Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114751) james001 válasza cross56 (#114750) üzenetére


james001
veterán

Elvileg fake,twitteren az EA hivatalos oldala legalábbis ezt mondta.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#114752) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv! A tegnapi vihar után nem kapcsol be a PS4 konzolom.
Egy Philips 10ezer ft-os 8 bemenetes túlfeszültségvédő elosztóba volt csatlakoztatva,
azt gondoltam, ez megvédi a villámcsapás okozta problémától!
Mielőtt szervízbe adom, érdeklődöm, van-e bármilyen módszer, amit próbálhatnék a bekapcsoló gomb megnyomásán kívül? Valamilyen kombináció gyári álapot visszaállításra, újraindításra...?
Vagy ha bekapcsolásra nem reagál, akkor szervíz, alaplapcsere kb. 30ezerért?..
Köszönöm!

(#114753) pruzsi


pruzsi
őstag

hali!
csak kíváncsiságból szerintetek mennyi lehet egy alap ps4 slim 500gb anyagköltsége?
ugyebár áfa nélkül 75ezer ft kb. az én tippem 40ezer ft körül lehet.

(#114754) Mister_X válasza pruzsi (#114753) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Annyiért adják, amennyiért megveszik, megéri nekik. Anyagköltség csak egy töredéke a végfelhasználói (nettó) árnak: bele van foglalva a k&F, marketing, szállítási költség, valamint a kereskedő haszna.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114755) Petya2900XT válasza pruzsi (#114753) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

A sima PS4 megjelenéskor 400$ volt és mindennel együtt 381$-ba került előállítani. Azóta Slimmel gondolom a töredèke lehet, kiforrt a gyártás, selejtarány csökkent és még az alkatrészek is olcsóbbak lettek. :)

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#114756) A`rpi válasza wrathchild (#114752) üzenetére


A`rpi
addikt

"Üdv! A tegnapi vihar után nem kapcsol be a PS4 konzolom.
Egy Philips 10ezer ft-os 8 bemenetes túlfeszültségvédő elosztóba volt csatlakoztatva,
azt gondoltam, ez megvédi a villámcsapás okozta problémától!
Mielőtt szervízbe adom, érdeklődöm, van-e bármilyen módszer, amit próbálhatnék a bekapcsoló gomb megnyomásán kívül? Valamilyen kombináció gyári álapot visszaállításra, újraindításra...?
Vagy ha bekapcsolásra nem reagál, akkor szervíz, alaplapcsere kb. 30ezerért?..
Köszönöm!"

Ártani nem ártanak ezek az "olcsó" túlfeszültségvédők, de teljes biztonságot nem nyújtanak.

Ha garanciális a készülék vidd szervizbe, de a történteket inkább ne kommentáld ott...

(#114757) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Utóbbi pár napban azt vettem észre hogy a játékok halkabbak lettek. Amit eddig 20-as hangerőn hallgattam az mostmár van hogy 28-ason. De például a menü meg nagyon hangos. Elállithattam valamit?

(#114758) wolf13 válasza wrathchild (#114752) üzenetére


wolf13
őstag

Ha viszont nincs garanciád, akkor ha van a lakásra/házra biztosítás, nézz utána nincs -e belefoglalva az ilyen típusú kár.

(#114759) BOBAKILL válasza wolf13 (#114758) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Csak akkor fizetik ki a kárt ha meg tudod csináltatni és kérsz számlát. Ezt is persze indokolt esetben. Nálunk pl egy tv ment tönkre mert becsapott a villám. Csak a javítást fizetik ki. Persze ez is biztosító függő.

(#114760) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A PS4 controlleret ha jól tudom a konzol csak be és rest módban tölti...na már most , van észszerű lehetőség arra , hogy rest modban ne kelljen a gépet bekapcsolni ahhoz hogy kikapcsolhasam?
( tudom kihúzhatnam a tapkabelt is , de nem ilyen barbár megoldásra gondoltam :D)
Vagy netán usb hálózati toltovel is tölthető? Mondjuk 500mA-sel?

[ Szerkesztve ]

(#114761) szasanyi válasza WhiteWalker (#114760) üzenetére


szasanyi
félisten

Egy "mezei" mobiltelefon töltővel is fel lehet tölteni. Az újabb (MicroUSB csatlakozásúak) bármelyike megfelel, nagyobb a töltőáram esetén persze rövidebb lesz a töltési idő.

(#114762) _Karesz_


_Karesz_
tag

Sziasztok. Használt konzol vásárlás előtt állok, átrágtam már magam a faq leírásain (ezer köszönet érte), megnéztem számtalan összehasonlító videót, viszont jelenlegi ár/érték arányú kérdésemre nem igazán találok sehol választ.

55k-ért kapható 500 gigás PS4 "fat", 60-ért pedig már van 500-as slim. Üzletből, 3 hó garival mind a kettő. Megéri azt az 5k-t a slim? Optikai hangkimenetre nincs szükségem, a méret mindegy, ezeken kívül pedig bárhol nézem, semmi mást nem írnak különbségnek, max a hangját, meg a régebbi típus érintő gombjait. Gondolok itt pl olyanra, hogy jellemzően valamelyiknek jobb-e a hűtése, vagy van-e valami típushiba, ami pl a régire jellemző. Az az 5k azért mégiscsak egy régebbi játék ára. :))

(#114763) peternac válasza szasanyi (#114761) üzenetére


peternac
tag

igen, arra kell csak figyelni, hogy az áram lehet nagyobb (1-2-3 A), de a feszültség ne (fix 5 V)!

(#114764) Mister_X válasza _Karesz_ (#114762) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Slim kevesebbet fogyaszt (halkabb a francokat, tud az is süvölteni), ennyi. Nekem külsőre a fat jobban bejön.

Egyébként melyik bolt? Végigzongoráztam, amit ismerek, de nem találtam hasonlót (Corvin konzol az egyedüli a Slimmel).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114765) Wlac válasza _Karesz_ (#114762) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem megérné az 5k felárat.

“The wha-"

(#114766) WhiteWalker válasza szasanyi (#114761) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ok. Köszi.

(#114767) _Karesz_ válasza Wlac (#114765) üzenetére


_Karesz_
tag

Annyiban logikus, hogy a slim még nincs egy éves sem.

(#114768) _Karesz_ válasza Mister_X (#114764) üzenetére


_Karesz_
tag

Eltaláltad, pont tegnap fogyott el a fat, de máshol is lehet találni 55-ért. A slim viszont nagyon csábító.

(#114769) Mister_X válasza _Karesz_ (#114768) üzenetére


Mister_X
nagyúr

HardverAprón hirdetnek 500-as fatet (leírás szerint hibátlan, karcmentes) 47-ért. Slimek is 55 környékén, többsége garival. 60-ért 1TB-os gépek se lehetetlen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114770) Tegla80 válasza _Karesz_ (#114768) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem nezz ra az aprora mert van 56/60/60e ert slim 500gb/1T valtozat is fent es mindnel van min 6ho gari is meg ami azert jobb ajanlat,mint 3ho.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#114771) DaDa válasza _Karesz_ (#114762) üzenetére


DaDa
senior tag

Én Slimet venném. Nem csak újabb de ha jól tudom újra lett tervezve a belseje a jobb hűtés végett. Valamint a kontroller is újabb tervezésű. Valahol mintha olvastam volna, hogy a wifi chip és a bluetooth chip is újabb de erre nem esküdnék meg.Nem utolsó sorban ha később el akarod adni akkor ennyivel drágábban biztosan el tudod.
[link]

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#114772) _Karesz_ válasza Tegla80 (#114770) üzenetére


_Karesz_
tag

Köszönöm, nézelődök már egy ideje de nem találtam még szimpatikus ajánlatot. Plusz azért a boltban egy fokkal jobban bízok, mert ha kiderül valami utólag, van hova visszamennem.

(#114773) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Rumour: Sony Santa Monica working on a big PSVR-title; could be revealed soon"

Live-Die-Respawn

(#114774) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Storeon jók az új akciók

(#114775) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hátha van aki arra lakik:

Másik topikból:
Hajdúszoboszlón éves plusz 6 ezerért

Live-Die-Respawn

(#114776) marilllyo válasza oriic (#114775) üzenetére


marilllyo
veterán

Aaaz komoly! :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#114777) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#114774) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Melyik storen?
A magyaron még mindig a májusi sale van semmi újdonság😶
Az USA-n szintén!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#114778) oriic válasza oriic (#114775) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miskolcon is van ilyen, ott 7500 Ft az éves PS Plus, az is best buy. [link]

Live-Die-Respawn

(#114779) jpeetr válasza KoNZoLik@ (#114777) üzenetére


jpeetr
aktív tag

nekem már "games under 6000HUF" illetve Borderlands a deal of the week

(#114780) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Német webshop szivárogtat. Állításuk szerint június 23-tól lesz kapható a Call of Duty: Modern Warfare Remastered önálló kiadása. [link] GameFly-os szivárgás szerint május 20-án jön oda a játék szóval kb. valós lehet a dolog.

Ár: 40 euró!!!

Live-Die-Respawn

(#114781) body007 válasza oriic (#114775) üzenetére


body007
addikt

Én ráállítottam egy ott lakó havert, remélem talál még egyet :))

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#114782) Adam_Shepard válasza ProEvoFan (#114774) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezt a csóringer black flaget már tényleg odaadhatnák a plussal. Az elmúlt fél évben vagy 5x volt akciós...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#114783) vg válasza Adam_Shepard (#114782) üzenetére


vg
addikt

Beírom, mert minden hónap vége felé beírja valaki: azt csiripelik a madarak... ;]

(#114784) Adam_Shepard válasza vg (#114783) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nem szükséges beírni, tisztában vagyok vele. De akkor is... szomorú ezt látni sokadjára.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#114785) vg válasza Adam_Shepard (#114784) üzenetére


vg
addikt

Igen, ettől most én is totálisan szomorú lettem. :( ;]

(#114786) mrx1212


mrx1212
tag

Ezeket ennyiért szerintem nem szabad kihagyni :

Wolfenstein: The New Order - 1229ft
Wolfenstein: The Old Blood - 1529ft
Just Cause 3 - 4490ft :C :C

(#114787) semetka válasza mrx1212 (#114786) üzenetére


semetka
őstag

New Order platina de megveszem mert kölcsönkérttel játszottam de kicseszett jó játék.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#114788) erahurka válasza mrx1212 (#114786) üzenetére


erahurka
félisten

Lesznek ezek még ennyiért, én ezt az akciót is kihagyom most. Bőven tart még a Witcher 3 :DDD

(#114789) ProEvoFan válasza KoNZoLik@ (#114777) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Magyar, alap:)
(#114782) Adam_Shepard
Jaja.Villantani kell valamit, mert xbox oneon Watch Dogsot kapják jövő hónapban :Y

(#114790) vonSux válasza Adam_Shepard (#114782) üzenetére


vonSux
őstag

De ha annyiszor volt már akciós akkor minek legyen pluszos cím? Ilyen alapon aki akarta már régen behúzta.

(#114791) EczkE


EczkE
addikt

Valaki segitene rendbe tenni hogy az inFAMOUS-bol mi micsoda? Melyik dlc melyik a teljes jatek? Nekem ez meg kimaradt, most potolnam a hianyossagot.

Asszem mindenféleképpen!

(#114792) james001 válasza EczkE (#114791) üzenetére


james001
veterán

Second Son a "teljes" játék,a First Light csak egy ilyen kis mellékrész. Mindenképp előbb a Second Son-t játszd ki,és utána kezdj bele a First Light-ba.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#114793) Bad Pritt válasza james001 (#114792) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+ a First Light szerencsére standalone.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#114794) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Far Cry 5 - Modern kor lesz. (hivatalos keyart:)

Live-Die-Respawn

(#114795) EczkE válasza james001 (#114792) üzenetére


EczkE
addikt

A 4 akcios kozul akkor melyiket vegyem? :DDD :B

Asszem mindenféleképpen!

(#114796) Viper26 válasza oriic (#114794) üzenetére


Viper26
nagyúr

Eredeti ötlet helyett megint rókabőr...csalódás...

Pixel 7 | FR955

(#114797) Wlac válasza oriic (#114794) üzenetére


Wlac
Ármester

Érdekes. Úgy néz ki, hogy vallásközpontú színhely lesz az USA-n belül (déli államok talán). Ez nem rossz, bejön a Banshee feeling, azonban ha marad az eddigi gameplay (és hát Ubisoft, szóval miért változna bármi is), akkor kicsit érdekes lesz az, hogy felrobbantjuk/elfoglaljuk a fél államok, a nemzeti gárda és a teljes hadsereg mégsem ugrik a torkunknak. A korábbi részekben ezt megmagyarázta az, hogy elmaradott területeken játszódott, ahol a helyi kiskirályok voltak az urak, de ha valóban az USA lesz a helyszín, ott hülyén fogja kivenni magát. De amúgy tetszik a koncepció.

“The wha-"

(#114798) oriic válasza Wlac (#114797) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"de ha valóban az USA lesz a helyszín,"

Valami keverés van, mert a zászlón nem csillagok vannak.

Live-Die-Respawn

(#114799) cyberkind válasza oriic (#114798) üzenetére


cyberkind
félisten

Én egy Texas-ról mintázott államra gondolok a kép alapján, sötét középkor és beltenyészet, izgalmasan hangzik. :D

Paranormal Cocktivity

(#114800) predakon


predakon
őstag

Bakker, megfogadtam már 86szor h nem veszek több digitális címet... DEHÁT inFAMOUS Second Son™ + inFAMOUS™ First Light 5990FT...... AJJJJJ :W

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.