Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113651) Bad Pritt válasza yusukee (#113650) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem régen is ugyanaz volt a születési dátumom. :Y

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#113652) #45378816 válasza yusukee (#113650) üzenetére


#45378816
törölt tag

Bocsi, de szakadok. :DDD Köszi, bearanyoztad a napom! :C :R :C

[ Szerkesztve ]

(#113653) yusukee


yusukee
aktív tag

...

Sikerült kideríteni az elfelejtett jelszóval. Nekem is ugyanaz volt régen is, de sajnos nem voltam annyi idős régen mint most és nem tudom, hogy van szabályozva a korhatár a játékoknál, ezért 18+ lett megadva.

(#113654) Wlac válasza yusukee (#113646) üzenetére


Wlac
Ármester

Tudtommal sem megnézni, sem módosítani nem lehet, ezért kérdezi a support is, hogy megbizonyosodjon arról, hogy te vagy az account eredeti tulaja.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#113655) A`rpi válasza Wlac (#113654) üzenetére


A`rpi
addikt

Pontosan.

Éppen ezért érdemes felírni a regisztrált dátumot,
ha nem a valósat adta meg regisztráláskor a felhasználó.

(#113656) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Némi gondom akadt a FAT gépemmel. Up to date a firmware rajta, viszont dobálja valamiért a wifi-t. Ma reggel elkezdtem Twitch streameket nézni, és 20-30 percenként dobálja el, aztán Netwörk menü alatt, újra csatlakozok és utána megint jó X:Y ideig.

Ötlet? :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#113657) half333


half333
őstag

Üdv! Légyszi,tudnátok segíteni a Horizon Zero Dawn-ban a Photo mode-ban hogyan lehet elkészíteni a képet,mert bármelyik gombot nyomtam meg nem készült el a kép.

(#113658) erahurka válasza yusukee (#113653) üzenetére


erahurka
félisten

Hogy derítetted ki? Nekem is jól jönne ha tudnám :DDD

(#113657) half333: Gondolom eltünteted az interfészt aztán csinálsz egy screenshotot a share gombbal. Azt fejből nem tudom hosszan kell-e nyomni vagy hogy van alapértelmezetten.

[ Szerkesztve ]

(#113659) Bad Pritt válasza half333 (#113657) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én úgy emlékszem, hogy abban a pillanatban, amikor a képet csinálni akarod, nyomsz egy options-t, játék leáll, és a menüben photo mode és ott lehet ügyködni. Aztán share-rel mented.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#113660) half333


half333
őstag

köszi a válaszokat!

(#113661) yusukee válasza erahurka (#113658) üzenetére


yusukee
aktív tag

Store-ban rámész, hogy Elfelejtetted a jelszót. Ha új jelszót kérsz, akkor meg kell adni. Emlékszem párra, amiket használni szoktam, azokat beírtam és az egyiknél továbbengedett.

[ Szerkesztve ]

(#113662) A`rpi válasza func93 (#113656) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Némi gondom akadt a FAT gépemmel. Up to date a firmware rajta, viszont dobálja valamiért a wifi-t. Ma reggel elkezdtem Twitch streameket nézni, és 20-30 percenként dobálja el, aztán Netwörk menü alatt, újra csatlakozok és utána megint jó X:Y ideig.
Ötlet? :R"

A Wi-fi hálózat az általad használt csatorna előfordulhat telített lett.

Változtasd meg a Wi-Fi csatornájának a számát, ezt a router webes felületén tudod megtenni, ha nem hozna eredményt érdemes lenne frissíteni a Router firmware-jét ha ez sem segítene próbálj meg kábeles kapcsolatot biztosítani a router-ed és a PS4 között, esetleg kölcsön router-rel is tehetsz egy próbát.

(#113663) akela91


akela91
addikt

Nagyjából 5-6 PSN support levélváltás után, továbbra sem kaptam meg a 3000FT-ot.

Kezdek pipa lenni. A legjobb az egészben, hogy a support láthatóan húzza az időt, és tehetetlenek.

[ Szerkesztve ]

(#113664) erahurka válasza yusukee (#113661) üzenetére


erahurka
félisten

Ja, ezt már próbáltam de sosem találtam el. :O

(#113665) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy külső 1 tb-os winyot a ps4-n leformáztam ráraktam a játékokat,tökéletesen működik.
A gondom az hogy a pc nem látja rádugom és semmi csak a csippannást lehet hallani.
Mi lehet a bibi?

(#113666) Rage47


Rage47
veterán

akciós a Horizon, elég vonzó, de bizonytalan vagyok, hogy digitálisan kell-e ez nekem : S

(#113667) Xaels válasza Rage47 (#113666) üzenetére


Xaels
félisten

Lesz az még olcsóbb is. Engem mondjuk nem zavar a digitálisság. Úgy sem adok semmit tovább.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#113668) erahurka válasza Rage47 (#113666) üzenetére


erahurka
félisten

Én ennyit se dobozosan se digitálisan nem adok játékért, szóval nekem könnyű dolgom van most a döntéssel :DDD

(#113669) Kendek válasza kacsa2958 (#113665) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint mit szeretnél látni? A PS egyedi, titkosított fájlrendszert használ, PC-n max újra tudnád formázni.

<-ƘƘ->

(#113670) Bad Pritt válasza Rage47 (#113666) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nagyjából 50-60 óra tartalom, könnyen platinázható, újrajátszhatósági faktora szerintem open world játékhoz képest alacsony.
Jó, csavaros, szerencsére rendesen megmagyarázott fősztori, remek narratíva, jól kidolgozott, érthető világ. Szimpatikus főhős, a mellékkarakterek sablonosak és nem kapnak teret egy kivételtől eltekintve (Rost), a mellékküldetések nem túl változatosak, nincs is igazából túl sok belőlük, de azért élvezetesek. A játék nem fullad unalomba, sokféle módon lehet megközelíteni a küldetéseket, sokféle kütyü, meg lehetőség van, végletekig csiszolt játékmenet néhány apróbb hibával (kereskedelem a játékban nagyon ergya, plusz kb 10 óra után értelmetlen a farmolás, annyi cuccod lesz, vertikális felfedezés keretek közé van szorítva, csak ott és úgy mászhatsz, ahol és ahogy a játéktervezők megálmodták, a játékmenet meg azért elég egysíkú önmagában, a saját stílusoddal tudod feldobni).
A világ maga elsőrangú, nem túl tömény, de mindennek helye és lényege van, amit rendesen meg is magyaráz a játék. A zene, hangok 10/10-esek, a látványról asszem írnom sem kell. Én amúgy várok majd egy GOTY-ot és azt fogom behúzni, mert szerintem is kötelező vétel akció tps kedvelőknek, de csak az alapot nem játszanám végig még egyszer.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#113671) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Nem láttam, de lehet vótmá'.

The Long Dark - Launch Teaser Trailer | PS4

PC-n jelenleg az egyik legjobb túlélős játék, és jön végre a sztori mód első két epizódja. :)

(#113672) #45378816 válasza Kendek (#113669) üzenetére


#45378816
törölt tag

Gondolom abban a tudatban kérdezte, hogy mint adathordozóként miért nem látszik.
Nem fog!

Teljesen jól írtad, egyedi titkosított rendszer.

(#113673) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Ha nem tudok belépni PSN-re se pc-ről, mobilról, ps4-ről és már router nélkül is próbáltam közvetlenül rákötni a netet a ps4-re, akkor 100%, hogy a szolgáltató oldalán van valami hiba, ugye? Mással már nem tudok próbálkozni? Mobilnetet megosztottam wifi-vel, úgy működött, úgyhogy a ps4-nek tuti nincs baja. Az összefoglaló összes ide vonatkozó pontját kipróbáltam, egyik sem vált be.

[ Szerkesztve ]

(#113674) bandi0000 válasza Ryder1 (#113673) üzenetére


bandi0000
nagyúr

valszeg nem fix ip címed van, ha megnézed a routered beállításaiba a wan címet, és összehasonlítod a whatmyip oldallal mutatott ip-del, akkor valszeg nem egyezik majd meg

Xbox One: bandymnc

(#113675) Ryder1 válasza bandi0000 (#113674) üzenetére


Ryder1
senior tag

Igazad van, tényleg nem egyezik. Szolgáltatóm tud ezzel kezdeni valamit szerinted?

(#113676) Elims válasza marilllyo (#113604) üzenetére


Elims
veterán

Nehezebb mint a bloodborne???
Keményen nyomod!!
Gratulálok!!! :-)

Tényleg még a 3e-s feltöltő a téma??
Már hetek óta meg kellett volna kapnotok!!
Szerintem lesz vmi engesztelés..Kell lennie!!!

(#113677) bandi0000 válasza Ryder1 (#113675) üzenetére


bandi0000
nagyúr

tudni tud, más kérdés, hogy kell e fizetni érte

Xbox One: bandymnc

(#113678) yusukee válasza Elims (#113676) üzenetére


yusukee
aktív tag

Dehogy lesz. Szerintem ebből az lesz, hogy megmagyarázzák, miért NEM fogjuk megkapni. Már látom előre.

(#113679) WhiteWalker válasza yusukee (#113678) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"az élet nem habos torta"

(#113680) Ryder1 válasza bandi0000 (#113677) üzenetére


Ryder1
senior tag

Felhívtam őket, azt mondták, hogy nem tudnak segíteni, náluk minden jó. Mondtam nekik, hogy mobilnetről működik rendesen, csak az ő netükkel nem, erre már semmit sem tudott mondani. Szerinte a PS4 beállításait kell megnéznem, de azt hiába nézem, mert asztali gépről sem megy. Na most ilyenkor mi van? Váltsak szolgáltatót? :DDD

(#113681) marilllyo válasza Elims (#113676) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát van egy trófea, hogy vidd végig a játékot legnehezebb szinten. Nem hosszú mert csak a fő szálat kell (OFF)(loyalitk meg minden nélkül)(/OFF) az meg...5 óra alatt lezavarható. De ezt mindenképpen NG+ ra javaslom mert ha nincsenek skillpontok és nem tudsz összerakni egy értelmes build-et akkor kínszenvedés minden csata és a játék az elején sem kímél.

Másrészről Guide kell hozzá. Ha csak nem akarod 6x végigvinni mire kitapasztalod, hogy kit-hogyan kell megsexelni mert van hozzá trófea. Ráadásul hármat is le kell varrni hozzá és némelyik üti a másikat.
Én konkrétan így toltam...

Nyócvannyóc oldalnyi guide. :D

Az UFO-"sudokut" lementegettem és a párommal kitöltettem. Ő is vegyen részt benne. :DDD ;] Amúgy is ki volt már akadva attól, hogy nem hall mást csak "Pathfinder...this area can be mined for resources".

A multija az valami szörnyű. Hála az égnek nem sok trófea tartozik hozzá és azt hiszem a multis trófeái is olyanok, hogy vagy multiba csinálj ezt...vagy single-ben valami tök más dolgot és megkapod. Tehát nincs csak multis trófea ha jól emlékszem. De van egy kettő ami ott lényegesen gyorsabb.

Ettől függetlenül nem tudom NEM ajánlani a játékot. Bugos? AZ. Karakteranimációk és arcok rondák? MINT AZ ÁLLAT!

Máshol meg kifejezetten szép a játék és ez az egész skillezős, fejlesztgetős, bányászós, craftolós téma nagyon frankón meg van csinálva. Ezen a téren jóval túlmutat a Horizon-on.
Addiktív? NAGYON!
Framerate terén nincs különösebb gond. Az első pálya talán receg kicsit. De a többinél nem érezni.

Illetve hozzátenném, hogy elég komolyan peccselgetik a játékot. Nagyon sok AI problémát említettek korábbi tesztek amik ma már nem aktuálisak. De azért még van mit fejleszteni. NPC-k, kapcsolók képesek beragadni.

A legnagyobb baja a játéknak, hogy a döntéseknek olyan hatalmas súlyuk nincs. Illetve a fő szál meglehetősen rövid de csak azért mert a fő és a mellékszálak együtt teszik komplexé a történetet.
Szeretem a szériát és azt mondom, hogy a Mass Effect érzetet teljes mértékben hozza még így Shepard nélkül is.

Várjatok vele egy picit. Most már 10 körül lehet venni használtan lemezeset. (Én is használtan vettem de még így is bukni fogok rajta :((( ). 1-2 patch illetve még 1-2000-rel lejjeb megy az ára annyit abszolút megér.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#113682) Kendek válasza Ryder1 (#113680) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyértelmű, hogy carrier-grade NAT-ról van szó, és azért nem megy a PSN. Szóval a probléma az világos, olyan, mintha egy második, szolgáltatói router mögött lennél. Azt kell tudatosítani bennük, hogy neked a NAT-olt internetkapcsolat nem jó, és saját külső IP címre van szükséged. Általában ezen nem szoktak különösebben problémázni a nagyobb szolgáltatók, és kérésre egy kattintással, ingyen átállítják.

<-ƘƘ->

(#113683) bandi0000 válasza Ryder1 (#113680) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Írj egy emailt szakszavakkal,lényeg h mond, fix IP cím kell neked, az a baj h valszeg az ügyfélszolgálatos kisasszonnyal beszéltél,ők képviselik a tűzfalat, mert nem engedik h hozzáértővel beszélj

Xbox One: bandymnc

(#113684) A`rpi válasza bandi0000 (#113683) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem FIX ip kell neki. :N

Publikus IPv4 elérhetőségre van szüksége.

"1. PlayStation 4-nek milyen internet kell?

PlayStation 4 interneten való használatához minden olyan internetszolgáltató megfelel aki biztosít nem NAT-olt, lehetőleg publikus IPv4 eltelhetőséget.

(Értelemszerűen ha nem működik, akkor konkrétan ezt kell kérni a szolgáltatótól, hogy tudj játszani a PS4-eddel.)

Előfordulhat az is egyik napról a másikra "csak úgy" NAT-olnak téged.
Ilyenkor kérni kell a szolgáltatót hogy biztosítsanak lehetőleg:
publikus IPv4 eltelhetőséget, ahogy az korábban is volt.

Ennek az ellenőrzéséhez nem kell mást tenned, mint bejelentkeznek a routered webes felületére, és a WAN IP-t összevetni az internetes külső címeddel.

Akkor megfelelő a szolgáltatás ha a külső IP címed és a WAN IP egyezik.

Nagyon fontos! Publikus IPv6 címmel egyáltalán nem,
vagy csak korlátozottan tudod használni PS4-ed interneten!
"

(#113685) brumi1024 válasza Bad Pritt (#113670) üzenetére


brumi1024
veterán

Csak megerősíteni tudom, nagyon pontosan összefoglaltad.

(#113686) Kendek válasza bandi0000 (#113683) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

PS-hez semmi szüksége fix IP címre, az kell, hogy egyáltalán legyen neki egy sajátja. Szóval a külső IP cím az akár dinakikusan is változhat, az mindaddig oké amíg a router WAN címével megegyezik.

<-ƘƘ->

(#113687) mickeyz


mickeyz
csendes tag

Sziasztok,

nekem most jött meg a cashback.

Április 22.-én, majd május 4.-én írtam a supportnak ezzel kapcsolatban

(#113688) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Igen ezt tudom, csak mikor nem lehet elmagyarázni a szolgáltatónak mert nem tudja mi az a nat, meg dinamikus ip, és nálam a fix lett a megoldás, mást nem tudtam kieröszakolni

Xbox One: bandymnc

(#113689) #45378816


#45378816
törölt tag

Division - Gold Edition megéri úgy, hogy első sorban egy magam játszanék, magányos farkasként?
Ha jól tudom magyar feliratos, ha magyar store-ból veszem.

(#113690) cyberkind válasza #45378816 (#113689) üzenetére


cyberkind
félisten

A Gold nem, ha jól tudom abban benne van a Season Pass amiben meg olyan DLC-k vannak főként amit csapatban kell tolni mint a Last Stand meg az Underground, egyedül a Survival-nak lenne értelme egyedül nekimenni de ezt a játékot többen jobb játszani.

Paranormal Cocktivity

(#113691) A`rpi válasza bandi0000 (#113688) üzenetére


A`rpi
addikt

Ügyintézőtől függ, de jobb esetben ha elmagyarázza az ember, szerintem megérik, az hogy te nem jártál sikerrel az egy más történet. :)

(#113692) Kendek válasza bandi0000 (#113688) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk az is jó, persze, de az mindenhol extra, fizetős szolgáltatás. Amíg itt pedig arról van szó, hogy az addigi, normál internetkapcsolatodat butítja be a szolgáltató. Anélkül, hogy egyáltalán értesítenének róla. Szóval jogosan kérhető, hogy állítsák vissza...

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#113693) #45378816 válasza cyberkind (#113690) üzenetére


#45378816
törölt tag

Igen a Gold mindent tartalmaz.
Egyedül játszanám, akkor sajna jól sejtettem, hogy úgy nem az igazi. Köszi :R

(#113694) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

A ps4-el megformázot és müködő külső hdd -t miért nem látja a pc?

(#113695) Kendek válasza kacsa2958 (#113694) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Látja az, de a rajta levő adatokkal nem tud mit kezdeni mert inkompatibilis, és titkosított az egész. Ettől még újra tudod particionálni ha szeretnéd.

<-ƘƘ->

(#113696) Rage47 válasza Bad Pritt (#113670) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#113697) kacsa2958 válasza Kendek (#113695) üzenetére


kacsa2958
csendes tag

Rádugom de semmilyen meghajtót nincs, csak a hang amit akkor hallani ha rádugom a gépre

(#113698) bandi0000 válasza kacsa2958 (#113697) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Sajátgép, kezelés, meghajtók v mi

Xbox One: bandymnc

(#113699) kacsa2958 válasza bandi0000 (#113698) üzenetére


kacsa2958
csendes tag

Megvan köszi :)

(#113700) raggg


raggg
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok barátnővel játszós coop (vagy esetleg sima egymás elleni on screen multiplayer) játékot ajánlani?

Egyelőre az Overcookedot nézegettem, de biztos van több lehetőség is. Nem baj ha aranyos, vagy "gyerekes", sőt. Eddig csak a LEGO játékokkal sikerült lekötni párom, de arról leszedni nem lehet, amíg nincs 100%-on a cucc..

ragklaatPS

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.