Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113101) Mister_X válasza mcwolf79 (#113098) üzenetére


Mister_X
nagyúr

User error, szinte csak R6 Siege-et játszok és még egyszer se volt ilyen hiba.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#113102) bandi0000 válasza marcusa (#113099) üzenetére


bandi0000
nagyúr

csak otthon tudod kipróbálni úgy is, de mivel 70 ért már van SLIM, így azért vagy alkudj sztem vagy vegyél újat, nem mintha bajuk lennének ezeknek, mert valszeg örökké menni fognak, de azért na...ráadásul a linkelt konzol a legelső szériához tartozik, főleg nem ér ennyit

Xbox One: bandymnc

(#113103) mcwolf79 válasza Mister_X (#113101) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen biztos user error.
Végül is PC-n beletoltam 100-150 óra játékidőt, ott ritka volt a hálózati hiba mint a fehér holló. Most hogy áttértem PS4-re, az UTP kábel át lett dugva a PS4 - be, itt meg xarakodik. De biztos a ház alá ásott egy vakond, ami megváltoztatta a Föld mágneses terét, és azért baxaxik a R6S. Biztos csak azért lehet. Killzone multija hibátlanul fut, nincs hálózati gebasz. De biztos user error :U
Ja, a ps network tesztnél folyamatosan nat2-t ír, a R6-nél meg folyamatosan változik : hol NAT 2, hol moderate, hol Strict.
De ismétlem, PC - n nem volt vele az ég világon semmi baj, csak PS4 - en vacakol.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113104) marcusa válasza bandi0000 (#113102) üzenetére


marcusa
addikt

Abból indultam ki, hogy az Uncharted-ek úgyis érdekelnének, a Division meg biztos elpasszolható 5-6k-ért, így 38-40k lenne csak a gép, nálam meg nem menne sokat, mert szinte mindig a PC megy, annyit meg egy régebbi szériás is kibírna.

:-)

(#113105) dinostaRR válasza marcusa (#113104) üzenetére


dinostaRR
tag

Teljesen jó az a gép arra amire neked kéne.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#113106) Amadako


Amadako
tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy bátyámmal nem tudunk online játszani, se chatelni, mert azt írja ki, hogy nat nem megfelelő. Mindenki mással akivel próbáltuk jól megy a játék és ami különösen vicces, hogy amikor harmadik ember belép a chat nekünk működik.
Valakinek van valami ötlete mit lehetne tenni ellene?
Előre is kösz :R

(#113107) bandi0000 válasza Amadako (#113106) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nézzétek meg mit ír a NAT TYPE-nál mindkettőtöknél?
igazából lövésem sincs, nagyon ritkán nálunk is előfordul de hogy mitől...

Xbox One: bandymnc

(#113108) leslieke válasza marilllyo (#113085) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De, és PlayStation a neve. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#113109) Amadako válasza bandi0000 (#113107) üzenetére


Amadako
tag

2-őt ír mindkettőnknek,vicc az egészbe, hogy évek óta játszunk, de amióta egy hónapja átjöttem a digihez használhattlan(bátyám is digis)

(#113110) pulyka jocó válasza pulyka jocó (#113018) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Valaki esetleg? :))

(#113111) koncsik válasza Elims (#113094) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem a limited edition-ben van,
A CSOMAG TARTALMA:
- No Man's Sky játékszoftver
- gyűjtői doboz
- fémdoboz (steelbook)
- 48 oldalas művészi album
- exkluzív No Man's Sky képregény
- Photonix Core Ship Boost (Starter Kit DLC)
- Trader Charisma bónusz nyersanyagok (Starter Kit DLC)
- Boltcaster SM fegyver tervrajz (Starter Kit DLC)
- No Man's Sky dinamikus PS4 téma

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#113112) Wlac válasza marcusa (#113099) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez az első szériák egyike, ahol voltak még gondok. Az érintőgombok néha félreérzékeltek, és kidobták a lemezt, valamint a gép hangosabb, mint a későbbi modellek (remélem, hogy ezzel sikerült kirobbantanom egy keresztes háborút). Viszont ha csak az exkluzívokra kell, akkor jó lehet, főleg, hogy jár hozzá az Uncharted Collection. Ha van rá lehetőséged, személyesen nézd meg, hogy mennyire hangos, felmegy-e a netre, valamint a kontroller joystickjának a kopottságát (ennél a modellnél még voltak problémák).

Hogyha a pénz annyira nem lényeges, és bővíthető egy kicsit a keret, akkor inkább azt javasolnám, hogy egy 1216-os modellt vegyél, ahol a fenti problémák már nincsenek jelen (Hardveraprón 55 ezerért már van), az UC Collectiont pedig 6 ezerért megveheted mellé. Ha annyira nem költenél, akkor persze jó a kinézett ajánlat is.

“The wha-"

(#113113) zzola


zzola
félisten

Pro-val használ valaki 4k monitort? Ha igen, milyet?

(#113114) PandaMonium válasza mcwolf79 (#113103) üzenetére


PandaMonium
őstag

És nem gyanús, hogy ha az R6S-nél változik a NAT típus akkor nincsenek jól forwardolva a portjaid? Csináld meg rendesen, vagy rakd be a gépet DMZ-be és ha akkor sem jó akkor el lehet mondani, hogy a szerverekkel van a baj.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#113115) Mister_X válasza mcwolf79 (#113103) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most erre mit mondjak? Hogy a Mars-Jupiter együttállás az én gépemnek kedvez vagy hogy Magdnolna sugározza az univerzum energiáját? 150 órám van benne PS4-en, 50 One-on és egyszer sem volt olyan, hogy errorral ledobál a szerverről, lobbiból vagy magából a játékból. Nat type1 (open) amúgy, de jó ideig type 2 volt. Ismétlem: egyszer sem. Pontosabban személy szerint, talán egyszer sikerült telibe kapnom egy karbantartást és egyszer volt, hogy global letérdelt minden szerver.

Érdemes kinyitogatni PSN-nek a portokat routeren (port forwarding), talán vannak portok külön Ubisoftnak is, de azok nekem nincsenek megnyitva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#113116) Rage47 válasza Mister_X (#113115) üzenetére


Rage47
veterán

Nat type2 is elég a ps4-en, nem?

(#113117) vg válasza Rage47 (#113116) üzenetére


vg
addikt

Elég hát, a 2-es amikor router mögött van a ps4. Ha jól van konfigurálva a router, akkor nem lehet semmi probléma.

(#113118) A`rpi válasza Rage47 (#113116) üzenetére


A`rpi
addikt

"Nat type2 is elég a ps4-en, nem?"

Persze, komolyabban nem néztem utána hogy a R6 mi alapján adja a NAT besorolást a menüben. Talán már nekem is írt ki NAT type 1-et...

Általánosságban véve ha router mögül játszol PS4-gyel, és nem nyúltál hozzá semmihez, csak hagyod hogy az UPnP tegye a dolgát, akkor is már NAT2 besorolást kapsz ha teszteled PS4-en a sebességet.

Nekem momentán otthon semmi nincs beállítva csak engedélyezve van UPnP (ez álltalában mindenkinél alapértelmezett).

Ha valakinek NAT problémája van érdemes Firmware frissítést csinálnia, esetleg másik routert vásárolnia.

PS4 topik felhasználói tapasztalatai router ügyben: [link]

További érdekesség Nat type 1 2 3 ügyben: [link]

(#113119) Mister_X válasza Rage47 (#113116) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elégnek elégnek kell lennie, én Seieg alatt a matchmaking rework óta (de még talán előtte sem) nem veszem észre a különbséget.

De akinek rávágja, hogy strict vagy rosszabb és folyamatos problémái vannak, az frissítse a router firmware-t és port forwardoljon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#113120) marcusa válasza Wlac (#113112) üzenetére


marcusa
addikt

Rendben, köszi srácok! Azt hiszem a leírtak alapján várok még vele akkor.! :R

:-)

(#113121) Dreimus


Dreimus
senior tag

Elindult a következő akció a magyar store-on felület szokásosan délután fog élni, érdemes körül nézni a kivánságlistán, mert ott már mutatja az akiós árakat. Az akció 04.26-05.11 között van érvényben.

(#113122) Rage47 válasza Dreimus (#113121) üzenetére


Rage47
veterán

Köszi.
Én bevásároltam most game-kből a legutóbbi PS exkluzív akciódömpingben :D Jól jött így pont PS4 vásárlása után.

(#113123) WhiteWalker válasza Dreimus (#113121) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ugyan azok amik voltak US es UK store-ba :D

(#113124) White Wolf válasza A`rpi (#113118) üzenetére


White Wolf
tag

Ilyen problémám nekem is volt.Igaz egy internet teszt ps4 segített.De most egy hete a R6-en ezt irja moderator,bla bla és váltás nat type 1-re.Utána neztem(youtube) egy ps4 internet teszt segített.Ami érdekes internet teszt nat type 2 ír ps4 -en,de a R6 szerver meg 1 hete nem.Úgyhogy csak lehet valami bibi a R6-ban

(#113125) Rage47


Rage47
veterán

Annak, aki a 100 eurós PS4 Pro cserére készül:
[link]

(#113126) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Járt úgy valaki soma-ba hogykékre vált a kép?
Megyek megyek és egyszercsak kék.
Tovább tudok mozogni mert hallom a dolgokat de egyszínű kék a kép.
Ráadásul vagy játék ment vagy save&quit van szóval még mentegetni se tudok hogy vissza tudjam tölteni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#113127) Sefter válasza Kvelstadt (#113126) üzenetére


Sefter
veterán

Mindig ugyan ott vagy random ?

Psn ID: sefter_hun

(#113128) Def26


Def26
félisten

Nálatok megy a psn?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#113129) Sefter válasza Def26 (#113128) üzenetére


Sefter
veterán

Nálunk a meló megy... :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#113130) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na ezek az új akciók már jobban tetszenek, mint az előzők. Ha nem jönne a Destiny 2, behúznám a Destiny collectiont, plusz ott van a BF1+TF2 bunlde 15-ért, az is jó vételnek ígérkezik.

Csak küldjék meg a 3000 pénzt Sony-ék és alszok rá párat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#113131) Def26 válasza Mister_X (#113130) üzenetére


Def26
félisten

Mi ez a 3000ft?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#113132) Nayrobi válasza Def26 (#113128) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen.

(#113133) sting2


sting2
addikt

Valaki találkozott ezzel élőben esetleg, jól szuperál?...
[link]

Amiért érdekes lehet, az a Megadrive kazik lejátszása.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#113134) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Titanfall 2 az single vagy multi inkább?

(#113135) Rage47 válasza Def26 (#113131) üzenetére


Rage47
veterán

Aki vásárolt márciusban min. 15e forint értékben, az áprilisban kap 3e ft-ot a walletbe.

(#113136) erahurka válasza WhiteWalker (#113134) üzenetére


erahurka
félisten

Inkább multi de van single kampány is benne.

(#113137) Kvelstadt válasza Sefter (#113127) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Volt egyrobotcsaj aki azt hittahogyaz arkon van. Na annak a környékén csinálta kétszer meg egyszer a zeppelin előtti részen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#113138) ithuriel válasza WhiteWalker (#113134) üzenetére


ithuriel
csendes tag

Jó a single player része, de rövid, úgyhogy inkább multisnak mondható, ami szintén jó. (Érdemes lemezesen venni, ha mégsem tetszene.)

(#113139) WhiteWalker válasza erahurka (#113136) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehet kihagyom.
Nincs PS előfizetni , így multi kilove.

(#113140) Dzsur


Dzsur
tag

Sziasztok!Sw: battlefront season passt meg lehet osztani hogy működjön?

(#113141) marilllyo válasza WhiteWalker (#113139) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem rossz a single kampány. Sőt ...én a jobbak közé tenném. Érdemes felpakolni hard-ra...vagy akár a legnehezebb szintre mert itt inkább kellemesen izgalmassá teszi a kihívás. Easy-n a szokásos COD féle hentelés. Bár itt azért fellelhető némi MI is.

(#113140) Dzsur: Működik az osztás az SW:BF season pass-el. Nem google-ből tudom. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#113142) Dzsur válasza marilllyo (#113141) üzenetére


Dzsur
tag

Köszi de leírnád hogy hogyan?Fel van instalálva de hiába nyomok akár mire egyből bedob a playstoreba hogy vegyem meg!

(#113143) fidor2 válasza krx21 (#113100) üzenetére


fidor2
tag

Sajnos nem jó így se átállítottam az összes lehetőségre 720i is semmi kép nincs.Csak a full hd tv.Azért nem értem mert erre a tv/monitorra van kötve a pc is, hiba nélkül megy.De a ps4 pro nem tudja mejeleníteni.

(#113144) Prof01 válasza Mister_X (#113130) üzenetére


Prof01
veterán

Még így is érdemes behúznod a 2. rész előtt. Ennyi pénzért ajándék! Egy hónapja jött egy nagyobb ingyenes DLC hozzá (egyben az utolsó) felhúzták a régebbi Raid-eket max szintre, így újból érdemes mind a négyet játszani. Mindegyik hatalmas élmény.
Minden nap játszunk, ha csapat kellene! ;)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#113145) Mankó


Mankó
veterán

Srácok, ps-en is van összekapcsolódási lehetőség, mint xboxon a home? Ugyanúgy megoszthatóak a digitális tartalmak? Ha működik, akkor hol és hogyan kell azt beállítani?
Összefoglalóban nem találtam, bár az is lehet én voltam figyelmetlen.

(#113146) PandaMonium válasza Mankó (#113145) üzenetére


PandaMonium
őstag

Igen, van. Felező partnered fiókját beállítod primary-ra, a sajátodat secondary-ra. Ő pedig vica-versa: Beállítja a te fiókodat primary-ra és a sajátját secondary-ra. Így eléritek az egymás fiókján levő tartalmakat a sajátotokról.

What I cannot create, I do not understand

(#113147) gamegod


gamegod
senior tag

Engedtem a csábításnak megvettem a PES 17-et. Hát a Fifa ehhez képest kispista, baromi jó a fizika benne.. Majd ha belepakoltam a magyar bajnokságot többet tudok majd :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#113148) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit érdekel, a Call of Duty: WWII bemutatója itt lesz látható: [link] - Kezdés 19:00-kor.

Live-Die-Respawn

(#113149) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Májusi ps+:

Alienation (PS4)
Tales from the Borderlands (PS4)
Blood Knights (PS3)
Port Royale 3: Pirates and Merchants (PS3)
Laser Disco Defenders (PS Vita)
Type: Rider (PS Vita)

(#113150) Adam_Shepard válasza Nayrobi (#113149) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Usa profilon meg:

Tales from the Borderlands, PS4
Abzu, PS4
Blood Knights, PS3
Port Royale 3: Pirates and Merchants, PS3
Laser Disco Defenders, PS Vita (Cross Buy with PS4)
Type:Rider, PS Vita (Cross Buy on PS4)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.