Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114051) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Pár napja volt szó a Jack dugós fulesekrol.
Tegnap kipróbáltam én is , hogy a joyba dugtam két fajtát , egy Samsungot és egy iPhone fülest , de egyikkel sem volt hang.
Csak a mikrofon részét érzékelte a konzol , amit ki is írt a képernyőre. Kérdés , hogy ha veszek normális Jack dugós fej(!!)hallgatót azzal fog e működni? Vagy a PS-be kell valamit állítani?
( A PS egy Logitech z 5500-ra van kötve optikai kabellel , ezen van jack kimenet és ha a tévén erősítem a hangot azon is szól)

[ Szerkesztve ]

(#114052) ViharVadász válasza WhiteWalker (#114051) üzenetére


ViharVadász
őstag

Beállításokban be kell állítani, hogy minden hang a fülesre menjen. Én pár napig egy Samsung fülessel játszottam így, mert az a füles legalább kényelmes volt hosszú időn át is. :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#114053) PowerBuldog válasza WhiteWalker (#114051) üzenetére


PowerBuldog
veterán

PS-en mindenképpen be kell állítani, hogy minden hangot a kontrollerre küldjön ha fül/fejhallgatót érzékel.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#114054) WhiteWalker válasza PowerBuldog (#114053) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

PowerBuldog & ViharVadász köszi!

Nézegettem a sound beallitasokba a ps-n de nem találtam ilyet. Ahogy nézegettem a neten valszeg azert mert nem léptem ki a játékból , játék közbe csak radugtam... :D

[ Szerkesztve ]

(#114055) hitchins


hitchins
őstag

Megvan esetleg valakinek a PwZ GardenWarfare 2 deluxe edition?
A deluxe kiegeket hol lehet felszedni/megnyitni hasznalni?

[ Szerkesztve ]

(#114056) ferensz válasza WhiteWalker (#114051) üzenetére


ferensz
senior tag

Én a Microsoftos Xbox One headsetet használom és működik faszán. Tulajdonképpen ez is egy jack-es fejhallgató.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#114057) Kvelstadt válasza WhiteWalker (#114051) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én egy beyer dt770 fejhallgatóval szoktam játszani és bár olyankor a mikrofon nem játszik de müködik gond nélkül.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#114058) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Köszi még egyszer mindenkinek.
Este megnézem a beállításokat. Hátha ott van a kutya elásva.

(#114059) dollarZ18 válasza hitchins (#114055) üzenetére


dollarZ18
tag

Postaláda, a gift-ek között, ha jól emlékszem a háromszög gombot kell megnyomni, hogy átváltson.

(#114060) erahurka válasza WhiteWalker (#114058) üzenetére


erahurka
félisten

Játék közben hosszan nyomd a PS gombot, aztán a csatlakoztatott eszközök közt tudod állítani, hogy minden hangot vagy csak chat-et küldjön fejhallgatóra. Nem kell hozzá bezárni semmit.

(#114061) #45378816


#45378816
törölt tag

Ha nincs plus szolgáltatás, akkor az adott játék mentését a gépre menti le?
Majd, ha később már lesz plus szolgáltatás, akkor automatikusan feltölti a gépről a mentést felhőbe?

(#114062) Freel


Freel
tag

Sziasztok! Végigolvastam az összefoglalót, de nem találtam választ a kérdésemre. Tehát azt szeretném, hogy a PS4-et használni a PC helyett netezni, böngészni, facebookozni-híreket olvasgatni. Egérrel és billentyűzettel szeretném megoldani. Tehát nem játszanék egér+billel csak neteznék. Vettem egy rapoo márkájú:
[link]
ilyet és az egeret nem érzékeli a PS4 a billentyűzetet meg sehol nem tudom magyarra állítani! :W :W :W
Eléggé bosszantó, hogy kidobtam 7K-t, mert bíztam benne, hogy a SONY kicsit rugalmasabb ilyen téren... Segítenétek, hogy mi a megoldás? Hogy tudok bill+egérrel netezni, meg szöveget írni?
Köszönöm!
:R

(#114063) Kvelstadt válasza Freel (#114062) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A ps böngészője az nem az amit szívesen használnék a pc-s helyett.
Tök jó hogy van de szerintem csak arra nem lehet rendesen használni amire való.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#114064) A`rpi válasza Freel (#114062) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok! Végigolvastam az összefoglalót, de nem találtam választ a kérdésemre. Tehát azt szeretném, hogy a PS4-et használni a PC helyett netezni, böngészni, facebookozni-híreket olvasgatni. Egérrel és billentyűzettel szeretném megoldani. Tehát nem játszanék egér+billel csak neteznék. Vettem egy rapoo márkájú:
[link]
ilyet és az egeret nem érzékeli a PS4 a billentyűzetet meg sehol nem tudom magyarra állítani! :W :W :W
Eléggé bosszantó, hogy kidobtam 7K-t, mert bíztam benne, hogy a SONY kicsit rugalmasabb ilyen téren... Segítenétek, hogy mi a megoldás? Hogy tudok bill+egérrel netezni, meg szöveget írni?
Köszönöm!
:R"

Sajnos a PS4 nem kapott teljes értékű böngészőt így kompromisszumokat kell kötni böngészés közben, ahogyan a nyelvi beállítás terén is, magyar sajnos nincs a PS4 rendszerében.

(#114065) Freel


Freel
tag

Köszönöm a válaszokat. Az ilyenek sajnos iszonyatosan el tudják venni a kedvem a konzoltól. Tök jó kis hardver, dizájnos, csendes, stb. és ha a SONY nem lenne ilyen mocsok, akkor szinte bármire használható lenne és tökre elég lenne például egy kis gamer szobába, kuckóba, vagy albiba mint szórakoztató multimédiás eszköz... Rádiót hallgatni, netezni, filmet nézni, TV-t nézni, megnézni egy doksit, vagy pdf-et... Semmit nem lehet... Huhhh... Bosszantó na... Köszönöm még egyszer, legközelebb utánnaolvasok.. Vagyis elé... :D

(#114066) hitchins válasza dollarZ18 (#114059) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi megnezem majd.
Azt esetleg meg meg tudnad nezni/mondani hogy a storeban a Te mit latsz?
En akcioban megvettem a deluxe-ot de storeban megis az alap valtozatnal latom hogy Purchased. A deluxnal pedig azt hogy unavailable.
Ha rakeresek a delux kiegre a storeban azt csak ugy engedne letolteni hogy kifizetem (ujra).

(#114067) bandi0000 válasza Freel (#114065) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ki gondolta hogy a konzol nem egyenlö a pc vel, rohadék sony ék azt se írták rá hogy nem lehet vele főzni mosni, pedig milyen fasza lenne ha kiváltaná a mosógépet, vagy miközbe sül a hurka, letolok egy kör bf et

Xbox One: bandymnc

(#114068) vg válasza Freel (#114065) üzenetére


vg
addikt

Jobban és sokkalsokkal olcsóbban megúsznád, ha vennél 18e-ért egy Venz V10 4K Media Player cuccot...

(#114069) dollarZ18 válasza hitchins (#114066) üzenetére


dollarZ18
tag

Ugyanezt látom. Valószínűleg azért, mert a deluxe változat csak ingame purchase cuccokat tartalmaz, nem pedig dlc-t, vagy egyéb extrákat. Ettől függetlenül megéri, mert jó sok pénzt ad, meg 1-2 karaktert, itemeket, ha jól emlékszem (ha ingame akarnál venni ennyi pénzt, jóval többe kerülne). Ezeket egyébként nagyon sok játékkal úgy is megszereznéd. Egy dlc jött a játékhoz, a trial of gnomus, ez pedig benne van az alapban is.

(#114070) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez az Infamous S.S. tökéletes rágógumi egy Mass Effect platina szenvedés levezetésére. Nem is értem miért maradt ki eddig. Szép grafika. Jó dumák...Letoltam jófiúként experten. Jöhet a sötét oldal.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#114071) rfjanika


rfjanika
tag

Eladom a ps4 en es vannak rajta vásárolt játékok.
Viszont a profilom nem adom vele.

Érdekelne igy ha az új tulaj vesz pspluszt tudja e vmi módon használni

(#114072) Mister_X válasza rfjanika (#114071) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114073) Tejberizs76


Tejberizs76
tag

Sziasztok!

PS4 Pro-t tulaj vagyok. Tudnátok segíteni, hogy milyen monitort használjak? Elég láma vagyok a témában. Gondolom nem mondok újat, hogy HDR és 4K képes a konzol. :D

Köszi a válaszokat! Sorry, ha már volt a kérdés. :Y

(#114074) bandi0000 válasza Tejberizs76 (#114073) üzenetére


bandi0000
nagyúr

1000 dollárért már kapsz is HDR képek 4K monitort

Xbox One: bandymnc

(#114075) Tejberizs76 válasza bandi0000 (#114074) üzenetére


Tejberizs76
tag

LOL, köszi! :C

1000$ helyett max. 100eFT-on van rá! :DD

Tv vagy monitor inkább?

[ Szerkesztve ]

(#114076) bandi0000 válasza Tejberizs76 (#114075) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én Tv-t preferálom, igaz 100 ért hdr képes normális 4k tv-t se kapsz, de mondjuk egy normálisabb fullHD-t már igen, csak a pro érzésből neked a valamennyivel több fps lesz meg, más nem

Xbox One: bandymnc

(#114077) Mister_X válasza Tejberizs76 (#114075) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ennyiért inkább mély levegőt tudsz venni, mint 4k képes HDR akármit (TV vagy monitor, de még talán egy 10"-os LCD panelt sem).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114078) oriic válasza Tejberizs76 (#114075) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akadnak mar 4K monitorok ennyiert, de inkabb egy minosegibb fullHD monitorra szavaznek.

Live-Die-Respawn

(#114079) A`rpi válasza Tejberizs76 (#114073) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
PS4 Pro-t tulaj vagyok. Tudnátok segíteni, hogy milyen monitort használjak? Elég láma vagyok a témában. Gondolom nem mondok újat, hogy HDR és 4K képes a konzol. :D
Köszi a válaszokat! Sorry, ha már volt a kérdés. :Y"

Amilyet meg tudsz fizetni, ha 4K-s magjelenítőben gondolkozol, és az "olcsóbbak" közül választanál, ügyelj rá, hogy HDMI 2.0 bemenet legyen a készüléken, egyéb esetben nem fogod tudni használni a PRO-ddal 4Kban az amúgy 4K-s megjelenítődet.

Ármegjeleléssel akár itt, akár a monitoros topikban a fentebbiek tudatában érdeklődj.

(#114080) Tejberizs76 válasza A`rpi (#114079) üzenetére


Tejberizs76
tag

Lehet félre érthetően írtam, de nem 4K és HDR monitort vagy TV-t keresek, mert tudom, hogy horror árban vannak. Tapasztalatokat akartam kérni, hogy mely monitorral vagy TV-vel vannak jó tapasztalatok PS4 Pro ügyileg. :)

[ Szerkesztve ]

(#114081) Kendek válasza Tejberizs76 (#114080) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Úgy általánosságban is a TV a preferáltabb, abból is a lehető legnagyobb, játékos fajtából érdemes választani.

<-ƘƘ->

(#114082) Zanik válasza Tejberizs76 (#114080) üzenetére


Zanik
addikt

Én személy szerint hanyagolnám a monitort. Persze most majd le leszek huhogva, hogy dehát az input lag!, bla-bla-bla.
Tény: ugyanazért a pénzért sokkal nagyobb képméretű TV-t kapsz, mint monitort. Egy csomó TV-ben van gamer mód, ami elfogadható szintűre csökkenti az input lagot. Szóval hacsak nem vagy profi/félprofi kompetitív játékos, akkor vegyél minél nagyobb TV-t a rendelkezésre álló pénzből.
A paneltípus (VA, IPS), és funkciók tekintetében (smart) pedig ízlés kérdése a dolog: LG, Samsung, Sony, Panasonic, ami szimpatikus...
Én jelenleg még egy 47LA660s-t használok a Pro-hoz, de hamarosan cserélem egy 55uh950v-re. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#114083) A`rpi válasza Tejberizs76 (#114080) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez ebben a formában nagyon tág fogalom.

Általánosságban minden TV, és monitor "jó" a konzolhoz, nyilván a megfelelő csatlakozó (HDMI), vagy átalakító szükséges a feladathoz DVI>HDMI.

A megyejelenítő lehetőleg szélesvásznú legyen FullHD, vagy 4k felbontású. Közben látom írtad 100K van a megjelenítőre, én ennyiért inkább használtan vennék valamit, TV, és a monitor topikban is érdemes lenne érdeklődnöd.

TV esetén ha lehet válogatni az alacsony input lag-ot is figyelembe kell venni, monitoroknál ez elhanyagolható kis túlzással persze.

(#114084) dinostaRR válasza Tejberizs76 (#114080) üzenetére


dinostaRR
tag

Samu ks7000-et használok, tavalyi széria, alacsony input lag, szép kép.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#114085) LucentTwo


LucentTwo
tag

Aki írt a supportnak a márciusi cashback miatt és pozitívan bírálták el. Azoktól kérdezném, hogy mikor kapták meg?

Ezt az üzenetet kaptam reggel, de azóta se jött semmi.

"Köszönjük, hogy megerősítette az adatait.

Megállapítottam, hogy fiókjában minden rendben van ahhoz, hogy megkapja a kupont.

Kérem ellenőrizze gmail fiókja SPAM illetve kéretlen levelek mappáját mert lehetséges, hogy oda érkezett meg ez a voucher."

(#114086) predakon


predakon
őstag

Sziasztok,

Elnézést ha már volt de az US storeon 6$ a god of war 3 remastered, meg is vettem :)
Ja és a pcgamesupplyon most a 10$ feltöltő 7$, 5 óra van hátra az akcióból.
[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#114087) predakon válasza predakon (#114086) üzenetére


predakon
őstag

és 4$ az order 1886, ennyi pénzért adok ennek is egy esélyt :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#114088) yusukee válasza LucentTwo (#114085) üzenetére


yusukee
aktív tag

Én ilyet nem is kaptam. Miután elküldtem az üzenetet az adatokkal a supportnak, írtak hogy továbbították technikusnak. Ez 5 munkanap is lehet. 5 nap múlva küldte a support a kódot.

(#114089) akela91 válasza yusukee (#114088) üzenetére


akela91
addikt

Ugyanez volt velem is.

(#114090) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Sziasztok,

Most már bizonyára van valakinek meglévő példánya:

- Dark Souls 3 - The fire fades GOTY edition-nél a dlc-k a lemez részei, vagy letöltőkódok?

Használt lemez vásárlásakor kell-e attól tartani hogy már nem "él" a dlc rész?

köszi :R

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#114091) A`rpi válasza gubisadam (#114090) üzenetére


A`rpi
addikt

"Használt lemez vásárlásakor kell-e attól tartani hogy már nem "él" a dlc rész?"

[link]

[ Szerkesztve ]

(#114092) siska75


siska75
tag

Üdv, sziasztok.
A problémám az lenne,hogy amcsiból lett rendelve egy joy.
Sajnos az első pillanattól 10-15 perc használat után kifagy a joy,bekapcsolva marad de nem reagál, csak arra ha hosszan nyomom a ps gombot,így kikapcsol,aztán megnyomom mégegyszer,bekapcsol,és ismét használható 10-15 percig.
Valakinek valami javaslata,esetleg megoldás?
Előre is köszönöm.

Az Ördög vagyok,ÉRTED JÖTTEM!

(#114093) hitchins válasza dollarZ18 (#114069) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi

(#114094) A`rpi válasza siska75 (#114092) üzenetére


A`rpi
addikt

"Üdv, sziasztok.
A problémám az lenne,hogy amcsiból lett rendelve egy joy.
Sajnos az első pillanattól 10-15 perc használat után kifagy a joy,bekapcsolva marad de nem reagál, csak arra ha hosszan nyomom a ps gombot,így kikapcsol,aztán megnyomom mégegyszer,bekapcsol,és ismét használható 10-15 percig.
Valakinek valami javaslata,esetleg megoldás?
Előre is köszönöm."

Kábellel is ezt produkálja ha a gépre kötöd?

[ Szerkesztve ]

(#114095) RangerFox válasza Freel (#114065) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem igazán értem a problémád. Egy konzolnak meghatározott feladata van (játék), nem a böngészés. Nem a Sony a köcsög, csak a böngészésre is meg a játszásra is megvan a megfelelő eszköz.

(#114096) siska75 válasza A`rpi (#114094) üzenetére


siska75
tag

Ezt még nem,próbáltam.
Kipróbálom,és írok.

Az Ördög vagyok,ÉRTED JÖTTEM!

(#114097) vonSux


vonSux
őstag

Egyszeri, 14 dolláros kedvezmény kód. US store-ban használható fel holnap éjfélig: DJ6BK7P7EK

(#114098) siska75


siska75
tag

Sajna a kábelel is ugyan ezt produkálja.

Az Ördög vagyok,ÉRTED JÖTTEM!

(#114099) Nayrobi válasza siska75 (#114098) üzenetére


Nayrobi
őstag

Attól, hogy rádugod a kábelt, még az adat bt-n keresztül megy. A beállításoknál be tudod kapcsolni, hogy kábelen menjen és hogy tiltsa a bt kapcsolatot.

(#114100) Adam_Shepard válasza gubisadam (#114090) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szia! A kettes régiós DS3 - GOTY- ban nincsen kód. minden a lemezen van.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.