Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) Madwe válasza Tuomas (#63899) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, mondjuk azt nem tudom ő azzal használta e :)

(#63902) glspeter1 válasza Elims (#63897) üzenetére


glspeter1
őstag

Én is annak éreztem, pedig nem vagyok a végigrohanós típus. Na de majd a 2. rész! :D

A`rpi: Köszi, akkor nincs semmi értelme. :R

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#63903) Tuomas válasza Madwe (#63901) üzenetére


Tuomas
addikt

Na, így meg majd játszhatom újra az összes játékomat :DDD
Nincs valahol egy lista, hogy mikhez van?

We were here

(#63904) hakos1987 válasza Elims (#63897) üzenetére


hakos1987
őstag

Sniper elitet sajnálom is.... Viszont néztem az előbb videót és azt láttam, hogy a karakterek agyatlanok... Erről lenne szó

hiába lövöldöz rá, meg sem mozdul. Attól nem beszélve, hogy esetleg a bajtársai a segítségére sietnének... Most ezt vagy nagyon easy-n nyomta a videó készítője, vagy ennyire szar a MI?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#63905) Vasy09 válasza Madwe (#63887) üzenetére


Vasy09
őstag

:R :R :R

Gamertag: Vasy09

(#63906) bandi0000 válasza Zanik (#63891) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jó de azért azt se felejtsd el, hogy nyers erőbe a ps3 jobb volt mint a box 360, de ps3-ra senki nem tudott/szeretett programozni

Most meg ezeket műr úgy tervezték hogy mindenki tudjon rá írni játékot ha akar, de ha már az exkluzívot se tudják 60FPS 1080P-vel kiadni akkor ez nem azt jelenti hogy van benne még potenciál...

Nyilván nem nyafogni akarok, de tény hogy SOCKET A óta csak intel van a gépbe, sőt volt pletyka arról is hogy microsoft megveszi az AMD-t, nem tudom hogy áll, mindenesetre már nem lehet amd-t egy oldalon említeni az intellel, max a kártyái jók, nyilván drágább lett volna a konzol ha más szállítja a cuccokat, de szívesebben adtam volna érte 2X ennyit ha tudom hogy addig bírja majd mint prev gen

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#63907) sting2 válasza Madwe (#63887) üzenetére


sting2
addikt

A Mixamp még ok de a fejhallgató része inkább egy jól megtervezett - strapabíró, de eléggé szűk terű valami és ebből adódóan túlárazott.
Pedig hogy oda voltam én is érte...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#63908) Zanik válasza bandi0000 (#63906) üzenetére


Zanik
addikt

Oké, de mire megyünk azzal, hogy itt nyafogunk és elégedetlenkedünk?
Ez van, ilyenek lettek a nextgen konzolok, nincs lehetőségünk változtatni ezen! Fúúú, ne vegyük meg, abból majd tanul a csúnya, gonosz Sony meg Microsoft.
Akinek nem tetszik a konzolos felhozatal, az meg menjen építsen magának PC-t!
Mondom mindezt úgy, hogy én megtartottam a gamer PC-m a PS4 mellett. Mégis sokkal jobban szeretek most már PS4-el játszani.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#63909) bandi0000 válasza Zanik (#63908) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azért ne keverjük össze, nem igen nyafog senki, engem sem az érdekel hogy ilyen lett, hanem a mai hozzáállás a játékokhoz konzolokhoz mindenhez, a játékokat félkészen adják ki, optimalizálatlanul teljes áron,fizetős dlc-k,mikro tranzakciók stb stb
PC drága kell hogy jól fusson mivel nem hajlandóak optimalizálni, ezt a gent is valszeg 4 évre tervezték nem úgy mint a prev gent és azért hogy ebből is jöjjön be a pénz, és hiába mondja valaki hogy menjen pc-re aki fps-t akar, vagy maradjon konzolon aki nem szereti a jó grafot ez mind hülyeség, én is azért vagyok itt mert megszerettem a kényelmet amit nyújt a konzol, de ha mindenki úgy áll hozzá hogy a konzol ilyen így kell szeretni akkor egyszer majd low grafikán játszunk 20 fps-el, mert úgy is elfogadják :D

Xbox One: bandymnc

(#63910) hakos1987 válasza bandi0000 (#63906) üzenetére


hakos1987
őstag

hangsúlyozom: személyes véleményem:

a PC építés egy nagyon szuper üzletág, ahol a cél, hogy mindig újabb és erősebb alkatrészeket gyártsanak és értékesítsenek egyre nagyobb haszonnal. Kicsit túl lett ez szerintem már lihegve. Manapság a PC-k teljesítménye 4-5X-öse a pár évvel ezelőttieknek, ellenben a játékok grafikájában már nagyon csak szerény fejlődés látszik.
Szerintem a PS4 teljesítménye a programozhatósága és a hardware erőforrásának kihasználása miatt a mai játékokhoz bőven elegendő. Ami miatt elégedetlenkedsz, az szerintem inkább a lusta és hanyag programozás eredménye. A játék gyártói inkább a marketingre mennek -trailerek, kiegészítők, DLC-k, a határidők szűkösek, és csak egy dolog számít: a PROFIT!

Éppen ezért véleményem szerint nem a PS-t és AMD-t kell szidni, inkább a játékok készítőit mert szerintem ebből a hardware-ből sokkal többet ki lehetne hozni! Az meg hogy PC-ből atomerőművet kell már 5-600e Ft-ért építeni, ennek az egész üzletág felfuttatásának köszönhető. Továbbá a PC-n lényegesen nagyobb a veszteség, optimalizáció hiánya (több féle hardware), ezért is nem emlegethetjük egy lapon a teljesítmény/grafika tényezőt.

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#63911) bandi0000 válasza hakos1987 (#63910) üzenetére


bandi0000
nagyúr

egyetértek veled, nekem sem lenne bajom se amd-vel se sony-val, csak az a baj hogy nyílt titok, hogy már meg van a vége a konzolnak, tehát vagy jó grafika és ingadozó 30fps vagy rosszabb grafika viszonylag stabil 60-al, ha azt mondaná a sony hogy amit eddig láttunk az fele ereje a konzolnak akkor vissza szívnék mindent, de sajnos nem, épp ezért nem fogják sokáig tartani ezt a generációt

Xbox One: bandymnc

(#63912) cyberkind válasza bandi0000 (#63911) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ezt mondtam, és méghozzá úgy hogy ebben a 2 évben egy igazi nextgen játék se jött még, és jobb esetben még 4 évig lesznek ezek, reális/rosszabb esetben 3 év, ez meg lószar, én nem ezért vettem meg a Ps-t a gép mellé, ki se élvezem az exkluzívokat de már azon gondolkodnak hogy mi lesz az 5-ben, persze nem Amd mert addig nem maradnak fent.

Ez a világmegváltós APU-s rendszer is egy nagy hülyeség, főleg hogy az Intel már itt is beérte az Amd-t az új generációval(ha még csak beérte volna, de bőven lelépte), ennyit erről is.

(#63913) Tuomas
Én összesen 6-ot mondanék, ebből elment 2 feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63913) Tuomas válasza bandi0000 (#63911) üzenetére


Tuomas
addikt

Én azt így nem mondanám, hogy nem fogják sokáig tartani ezt a generációt, elég megnézni azt, hogy a most 10 éves generációra is jönnek még napjainkban játékok (GTA V, FIFA sorozat, stb), és azt se felejtsük el, hogy rengetek pénzbe került (gondolom én) kifejleszteni ezt a generációt, ha már most nekiállnak a következőnek, akkor ez bukta lesz nekik.
Még el fogják játszani azt, hogy a PS3-as, X360-as játékokat nem csinálnak, megvárják míg azok is vesznek konzolt, akiknek előző genjük volt, de eddig még nem akartak váltani, stb stb.
Nem gondolnám, hogy ebben a gen.-ben ne lenne még minimum 5 év.

(#63912) cyberkind

Szerintem ezen kívül a 2-n kívül még lesz 5 :DDD
Ha jól tudom az előző generációnak se jósoltak sok időt, aztán valahogy mégis megtanultak rá fejleszteni.
Szerintem itt is ez lesz.
Ha végiggondoljuk, igazából egy játék készítésének projektje több év. Azt nem tudom mikor bocsátották rendelkezésre a fejlesztői környezetet, de ha 2 éve kezdtek el egy játékot fejleszteni, a legelején, az alapötlettől kezdve, akkor még érthető, hogy nincsenek itt a next-gen játékok, talán jövőre két év múlva már több lesz belőlük.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63914) 85EasyRider


85EasyRider
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok miért nem tudok csatlakozni az EA acess-hoz.
Szerettem volna még játszani egy kicsit a Star Wars-szal.

(#63915) cyberkind válasza Tuomas (#63913) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért ez is vicc hogy nem tudtak kihozni egy normális nextgen címet a gépek premierjére, olyan mintha csak véletlenül jött volna az új gen.
Ha még 5 év akkor majdnem ott vagyunk mint a régiekkel, azok 8-at bírtak, egy biztos, erre a gen-re még egy Gta fog jönni, az pedig min 4 év. :D

Paranormal Cocktivity

(#63916) Madwe válasza cyberkind (#63915) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát kb véletlenül jöttek ki, mert már megtanulták h elöbb kell kihozni vagy max egyidőben mint a rivális. Ps4 erőltette a megjelenést, ms pedig még az erőltetetthez képest is min. 1 évvel elöbb kellett kihozza, ami mindkét gép első évén meglátszott... persze anyagilag jobban jártak, meg valahol talán mi is, hiszen 1 évvel elöbb játszhattunk rajtuk, csak a kérdés az volt, h mivel is :D

(#63917) bandi0000 válasza Tuomas (#63913) üzenetére


bandi0000
nagyúr

már pedig dolgoznak az 5-ön, belsős információ, vagy legalább is hasonló :D

Nem azt mondtam hogy teljesen megszűnik, de hogy készülőbe van az már tuti, nekem elég egyenlőre ez a graf mert fifa, destiny,bf ezek foglalnak le, csak azt mondom hogy ezzel nem hinném hogy addig húzzák mint az előző széria
Azt mondom legyen igazuk a hozzád hasonló optimista embereknek :D

Xbox One: bandymnc

(#63918) Tuomas válasza cyberkind (#63915) üzenetére


Tuomas
addikt

Így van :DDD
Gondolj bele, hogy abban a 4 évben hány PC-t kellene újraépíteni egy konzol árából, hogy fusson a GTA VI :DDD ;]

(#63917) bandi0000

Mondjuk gondoltam, hogy nem csak a pénzt számolják, hanem koncepcióként elkezdték megfogalmazni az 5. széria gépeit :DDD

De szerintem ezt még emlegetni sem kell, kitudja mikor lesz abból konzol.
Ha most kiadnának egy "jobbat" akkor saját magukat döfnék t*kön, mert nem hinném, hogy 100-150 e ft körüli pénzből, a jelenleginél sokkal de sokkal erősebb gépet rakjanak össze, na meg aztán arra megint mikor lennének játékok, ha még a mostanira sem indult be a dömping?

(#63919) cyberkind
Ez addig játszató, amíg nem jön valami új csatlakozó vagy bizbasz, ami miatt az egészet dobhatod ki a fenébe :( Ilyen a processzor foglalat, meg anno az AGP-PCI Express foglalatról történő váltás, a ram moduloknak a fejlődéséről meg ne is beszéljünk. Az hogy 1x megveszünk egy nagyon jót, hát az megoldás, de brutális pénz :(

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63919) cyberkind válasza Madwe (#63916) üzenetére


cyberkind
félisten

Most mondd azt hogy nem tetszett a Quake 3-as motorral hajtott nextgen CoD? ;]

(#63918) Tuomas
Egyébként 1x kell venni jó procit, lapot és ramot, aztán a vga-t kell cserélgetni, nálam is ez megy újra. :D
Jó, én sok régi játékot tolok amik az előző genre sincsenek, nemhogy erre. :)
Én akkor se ezt vártam az előző generáció után, főleg hogy a technika fejlődése begyorsult de nagyon.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63920) Madwe


Madwe
nagyúr

Egxébként szerintem megvárják azt biztosan míg kiderül hogy ebből a vr dologból lehet e valami oculus meg morpheus szinten, s ha kell arra mennek rá jobban vagy hanyagolják, elötte nem hiszem h lépnének, amíg benne van a levegőben h ez lehet a következő nagy ugrás a játékokban. Az pedig még minimum 4 év mire kiderül, szóval szvsz 5-6 éven belül én nem várnék semmit sem egyéb, gazdasági piaci okok miatt sem.

[ Szerkesztve ]

(#63921) cyberkind válasza Madwe (#63920) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha az emberek nyagy része nem lesz rosszul akkor mehet a menet, de kétlem, + akarnak a fejlesztők ennél jobban programozni? :D

Paranormal Cocktivity

(#63922) tepenzed


tepenzed
őstag

kár ezen vitatkozni srácok, nagyon sok minden befolyásolja a jelenlegi generáció élettartamát.

1. ha csak a hardvert nézzük, 2017 körül lehúzhatjuk a rolót, mert ilyen teljesítményt addigra fillérekért vehetünk
2. viszont ha végre jobban elterjednének a 100mbit/s-nél nagyobb csomagok a háztartásokban, sokkal jobb lehetőségeink lennének: szerverek besegíthetnének a teljesítménynövelésbe, streamelés felé jobban elmehetnénk
3. ki tudja, hogy a következő 5 évben milyen fejlődés lesz a pc iparban, lehet,hogy drasztikus változások és komolyabb árcsökkenések sem mennek végbe, így nem nagyon tudja majd az átlag user leváltani a konzolt, hiszen aki jelenleg is max minőséget akar, annak bizony fél millát minimum ki kell pengetnie, na már most ha ez így folytatódik, akkor még sokáig marad a ps4, mert a legtöbben nem engedhetik meg a fejlesztést

4. még simán kitalálhatnak olyan megoldásokat, amivel jelentősen kevesebb erőforrásigénnyel futtathatjuk a játékokat

5. A playstation vr-től meg a casual otthoni szórakozástól többet nem várnék, hardverileg gyenge lenne a komolyabb játék futtatására, ez megint más szegmenst céloz

[ Szerkesztve ]

(#63923) LeventeV válasza Zanik (#63908) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem itt abszolút nem a Sony-t és a Microsoft-ot kell hibáztatni. Ne feledjük, hogy a játékfejlesztők lobbiztak a leginkább ezekért a konzolokért, és velük közreműködve született meg ez a generáció. Eddig sírtak, hogy nehéz programozni az arhitektúra miatt, most meg sírnak, hogy nem elég a hardver, de olyankor persze hallgatnak, mikor a csúcskategóriás gépeken is éppen hogy elfut a program. Ha talán nem évente jönnének ki a játékok, gigányi méretű day1 patchekkel, és szánnának egy kis időt az optimalizálásra, jobb minőségű címek születnének.
Ehhez viszont az kell, hogy a játékosok összefogjanak, és egy egységként lépjenek fel a hulladék portok ellen, csak ez a mai világban elég utopisztikus, a gyors profitot hozó tucatcímeket támogató kiadóknak meg nagyon is tetszik ez a kaotikus oszd meg és uralkodj szituáció, amelyben a játékosok egymás és a gyártók torkainak esnek, elfeledve bizonyos dolgokat.

Ahogy írtátok, tényleg érdemes összehasonlítani a PS3 első két évét a PS4 első két évével. Nem érdemes még temetni ezt a generációt.

Emellett ne felejtsük el mi a konzol célja: elhozni a megfizethető árú szórakozást a nappaliba. A megfizethető ár, mint azt a Sony a PS3 esetében, a Microsoft a One esetében saját bőrén tapasztalt, az mindenképp valahol 5OO dollár alatt van. Az átlag vásárló ennyi pénzt hajlandó kiadni egy konzolért, és ennyi pénzért kb. ezt tudták a gépbe pakolni. Azt pedig szerintem egyik gyártó sem engedhette meg magának, hogy nagyon a gyártási költség alatt adják a konzolokat, főleg a Sony nem, amelyiknek egyedüli működő szegmense a Playstation.

Azt mondom várjunk még egy kicsit, hátha változik a helyzet és jönni fognak majd a jobb exkluzív címek. Ha két év múlva is ilyen lesz a helyzet, akkor temessük ezt a generációt.

[ Szerkesztve ]

(#63924) Angry Rabbit válasza Tuomas (#63899) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Persze. USB ba a PS4-be,megnyitod az appot a PS4-en,letoltod a kivant jatek hangzaskepet,majd ratoltod a Gold-ra es ennyi. Szerintem ha anyagilag belefer neked,akkor vedd meg. Nekem eddig semmi bajom nincsen vele.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#63925) Tuomas válasza Angry Rabbit (#63924) üzenetére


Tuomas
addikt

Meglesz, heteken belül ezt fogom csinálni :) Köszi :))

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63926) Zanik válasza LeventeV (#63923) üzenetére


Zanik
addikt

Pontosan erre szerettem volna rávilágítani. Hogy itt sokkal összetettebb ez a probléma, semmint hogy egyedüli bűnbaknak jelöljük ki az AMD-t vagy épp a Sony-t és a Microsoft-ot.

Kollégám szintén PC-ről váltotott PS4-re. Elmesélte, hogy a többszázezer forintos konfigján milyen szarul futott anno az NFS: Rivals. Most meg megvette PS4-re, és mennyire szép és gyors. (persze ez relatív)
De előhozhattam volna az Arkham Knight PC-s verziójának példáját is, amivel szépen leszerepelt a kiadó és a fejlesztő.

Ellenpéldának meg ott a GTA V PC-s kiadása, aminek kiadását hányszor elhalasztották, cserébe végül tényleg ütős lett a grafikája (kár hogy bivaly-PC kell hozzá, míg a 120eHUF-os PS4-en vígan elszaladgált)

Én pl. az Uncharted 4 elhalasztása miatt sem haragszom, ha ez kell ahhoz, hogy jobb játék kerüljön kiadásra, mint amit a korábbi kiadási dátummal létre tudtak volna hozni.

Abban is reménykedem, hogy idővel egyre jobban fognak tudni programozni a fejlesztők az új konzolokra, új grafikai motorok készülnek, és egyre szebb játékok lesznek majd előrhetőek PS4-re.
Szóval igyekszem pozitív maradni. Egyelőre. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#63927) danih válasza Zanik (#63926) üzenetére


danih
addikt

Pontosan, prinicipiálisan kell újragondolni a programozást a next-gen konzolokra.
Ezért gondolom én úgy hogy még messze nem ütöttük meg a plafont, mint ahogy azt valaki lejjebb megjegyezte. Vagyis: megütöttük, csak éppen a jelenlegi felfogásokkal, "szokásokkal" és motorokkal. Egy AAA cím fejlesztése legalább két év, talán most majd elkezdenek szállingózni valóban a platformra tervezett és optimalizált címek.
Meglátjuk, semmi sem biztos, ugyanúgy el tudom képzelni azt is hogy itt is koppan az architektúra, ahogy PC-n is.

(#63928) cyberkind


cyberkind
félisten

1. FIFA 16
2. Uncharted: The Nathan Drake Collection
3. NBA 2K16
4. Counter-Strike: Global Offensive
5. Grand Theft Auto V
6. Migh & Magic Heroes VII
7. Mortal Kombat X
8. Minecraft
9. Diablo III: Reaper of Souls
10. The Witcher 3: Wild Hunt

Azért durva hogy exkluzív címként, és nem új játékként hova jutott az UCC, persze ez csak nálunk, ez szerintem egész jó válasz a Remaster-es kérdésre. :))

Paranormal Cocktivity

(#63929) Angry Rabbit válasza Tuomas (#63903) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Bocs,de közben kicsúsztam az 5 percből.
Ha letöltöd az appot a PSN-ről,akkor ha megnyitod,abban látni fogod,hogy milyen játékokhoz van gyári hangzáskép.Ha épp nincsen a játékodhoz,akkor lehet pl.horror,shooter meg még pár fajta hangzásképet rátölteni. Én ezeket eddig nem próbáltam,de ettől még lehet jók.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#63930) LeventeV válasza Zanik (#63926) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem az Uncharted 4 lesz a vízválasztó (exkluzív címek tekintetében mindenképp), és az első igazi next-gen érzést adó játék.

A programozók (az arravalók bizotsan) idővel jobban optimalizált címeket fognak kihozni. Már egy-egy játéknak a grafikai alapja le van fektetve, ezután csak ezt kell optimalizálni, az meg idővel hátha összejön.
Szerintem a Dirt és az EGO engine erre egy elég jó példa. Dirt 1 rosszabb beállítások mellett gyengébben fut a laptopomon mint a Dirt 3. Ugyanez igaz az Uncharted-re is. Az első és a 3. rész között óriási a különbség, holott a konzol semmit sem változott a megjelenés óta. Idővel valószínű kiismerik a programozók a konzolokat és a grafikus motorokat is (reméljük) és akkor azok a játékok feledtetik majd velünk a nehéz kezdetet.

Érdekességképp pár cím a PS3 első két évéből:
Lauch (2OO6): Resistance Fall of man, NFS Carbon, Marvel Ultimate Alliance, Ridge Racer 7, NBA 2k7, NHL 2k7, CoD 3.

2OO7: Uncharted, CoD 4, Ninja Gaiden, Motorstorm, Dirt 1, R6 Vegas, Splinter Cell Double Agent, Assassins Creed 1, NFS ProStreet.

2OO8: GTA4, Bioshock, Little Big Planet, Fallout 3, Grid, Resistance 2, CoD WaW, Far Cry 2, Midnight Club LA, Disgaea 3.

A launch címek szerintem elég rosszak voltak. 2oo7-ben volt pár jó cím, de az igazi áttörés csak 2oo8 őszén következett be, amikor elkezdtek jönni az izmosabb címek PS3-ra, de ott nincs semmi olyasmi amit PS4 esetében ne kaptunk volna már meg, illetve kb most vagyunk ott mint a PS3 volt 2oo8 őszén.

Ha megpróbálunk elvonatkoztatni a PS3 későbbi éveitől és csak ezeket a címeket nézzük, valamint hozzáadjuk a PS3 5oo dolláros árát, akkor szerintem PS3-at nem is volt érdemes venni a Slim megjelenéséig. Azért PS4 esetében sokkal jobb a helyzet.

(#63931) Tuomas válasza Angry Rabbit (#63929) üzenetére


Tuomas
addikt

Szuper, köszi az infót :) Magyarán nem csak konkrét játékokhoz van, hanem akkor stílusokhoz is :)

Egyébként hogy lehet váltani a hangzások között? Úgy értem, hogy ha feltöltök jópárat, meg ilyen kategorikus játékokhoz is, akkor honnan tudja a füles, hogy mivel játszom? Vagy hogy megy ez? :F

We were here

(#63932) n000rbi válasza Tuomas (#63931) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ez benne a "jó", ugyanis egyszerre csak egyet tudsz feltölteni ;)

(#63933) Tuomas válasza n000rbi (#63932) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát az csodás :( Akkor ha én óránként más játékkal játszom, akkor óránként töltögethetem fel a hozzá való hangbeállítást, nem tudom egyszerre mindet, hogy aztán a program vezérelje azt mivel játszom és melyik hangmintára van szükség? :( Szomorú

We were here

(#63934) n000rbi válasza Tuomas (#63933) üzenetére


n000rbi
senior tag

Szerinted viccből mondtam, hogy teljesen jó a default hangminta 2-es álláson? :)

(#63935) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Most őszintén. Akinek az is megterhelő,hogy kb 30mp-re rádugja a fejest a PS-re,míg az rátölti a hangzásképet,az szerintem inkább tetrisezzen. Ennyire ne legyünk már kényelmesek.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#63936) bandi0000 válasza Angry Rabbit (#63935) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem a kényelemről szól hanem fölősleges a mozdulat, a jétéknak tartalmaznia kellene egy ilyen beàllìtàst, a kontrollert se kell minden jàtékhoz beàllítani

Xbox One: bandymnc

(#63937) Prof01 válasza cyberkind (#63928) üzenetére


Prof01
veterán

A PS4 tulajok 80%-a nem játszott még Uncharted játékkal, a Naughty Dog felmérései szerint. Plusz biztos sokan megvették újból. Szerintem nem meglepő. :N [link]

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#63938) cyberkind válasza Prof01 (#63937) üzenetére


cyberkind
félisten

Én kitoltam de csak rohanva, nem is emlékszem mi hogy mikor volt, úgyhogy ismét itt van. :))

Paranormal Cocktivity

(#63939) Elims válasza danih (#63900) üzenetére


Elims
veterán

Így van.Minden account làtja ha egy gépen vannak.

HAkos: "...a karakterek agyatlanok."

Erről még nem tudok mondani semmit csak kipròbàltam a jàtékot,megvettem majd letöltöttem.Nem pròbàltam még ki.

"...de ha mindenki úgy áll hozzá hogy a konzol ilyen így kell szeretni akkor egyszer majd low grafikán játszunk 20 fps-el, mert úgy is elfogadják."

Ezzel viszont én teljesen egyetértek.Én nem hajkuràszom a "fps"-eket meg a minél nagyobb felbontàsokat,de ha màr van egy komoly 8magos gép 8gb ram-mal (2015-ben) akkor annyit kérnék -finoman-,hogy NE!!! ontsàk az "indie"-nek nevezett hulladékokat tömegesen.
Lehet erre azt mondani,hogy ha nem tetszik nem kell megvenni,ez O.K.,de amíg ilyeneket adnak ki addig nem adnak normàlis jàtékokat,mert "a konzol ilyen így kell szeretni".

"Éppen ezért véleményem szerint nem a PS-t és AMD-t kell szidni, inkább a játékok készítőit..."

Itt a lényeg.

(#63940) james001


james001
veterán

Drake's Fortune kitolva,baromi jó még mindig. Asszem most játszottam ki ötödjére talán? :D És még kétszer ki kéne :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63941) Elims válasza james001 (#63940) üzenetére


Elims
veterán

Zàrt szemekkel es bal làbbal nyomtad le hard-on,fogadjunk?!! :-))

(#63942) N@idia válasza Prof01 (#63937) üzenetére


N@idia
őstag

Ezeken a felméréseken mindig elnevettem magam :DDD Én erős túlzásnak tartom ezt a 80%-ot.. Van egy remek hsz az IGN oldalán aki azt írta ez olyan mint, ha az M$ mondaná azt hogy az Xbox One felhasználók 80%-a nem játszott még Halo játékot.... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#63943) bandi0000


bandi0000
nagyúr

a kontrolleren a jack csati mellett van valami másik csati, az mi vagy mire szolgál?

Na meg amcsi store-on van akció, ha jól értelmezem 100 dollárt elköltök és vissza kapok 15-öt, ez akkor is működhet ha veszem ezt a csoda 20% kedvezményes kártyát?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#63944) james001 válasza Elims (#63941) üzenetére


james001
veterán

Csak simán normal-on nyitott szemekkel :D Viszont durva hogy az összes treasure-t megtaláltam,sorrendben :D Nem gondoltam volna hogy így megmarad bennem melyik hol van. A trófea neve tetszik amúgy amit az összes treasure után kapunk, Master Thief Collection ;] Vajon mire emlékeztet ez a név... Oric esetleg? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63945) krx21 válasza N@idia (#63942) üzenetére


krx21
nagyúr

A felmérésük szerint.... Tehát az is lehet, megkérdeztek 10 ps4 tulajdonost, akiből 8 nem játszott vele. ;]

(#63946) N@idia válasza krx21 (#63945) üzenetére


N@idia
őstag

Ezt valószínűbbnek tartom, így már értem hogyan jött ki a 80% :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#63947) Tuomas válasza bandi0000 (#63943) üzenetére


Tuomas
addikt

Az arra, ha veszel egy Sony bölcsőt, akkor azon keresztül töltődik

We were here

(#63948) bandi0000 válasza Tuomas (#63947) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ott a pont, pont erre nem gondoltam :D

Xbox One: bandymnc

(#63949) Tuomas válasza bandi0000 (#63948) üzenetére


Tuomas
addikt

Megnyertem a 40 milliós főnyereményt? :DDD

Amúgy nem tudom, hogy tud-e valami extrábbat, mint az usb csatlakozó, lehet hogy ha feltölt, lekapcsolja a töltést, vagy bármi? Nemtom. Maga a bölcső is nehezebb, mint azt egy dokkoló állomástól elvárhatnánk.

We were here

(#63950) Tuomas


Tuomas
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.