Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114101) Elims válasza Lefty (#114031) üzenetére


Elims
veterán

És Giinos: Köszi!!
A metal gear solid-ot szerettem régebben,gamecube-on jött be a legjobban.
Most ezzel azért hezitálok,mert régebben kipróbáltam a ground zeroes-t.Na az kevésbé tetszett..
Ha jól tudom az az 5. részből egy részlet.Azt sem tudtam,hogy mit kellene csinálni. :-//
Remélem nem fogok mellé a vásárlással.

(#114102) dollarZ18


dollarZ18
tag

BF1 - Maître d'Armes trophy-hoz keresek valakit, akinek már megvannak a dlc-s fegyverek, kb. 10 perc lenne.

(#114103) WhiteWalker válasza Elims (#114101) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én PS1-n toltam végig , a mai napig nagy kedvenc :B
Most tervezem megvenni akciósan az V. részt plussz a GZ-t...

Srácok a füles működik , respect mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

(#114104) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Valaki próbálta már a Resident evil HD Remastered játékot PS4-en? :)

PSN: joskovagyok199

(#114105) Mister_X válasza LucentTwo (#114085) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kifelejtetted az egyik és legfontosabb dolgot: kiemelni, hogy a SPAM mappa üres.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114106) EczkE válasza dollarZ18 (#114102) üzenetére


EczkE
addikt

Szia!

Vegyek fel, nekem meg van minden. EczkE

Asszem mindenféleképpen!

(#114107) LucentTwo válasza Mister_X (#114105) üzenetére


LucentTwo
tag

Leírtam, hogy üres a spam mappa!

De azért írtam nekik megint, ahol kiemeltem, hogy üres. :D

[ Szerkesztve ]

(#114108) Mister_X válasza LucentTwo (#114107) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Írd le nekik még egyszer.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114109) siska75 válasza Nayrobi (#114099) üzenetére


siska75
tag

Ez sem lett megoldás. :(

Az Ördög vagyok,ÉRTED JÖTTEM!

(#114110) ViktorHUN79 válasza siska75 (#114109) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Énis pont ezzel a problémával kínlódok! Kivéve hogy nekem vezetékes a controller, de ugyanazt csinálja mint neked !

(#114111) Kvelstadt válasza Elims (#114101) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Bejelölöd térkepen a célt oszt odamész ott meg mar adja magát hogy mi a feladat.

Védernagyúr. Én próbáltam és fasza. Bár ez ugyan az mint a gc-s remasztered volt. Max húztak a felbontáson.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#114112) laciba77


laciba77
tag

akiknek nem jött meg a visszatérítés : a 3 levél után felhívtam a supportot és másnap jött is a kód. A szàm: +36 1 677 7317

(#114113) Tatyla


Tatyla
őstag

Akinek lenne US storeba kedvezmény kuponja amire nincsen szüksége, hálás lennék érte

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#114114) Vadernagyúr válasza Kvelstadt (#114111) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Csak azért kérdeztem,mert vannak olyan játékok,amiknél a PC-s port rosszabb.. PC-n már kipróbáltam én is,de ma megveszem PS-re is,annyiért ajándék,most akciós :)

PSN: joskovagyok199

(#114115) eisento


eisento
addikt

Skacok hasznal valaki ps4/ps4pro-hoz vmilyen gumipogacsat vagy gumitalpakat hogy a gep alja ne melegedjen annyira? (Ilyen kiemelesre gondolok, hogy az alja is jobban szellozne.
Ilyen asvanyvizes meg uditos kupakos megoldasnal vmi kulturaltabb erdekelne.
Vagy semmi ertelme?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#114116) Tatyla válasza eisento (#114115) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem van bent alatta 4 db gumi pogácsa olyan 2 cm vastagok

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#114117) marilllyo válasza eisento (#114115) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem is el van emelve ~1 cm-re. Hogy mennyit ér azt persze nem tudom de a kis lelkemnek jobb így.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#114118) sting2 válasza Elims (#114101) üzenetére


sting2
addikt

Pedig a Ground Zeroes még nyomokban hozza a régi "Metál fillinget", pontosan azért mert csak egy támaszponton játszódik, és nem egy sivatag közepén kisebb biciklis táborokat befoglalva mint azt teszi a teljes rész.
Éppen ezért szerintem, a GZ önmagában elegendő betekintő az új generációs MGS esszencia megismeréséhez.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#114119) Tavares


Tavares
tag

Sziasztok. Használ valaki Avermedia vagy Elgato capture cardot? Lenne velük kapcsolatban egy elég fontos kérdésem.

PS4-ről szeretnék a közeljövőben közvetíteni egy Avermedia vagy Elgato capture eszközön keresztül PC-ről OBS segítségével, vagy van egy dolog, amivel nem vagyok tisztában. Ha egyedül streamelek nincs gáz, bedugom a headsetet a PC-be, és onnan tolja a hangom az OBS... viszont ha PS4-en partyban chatelek haverokkal és úgy közvetítenék, akkor vajon az én hangom is átmenne PC-re a capture device-on keresztül, vagy csak az ő hangjuk? Tehát ebben az esetben vajon 2 mikrofonra lenne szükségem (egyik a PS4-be hogy haverok halljanak, másik a PC-be hogy a streamben halljanak), vagy meg lehet oldani 1-el is? Jelenleg csak egy HyperX Cloud II headsetem van, azt meg vagy itt vagy ott tudom használni. Esetleg rakjak egy jack elosztót a headsetre, és egyik vége capture card másik vége controller?

előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#114120) Mrdevil válasza eisento (#114115) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én is használok kiemelőt, ilyen öntapadós kis gumipogácsák/talpak, már nem tudom mihez kaptam, valami pc-s cucchoz, de teljesen gyárinak tűnik így a gép. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#114122) Roland18x válasza Roland18x (#114050) üzenetére


Roland18x
tag

Esetleg erre valaki?

(#114123) vonSux válasza eisento (#114115) üzenetére


vonSux
őstag

Nem, szerintem fölösleges.

(#114124) Zanik válasza Roland18x (#114122) üzenetére


Zanik
addikt

Volt már hogy csinálta nálam is ezt a rendszer, de aztán elmúlt. Tán pár havonta egyszer-kétszer belefutok. Ki lehet bírni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#114125) vg válasza Roland18x (#114122) üzenetére


vg
addikt

Ha a dns-el biztosra akarsz menni, és van külön jópofa routered, akkor a router alapbeállításán add meg elsődlegesnek a saját szolgáltatód másodlagos dns-ét (ha mondjuk upc-s vagy, akkor azt), másodlagosnak a google dns elsődleges dns-ét, a nat beállításoknál meg mondjuk tök másik szolgáltató dns-ét mondjuk a digi-t és a t-home-ét. :C :DDD

(#114126) Mrdevil válasza Roland18x (#114122) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen ez ilyen, ilyenkor nyomok egy log out/ log in-t. Azt vettem észre, ha futott egy játék utána valahogy nehezen üríti ki a memóriát, hogy mást töltsön be oda.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#114127) A`rpi válasza Tavares (#114119) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok. Használ valaki Avermedia vagy Elgato capture cardot? Lenne velük kapcsolatban egy elég fontos kérdésem.
PS4-ről szeretnék a közeljövőben közvetíteni egy Avermedia vagy Elgato capture eszközön keresztül PC-ről OBS segítségével, vagy van egy dolog, amivel nem vagyok tisztában. Ha egyedül streamelek nincs gáz, bedugom a headsetet a PC-be, és onnan tolja a hangom az OBS... viszont ha PS4-en partyban chatelek haverokkal és úgy közvetítenék, akkor vajon az én hangom is átmenne PC-re a capture device-on keresztül, vagy csak az ő hangjuk? Tehát ebben az esetben vajon 2 mikrofonra lenne szükségem (egyik a PS4-be hogy haverok halljanak, másik a PC-be hogy a streamben halljanak), vagy meg lehet oldani 1-el is? Jelenleg csak egy HyperX Cloud II headsetem van, azt meg vagy itt vagy ott tudom használni. Esetleg rakjak egy jack elosztót a headsetre, és egyik vége capture card másik vége controller?
előre is köszi"

Az alábbi beállítással a játékhangok mellet a barátaid hangját is megkapja a PC:
-Settings
-Device
-Audio Devices
-Output Devices
-Válaszd ki a kívánt hangeszközt a listából (avermedia/ tv)

Minden alkalommal be kell állítani ha a headseted lecsatlakoztatod.

Mikrofon részéhez:
Vagy veszel egy mikrofont a PC-hez is.
Jack elosztóval próbálkozol bár szerintem ez kényelmetlen lenne.

Ha az elosztós megoldás mellett döntenél szükséged lesz egy olyan adapterre ami külön csatlakozóra szedi szét a mikrofont és a fejhallgatót, és értelemszerűen a mikrofont kell elosztanod két fele.

Itt lenne az én megoldásom: [kép]
A működését nem garantálom, de elvileg ennek így jónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#114128) szana8


szana8
tag

Akciós most a store-on a 2 Styx 11k-ért. Szerintetek megér ennyit a 2 játék?

(#114129) Rigormortiis válasza Vadernagyúr (#114104) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen. Vegig is vittem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#114130) Tavares válasza A`rpi (#114127) üzenetére


Tavares
tag

köszönöm, akkor 2 mikrofon lesz

(#114131) Kvelstadt válasza Vadernagyúr (#114114) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jómultkorában ingyenes plusz jaték volt. Előtte majdnem megvettem. Persze nem sajnáltam volna rá a pénzt mert jó játék.
Ha esetleg kimaradt akkor ajánlom mellé a resi zero-t is. Az 1 előtt játszódik és kurvajó at is!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#114132) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
A Nacon Revolution Pro-ról mik a vélemények? Másodjoy-nak megfelel? Nekem a PS3-PS4 kontrollerével az a bajom,hogy túl kicsi az ellenállása (az Xbox kontrollerhez képest). Ennek a karjai milyenek? Van valakinek ilyen?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#114133) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy német accunt-on tudok vásárolni magyar kártyával?

(#114134) body007 válasza SoundBox (#114133) üzenetére


body007
addikt

Szerintem nincs olyan, h magyar kártya. Ha a kártyád visa / mastercard / american express simán menni fog. Ezekkel a kártyákkal bárhol vásárolhatsz a világon, miért lenne kivétel a store? De a legjobb csinálni egy paypal-t és akkor biztos, h nincs semmi akadálya.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#114135) SoundBox válasza body007 (#114134) üzenetére


SoundBox
tag

Köszönöm szépen a segítséget :)

(#114136) PowerBuldog válasza body007 (#114134) üzenetére


PowerBuldog
veterán

böngészőből én még soha nem tudtam se mastercard-al se paypallel fizetni :F UK account magyar kártya.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#114137) erahurka válasza body007 (#114134) üzenetére


erahurka
félisten

Bár így gondolkodnának a Sonynál is.

(#114138) body007 válasza PowerBuldog (#114136) üzenetére


body007
addikt

A paypal-os "hibáról" hallottam - bár teljesen érthetetlen számomra, a magyar acc-ommal minden gond nélkül szoktam vásárolni a világ minden részéről - de, h a "nagy" bankkártyákat se fogadja el, az már durva :U
De biztos így van, elnézést a félretájékoztatás miatt :B

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#114139) Mister_X válasza body007 (#114134) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Magyar kártya, mert a kártya mögött álló számlázási adatok (rövidebben: cím) egyértelműen jelölik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114140) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Van aki a sima PS4-et 4K TV-vel használja? Ha igen a gyári HDMI kábellel, vagy érdemesebb venni 2.0-t?

(#114141) gyuromoj válasza Tatyla (#114113) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ő tegnap ajánlott, igaz nem tudom hogy használható-e még

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#114142) Kendek válasza Gabesz1019 (#114140) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én a Slim-et egy 55-os KS7000-re kötve használom. A kábelek nincsenek verziószámozva (nem tudsz venni 2.0-sat, mert olyan nem létezik), de a gyári tökéletesen elégséges hozzá.

<-ƘƘ->

(#114143) Tatyla válasza gyuromoj (#114141) üzenetére


Tatyla
őstag

ezzel van valami gebasz mert úgy érzékeli a kód hogy üres a kosár

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#114144) tailor74 válasza Gabesz1019 (#114140) üzenetére


tailor74
őstag

Én a sima ps4-et UE40 KU6000-el használom a hozzá adott hdmi kábellel, tökéletesen teszi a dolgát.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#114145) dvd24 válasza mcwolf79 (#114132) üzenetére


dvd24
senior tag

Tessék

Én nem javaslom - az ára miatt másodlagos joynak pláne nem - de van akinek bejött.

(#114146) KaitouP


KaitouP
veterán

Időközben kaptam egy extra Raiders of the Broken Planet béta kulcsot, nekem már van, így aki kapja, marja:

D86A-QQNJ-6QNF

Légyszi jelezze aki viszi, hogy ne a másikat szívassuk!
Jó szórakozást hozzzá. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114147) Adam_Shepard válasza KaitouP (#114146) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

vittem :R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#114148) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Van még egy ha valakit érdekel ;)

7QDD-CQNJ-K6A5

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#114149) jaroslav


jaroslav
aktív tag

A nálam hozzáértőbbek segítségét szeretném kérni.

Nem rég vettem a PS4-et, és eddig egy magyar profilt használtam.
A kedvező árak miatt a napokban mégis úgy döntöttem, hogy készítek egy USA profilt is.
Minden működött is, profil elkészítése, feltöltő kártya vásárlás, US store-ból vásárlás...

Ha az USA profillal lépek be, akkor engedi mindegyik digitális játékot elindítani, de ha a magyar profilon vagyok, akkor csak a magyar profilon vásároltakat.
Azonban, ha kikapcsolom a gépet, és újra bekapcsolom, akkor az USA profilt "elfelejti", és be kell gépelgetni mindig a felhasználó nevet, jelszót előröl...

Hogy tudnám megoldani, hogy ne keljen mindig begépelgetni azt USA profilhoz az azonosítót, és a jelszót.

Gondoltam arra is, hogy esetleg az USA profilt állítom be elsődleges profilnak, de az amerikai profilnál nem ajánlja fel, az "Activate as your primery PS4" lehetőséget, csak az eredeti magyar profilnál.

Van erre valami megoldás, hogy egyszerre férjek hozzá a magyar és az US Store-ból vásárolt játékokhoz is?

Vagy legalább, hogy a gép megjegyezze az USA profil azonosítóját, és jelszavát, hogy ne kelljen mindig begépelgetni?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#114150) KaitouP válasza Adam_Shepard (#114147) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó játékot! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.