, a vilag kulonbozo szegleteiben lesz meg 3 power cell. Viszont nem tudod mindet felvenni a main story elorehaladasa nelkul. Nem sokkal a finale elott fogod tudni csak felvenni azt az armort.

(#114414) raggg válasza marilllyo (#114404) üzenetére


raggg
senior tag

Nem volt rossz az első szerintem sem, de én inkább erős közepesnek éreztem (gyakorlatilag a Batman játékok spinoffja volt a Gyűrűk Ura világában). Ráadásul a gyűjtögethető vackok semmit nem csináltak, rágtam a kefét, mikor rájöttem.. az Arkham Cityben pl. egy külön történetszálat oldott fel, ha felszedted a Riddler trophy-kat.

Én a magam részéről jobban örültem volna, ha hagyják az open worldot :)

ragklaatPS

(#114416) EczkE válasza erahurka (#114407) üzenetére


EczkE
addikt

Eros felhozatal meg mindig. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#114417) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"South Park: The Fractured but Whole Launches October 17 "

Live-Die-Respawn

(#114418) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat a HDR ügyben. :)

(#114419) Száguldo válasza Rathrol (#114418) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Létezik hogy a PS4 pendrive-ról nem játszik le MP3-at?

(#114420) A`rpi válasza Száguldo (#114419) üzenetére


A`rpi
addikt

"Üdv mindenkinek!
Létezik hogy a PS4 pendrive-ról nem játszik le MP3-at?"

[link]

[ Szerkesztve ]

(#114421) gyuromoj válasza erahurka (#114407) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez mán döfi :Y :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#114422) Száguldo válasza A`rpi (#114420) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Köszönöm :R meg van a gond nem eszi az NTFS-t.

(#114423) rfjanika


rfjanika
tag

Gyors segitseg kellene

Eladtam a ps4em. Hogy tudom leresetelni letorolni rola az osszes tartalmat es profilomat

(#114424) KaitouP válasza rfjanika (#114423) üzenetére


KaitouP
veterán

Tessék olvasni az összefoglalót, a kollégák nem véletlenül dolgoztak vele annyit.

A megoldás a problémádra: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114425) Def26 válasza erahurka (#114407) üzenetére


Def26
félisten

Ezt nagyon odatették. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#114426) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kezdek belejönni az analóg karral való irányításba :B Titanfall 2be beleraktam 22 órát és egyre jobban megy az irányítás.
Visszaszoktam nézni a kill visszajátszásokat, és azt kell hogy mondjam szerintem sokan használnak egeret PS4en...vannak szituk mikor a falon ugrálva, leérkezvén a földre még csúszok egyez felé, de olyan szépen lekövet mint ahogy én szoktam PCn egérrel.De az is látszik mikor kontrollerrel szednek le.Nem baj, ez van ;)

[ Szerkesztve ]

(#114427) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Overwatch Anniversary Event - Május 23-tól június 12-ig.

Május 26-29 között ingyen játszható mindenkinek a játék. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#114428) Viper26


Viper26
nagyúr

Játékokból ki lehet lépni valahogy?

War thunder volt az első próba, kilőttek mint a lapos sz@rt.. :D

Bill egér párosnak mennyire van értelme PS4-en?
Sokan input lag-ra panaszkodnak.

Pixel 7 | FR955

(#114429) KaitouP válasza Viper26 (#114428) üzenetére


KaitouP
veterán

Hogy érted hogy kilépni? :D Lenyomod hosszan a PS gombot a kontrolleren, és egyből az első funkciót választod: "Close application"

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114430) Viper26 válasza KaitouP (#114429) üzenetére


Viper26
nagyúr

Erre gondolok igen..de mintha arra csak vissza dobott volna a menübe.

PC-n nem találom hol tudok ismerősöket felvenni. :F

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#114431) KaitouP válasza Viper26 (#114430) üzenetére


KaitouP
veterán

Mert röviden nyomtad meg egyszer, hosszan kell, és úgy jön elő a quick menu, mint meg kiválasztod a bezárását az alkalmazásnak. (Úgy is lehet azt hiszem hogy röviden nyomod meg, és az éppen futó játék ikonján options gomb, majd ott választod ki az bezárást.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114432) Viper26 válasza A`rpi (#63112) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ettől függetlenül barátlistára kerülhetnek a tagok, vagy az úgy duplicate lenne / külön kezeli?

Pixel 7 | FR955

(#114433) Viper26


Viper26
nagyúr

A pH csoportnak nem lehet kérést küldeni mert úgy van beállítva. :F
Beyond 2 souls story original vagy remixed? :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#114434) bankapeter


bankapeter
csendes tag

Sziasztok.Lenne egy kérdésem.A ps 4 aljàn a gumibak mi célt szolgàl azon kívül hogy dülöngél a gép.Kivehetem? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#114435) erahurka


erahurka
félisten

Srácok, bocs hogy megint saját videót linkelek, de ez a futam eszméletlen volt :Y Elképesztően gyors és korrekt ellenfelet tartottam szinte elejétől fogva a futam végéig, ahol elég drámai módon született meg a győztes.

(#114436) RangerFox válasza Viper26 (#114433) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ugyanaz a sztori mint a Ps3-asban.
Azok a gumitalpak az alján a tapadást szolgálják, kiveheted őket ha zavarnak...

(#114437) bankapeter válasza RangerFox (#114436) üzenetére


bankapeter
csendes tag

Köszönöm,sok értelmét nem láttam.Nem értem miért nem a négy szélére tették. :R

[ Szerkesztve ]

(#114438) Tegla80 válasza bankapeter (#114437) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert az ugy tul 1szeru/szokvanyos lett volna......innovacio ;)

Sony® & PlayStation®

(#114439) Nayrobi válasza erahurka (#114435) üzenetére


Nayrobi
őstag

Még mindig nem tudom felfogni hogy vagy képes játszani ebben a nézetben, főleg egy gts-t.

(#114440) oriic válasza erahurka (#114407) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Időközben kiderült, hogy csak egy rajongói trailer, nem Sony csinálta, de így is jó lett szerintem.

Live-Die-Respawn

(#114441) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Megváltoztattam a profilképem a PSN rendszerben, de régi ott maradt kicsiben a nevem alatt. Miért?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#114442) Mister_X válasza Nayrobi (#114439) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is így játszok autós játékokat, hogy 1) lássam a kocsim, 2) lássam az utam. DriveClubot szoktam néha belső nézetből tolni, de TV-n nem az igazi. VR-ban már más.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114443) Elims válasza erahurka (#114435) üzenetére


Elims
veterán

Jó volt! :-) Az elején kicsit elhúztál tőlük.Ennyivel jobb a nissan?

Nayrobi: Sokan mennek így,én is.

Kár,hogy csak online játék lesz. :-/

(#114444) Nayrobi válasza Mister_X (#114442) üzenetére


Nayrobi
őstag

A való életben sem az autó mögött 2 méterrel lebegsz, az, hogy korlátozva van a látótered cockpit vagy motorháztető nézetben, egy plusz kihívás amit meg kell oldanod. Persze a te döntésed, de szerintem ebben a nézetben kevésbé lehet érezni az autót, ha váltanál, akkor egy kis gyakorlás után biztos vagyok benne hogy gyorsulnál is.

(#114445) Xaels válasza Nayrobi (#114444) üzenetére


Xaels
félisten

Ebben van valami, de ettől függetlenül ez még mindig csak egy játék. Ha teljesítmény kényszerben játszom sokszor kapcsolok belső nézetre én is, de ha nem muszáj jobban szeretem látni az autót.

Ha már autós téma. Játszom a legutóbbi NFS-el. Az autózás remek így konzolon bár lehetne több legendás típus, a zsaruk eddig nagyon szarok a színészekkel meg a sztorival együtt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#114446) Nayrobi válasza Xaels (#114445) üzenetére


Nayrobi
őstag

Persze hogy csak egy játék, de ha ez egy olyan játék, ami arra törekszik, hogy valamennyire hasonlítson a valósághoz, akkor számomra egyértelmű hogy én játékosként is erre törekszem. Most a fizikára nincs sok ráhatásom, max annyira, hogy kikapcsolom a segítségeket, de a nézetnél ki tudok választani olyat, ami a legközelebb visz a valósághoz és az egész játékban ezt tudjuk a legjobban szimulálni, azt, hogy mit is látunk. Persze ez másnak lehet apró dolog és feleslegesen pörgök rajta, csak furcsának találtam, főleg az indokokat, amik még okésak lehetnek egy nfsnél vagy egy burnoutnál, de itt, hát nem tudom. De ugye nem vagyunk egyformák.

(#114447) TazLeacher válasza Nayrobi (#114446) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocs, hogy belepofázok, de az a nézet pont ugyan olyan messze van a valóságtól. Normál esetben egy autó volánja mögött pont 2x annyit látsz, mint a játékban. Folyamatosan forgatod, döntöd a fejed, mozgatod a szemed, változik a pozíciód, váltotik a látásmód. Itt kb. olyan, mintha egy gerinctörött verzsenyzőt irányítanál, akit odakötöztek az üléshez és ráadtak egy szemellenzőt. Azért egy átlagos sofőr mondjuk képes a tükrökbe nézni. Nekem, aki rendszeres vezetek, olyan érzésem van, mintha a fejemre húztak volna egy csövet. Én egyszerűen nem tudok azonosulni a gerinctörött csőbe húzott csávóval, egyszerűen bezárva érzem magam egy kockába. (Ennél jobban csak az autó elejére ragasztott sofőr nézete idegesít.) Így marad a külső nézet részemrő.

Természetes azzal tolja mindenki, amivel akarja, csak SZERINTEM a belső nézet rohadt messze van a valóságra hasonlítástól.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#114448) erahurka válasza Nayrobi (#114446) üzenetére


erahurka
félisten

Hát a valóságban pl. van jobb oldalt is visszapillantó tükör. Ez az egyik ok, amiért kívülről nézem a kocsit: hogy lássam a többieket és ne okozzak minden kanyarban balesetet.

(#114443) Elims: Igen, kicsit OP a Nissan. Brutális rajtoló, tegnap mindkét futamom így nyertem. Második helyről indultam egy gyengébb kocsi mellől. Azt átugrottam és nem kellett pofozkodnom az első kanyarban. Nyertem már más kocsikkal is amúgy, pont Nissanok ellen, úgyhogy azért nem csak a kocsi érdeme :D

[ Szerkesztve ]

(#114449) Nayrobi válasza TazLeacher (#114447) üzenetére


Nayrobi
őstag

Persze, ez sem tökéletes, de vannak rá megoldások, trackir, satöbbi, de a hátultologatós cuccnál szerintem minden jobb.

(#114450) RangerFox válasza Nayrobi (#114444) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is belső nézetben szoktam autós játékokat játszani. Vagy néha motorheztetős nézetben, úgy mintha picit gyorsabb lenne az autó :DDD Meg így jobban megy a váltás is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.