Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63501) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Witcher 3: hatalmas patch közelít (600 ponton korrigaljak a jatekot.)

Linkert elnezest:
http://www.pcguru.hu/hirek/witcher-3-hatalmas-patch-kozelit/34394

[ Szerkesztve ]

(#63502) sting2 válasza tepenzed (#63478) üzenetére


sting2
addikt

Multi - Havas pálya - 20 vs 20 player
A méretből adódóan nem lehet itt nagy varázslatot tenni a képernyőre.
Cserébe háború van, keményen.

Single opció - Tatooine pálya, szerintem ez eléggé adja...

Komoly magasság - mélység érzet és kidolgozás
Részecske effekt
Tükör simán fut
Bevilágítás
és még egyszer : Részecske effekt.

:K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#63503) glspeter1 válasza marilllyo (#63495) üzenetére


glspeter1
őstag

;] ;]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#63504) Scholes9 válasza marilllyo (#63500) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lehet beszerzem majd :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63505) krx21 válasza perge666 (#63494) üzenetére


krx21
nagyúr

Persze nem gyorsabb, csak sokkal finomabban mozog... :K

(#63506) Elims válasza krx21 (#63493) üzenetére


Elims
veterán

Ahogy Perge is írja.Nekem nem tünik tempósabbnak/furcsábbnak.
"Az uncharted 60fps -ha annyit írsz-..."
Ezzel meg csak azt akartam mondani,hogy én nem tudom,de ha te 60-at írsz akkor az nagy valószínűséggel annyi. :-)

(#63507) Zanik


Zanik
addikt

Nekem látványra tetszik a SW: BF. Bár elég béna vagyok benne. Még nem játszottam FPS-t konzolon, és sehogy se bírom megszokni az analóg karokkal való célzást. Lehet ez nekem PC-s vétel lesz inkább.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#63508) boost válasza Scholes9 (#63499) üzenetére


boost
addikt

Én azért várnék egy 3 hónapot a Fallouttal. Bethesda játék révén teli lesz hibával, és a legfontosabbakat már kb ki is javítják. Simán a Witcherre mennék rá, olcsóbb is, és ott már ezen pont túl vannak.

(#63509) krx21 válasza Elims (#63506) üzenetére


krx21
nagyúr

Annyi: [link]

(#63510) marilllyo válasza boost (#63508) üzenetére


marilllyo
veterán

Most jön hozzá az 1.10-es patch. 13!!!...tizenhárom! oldalas changelog. Az Ubisoft ennyi idő után már a következő részt trailerezné..nem pedig patchelné az aktuálist. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63511) boost válasza Zanik (#63507) üzenetére


boost
addikt

2 hét alatt át lehet állni, kb.

(#63512) ForRedGlory válasza Zanik (#63507) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Destinyt told. Annal idealisabb jatekot el nem tudnek kepzelni a kontroller vs. fps megtanulasahoz.

(#63513) boost válasza marilllyo (#63510) üzenetére


boost
addikt

Én is tervezem, hogy újrajátszom, ha kijön a kiegészitő. Az első 70 órás végigjátszásom inkább speedrun volt. Vagy csapatok egyet a MadMax-el, megcsinálom az MGS második fejezetében a sztorimissionöket, BloodBorne-t kitolom, DS2-be belekostolok... Unchartedokkal, Fallouttal meg kivárom a második, harmadik generációs használt példányokat. Nagyon jó az idei évünk géming szempontból.

(#63514) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
A Battlefront beta-t hogy lehet kipróbálni?

Szerk: Már megvan. :C

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#63515) Zanik válasza boost (#63511) üzenetére


Zanik
addikt

Érdemes állítani a érzékenységen? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#63516) marilllyo válasza boost (#63513) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát azt sajnálom, hogy lecsúsztam az akcióról 13 volt az alapjáték és asszem 20 volt egybe az expansion pakk. Na majd...legközelebb. Nekem a Battlefront lett volna idén A JÁTÉK!...de most úgy..."aham ok" érzésem van. Hát nem remegek a novemberért. Egy Battlefield 4 premium SALE a storeon jobban fel tudna most izgatni. Jövő hétre a Sniper Elite 3 van betervezve coop-ba haverral. Aztán passz...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63517) Syz


Syz
senior tag

Üdv!Beszámítottam egy termékeladásnál 3 hónapos PSN előfizetést ami ma járt le.A Storeba nem mászkáltam,azt a pár játékot ami ilyenkor jár azt leszedtem de ennyi.Erre ez a retek most levont 6000 ft-ot a Paypal számlámról és megköszönte a vásárlást.Na a kérdés mielőtt kidobom a gépet az ablakon hogy én ezt a szolgáltatást nem kértem sosem akkor hogy a p..csába von le bármit is,illetve hogy ha vissza akarom kérni a pénzemet akkor pontosan hová kell írnom?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#63518) PandaMonium válasza Syz (#63517) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem lehet, hogy megújult automatikusan a PS+ előfizetés? Erről már többször volt szó a topikban, ha jól emlékszem az összefoglalóban szerepel hogy lehetséges kikapcsolni az automatikus megújítást.

Ha nem ez, hanem valami játékért vont le pénzt akkor viszont passz.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#63519) Jhonny06 válasza Syz (#63517) üzenetére


Jhonny06
veterán

Engem is megszivattak sajnos, mondjuk csak 2k volt (1 hónap), úgyhogy nem mentem utána, de szerintem írhatsz a supportnak, hátha visszautalják. Főleg, hogy friss a dolog. Amúgy biztos szerepel valahol, hogy amikor PSN előfizetést veszel, akkor feliratkozol a megújításra, különben jogilag utána lehetne menni, amit nem kockáztat meg a Sony. Szóval hiába reklamálsz, sajnos az apróbetűs részre fognak (jogosan) hivatkozni, de ha jó fejek, akkor talán visszautalják, egy próbát megér.

Amúgy ki lehet kapcsolni: Playstation store-ba bejelentkezel: a felhasználói nevedre rámenve ráklikkelsz az Account Settings-re. Wallet menüpont, majd legalul a "Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content" cuccon "NO" legyen.

[ Szerkesztve ]

(#63520) Syz válasza PandaMonium (#63518) üzenetére


Syz
senior tag

De igen,most nézem.Automatikusan be volt állítva de egészen biztos hogy nem én állítottam be.Milyen utolsó c..gány módszer ez?Nem akarom és nem is akartam megújítani az előfizetést mert marhára nincs rá szükségem de hát ha nem foglalkozok ilyesmivel akkor honnan szívjam ki?Vissza lehet kapni a zsét?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#63521) Tuomas válasza Syz (#63520) üzenetére


Tuomas
addikt

Mindig, ha előfizetsz +ra, kiírja, hogy automatikusan meg fog újulni, ha nem kapcsolod ki.

We were here

(#63522) PandaMonium válasza Syz (#63520) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én a helyedben még most írnék emailt a Sony supportnak (ha UK-s accountod van akkor az UK supportnak, ha magyar akkor a magyar supportnak, stb.), hogy automatikusan megújult az előfizetés mikor te ezt nem akartad és szakítsák meg, adják vissza a pénzed.

What I cannot create, I do not understand

(#63523) Syz válasza PandaMonium (#63522) üzenetére


Syz
senior tag

Oké,köszi.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#63524) Scholes9 válasza boost (#63508) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Fallout nálam első napos vétel lesz az már fix :D

Witcher meg állitólag szaggat, az az ami eltántorít.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63525) Syz válasza PandaMonium (#63522) üzenetére


Syz
senior tag

Én csak telefonszámot találok..

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#63526) >Deego.. válasza Scholes9 (#63524) üzenetére


>Deego..
senior tag

A Fallout nálam is elsőnapos vétel ráadásul 17k és ingyen futár.

A Witcher 3-al játszottam, s az tény hogy beesik 25 alá az fps, de szaggatást nem tapasztalatam az egész játék során.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#63527) marilllyo válasza Scholes9 (#63524) üzenetére


marilllyo
veterán

Most jön hozzá elvileg a performance patch PS4-re .1.09. Bár már 1.10-ról csacsognak. Franc tudja...nagy átlagban meg se reccen. Egy két régió van ami necces. De így utólag...nem érzem zavarónak. Mondjuk egy BF4 64-es körhöz képest tükörsima. A Dying Light-nál jobban fut.
A játék második felétől észre sem vettem, de akkor már úgy behúzott a story, hogy akár fekete fehér is lehetett volna az egész.
2 dolog van ami tényleg sz*r. A lovaglás meg az úszás. Na ott az irányítás az már-már fáj.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63528) Syz


Syz
senior tag

Negyed óra alatt sem sikerült semmilyen e-mailes elérhetőséget találnom.Csak a Sony honlapján van kapcsolatfelvételi űrlap.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#63529) delibab


delibab
senior tag

Elkezdtem tölteni a SW beta-t, de még 80 perc... :(( ezt se kell ma kipróbálnom...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#63530) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nah, BF béta kipróbálva

Nekem tetszik, grafika elég jó, legalább is annyira hogy ne legyen kivetni valóm, csiszolni persze nem árt rajta mert a robbanásokkor leesett az fps annyira hogy megdöccenjen, de hátha javítják

Zene egyfolytában megdöccen nálam nem tudom nálam van e a gond de marha idegesítő

És remélem lesz valami köztes megoldás hogy ne csak a legjobb mehessen pl a darth vaderrel mert én mindig is közép mezőnybe voltam

Xbox One: bandymnc

(#63531) boost válasza delibab (#63529) üzenetére


boost
addikt

nekem 5 óra.. #FalusiInternet

:DD

(#63532) >Deego.. válasza delibab (#63529) üzenetére


>Deego..
senior tag

Hát nem vártam sokat a Battlefront-tól így nagy csalódás nem is ért.

Egy jókora akció keretében érdemes lehet beszerezni.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#63533) Sztalker762


Sztalker762
tag

Na a végső véleményem erről a retekről, nem fogom szépíteni (előre is bocs, csak nagyon csalódtam a Diceban most)...
Egy casual trágya az egész, rohadtul nem élvezetes ölni, inkább egy Plants vs Zombies, mint egy Battlefield. Ha egy BF4 copy lenne, az már tökéletes lenne, de még egy Battlefront 1-2 remasterrel is jobban jártunk volna. Az egyetlen ok, hogy még nem töröltem le az egészet a francba, az az, hogy Star Wars.
Amennyire csak tudtam, megpróbáltam élvezni, de lehetetlen. Ez a no recoil, végtelen lőszer vicc (ki lehet kempelni a pálya tetejéről az egészet), semmi skill nem kell hozzá. Hát a rotyogtatóval akár egy másik bolygóról is kilőnék akárkit, mert olyan pontos, mint 20 centiről.
A spawn-rendszer, a járművek, a hősök (Darth Vader hangja amúgy most mutál, vagy mi?), meg már alapból ez a pick-up rendszer hulladék módon van megoldva.
A kontent nevetségesen kevés lesz szerintem. Galactic Conquest merre? 4 bolygó, csak az eredeti trilógia... Ennek a Sullustnak sincs semmi hangulata. Nem lehet űrhajózni se normálisan meccs közben, mert vagy nem találsz, vagy semmit nem tudsz vele kezdeni, mert nincs ellenfél a levegőben.
Squad nincs, csak ez a 2 playeres fireteam. Hárman játszottunk, egyik havert egy pillanatra se láttam 4 meccs alatt sehol, tehát csapatban se lehet játszani. Survival módot hagyjuk is...
Sorry, ha valakit megsértettem ezzel, de ez van. Egy nagy rakás semmi ez a játék. :(
Majd talán 30 dollárt prémiummal megér, ha akciós lesz.

[ Szerkesztve ]

(#63534) N@idia


N@idia
őstag

A Witcher 3 1.10-es javítása hamarosan érkezik ami konzolokon 15Gb fog foglalni. Ez azért nem semmi :DDD

Íme a teljes lista

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#63535) N@idia válasza Rigormortiis (#63427) üzenetére


N@idia
őstag

Ezen én is elgondolkoztam, hogy meg kellene venni ezt a bundle csomagot, de a bf4 már meg van. :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#63536) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Black Ops III - Mostantól péntekenként új infók.
[link]

Live-Die-Respawn

(#63537) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#63538) perge666 válasza N@idia (#63534) üzenetére


perge666
veterán

Ezután a frissítés után már szerintem érdemes lesz beszerezni nekem is a játékot. :K

(#63539) Nescafé válasza N@idia (#63534) üzenetére


Nescafé
őstag

Most már akkor tökéletes lesz, ma érkezik a patch?

 iPhone 15 Pro

(#63540) tepenzed válasza Nescafé (#63539) üzenetére


tepenzed
őstag

a ps4-en a legnagyobb baj a teljesítményprobléma, na most arról nem sok mindent említ a patch,csak a szokásos performance improvement (ami általában rosszabb eredményeket szül)

(#63533) Sztalker762 +1, első nap töröltem, amúgy ez még casualabb,mint a pvz :DD (annak legalább hangulata is van)

[ Szerkesztve ]

(#63541) Pöttön válasza Sztalker762 (#63533) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát nekem ami feltűnt elsőre az a balance hiánya, futok futok és 1280 km-ről kilő egy bolhafingnyi kis pontról az ellenfél, 1 az hogy észre se veszem időbe, 2 az hogy lvl 1-es fegyver el se lát addig, nem tudom hogy milyen fegyverrel nyomulnak de ez így nagyon OP.... :N

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#63542) front3r válasza tepenzed (#63540) üzenetére


front3r
őstag

A CDPR külön írta hogy optimalizálták a ps4-es verziót. Most a bejegyzést telefonról nem tudom linkelni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#63543) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Tegnap kipróbáltam a Battlefront bétát és azonnal beszippantott. Nagyon jó. Egész hétvégén játszani fogok úgy érzem. :)

(#63544) Scholes9 válasza tepenzed (#63540) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Majd számoljatok be kérlek hogy javult e a patch után a sebesség :) Köszi.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63545) Pöttön válasza Scholes9 (#63544) üzenetére


Pöttön
őstag

Ez engem is érdekelne! :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#63546) semetka válasza N@idia (#63534) üzenetére


semetka
őstag

Most akkor már nem 27-28 fps-sel fog futni hanem 25-26. Jóhogy nem az egész ps4-en terjeszkedik a Witcher. Az első 2 rész kedvencem volt de ez a 3. leírta magát nálam.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#63547) marilllyo válasza semetka (#63546) üzenetére


marilllyo
veterán

Hol van ez a GTA V-höz képest? :DDD méretben

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63548) tepenzed válasza semetka (#63546) üzenetére


tepenzed
őstag

van az néhol 20 is :D de amúgy én nem szidom a játékot, mert baromi jó,de inkább atom erős pc-n lenne az igazi 60fps-el

(#63549) Madwe válasza tepenzed (#63548) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt nézted hogy mennyit kéne egy olyan gépre költeni amin 60 fpsel fut nem ultrán hanem ps közeli grafikán :D? Nekem van egy viszonylag erős gépem, majd 2x annyi volt 2 éve mint a ps4 ha nem okosba szerezném cégünktől, s minimum grafikán sincs meg mindenhol a 60...

(#63550) PandaMonium válasza Madwe (#63549) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem tudom, hogy azt hogy sikerült összehozni, nálam a közel 3 éve 200k-ért összerakott gép medium-high beállításokkal vitte majdnem mindenhol fix 60fps-el.

What I cannot create, I do not understand

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.