Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63851) vonSux válasza boost (#63848) üzenetére


vonSux
őstag

Nem olyan rossz a BFH, a single pl semmivel sem gyengébb, mint a BF4 (az más kérdés, hogy azt játékot sem ezért szeretjük). A multija (ha nem akarod véresen komolyan venni) élvezetes.

(#63852) Tegla80 válasza boost (#63848) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem spec tetszett es igy eleg sok trofeat is kiszedtem pluszban belole......viszont multy-t nagyon nem jatszottam vele,mert az spec nem jon be....jobb a bf4multyra nalam.
Viszont a tobbseg szerint meg xar az egesz.....(mint elottem jott is rogton a lehuzasa :D )
Szoval ha magad akarod kialakitani a velemenyed rola,akkor este 9utan vagy a napokban irj ram es megosztom,igy tesztelheted Te magad. ;)

Sony® & PlayStation®

(#63853) Scholes9 válasza boost (#63835) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is nagy kedvencem lett. Én is nemrég kezdtem el újra :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63854) Wlac válasza boost (#63843) üzenetére


Wlac
Ármester

Én is arra gondoltam. Amikor közel sétál valamihez, és felé nyúl, mászás satöbbi. Az MGS V eddig kimaradt, de a The Last of Us-nál mindig megcsodálom, hogy mennyire profin csinálták meg, mennyire sokat ad a realizmushoz. Most a Thief-fel nyomom, és bár nem év játéka, ott is nagyon szeretem, hogy van karunk és lábunk, és egész jól használjuk is.

“The wha-"

(#63855) vonSux


vonSux
őstag

Mit gondoltok Desinyt érdemes nulláról elkezdeni?

(#63856) Tuomas


Tuomas
addikt

Tervezem egy sony gold füles beszerzését, van néhány kérdésem vele kapcsolatban:

Mindegyik PS4-es játéknál van térhangzás, vagy csak azoknál, amikhez lehet letölteni külön - hogy is nevezik - hangzásmintákat?

Várható-e kb fél éven belül sony gold 3.0 headset? Ez a 2.0 ami most piacon van mikor jelent meg kb?

Köszi a válaszokat :)

We were here

(#63857) n000rbi válasza Tuomas (#63856) üzenetére


n000rbi
senior tag

1. Azt fontos tisztázni, hogy ez VIRTUAL 7.1 (még leírva is röhejes), a legjobb amit tehetsz vele, hogy kikapcsolod és csak sztereó módban használod a fülest - az említett letölthető minták szvsz teljesen fölöslegesek, default 2-es módban, sztereóban tűrhetően szól mindennel. (csodát nem kell várni, de legalább nem túl drága, wireless és kényelmes)

2. Szerintem nem a verziószámot jelöli a 2.0, hanem hogy sztereó, így ne nagyon várj 3.0-t belőle :)

(#63858) bandi0000


bandi0000
nagyúr

most hogy felmerült a headset kérdés, én is kérdezek, van valami olcsó vezetél nélküli headset amit lehet hozzá csatlakoztatni?
Vettem egy OP3N DOTT fejhallgatót iszonyat drágán 2k ért, mondom kipróbálom, felismerni felismerte de valami illesztőt keresett hozzá és nem működött, szóval olyan kéne ami vezeték nélküli és olcsóbb mint a gold mert 20-30k-t nem adok ki érte

Xbox One: bandymnc

(#63859) Madwe válasza n000rbi (#63857) üzenetére


Madwe
nagyúr

A játékokhoz készített hangprofilok sokkal jobbak, azt kötelező használni kb! Sokkal szebben szólnak vele! Sőt, ott még a 7.1es vss is hibátlanul működik! Default profillal ugyanakkor a vss messziről kerülendő, fátyolos fals hangképet ad. De egy Infamoust teszem azt, csakis a hozzá való profillal érdemes meghallgatni, vss-t is ajánlom már ott!

Azt ugye tudod hogy az 1es mód mindig a default, a 2-es pedig amit rátöltesz profilt? tehát mi értelme a 2-est is ugyanúgy defaulton hagyni?

(#63856) Tuomas Azért 2.0, mert europában más a névkiosztás, a ps5höz - ha egyáltalán lesz még - készül majd a 3.0, arra ne várj :D A sima az a ps3-al jött ki amiből volt a pulse verzió is (egyébként azok is jók a ps4hez, de a gold az ajánlott)

[ Szerkesztve ]

(#63860) Tuomas válasza n000rbi (#63857) üzenetére


Tuomas
addikt

Ááá őőő :)
Azt tudom, hogy virtual 7.1, de direkt arra a célra vennék, hogy térhangzást adjon, ha csak sztereóként működne igazán jól, akkor nincs rá szükségem :(

Jaa, hogy azt jelöli a 2.0, akkor ezt benéztem :DDD

(#63859) Madwe
Köszi :)

És egyébként minden játékhoz van minta?

Már ezt is megválaszoltad :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63861) delibab válasza Tatyla (#63819) üzenetére


delibab
senior tag

Szerintem nem kevesebb csak azt kéne felfogni, hogy nem TDM.... Ha jó csapatban vagy akkor simán tudsz nyerni, persze ha birkákkal játszol akkor esélyed sincs... Én sem vagyok nagy penge, sőt... de ha normális a csapat akkor élvezhető!!!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#63862) Madwe válasza Tuomas (#63860) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bf4ben pl semmi szüksége a vss 7.1nek, mert sztereon is jó a hangképzése s tudod mi honnan jön. A vss szvsz csak ott működik jól - de ott nagyon - ahol van a játékhoz külön hangprofil! Egyébként elég sok játékhoz van már, de közel se mindhez! Ugyanakkor ha fontos a térhangzás, akkor rendes 5.1es fülest javasolnék, amiben fizikailag is több a hangkeltő. Ugyanakkor szerintem vásárlás elött próbáld ki, mert sokak szerint semmit se ér :D

(#63861) delibab Akkor te még nem láttál 100-3 kd-s arányú játékost birodalmi oldalon??? nagyon egyszerű a recept: ülj bele az atstbe s menj a lázadók kültéri spawnjára spawnkillelni... elég epic tervezői hiba volt azt oda tenni :D

[ Szerkesztve ]

(#63863) Madwe válasza delibab (#63861) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#63864) fityere válasza Tuomas (#63856) üzenetére


fityere
senior tag

Ha ragaszkodsz a térhangzáshoz szerezz be egy ilyet Sharkoon X-tatic digital Dolby 5.1 ez nem virtual 5.1.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#63865) Tatyla válasza delibab (#63861) üzenetére


Tatyla
őstag

Ez így van, rebel oldalon ha normális a csapat és halad a védekezés is nem pedig az AT-AT seggét puttyogtatják és áttekerik a dolgokat minden jó de általában nem ez van

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#63866) n000rbi válasza Madwe (#63859) üzenetére


n000rbi
senior tag

Úgy értettem a default 2-est, hogy ne töltsön rá semmi mókolt hangzást... és default 1 <> default 2, ez utóbbi jobban szól.
Nem mondtam, hogy nincs ember, akinek nem jönne be a kamu7.1, de hogy kötelező lenne, azért az enyhe túlzás.

(#63867) Tuomas válasza fityere (#63864) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, rákerestem, igazából ez szerintem problémás lenne, mert messze vagyok a ps-től, és nem szeretném ha az egész szoba egy kábelerdő legyen :) Ezért lenne jó a Gold, mert ugye az vezeték nélküli, egy 5.1-es vezeték nélküli (ha létezik), meg gondolom nagyon drága lenne :(

Kontrollerre dugva meg gondolom nem igazán érvényesülne :(

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63868) fityere válasza Tuomas (#63867) üzenetére


fityere
senior tag

Sajna nem mert nem jack dugós. Van nekik wireless fejesük is de az mar virtual 7.1.
Van vezetek nélküli Astro Gaming fejes (a legjobbak egyike) de ez 200-300 eur körül mozog sajnos

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#63869) Madwe válasza n000rbi (#63866) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem a vssre írtam, hogy kb kötelező használni, hanem a játékokhoz külön készített hangprofilokra!

[ Szerkesztve ]

(#63870) Tuomas válasza fityere (#63868) üzenetére


Tuomas
addikt

Értem, köszi :)

Akkor úgy kérdezném, hogy megéri-e az árát ez a sony, milyen a hangzása, a sima sztereó, illetve a hangképpel rendelkező játékok esetén? :))

Hát igen, az drága, 20 körül lenne ideális, 30-40-nél többet már semmiképp nem adnék érte

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63871) n000rbi válasza Madwe (#63869) üzenetére


n000rbi
senior tag

Igaz, sry!

(#63872) Kakaduku válasza Tegla80 (#63852) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez a shareplay érdekelne engem is. Szívesen kipróbálnám a BF4-et, ha lenne olyan kedves valaki. :R

(#63873) bandi0000 válasza Kakaduku (#63872) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha gondolod kipróbálhatjuk egész nap ráérek, rajtad múlik... :D

Xbox One: bandymnc

(#63874) fityere válasza Tuomas (#63870) üzenetére


fityere
senior tag

Nekem egy hétig volt. Szépen szol de nem bírtam a műbőrt ezert váltam meg tőle. Állítólag annyira nem is strapabíró.
Virtual 7.1 20k-ert nem rossz vétel. Nem is voltam elájulva a 7.1-töl .Ezért az árért minőségibb sztereó fülest is kaphatsz mar.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#63875) Kakaduku válasza bandi0000 (#63873) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Hálás köszönet! :R :R :R Nekem a meló miatt sajnos csak esténként jó, vagy jövő héten egész nap, mert szabadságon leszek. Felveszlek este PSN-en és megbeszéljük, ha neked is jó. Egyébként ez hogy működik? Te csak néző vagy, vagy játszhatsz is vele párhuzamosan velem?

[ Szerkesztve ]

(#63876) bandi0000 válasza Kakaduku (#63875) üzenetére


bandi0000
nagyúr

felőlem este is kipróbálhatod, igazából nem csináltam még, annyit tudok hogy csak te játszol 10 perc asszem, gyakorlatilag virtuálisan átadom a saját kontrollerem és ennyi

Xbox One: bandymnc

(#63877) Tuomas válasza fityere (#63874) üzenetére


Tuomas
addikt

Azt hallottam, hogy törik, de nem tervezem hajlítgatni :DD
Vagy a műbőr sem strapabíró?

"Ezért az árért minőségibb sztereó fülest is kaphatsz mar."
Vezeték nélkülit is?

Nálam ami még előny a gold felé, hogy nincs "bölcső" - nem igényel külön hálózati adaptert sem.

We were here

(#63878) Kakaduku válasza bandi0000 (#63876) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Értem. Még egyszer köszönöm! Este beszélünk és ha az asszony is úgy akarja, akkor kipróbálom. ;]

(#63879) Madwe válasza Tuomas (#63877) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az enyém a megjelenése óta megvan (kb 1 éve talán?) s semmi baja, pedig gyakran hurcolásztam magammal, ugyanis laptoppal-pcvel is tökéletesen műküdik (win és os x alatt tuti, gondolom linuxon is megy) - igaz ott profilok s vss nélkül...

A műbőr nekem teljesen kényelmes. S miután félig nyitott a fejes, ezért nem pállik be a fülem sem :D

(#63880) Tuomas válasza Madwe (#63879) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi :)
Azt, hogy félig nyitott, hogy kell érteni? :U :B Most ezt valahogy nem tudom elképzelni :DDD

Nem a füles része nem, az ha jól láttam a képeken, körbeveszi a fület teljesen!?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63881) delibab válasza Madwe (#63862) üzenetére


delibab
senior tag

Jó persze, a 100-3 nem normális, de ha ezeket kijavítják (spawnkill) akkor azért bőven élvezhető!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#63882) fityere válasza Tuomas (#63877) üzenetére


fityere
senior tag

Nem a műbőr hanem hogy törik.
Sajnos nem vezeték nélküli de ha jól tudom a kontrollerbe lehet csatlakoztatni ez Kingston HyperX Cloud.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#63883) Madwe válasza Tuomas (#63880) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez csak egy szakszó, nem konkrétan nyílásra kell gondolni :)

Lényegében a nyitott az jobban beereszti a külső hangokat, kiereszti a fejes hangját, kicsit kevesebb a basszusa, de természetesebb a hangja, valamint kényelmesebb. A zárt a fentieknek pont az ellentetje, jól szigetel, jobb a basszusa, kicsit mesterkélt a hangzása, de nehéz s kényelmetlen hosszú távon. A félig nyitott a kettő között van. Persze mindez nagy általánosságban. Amúgy részletesebben máshonnan lopva:

"Hogy akkor mi a különbség a nyitott és a zárt fejhallgatók között?
Zárt fejhallgató használata esetén a fül teljes mértékben el van zárva a külsõ zajoktól (nyomókamra alapelv). A zárt fejhallgató tipikus jellemzõi a zárt keret, amely megakadályozza a hangáteresztést, és a fület körülölelõ párnázat. A fül körüli szigetelés jelentõsen befolyásolja a zárt fejhallgató hangkibocsátási jellemzõit. Ha nem megfelelõ, akkor a basszus hangok minõsége romlik. Ebbõl kifolyólag a zárt fejhallgató nyomóereje nagyobb, mint a nyitott fejhallgatóké. A hangmérnökök használják yakran a zárt fejhallgatót annak érdekében, hogy a kûlsõ zajok zavaró hatását kiküszöbölve, teljes mértékben a zenére tudjanak koncentrálni.
A fejre gyakorolt nyomóerõ problematikája nem jelentkezik a nyitott fejhallgatók esetében. Ezek úgy lettek kialakítva, hogy a membrán mögött és elõtt található tér átengedi a hangot. A nyitott fejhallgatók egyenesen átengedik a zenét a vevõmembránhoz anélkül, hogy tompítanák a hangot, így a hang nyilvánvalóan sokkal természetesebb. A nyitot fejhallgatók megkülönböztetõ tulajdonságai a kis méret és a minimális súly. Viszont ezek a tulajdonságok teszik a nyitott fejhallgató viseletét rendkívül kényelmessé, és használója még hosszantartó zenehallgatást követõen sem fárad el, illetve érzi magát kényelmetlenül.

Meg kéne még említeni a nyomóerõt.

Az, hogy egy fejhallgató kényelmes-e vagy sem, nemcsak a súlyától függ, hanem a fülre kifejtett nyomóerõtõl is. Ez a nyomóerõ Newton-ban (N) kerül meghatározásra úgy, hogy 1N nyomóerõ kb. egy 100g-os test szilárd felületre kifejtett nyomóerejével egyenlõ. A DIN 45500 szabvány 10. része szerint a nyomóerõ megengedett határértéke 5N. A nyomóerõ szokásos szintje 1,3-4N, az alacsonyabb szint a nyitott fejhallgatók esetében igaz. A magasabb szintek a zárt fejhallgatóknál kerülnek alkalmazásra, mivel itt nagyobb nyomóerõre van szükség a megfelelõ hangszigetelés biztosítása érdekében - különösen az alacsonyabb frekvenciáknál. A nagyobb nyomóerõt egészen egyszerûen úgy hozzák létre, hogy a fejhallgató pántja sokkal merevebb, erõsebb anyagból készül, így jobban összefogja a két kagylót, tehát azokat erõsebben szorítja a fejre. "

(#63884) Vasy09 válasza Tuomas (#63870) üzenetére


Vasy09
őstag

Szerintem meg, nekem is az van! :) Én 25ért vettem újonan, de ahogy néztem a napokban már volt 22körül is! :)

Gamertag: Vasy09

(#63885) Tuomas válasza fityere (#63882) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen-igen, a Kingstont egy kolléga itt a fórumon megvette, azt követtem is :)
Viszont azzal hogy a kontrollerbe dugom, közel sem olyan jó minőségű hangzást fog adni, mint képes lenne rá nem?

Madwe

Ja tényleg, köszi :DDD

Amúgy a sony gold mennyit bír egy feltöltéssel? A mikrofont ki lehet kapcsolni, ha nincs használva?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63886) glspeter1


glspeter1
őstag

Gyári hdmi kábelt megéri lecserélni egy harisnyázott BigBen-re? :F

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#63887) Madwe válasza Vasy09 (#63884) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mixampal? az a30 is 40 körül szokott lenni, az a40 a50ről ne is beszéljünk... mixamp nélkül meg sokat nem ér :D

(#63885) Tuomas Átlag 8 órát bír ki kb, pont mint a ds4:D A mikrofon kikapcsolható.

[ Szerkesztve ]

(#63888) fityere


fityere
senior tag

Ha esetleg valaki meg nem játszott a Mad Max-el és érdekli itt van pár kép

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#63889) Tuomas válasza Madwe (#63887) üzenetére


Tuomas
addikt

:R :R Köszi a segítséget, szerintem ez lesz a befutó :))

Még egy kérdés, vagyis 2: A vezeték nélküli átvitel miatt nincs háttérzaj?
Ha jack-ről működik akkor is kell tölteni, vagy kap áramot valahogy valahogy a jack dugaszról? :F

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63890) fityere válasza Tuomas (#63885) üzenetére


fityere
senior tag

Nem tudom milyen a minősége kontrollerbe.
Egy feltöltéssel kb 8 órát de szerintem 6-ot :D A mikrofont ki lehet kapcsolni.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#63891) Zanik


Zanik
addikt

Szidhatjuk itt az AMD-t, meg fanyaloghatunk a nextgen konzolok "gyengeségén", de talán érdemes volna elgondolkodni azon, miért választotta mindkét nagy cég ezt az APU architektúrát?
A PS4 most lesz kb. 2 éves. Tessék összehasonlítani azokat a játékokat, amik a 2 éves PS3-ra készültek, meg azokat, amik most készülnek rá!
Szerintem sokkal több lehetőség van még a nextgen konzolokban, mint amit a jelenlegi játokok mutatnak, és ezért szvsz leginkább a mostani game engine-ek a felelősek.
Szerintem az új, next-gen game engine-k (mint pl. a Ubisoft Snowdrop Engine-je) fogják igazán megmutatni a nextgen konzolok képességeit.
Amúgy meg a Nathan Drake Collection a bizonyíték rá, hogy nem feltétlen a nextgen grafika tesz élvezetessé egy játékot.
Hisz mire mész azzal, ha a csili-vili látványtól lefosod a bokád, ha a játék maga unalmas, bugokkal teli, vagy épp idegesítő vagy bugyuta?
Értem én, hogy egyesek a nextgen konzoloktól áll-leejtős grafikát várnak, de ettől még a mostani játékok többsége nem rossz!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#63892) Tuomas válasza fityere (#63890) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi neked is :) :R

We were here

(#63893) Angry Rabbit válasza Tuomas (#63856) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Én spec nem értek egyet azzal,hogy semmi értelme a virtuális 7.1-nek.
Azt aláírom,hogy biztosan van ennél jobb is a piacon (hogy mennyiért,azt most inkább ne...) ,de nekem pl.pont a TLOUR-nál tökéletesen átjött a térhangzás! Mindig korrektül adta vissza a hangok irányát így egyszer sem futottam bele "tévesen" egy zombiba amit rossz irányból hallottam volna.Akár jobb hátulról,bal elölről,vagy akár hol is állt éppen.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#63894) Tatyla válasza Tuomas (#63889) üzenetére


Tatyla
őstag

Jackröl használva analóg fejhallgatóként működik ergo nincs semmi állítási lehetőség a rajta lévő gombokkal és tölteni sem kell

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#63895) A`rpi válasza glspeter1 (#63886) üzenetére


A`rpi
addikt

Gyári HDMI kábelt megéri lecserélni?

Rövid 1-3 méteres hosszban elenyésző különbségek vannak.

Gondok 15-20 méternél kezdődnek, ott érdemes drágább kábelt venni.
(De ugye ez általában nem indokolt, konzoloknál, viszont házimozi világában főleg vetítőknél kell a hosszú kábel.)
Egy szaki véleménye a témáról: [link]

Én erre nem költenék, de ettől függetlenül mindenkinek saját szíve joga.

(#63896) Madwe válasza Zanik (#63891) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért a snowdrop enginennel várjunk még:) Kapásból elég nagy visszalépés volt grafikában az utóbbi videókon, ráadásul ubisoft, ami nem egyszer csalt a videókkal, szóval lehet még az a szint is messze lesz a véglegestől...

Az h miért mindketten amd-t választottak nem feltétlen erőviszonyok miatt volt, hanem mert egyrészt amd modnjuk sokkal jobban kapart a piaci hátránya miatt, másrészt intel nvidia inkább erősebb drágább dolgokat akart volna, harmadrészt mert az amd benyalatta a marketingdumáját a közeli cpu gpu csodájáról, ami egyelőre egyáltalán nem bizonyított... azért majd pár év múlva ai és fizikai oldalon lehet jelentkezik majd ha kiismerik s kihasználja pár algoritmus, de egyelőre inkább hátrány mint előny + nem is a grafikában lesz az jelentős ugrás... Nyilván az is fog fejlődni idővel, de az nem a közeli gpu miatt...

(#63897) Elims válasza glspeter1 (#63841) üzenetére


Elims
veterán

Akkor a 6 és 1/2 kicsit sovàny. ;-)

HAkos: A sniper elite-et sajnàlhatod. :-(
Én Teglanak köszönhetem. ! :-)

(#63898) Scholes9 válasza glspeter1 (#63886) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Minek?:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63899) Tuomas válasza Angry Rabbit (#63893) üzenetére


Tuomas
addikt

És ahhoz volt ilyen hangbeállítás, amit le lehetett tölteni?

We were here

(#63900) danih válasza Elims (#63756) üzenetére


danih
addikt

Köszi. Ilyenkor be lehet állítani úgy hogy egy fő account lássa az összes játékot? Tehát minden elérhető attól függetlenül milyen account alatt lett megvéve?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.