Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) renato


renato
aktív tag

Remélem felkeltem párak érdeklődését, mert bizony megérdemli a program.
Pár mondatban, hogy mindenki képben legyen; A GPL (Grand Prix Legends) és a Nascar Racing 02 és 03 (nem az EA-s "szim") fejlesztői egy "kis" anyagi támogatással visszavették az NR03 motorját, majd belekezdtek a munkába.

A munka alatt mit értek?
- egy olyan bajnokság szervezése, ahol sok-sok autó és pálya közül lehet választani
- ahol valóban igazi "karrier" mód van (azaza csak az van:), licensz és egyebek.
- ahol a képességeiddel megeggyező ellenfelekkel rak össze a szerver (legyél akár kezdő, akár profi)
- kevés baleset, mert minden számít, számolja a gép hányszor hibázol, amiért pontlevonás jár
- adott esetben a jogsid is elvesztheted, ilyenkor visszalépsz egy kategóriát
- igazi, dinamikus cockpit árnyékok, szép horizont, aszfalt, ég, pálya és autó grafika
- a pályák az eredetiekkel teljesen megegyezőek, eleddig nem látott lézeres modellezésnek köszönhetően
- lézeres modellezéssel elkészített járgányok
- a legtutibb fizikai modellezés
- mindezek ellenére egy kezdőnek is nyugodtan ajánlható
- jól kalibrálható grafika
- hihetetlenül részletgazdag, fizikai számítások útják kinyert FFB-hatások.

tömören ennyi. majd még tuningolom a leírást, ha lesz is rá igény.
addig tessék femászni az eredeti weblapra.

a játék hivatalosan még nem megvehető, meghívás útján lehet néha bekerülni, de érdemes, szétnézni, utánajárni. a megjelenés szeptember környékére van tervezve (!?)

további információ, és a "játékélményről" beszámolók:
sg fóruma
gtr masters fóruma

kérdést lehet feltenni itt is.

még egy kis kiegészítés:
- kormány nélkül felejtsd el.
- ha kormányt akarsz venni inkább vegylél egy komolyabbat ami jó is lesz jó sokáig mint egy bóvlit. (ne momo racinget vegyetek, minden szempontból jobb a Logitech Driving Force Pro)
- a játékban nincs AI, csak online lehet nyomni, tehát ajánlott egy 2 MB-os net, ami még jól is működik.
- a játék elég drágának tűnhet, minden kocsit, és pályát neked kell megvenned az alapcsomagon túl (ami azért tartalmaz ezt azt.) a havidíj kb 2ezer forint, de megéri, nekem elhihetitek. az össze többi szimulátort ki lehet dobni.
- ha hosszabb időre előfizetsz kapsz egy csomó kedvezményt, ajándékot, iRacing dollárt, amiből vehetsz pályát, és akármi mást.

stb.stb. :)) :DD

(#2) renato


renato
aktív tag

megjegyzem, a szimulátoros társadalom borsa-java játszik a gémmel, a fejlesztésbe, bevontak több aktív pilótát is, közük egy nascar bajnokot (aki a fejlesztés után is szívesen rója a köröket a szimmel :) és sorolhatnám ugye.

Igazi profik is ezzel játszanak, Greger Huttu neve ha mond valamit, akkor jó. :)

(#3) renato


renato
aktív tag

aug. 26-tól mindenki szabadon regisztrálhat, egy hónapot minden szimulátor rajongónak illene kiperkálni :) :))
bár látom nem nagy a tolongás :D

(#4) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

hát, grafika szempontjából a Race Driver GRID simán megveri :U

(#5) athomi válasza Darth_Revan (#4) üzenetére


athomi
veterán

az nem szimulátor

(#6) renato válasza Darth_Revan (#4) üzenetére


renato
aktív tag

hát jaja, az egy ilyen félig meddig arcade game, valóban sép grafikával, bár megjegyzem az iRacing sem csúnya, sőt, a pályák kidolgozása hihetetlen realisztikus, minden bucka ott van, a horizont mesésen szép, nem vész a semmibe, tisztán látni mindent, a fizika űberjó, a hangok fantasztikusak, a közösség pedig, a statisztikával a rendszerrel és a várható újdonságokkal egyszerűen lenyűgöző. egyszerűn jelenleg nincs ellenfele. :DD

ettől függetle a Grid is jó, csak másra. :U

(#7) janeko


janeko
őstag

sajnos alapból ezt ki is lőhetem :(( , mivel ahogy írtad.. kormány nélkül megse próbáljuk :W

(#8) renato válasza janeko (#7) üzenetére


renato
aktív tag

jah, de képz, simán megéri ám, veszel egy DFP-t és zsír vagy :) vszonylag olcsó, és évekig nem lesz vele gondod. le és felszerelni macera? nekem éjjel nappal fenn van, itthon dolgozok a gépen és nem aggat. :)

szimulátort "jáccani" meg tessék kormányon. aki gamepadon vagy akármin próbálkozik szimulátorokkal, hát szóval szép dolog az, de pont a szépségét veszed el tőle, ergo a szimulátor azért szimulátor, mert életűségre megy, ha te szimulátorral akkarsz nyomulni, akkor ugye kormány. olyan mintha egy repülős szimet megpróbálnál bilentyűről irányítani. noszensz.

óriási futam volt az előbb is, maj a héten csinálok pár klassz videót, felnyomom ide kedvcsinálónak :)

u: nah de mindegy, ajánlom továbbra is mindenkinek, hogy megéri. én mással sem játszok ez "az életem", igazi bajnokság, igazi versenyzőkkel, és nem is olyan nehéz néha, csak észnél kell lenni, és okos enged szamár szenved mjára hibátlanúl, de akár kicsit lassabban is végigmenni :DD

[ Szerkesztve ]

(#9) Backspace


Backspace
tag

Várjuk a képeket és a videókat!
Érdekel a dolog, csak kár, hogy havidíjas már ez is...

Volt már tapasztalatom egy-két hasonló játékkal, mint pl LFS, Project Torque...
Jó feeling, de engem ez a minél több pénz húzzunk ki a játékos zsebéből taktika nem tetszik.

(#10) renato válasza Backspace (#9) üzenetére


renato
aktív tag

oks, este csinálok párat. :)
aztán éjjel feltolom. őőh, jah, de ha azt veszek havi 2-3 ezer forint nem sok.
ennyiből egy mozi nem jön ki a csajoddal, és akkor még nem is ettél. az élmény, a korrekt hozzáállás, és stb, megéri az egészet.

beszéltem olyannal is aki tolta az LFS-t is, és a legtöbb ember szerint sokkal korektebbek az elenfelek, a rendszer, a menü, a statisztika, meg minden profibb. a pályákról, fizikáról ne is beszéljünk. nahd akkor majd jelentkezem. :)

(#11) renato válasza Backspace (#9) üzenetére


renato
aktív tag

pár kép kilopva a program kezelőfelületéből, ergo nem én készítettem őket. :P
de így néz ki, mondom a pályák a legjobbak valamint a grafika a szimulátorok közt szvsz a legjobb. a hangokról meg később.

este lesz még videó :) bejárok egy két pályát.
01. kép
02. kép
03. kép
04. kép
05. kép

egyikben ott maradt a fraps sarka mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#12) HarryPotter válasza renato (#11) üzenetére


HarryPotter
őstag

Tudom, hogy teljesen másról van szó, de pl. a trackmania nations forever ingyen kínálja az online bajnokságot, és az ugyan grafikailag nem veszi fel a versenyt a az iRacing-gel, de játékélményben nagyon jó.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#13) renato válasza HarryPotter (#12) üzenetére


renato
aktív tag

öh, azt sajna nem ismerem, de szögezzük le, játékélményre, ponthogy a legtöbb arcade game jó. az iRacing játékélményre egy kezdőnek óriási kihívás. Ám, ha kezdesz ráérezni az egészre, a kocsira, a pályára, folyamatosan faragsz az idődből, hát az eszeveszett jó. a versenyekről nem beszélve. :)

de itt küzdeni kell ezerrel a tizedekért. viszont ha sikerül az óriási élmény. :)
egyébként biztos sok-sok online autós játék bajnokság van, a színvonal azonban biztos nem éri el ezt a szintet. bár biztos láttatok már pár videót, azért este összedobok valami kedvcsinálót :)

(#14) HarryPotter válasza renato (#13) üzenetére


HarryPotter
őstag

hát igen, hidd el, nem rosszindulattal mondom, de ehhez egyfajta fanatizmus kell, hiszen nagyon sok gyakorlást kívánhat az, hogy lassan egyre jobb legyél. Ém inkább casual gamer vagyok, egyszerűen nincs tenger időm, ezért jobban kedvelem a hamar tanulható játékokat. Ettől persze a iRacing biztos nagyon jó!

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#15) renato válasza HarryPotter (#14) üzenetére


renato
aktív tag

jaja, elhiszem én. :) és igazad is van. viszont van pár szimulátoros ismerősöm aki heti 1-2 futamot tól csak, hétvégén esetleg többet, és mégis előfizettek egy évre. és igen, elég hardcore cucc, dehát ha megy az élmény nagyon-nagyon jó. én úgy voltam az egésszel, hogy hé nem játszok semmivel tartóósan kicsit untam hogy filmeket és sorozatokat nézek csak meg zenéket hallgatok (jobbakat ugyebár) és akkor gondoltam ogy hát szimulátor. tartós, nem unod meg, blablabla. és úgy voltam vele, ha csak annyi időt rászánok amennyit egy átlagember a barátok közt-re meg hasonló produkciókra naponta, hát már akkor jó vagyok. a rendszer úgy van megcsinálva, hogy e lekezdőbbek is normális ellenfeleket kapjanak, szal a janik a janikkal mennek, én úgy a középmezőny első felében vagyok általában. :) de már nyertem is párszor :D

ui: videó tegnap lett volna, de a fraps kimentett cucca hibás volt, nem tudom miért... kétszer is kimentettem az új kapkodós leggyorsabb köröm, erre a 3,5 GBos fájlt nem játssza le semmi, de még videószerkesztő sem nyitja meg, importálja be :( majd holnap próbálkozok még, este program :)

(#16) renato válasza HarryPotter (#14) üzenetére


renato
aktív tag

jah és megnéztem azt a játékot, és jóónak néz ki, faszán hülyülős szórakoztató lehet a haverokkal, a környékemen mindenki arcade fosokkal nyomja, ellenük inkább nyomnám ezzel mint a többi sz*rral. :)

(#17) HarryPotter válasza renato (#16) üzenetére


HarryPotter
őstag

ja, a trackmania is elég additktív, és szép grafikával online ellenfelekkel szemben...de ez itt off. :R

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#18) renato válasza HarryPotter (#17) üzenetére


renato
aktív tag

bá találni a neten gyorsköröket dögivel, végre működik minden szal ma jöhet egy érdekesebb videó is.

1:22.155 - summi point

addig meg itt van egy gyorsköröm amiben az uccsó kanyarban ellenkormányzás eldobtam kb 1,5-2 tizedet illetve egyes (vezetés közben érezhető) "szemmel láthatatlan helyeken" tapintható, hogy még van benne 1-2 tized. a legprofibbak 1.21.4-et mennek, azalatti időt még nem láttam. 21.8xx még reális, utána már telemetria kell majd hogy rájöjjek, hogy van a többi eldugva. telemetria, sajnos nincs, de lesz, és szerintem nem is akármilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#19) HarryPotter válasza renato (#18) üzenetére


HarryPotter
őstag

nagyon szép. gépigény?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#20) renato válasza HarryPotter (#19) üzenetére


renato
aktív tag

kössze, nem mondom, nem kis meló így összerakni ilyen tempóval váltásokkal a kört, ezzel az idővel 74. vagyok, az 536 időmérős kör közül :) de még van benne, ha csak 2 tizedet javítok máris a 46. vagyok a rangsorban :)

nem kell hozzá olyan nagy vas, nekem egy e2180-as van (dual) 2,66 GHz-en 2 GB rammal, 8800 gt golden sample társaságában. futamokon néha leesik 2*es élsimítás és max grafika mellett 40-50 fps-re ami néha "lassulást jelent", de ez főleg ovalon rajt előtt után ha mondjuk 10-15-en vannek előttem ami azért ritka szerencsére :DD

a grafika jól kalibrálható, nem kell neki nagy gép, bár az én konfigom sem olyan drága ma már. sőőőt... amúgy 1680*1050-ben nyomom. :)

(#21) Gulyo válasza renato (#20) üzenetére


Gulyo
tag

Hát én is előfizettem rá ... megvan minden eddigi szimulátor eredetiben ( Rfactor, LFS, RBR, Race07, stb ) ez tényleg profi cucc, de elrettent ez az állandó remegés a hibáktól ( mindegy hogy te hibázol vagy más ) ... szóval én nem nevezek be az 1 hónap után.
Egyébként ha pontozni kéne ( 1-10 ) : grafika 8,5; hangok 8,5; online rész kezelő felület 10; fizika 9,5; ... mi van még ... tartósság 9; FF hatások 9.5;
Kicsit vonatott nekem, ovál pályákat útálom, nem látom értelmét, nem köt le ( ovál pályák ) NASCAR-ral se játszottam ...
Az sem tetszik ( persze hogy nem ) hogy drága ( persze ez relatív ) egy átlagos gamernek ... éves díj + új autók + új pályák ... minden plusz pénz ... persze a fejlesztőket is megértem, de,de,de ...
Nem lehúzni akartam ... .ez csak egy vélemény ...
Azért az egy hónapot lenyomom :DD

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#22) renato válasza Gulyo (#21) üzenetére


renato
aktív tag

hát sajnálom nem elmész, de akkor pár olyan pozitívum amivel más nem bír:
- sokba kerül? igen? cserébe minőséget kapsz? igen? eredeti pályák? igen.
- télleg' sokba kerül? nem! miért? azért mert itt semmi sem kidobott pénz, gondolj bele, mennyi időt, és energiát meg pénzt fektettél a fesorolt szimulátorokba... add össze.
- ezzel szemben gondolj bele, itt megveszel egy eredeti pályát, 15-25 $*ért (ebből le lehetne vonni a kedvezményeket, de nem teszem), és az a pálya amit megvettél örökre a tiéd, nem az van, hogy majd jön az iRacing 2010 és akkor meg kell venned újra. minden grafikai, fizikai frissítés tied innentől kezdve. a szerencsétlen simbin meg félévente kiad egy rakás sz*rt, már bocsánat, mindig ugyanazt, és azzal téged folyamatosan átb*sznak.

itt nem lesz az, hogy megint meg kell vennek valami évek múlva. itt egyszer megveszed, és az soksok évre élni fog. ha így nézzük nem drága. és nézük így, mert elkérik az árát, de nem is valami sz*r mod team munkáját tolják a képünkbe.

hogy biztonságosan is kell vezetni? :D hát igen, elvégre szimulátorrol van szó :) az SR-re figyelni nem nagy szám, lehet párszor besz*pod mások hülyeségéből fakadóan, de ha normálisan versenyzel általában nem kell semmitől sem paráznod.

az Oval meg lehet nem jön be, de szóval hú. Kár, hogy még rookie vagy. a Silver-rel olyat versenyezhetnél ovalon hogy betojsz. nem eszi a gumikat, szélárnéyk effektel mindig a mögötted levő gyorsabb akármit is csinálsz, volt hogy 50 körön keresztűl egymás mellett seggében autóztunk végig, és volt hogy egy 50 körös futamon 8* változott az élen álló személye, semmilyen baleset nélkül!

az iRacing előnye elég nagy a konkurenciához képest, és remélem a bevételek és a versenyzők mind elősegítek ennek az előnynek a növelését. ha minden jól alakul, akkor a játék szavatossága egyenlő az örök élettel. :C

(#23) H.Roland válasza Gulyo (#21) üzenetére


H.Roland
aktív tag

Mivel neked megvan az rFactor is, így van összehasonlítási alapod.
Neked mik a tapasztalataid, ez az iRacing mennyiben különbözik az rFactortól?
Miben jobb, miben rosszabb? Van-e benne pl eső?

Minden relatív.

(#24) Egzee


Egzee
őstag

Haggyuk már a a kormányokat... Egyszer vettem, és visszavittem 3 napon belül és inkább vettem egy procit kényszerből... Én még1x biztos nem kormáynkázok, mert PC-n értelme sincs... Nahmeg gurulós szék, magas asztal stb...

(#25) Gulyo válasza H.Roland (#23) üzenetére


Gulyo
tag

Hááát ... esö nincs abban sem :D ... az rFactor egy jó kis játék, mod hegyek vannak hozzá, némelyik egész profi ( 10% ) a többi hulladék ... sok új pálya ( kb 250 ) de ezeknek is csak kb 10%.a élvezhető minőségű.
Fizikája szerintem tűrhető, jól személyre szabható ( egészen a full árkádtól a szimulációig ). A grafika egy erős közepes, max 4 alá :)) ... Hangok jók.
Online nem sokan nyomják úgy látom ... 40-50 ember esténként ...
iRacingot megvettem 1 hónapra de nem fogom meghosszabítani ... grafikája szintén közepes, bár tudom lézerrel mérték be a pályákat, de nekem nem bejövős ... hangok is közepesek, az online rész viszont profi, óránként vannak versenyek, edzés, időmérő ...
A pontozási rendszer túl szigorú nekem ( a másik véglet a Gridben szembejövő elmebajosok :DD )
Ennyi kb ... persze még lehetne ragozni :D
Ha valamit kérdeznél még tedd fel nyugodtan :))

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#26) H.Roland válasza Egzee (#24) üzenetére


H.Roland
aktív tag

Miért ne lenne értelme? :F

Minden relatív.

(#27) H.Roland válasza Gulyo (#25) üzenetére


H.Roland
aktív tag

Köszi.
Az rFactort tökéletesen ismerem, elég sokat játszottam vele, csak azért írtam példaként, hogy legyen egy általam jól ismert mérce az iRacinghez.

Minden relatív.

(#28) renato válasza Gulyo (#25) üzenetére


renato
aktív tag

a hangokkal nem tom mi a bajod, szerintem tökéletesek.
a grafika is szép és jó, de ez is fejlődni fog. (koszolódó szélvédő, animált pilóták, boxmunka)
a rendszer nagyon jó, nem szigorú. sőt, néha még talán túl elnéző is. azért kérem, egy szimulátornak nem szabadna felróni, hogy szigorú meg etc, mert szimulátor. mi jó lenne, ha nekimész a falnak aztán meghalsz :) ehhez képest pár pont az semmi.

A kategóriág is simán el lehet jutni, SR-rel nem is kell annyit vigyázni, én folyamatosan simán 4-es felett vagyok, pedig még 3 felett is jó vagy.

rFactor régi, sok, de kevés jó mod ahogy írod. az már lejárt lemez, majd talán az rFactor 2. de az is szerintem csak grafikában lesz ütősebb.

iRacing előnye, hogy a visszajátszás (amit még sajna nem lehet menteni) tökéletes mása az eredetinek, nem lebutított ISI sz*rság.

Az iRacing már most sokkal jobb mint az ISI-s cuccok, kétség nem fér hozzá, pedig azok nem ma jelentek meg, és lehetett rajtuk dolgozni, az iRacingban rengeteg lehetőség van.

(#29) renato


renato
aktív tag

kis videó, elszállt aggyal mentem, bepróbálkoztam egy előzéssel :D vagyis kettővel :)
kár hogy utána megforogtam :DD

youtube
ajánlom a high quality minőséget, jobb alsó sarok a videó alatt :)

(#30) renato


renato
aktív tag

[link]
it van a blogom, itt találhattok jópár HD-s iRacinges hotlapot is,
Van egy külön iRacinges menüpont, az oldal egyenlőre még nincs teljesen kész, mert egy külön domain cucc lesz majd, önálló portállal.
Kedden jön pár pálya, két kocsi, egy nagyobb javítás a "játékhoz", szal fejlődik a cucc.

Időmérőn talán erre a körömre vagyok a legbüszkébb eddig;
youtube HD - Watkins - Boot

(#31) #70869248 válasza renato (#30) üzenetére


#70869248
törölt tag

szeva :)
Tudnál dolgokat mondani hogy üzemelted be a telemetriát iracing alatt?
Nekem sajna csak az offline verzióra van lehetőségem, nincs most saját gépem, cimbinél nyomom.
hogy is van ez pontosan, mert a dll-t betettem az iracing főkönyvtárba, de nem jelenik meg a köridő,..kell valmi még ami kimaradt?

(#32) renato válasza #70869248 (#31) üzenetére


renato
aktív tag

hm, leszek egy 2 óra múlva megírom :) van iracing alá már szektoridő is, elég testre szabható hol jelenjen meg, mekkora, milyen betűtipus... + ilyesmi :))
majd megírom mindkettőt remélem menni fog :)

(#33) renato


renato
aktív tag

nah akkor a telemetria cucc;
szektoridő + etc
telemetry

utóbbihoz itt egy régi pdf, azóta már többet tud a szektoridős cucc de segiteni tud ha kell
[link]
aztán... a telemetriás cuccot meg leszedtem kicsomagoltam és ennyi. elindítom a VBOX.exe -t játék előtt az kiírja, hogy várja a progi a csatlakozást az iRacinghez. aztán ment mindent egy bizonyos, általad meghatározott másodperc után.
nemtom offline-nál működik e az utóbbi.
sok sikert.. :)

(#34) #70869248 válasza renato (#33) üzenetére


#70869248
törölt tag

köszi, nagyon remélem hogy mükszik. Az SG-s topikot olvasom rendszeresen és bár olyan helyzetbe kerülnék hamarosan hogy nyomhassam online...de ha öszinte akarok lenni magamhoz akkor ez igen sokára lesz :(
Néztem Pete cockpit-jét is vazz..nagy jóság lenne egy ilyen cucc. Jelenleg ahogy írtam is a cimbimnél nyomom így-úgy, holnap talán megint, ...Radical-l mentem eddig Laguna-n és Road America-n...meg persze Lime-n.
szerk:
Van valahol rank ahol lehet nézni mi a jó idő?...az online részhez egyáltalán nem férek hozzá sajna, a neten meg eddig nem találtam. pl Lime/full-n tudok stabil 49-s köröket, és be tudok nyúlni a 48-ba..de lövésem nincs mire lenne elég.

[ Szerkesztve ]

(#35) renato válasza #70869248 (#34) üzenetére


renato
aktív tag

hm :)
hamarosan elkészül majd a saját iracinges oldalam, ott megnézheted mi a jó idő.
nem vagyok egy alien, de pl star (formula) mazdával múlthéten, időmérőn 2:03.066-ot toltam. ami a world record listán (ez egy új statisztika iracing alatt, valami 50.-ik vagyok az 1500 időmérős eredményből az eddigi összes szezon meg minden alapján :)
szal ha megfutod azt amit én akkor már jó vagy azért.. de mondom ha kész az oldalam szólok ott lesznek normális statisztikák, hogy mennyi az elmaradásom az aktuális szezonban a legjobb időtől, aztán be tudod mérni magad nagyjából.

én limeon 48.022-öt mentem radicallal az előző szezonban időmérőn, úgy hogy 2 órát készültem rá kb szal még bőven benne van 5-6 tized minimum. bár nehéz ügy, nem egyszerű pálya :)

jah és normális setuppal mentem, meg Logietech DFPvel a szekis váltójával, 2 pedállal.
nah majd írj bejöttek e a cuccok. csöcs :)

(#36) renato


renato
aktív tag

az előző szezonból időmérőn - összetettben - ő volt a leggyorsabb;
Brian McDaniel - Virginias - 46.453

(#37) #70869248 válasza renato (#36) üzenetére


#70869248
törölt tag

Na akkor ez a cél :)
..nálam a G25 elg alap lett, sajna az enyém a garázsban pihen, de nincs panasz mert cimbié is jó,..sőt az enyémnél már elszállt a hátramenet, itt meg az is jó.
és nagyon alap a három pedál használata és H shifter amióta megvettem a G25-t, egy új tipusú élmény lett azóta Nordschleife pl. :), ...ha nagyon az időt kell támadnom akkor szoktam formula autóknál pillangózni.
De aztán vissza inkább a kasztnisokhoz :D

(#38) renato válasza #70869248 (#37) üzenetére


renato
aktív tag

hehe :D
3 pedál tényleg gáz, én úgy tuti kurvasokat lassulnék az elején.
Eddig a Star mazdát sem pillangóval toltam mert a valóságban sem azzal nyomják, de egy modern F1-est már azzal kellene :D
Kár hogy nincs egy Sim-Gear váltóra (meg most épp semmi másra zsém.)
Majd később :)

[ Szerkesztve ]

(#39) renato


renato
aktív tag

[L:hyoutubettp://www.youtube.com/watch?v=elzbsmNc2js]http://www.youtube.com/watch?v=elzbsmNc2js[/L]
itt az előző Radical futamom, elég elképesztő volt :DD

(#40) #70869248 válasza renato (#39) üzenetére


#70869248
törölt tag

Megnézem majd, jelenleg nem túl jó az elérésem :(

(#41) #70869248 válasza renato (#39) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nagyon szép verseny volt, grat hozzá :)
Szép türelmes, de odatevős futás...a végén már kiváncsi voltam meglesz-e, mert látszott hogy nem lesz egyszerű. Elég életszagú volt.

Sebring sajna nincs benne az én verziómban :(

A 3 pedál azért rossz, mert ki akarod használni..erről dumáltunk már Juan-l is meg fórumon Alexease-szel is hogy sajna sok szim nem kívánja meg a gázfröccsös visszaváltást, és ott mindenképpen bukó ha feelingeskedni akar az ember. pl. rFactor alatt nyugodtan el lehet hagyni a kuplunghasználatot, max lefullad a verda de nem büntet eléggé ha visszaváltásnál nem használod. :(
iRacing alatt nem tudom, mert én már nem hiszem hogy visszatérek a ballábas fékezéshez, nem próbáltam.
elég nagy probléma volt hogy a cimbim az csak NFS stílusú játékokat nyom, a legkomolyabb amivel játszik az a Grid :D ...és ő csak nézett hogy a NFS Undercover alatt mit össze ugrálok a lábammal...amikor megy ez egyszerűbben is. :D

[ Szerkesztve ]

(#42) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Vettem egy 1 hónapos verziót próbaképp.
2 óra játék után nagyon tetszik (előtte legtöbbet RACE-t és kiegészítőit játszottam)
Nagyon tetszik, az ahogy érezteti az autó azt, hogy csuszas határon van. A solstice-cal mentem 1.5 orát valamint azt a 34-es oval palyasat is kiprobaltam, mind2 nagyon elvezetes, lehet függést fok okozni.

(#43) renato válasza kzoltann (#42) üzenetére


renato
aktív tag

Az már biztos. :D
A 79-es Lotus valami veszett jó, és a hangja is valami brutális. :) Az elején sokt szidtál, valószínűleg csiszoltak rajta, nagyon érezni mindent, egyszerűen tényleg veszett jó, ha tehetem vezetek, egyre kevesebb filmet is nézek. :DDD Szabadidőm nagyrésze erre megy el. :)

(#44) kzoltann válasza renato (#43) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Megvolt életem első ovál versenye (erre feküdtem rá most, mivel csak napi max 1-2 oram van gyakorolni igy valasztani kellett)
Hát eszméletlen feelinges volt, én barom illedelmességemben körözésnél egy mögöttem jövöt is elengedtem, akivel utana 10 körös csataba bonyolodtam, de a végére nagyon csuszkaltam igy inkabb a biztos 7. helyes celbaerkezest valasztottam.
Egyre jobban tetszik, mostmar tuti hogy meg fogom ujitani, a 3 honap és az 1 év kozott hezitalok. majd eldol :) :C

(#45) renato válasza kzoltann (#44) üzenetére


renato
aktív tag

legyen egy év :) ha van napi pár órád akkor pláne :)
ha előfizetsz egy évre kapsz még plusz 65 dolcsit. (asszem ennyit)
ami azért nem kevés, jó dolgokra levásárolhatod.
aztán apránként megveszed azt ami a legjobban bejön (sorozatban).
a második egy éves előfizetés nem fog már annyira fájni, pl nekem is most még megvan belőle majdnem az egész bónusz és mivel a lotusom már megvan, fogjuk rá ha nem akarok idén mással versenyezni (épp elég ezzel jól menni mindenütt) akkor bizony a 65 dolcsim akár mehetne a következő előfizetésre is. :)

Szóval akkor lehet kombinálni. :)
Javaslom a jó, izgi sikeres futamokhoz, hogy egy szezonban egy autóra (max kettő) fókuszálj. olcsóbb is, izgalmasabb futamokat is tolhatsz akár elől, meg etc.)

(#46) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Valoszinu, hogy az egy év lesz :) nemsokára beszerzem a 3. monitort (3x17 osszesen 60ért vs normalis 24-es döntésben ez nyert) is az igazi feelinges vezetéshez :)
Tegnap osszejott meg egy 2. hely.
Ovalhoz tudsz esetleg adni vmi jo tanacsot?

(#47) renato válasza kzoltann (#46) üzenetére


renato
aktív tag

örülök :) jó döntés :) mindkettő :D
sajnos oválon én hamara abbahagytam, a stock car-okkal nem boldogultam, egy körön még űgy ahogy jó voltam, de ettem a gumit mint a fene. meg épp elég a lotust megtanulni, vagy azzal az élmezőnybe kerülni. :D

road az én világom. Bár a Silver Crown alatt nem kopok annyira a gumi, hogy bajom legyen tőle, az valami nagyon állat. Ha majd lesz arra is időm egyszer... :)

amúgy sg.hu iracing fóruma még mindig. setup meg ovalra van ezer féle szerintem.
de sg-n segítenek is ha valami nem megy úgy ahogy kéne. :K

[ Szerkesztve ]

(#48) csige791


csige791
tag

23.000 dolláros összdíjazású bajnokság iRacingben.

Részletek:
http://precise-division.net/news.php?readmore=43

[ Szerkesztve ]

(#49) Viper26


Viper26
nagyúr

Jár még erre valaki?

Magyar bajnokság:

iRacers

Pixel 7 | FR955

(#50) NÉMÓ510


NÉMÓ510
tag

http://www.iracers.hu/iracers-szuletesnapi-galafutam-best-of-nation-2/

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.