Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113251) e.vid válasza Mister_X (#113248) üzenetére


e.vid
senior tag

Pl. én sem.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#113252) Mister_X válasza Xaels (#113250) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is majd premierjátékba akarom beszámoltatni, de áprilisban a mai az utolsó munkanap és nem tudom, hogy nagyon hétvégén várhatóak-e levelek...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#113253) conorr válasza Mister_X (#113248) üzenetére


conorr
tag

Én sem, pedig már sok dologra elköltöttem fejben, most utoljára az outlast 2-be ment volna, de így hogy nem jött megveszem lemezesen. Neogaf fórumon olvasgatom hogy legalább nem csak a magyarokat szívatják. Bár ez elég béna kampány lett így, lazán tolhatnának valami mini "kárpotlást" ha már ennyire negativba ment ez a kampány.

(#113254) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Lenne pár érdekes kérdésem. Így, hogy a Sony tarol a PS4-el(már 60 millió darabot adtak el), a Microsoft pedig csak bukdácsol eddig (Scorpio sem fogja megváltani a világot sztem), elképzelhető, hogy a Sony - a hatalmas bevételnek köszönhetően - sokkal erősebb következő generációs konzolt rak össze, mint a Microsoft?

Egyáltalán van bármi féle kommunikáció a két nagy konzol gyártó és a fejlesztők között, hogy nagyjából azért hasonló teljesítményű hardverek legyenek a gépekben, hogy ezzel megkönnyítsék a fejlesztők dolgát és ne keljen sokat skálázni közöttük? Mert eddig ugye szinte megegyező teljesítményűek voltak a Sony és a Microsoft konzoljai. Minimális előny volt a PS javára.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#113255) Mister_X válasza ImACeltic (#113254) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Várjál, mindjárt megdörzsölöm a varázsgömböm és válaszolok!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#113256) A`rpi válasza ImACeltic (#113254) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem a gyártón műlik a konzol ereje, olyat csinálnak amire van kereslet.., Tudnának tízszer erősebb hardvert is belerakni, de azt meg nem vennék sokan mert drága lenne. Így csinálnak "olcsót" és az több profitot hoz nekik.

A magas felhasználói bázis rövid távon a végfelhasználóknak kedvező használt piaci árakat hozza magával, illetve online játékok esetében talán lassabban halnak ki a játékok mivel sokan játszanak.

Az új játékszoftverek, konzolok, előfizetések árai szintén ugyan ott vannak kis túlzással minden platformon, így jelentős csökkenésre e téren megint csak nem számítanék hiába nagyobb a felhasználói bázis.

(#113257) Tegla80 válasza Mister_X (#113255) üzenetére


Tegla80
addikt

Az nem tul jo jel ha viszket es meg kell dorzsolni......orvos latta mar?! :DDD

Sony® & PlayStation®

(#113258) DeeNee válasza Mister_X (#113248) üzenetére


DeeNee
csendes tag

Sajnos még nem kaptam meg én sem pedig már írtam a supportnak is. Ezt a választ kaptam miután megírtam nekik, hogy sem a spam mappába, sem pedig a PS4-re nem kaptam értesítést:

Én:

"Sajnos nem kaptam semmilyen értesítést sem e-mailben sem pedig PS4-en.
Ellenben közvetlenül ezen levél után kaptam egy román nyelvű levelet no-reply@playstationmail.com címről.
Benne egy linkkel, ezt természetesen nem nyitottam meg."

PS Support:

"Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot. Sajnálattal értesültünk arról, hogy nem elégedett az adott szolgáltatással.

Ezeket az ügyeket nagyon komolyan kezeljük és kivizsgáljuk. Mindenképpen értesítjük Önt amennyiben előrelépés történt az ügyében, illetve ha több információra lenne szükségünk Öntől.

Addig is amennyiben bármilyen kérdése van, kérjük jelezze számunkra kollégáink a lehető leggyorsabban válaszolnak kérdésére."

Hát eddig ennyire jutottam velük.

(#113259) conorr válasza ImACeltic (#113254) üzenetére


conorr
tag

Hát MS persze nyomja ezt az erősebb konzol dumát, így hogy táplálék lánc aljára kerültek valamivel fel kell kelteni a figyelmet. Amúgy a Sony már egyszer megszívta az "erősebb konzolal", ps3 nagyon sokáig rosszabbúl fogyot mint a x360. Az embereket hidegen hagyta az erősebb hardvare a Blu-ray meghajtó meg az akkár futatható linuxos operácios rendszer a ps-en.

(#113260) A`rpi válasza conorr (#113259) üzenetére


A`rpi
addikt

x360 esetében azért azt illik hozzátenni nagyon gyorsan lett hozzá törés, így emiatt nem volt alternatíva sokaknál a PS3...

(#113261) conorr válasza DeeNee (#113258) üzenetére


conorr
tag

Amerikába már tv hírdetés menne a zúgügyvédektől hogy jelentkez a csoportos perre. :D

(#113262) Zanik válasza Mister_X (#113248) üzenetére


Zanik
addikt

Én tegnap meguntam és írtam a support-nak. Ma jött válasz, hogy utána néznek, de persze nézzem meg a SPAM mappám. Mintha nem az lett volna az első hogy ott keressem. Aptyjukfaxát ezeknek is... :(((

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#113263) A`rpi válasza Zanik (#113262) üzenetére


A`rpi
addikt

Hát ezzel az emailben való kupon küldéssel jól megbonyolították...

Egyszerűbb lett volna úgy ha mindenkinek jóvá írják akár azonnal, csak ugye ezzel a huzavonával gondolom sok pénzt spórolnak, sokan úgy is vásárolhattak hogy nem is tudták a promóciót...

(#113264) Mister_X válasza A`rpi (#113263) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel kint volt a Store első oldalán a promó, így gondolom csak-csak látták...

Más, elkérhetem valakitől a magyar support email címét privátban? Köszönöm.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#113265) Tuomas válasza Mister_X (#113264) üzenetére


Tuomas
addikt

Jöhetne itt is, én is írni akarok nekik. Ez az?
support@hu.playstation.com

[ Szerkesztve ]

We were here

(#113266) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Lenyomtam a Battleborn prologusat. Eskuszom ez bejott.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#113267) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Platinumshop kiszallitas:

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#113268) >Deego..


>Deego..
senior tag

Plusz ajándék:

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#113269) zzola válasza Adam_Shepard (#113267) üzenetére


zzola
félisten

Miez?

(#113270) Adam_Shepard válasza zzola (#113269) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Little nightmares collectors enyhen lezuzva.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#113271) A`rpi válasza Adam_Shepard (#113267) üzenetére


A`rpi
addikt

Ne bontsd ki. És juttasd vissza hozzájuk.
Legközelebb talán majd gondosabban becsomagolják.

(#113272) ^Boss válasza Adam_Shepard (#113267) üzenetére


^Boss
őstag

remélem a konzolvilágnál jobban figyelnek...

(#113273) Adam_Shepard válasza A`rpi (#113271) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mar ment az email+ kepek. De akkor is...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#113274) A`rpi válasza Adam_Shepard (#113273) üzenetére


A`rpi
addikt

Jártam már én is így...
Én monitorral, hanyag becsomagolás miatt sérült a készülék, én is pipa voltam.

(#113275) erahurka válasza >Deego.. (#113268) üzenetére


erahurka
félisten

Istenem ezek a borító belső oldalára nyomtatott licenc szövegek... Borzasztóan ronda, egyszerűen nem értem hogy gondolják. 12000 forintba tényleg nem fér bele plusz egy fecni amire ráírnák ezt a sok hülyeséget amit senki sem olvas el? :W

(#113276) ProEvoFan válasza >Deego.. (#113268) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fasza a bögre.Tetszik a játék árazása.Nem a megszokott magas áron adják, pedig benne van az első rész is.

(#113277) ImACeltic válasza A`rpi (#113256) üzenetére


ImACeltic
őstag

Úgy értem, hogy mivel most nagyon megy a PS4 szekere, rengeteg pénzt hoz be, a PS5-öt indíthatnák nagyobb deficittel (erős hardver, de konzolos áron) és akkor újra a Playstationt vinnék, mint a cukrot, ezért hosszú távon újra profitálhatna a Sony. Ez nem fordulhat elő?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#113278) cyberkind válasza ImACeltic (#113277) üzenetére


cyberkind
félisten

Nézd meg a Skorpiót milyen erős de szinte garantált szerintem, hogy nem fogja közelébe se hozni az eredményt mivel ahhoz olyan játékok kellenek, nekem már eszembe se jut az Xbox mert semmi nincs már ott ami érdekelne, nekem a PS4 is csak az exkluzívok miatt kell.

Paranormal Cocktivity

(#113279) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nekem is megérkezett a little nightmares.
Volt egy kis para mertfutár kezembe nyomta a csomagot a jó oldalával felém majd futott is.
Bementem a házba és láttam hogy le vqn zúzva a kartondoboz sarka.
Szerencsére kibélelték faszán a dobozt meg nagyobb volt a karton mint a gyűjtői és így sérülés nélkül megúszta.

Kis picurka és nagyon cuki. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#113280) ImACeltic válasza cyberkind (#113278) üzenetére


ImACeltic
őstag

Viszont a PS5-re biztos lesznek olyan játékok ami miatt ismét vinni fogják, mintha muszáj lenne.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#113281) A`rpi válasza ImACeltic (#113277) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha kockázat nélkül viszik az "olcsó" gépeket, miért vállalnának deficittel egy olyat ami erősebb?

Félúton majd kiadnak egy ráncfelvarottat, és mi meg majd tapsikolunk örömünkben.

Amúgy megeshet, de én nem tartom valószínűnek.

(#113282) cyberkind válasza ImACeltic (#113280) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ez a lényege szerintem az egésznek, én se az ereje miatt veszek egy konzolt hanem a játékok miatt amik csak arra vannak, na ez meg nincs a M$-nál, de ha ott lenne a Forza Horizon csak azt is sokszor meggondolnám mert egy játék miatt túlzásnak érezném azt a gépet.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113283) erahurka válasza cyberkind (#113282) üzenetére


erahurka
félisten

Mi így gondolkodunk, de sokan vannak akiket nem érdekelnek a Sony exkluzív címei (lehet azt sem tudják hogy vannak), és csak egy gépet akarnak, amibe beteszik a lemezt, (letöltenek 5 óra alatt 54 GB frissítést :P ) és már játszanak is. Azoknak pedig el fogja adni a Skorpiót a "legerősebb" meg a többi hasonló szlogen. Jó kérdés kik vannak többen.

[ Szerkesztve ]

(#113284) ImACeltic válasza A`rpi (#113281) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azért kéne egy kicsivel erősebb hardveralapból, hogy tudják végre hozni majd az akkori elvárásokat. Tegyük fel, hogy 2019-2020 körül kijön a PS5 amikor már talán 4K/60 FPS lesz az elvárás. Ha nem spórol annyira a hardverrel a Sony akkor hozni is fogja minden játék ezt a szintet. (persze ez a fejlesztőkön is múlik, de erősebb hardveren könnyebb dolguk lenne). Mostani generáció célja a 1080p/60 FPS volt, ez nagyon nem jött össze, csak néhány játéknál. Igaz, hogy ez a szempont kevésbé vonzó, mint egy exkluzív cím, de a stabil frame rate és az elvárt felbontás elérése is hozhat plusz vásárlókat.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#113285) KaitouP válasza Kvelstadt (#113279) üzenetére


KaitouP
veterán

Mi ez a játééééék? :D Mutogatjátok a képeket, és annyira tetszik, de eddig még nem hallottam róla. :D
Műfaj? Történet, spoiler nélkül? Játékmenet?

És gratula hozzá! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#113286) cyberkind válasza erahurka (#113283) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudom miként akarják megmutatni azt a nem eget rengető plusz teljesítményt amikor sokan azt se látják ha valami 60fps-sel megy, sőt pont olyan mint a 30, a felbontás ugyanez, erre nagyon kíváncsi vagyok mert egy exkluzívnál kijöhet ez, na de a Forza mégse egy Uncharted. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113287) erahurka válasza cyberkind (#113286) üzenetére


erahurka
félisten

2 TF különbség a Próhoz képest elég soknak tűnik így félig-meddig laikusként. Lényegi különbséget viszont nyilván nem fog jelenteni azon kívül hogy valami natív 4K-ban fut vagy ráhúz egy anti aliasinget. Nem tudom elképzelni hogy ezt lehet úgy kommunikálni, hogy ez bárkiben is olyan nyomot hagyjon, hogy a Scorpio sokkal többet nyújt egy PS4 Prónál.

Én egyébként biztos vagyok benne, hogy rengeteg Xboxot ad el a Forza széria. Gyakorlatilag a legjobb félszimulátor és a legjobb arcade autós játékokról van szó, sokan pedig csak erre a stílusra gerjednek.

[ Szerkesztve ]

(#113288) Kvelstadt válasza KaitouP (#113285) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egy kis indie játék ami már az első látott képnél tetszett, aztán a videó meg is győzött.
Logikai játék elég egyexd hangulattal.
Mi se tudunk semmit a történetről. Legalábbis én kerültem minden hírt miután úgy döntöttem hogy kell.
Az elején felébredtem és azóta megyek balra, megoldom a továbbjutást és így tovább.
Egyébként nem volt drága a gyűjtői kiadás.
Mig egy normál játék gyűjtői ára 100£ körül motog addig ezt 27£ ért vettem és annyiért korrekt kis csomag.
Van benne:
-Szobor
-a játék
-képregény
-poszter
-matricák
-soundtrack cd meg ugye a díszdoboz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#113289) KaitouP válasza Kvelstadt (#113288) üzenetére


KaitouP
veterán

Mekkora királyság, tetszik a képek alapján meg amit írtál róla. :D
Na, majd ha lesz pénzem... addig megy a wishlist -re. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#113290) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Magyar store-ba tart még az akció? Mert weben már nem látni...vagyis a 60%-os ikon ott van , de ha raklikkelek semmi se jön be.

[ Szerkesztve ]

(#113291) Bad Pritt válasza Kvelstadt (#113288) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Milyen képregény van benne? Azt nem listázzák, ahogy láttam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#113292) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#113293) hitchins válasza oriic (#113292) üzenetére


hitchins
őstag

Ez komoly?
Olyan mintha lecsinalta volna egy galamb :)
A madarsz*r nelkul meg jo is lehetne:)

[ Szerkesztve ]

(#113294) Deck válasza hitchins (#113293) üzenetére


Deck
titán

Ja ;]

PS5

(#113295) Rage47 válasza oriic (#113292) üzenetére


Rage47
veterán

:C :D :D nagyon jó :D

(#113296) oriic válasza hitchins (#113293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dragon Quest kiadás, Slime nem hiányozhat róla. :D Amúgy leszedhető.

Live-Die-Respawn

(#113297) Rico45 válasza Kvelstadt (#113288) üzenetére


Rico45
őstag

De tetszik ez a game!

Szeretem az ilyen típusú játékokat !

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#113298) KaitouP válasza hitchins (#113293) üzenetére


KaitouP
veterán

Vagy annyira fűtött a PS4 hogy leolvadt a műanyag. :DDD

Amúgy tök aranyos, elfogadnám ez az edisönt. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#113299) Kvelstadt válasza Bad Pritt (#113291) üzenetére


Kvelstadt
veterán

12 oldalas kis szösszenet de jópofa.

Egyébként most hogy már játszottam vele vagy egy órát azt tudom mondani hogy hozta amit ígért. Egyszerre komorak a helyszínek és nagyon hangulatos.
Én azt mondanám hogy ha Tim Burton jatékot csinálna az így nézne ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#113300) erahurka válasza oriic (#113296) üzenetére


erahurka
félisten

Az egy Slime? Azt hittem valami olyan madár kakája, mint amit a gépre festettek :DDD

(#113293) hitchins: Megnyugtat hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.