Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74975) marilllyo válasza Elims (#74968) üzenetére


marilllyo
veterán

Emlékeztek a régi szép időkre? Amikor még 300 Ft alatt volt a GBP? 2900 Ft-ért vettem Zavviról AVP3-mat meg Dantes inferno-t. GTA 4 collection 5000-ért.... amikor itthon még a 10-est karcolta. Kipörgetés után a duplájáért el lehetett adni. Eeejjj :(

Szinte mindegyik adok-veszek oldalon fenn vagyok. Negatívom egyiken sincs. A jatekaim oldal a kedvencem. Ott szinte csak gyerekek meg gyépések vannak. Csak akkor hirdetek ha van itthon egy doboz xanax.

El kell dönteni, hogy el akarod adni a cuccost vagy nem. Én mindig a legolcsóbb valós hirdetés alá megyek 500 Ft-tal. Nem érdekel...vigyék. Igaz az alkudozókat is el szoktam hajtani.
De vannak olyanok amikre már én sem tudok mit mondani...

Ez az ajánlat anno egy 12.000 Ft-ra kirakott Battlefront-hoz jött.
Elkezdtem fogalmazni neki egy levelet ami úgy kezdődött, hogy "Te igenhülye....". Aztán mire megírtam az alig 30 sort megnyugodtam és nem küldtem el. :DDD

A másik kedvencem pedig a : 15.000-re kirakott Witcher 3 alatt olvastam kb, egy hónapja. (Akkor már 10-11 körül volt a használt ára). Az ár fix, alku nincs. Postázni nem postázok és nem viszem el sehova. CSAK személyes átvétel Alsómucsajgödrösiben (nem emlékszem pontosan mi volt a település neve de valami kósza falucska Pest alatt ~80 km-re).

..ember.. :N

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.