Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63801) Dawide@axele válasza miklos0308 (#63800) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

SZerintem nagyon jó kis játék.Kevés angol tudással is tudsz játszani vele.Én már 1* végigtoltam de Nightmare-n újrakezdtem.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#63802) miklos0308 válasza Dawide@axele (#63801) üzenetére


miklos0308
tag

Akkor beruhazok ra ugyis ram fer az angol tanulas max szotarazgatok neha 😃

(#63803) Dawide@axele válasza miklos0308 (#63802) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Én sem vagyok erős angolból de megértettem a játék story-át.Nekem nagyon bejött és elég hosszú is!Mindenképpen ajánlom ha szereted az ilyen stílusú játékokat!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#63804) marilllyo válasza Dawide@axele (#63803) üzenetére


marilllyo
veterán

Mit gondolsz jobb mint a Vicser?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63805) N@idia válasza marilllyo (#63804) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem story-ban nem jobb a Vicsertől engem legalábbis nem fogott meg a DA:I :N

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#63806) Dawide@axele válasza marilllyo (#63804) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Szerintem mindkettő nagyon jó játék.Mindkettőt végigjátszottam Ps4-en.Talán valamivel nehezebb lehet a Dragon Age fejlődési rendszere azoknak akik nem játszottak még ilyen játékkal.Több karaktert kell fejleszgetni és felszerelni nem csak a fő karaktert.jah és van benne bázis managmant.A Witcher 3 könnyebb főleg hogy magyar nyelvű is és itt csak 1 karakterre kell figyelned.

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#63807) glspeter1


glspeter1
őstag

Drake's Fortune kipörgetve. 6 és fél óra volt az egész Hard-on, nem végigrohanva.
Nagyon bejön, végig lekötött és nehezen eresztett el. ;] :DDD
Grafika szerintem rendben volt. Remélem a másik két rész is hasonlóan jó lesz. Na meg valamivel hosszabb. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#63808) cyberkind válasza glspeter1 (#63807) üzenetére


cyberkind
félisten

Én easyn is annyit küzdöttem mint még soha. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#63809) glspeter1 válasza cyberkind (#63808) üzenetére


glspeter1
őstag

Azt nem írtam, hogy könnyú volt. Volt ahol rendesen vért izzadtam. :D
100x minimum megpusztultam. Hol ellenség lőtt le, hol én ugrottam mellé vagy épp rossz helyre. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#63810) Scholes9 válasza glspeter1 (#63807) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én már a 3. részt nyomom. Normalon pont jó nekem :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63811) glspeter1 válasza Scholes9 (#63810) üzenetére


glspeter1
őstag

A 2. részhez volt szerencsém még anno ps3-on, de nem sok.
Így az első rész teljesen új volt nekem és a 3. is az lesz és emiatt pont ezt is várom a legjobban. :K
Na jó, ez így nem teljesen igaz. A 4. részt várom a legjobban. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#63812) Elderath válasza glspeter1 (#63807) üzenetére


Elderath
őstag

A második sokkal jobb, mint az első. Irigylem azokat, akiknek friss az élmény, pont mint last of usnál

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#63813) DM-Fan válasza glspeter1 (#63807) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A 2. és 3. még jobbak, fordulatosabbak, szebben kivitelezettek. Nem mintha az első gyengére sikeredett volna, de tudták fokozni a történetet és a megvalósítást is a további részekben és ahogy nézem, a 4. rész még ezekre is rá fog tenni egy lapáttal.

Én is belecsaptam ma a 2. részbe is, eléggé a fejemben van már mindhárom rész, tudom, hol mi vár rám, hol vannak a Treasure-ök, stb. Nagyon addiktív játék, hihetetlen jó hangulattal, kiváló humorral, ahol pedig kell, ott drámával.

Simán ott tartunk, hogy a Naughty Dog neve olyan szinten összeforrt a minőséggel, hogy bármit is csinálnak, vakon megvenném akkor is, ha semmi videót nem látnék előre a játékból. A The Last of Us még az Uncharted-eken is túltett bizonyos szempontból: az olyan hihetetlenül jól megkoreografált apokalipszis-játék, ahol a karakterek még mélyebbek, a drámák még súlyosabbak, a küzdelmek pedig sokkal inkább vérre menők, amihez a kevesebb lőszer és a jóval nagyobb kiszolgáltatottság is hozzájárul. Ott tényleg a túlélésre játszol.

Get Moded!

(#63814) vonSux


vonSux
őstag

SW Battlefront Beta egy nappal tovább lesz elérhető (cserébe kivághatnak a szerverről, de ugye technikai teszt időszak).

[ Szerkesztve ]

(#63815) Scholes9 válasza Elderath (#63812) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem teljesen friss és valóban nagyon jó eddig az egész trilógia :) Kicsit Örülök is h most, PS4-en kerülök kapcsolatba mind a Last of Ussal, mind az Uncharteddel :) A Naughty Dog nevét már a Crashes idők óta megjegyeztem, pedig az ugye már nem most volt. Valóban minőségi játékokat hoznak össze. De kellenek is az ilyen csapatok :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63816) perge666


perge666
veterán

Ez az Unchartedes felújítás tényleg ennyire jó/szép lett??
Én PS3-on mindet végigvittem,a 3.része most is meg van,szerintem prevgenen is gyönyörűre csinálták!

(#63817) krx21 válasza DM-Fan (#63813) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen, csak nekem érvágás lesz, hogy a 4. rész sajnos nem lesz 60fps.... Pláne a collection után...
Bárcsak mégis 60 lenne mégis... :U

(#63818) VirDan


VirDan
aktív tag

Jó lett ez a Star Wars. Csak tényleg sokan nem vágják a Walker Assault módot.... így ha a lázadókkal van az emberfia akkor esélytelen nyerni... Csak mennek aztán hentelnek... :D A Drop Zone-t azt azért már többen értik...

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#63819) Tatyla


Tatyla
őstag

Battlefront Beta nem holnap,hanem holnap utan oktober 13 lesz vege. A jatek keszitok is elismertek,hogy lazadoknak sokkal kevesebb az esely nyeresre mint a birodalmiaknak,es termesztesen sok jatekos is panaszkodott. Ezert ezeket is allitgatjak,ezert is lesz kibovitve a a Beta. Szoval hajra sracok,meg egy nap pluszba.
SoneecHUN
via playstationlifestyle

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#63820) glspeter1 válasza krx21 (#63817) üzenetére


glspeter1
őstag

De ahogy elnéztem az a 30fps az betonstabil lesz. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#63821) Elderath válasza krx21 (#63817) üzenetére


Elderath
őstag

Egy UCnál inkább menjenek a földbedöngölő látványra és minél látványosabb set piecekre atom 30al. Látva UC4 demokat jól döntöttek. Multi meg jelen állás szerint 60 lesz, ahol igazán a sebesség számít.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#63822) cyberkind válasza krx21 (#63817) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd Ps5-ön ahol 4K 60 fps-re lesz felhúzva az összes rész, lehet élvezkedni majd, esetleg 2K 120fps, 1080p 144fps vagy mindenki kiválaszthatja hogy mit akar. :))

Paranormal Cocktivity

(#63823) krx21 válasza cyberkind (#63822) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen, majd az Uncharted 4 remaster... :U

Elderath: Azért félreértés ne essék, ez nem tudatos, hanem kompromisszum... 60fps-nek készült az elején, csak mondták, hogy sok idő lenne a pályákat optimalizálni... Ez van...

[ Szerkesztve ]

(#63824) cyberkind válasza krx21 (#63823) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem ez nem zavar, nagyon jól tudom hogy ezeken a konzolokon ha egy új cím 1080p 60fps-sel megy, az már több mint csoda, ez van, ennyiért ezt tudta szállítani az Amd.

Paranormal Cocktivity

(#63825) Bencus88 válasza miklos0308 (#63800) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hali!

Most van gy Dragon Age 4 ezerért a jatekaim.hu-n, gondoltam szólok.

(#63826) Elims válasza glspeter1 (#63807) üzenetére


Elims
veterán

Jàtszottàl màr a sorozattal?Platinàztad is?
Ha nem,akkor én igen szkeptikusan fogadom ezt a kijelentésed...
Hard-on 6 és 1/2 òra. :-))

Szerk.:
Cyberkind: Elfelejtettél írni az ipon-ròl.Tényleg volt velük vmi gàz vagy csak megbotlott a "kezed"?

[ Szerkesztve ]

(#63827) sztpega


sztpega
tag

Sziasztok!

Friss PlayStation4 tulajként felmerült bennem, hogy a beta-ként letölthető játékok (mint most a StarWars) csak addig játszhatók amíg a készítő cég engedélyezi? Tehát a konkrét példánál maradva a Star Wars keddtől már nem lesz futtatható?

(#63828) Blaise válasza cyberkind (#63824) üzenetére


Blaise
veterán

Baszki te minden topicban a felbontásokon meg az fps-en rinyálsz? :D

(#63829) VirDan válasza sztpega (#63827) üzenetére


VirDan
aktív tag

Úgy bizony.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#63830) Elderath válasza krx21 (#63823) üzenetére


Elderath
őstag

Épp ezt írtam. Butíthattak volna rajta, visszavehettek volna scopeból a 60 fpsért, de nem tették.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#63831) cyberkind válasza Blaise (#63828) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, én azon hogy az Amd mekkora hulladék még abban is amiben állítólag a világot megváltják állandóan, de sebaj, a következő szériákban az Intel keze lesz(tán NV is), végre normális hardvert kapunk ennyiért, csupán ennyi az egész, rühellem az Amd-t, így is épp elég nagy tragédia hogy a konzolokban ez van, és muszáj beengedni a lakásba. :D

Sokan elfelejtik hogy anno amikor kijött a 360 csodát kaptunk a multi címekkel is, de nem kell messzire menni lásd Gta 5, itt kijön egy multi cím, se 30 fps nincs meg, és gyakran a 1080p se, kb adtak a szarnak egy pofont, mert generációt ezért váltani semmi értelme nem volt.

(#63826) Elims
Garanciális dolgok, bontott cuccot adtak, de amúgy semmi gond, ja meg persze ahogy beszélnek az emberrel amikor visszavisz valamit gariban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63832) sting2 válasza cyberkind (#63831) üzenetére


sting2
addikt

Legalább nem kell 8 évet várni a Next.Genre.
2012 után már "mindent láttam" a X360 - PS3 gépeken.
Számoltam a napokat mikor jön a leváltó generáció.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#63833) cyberkind válasza sting2 (#63832) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, de azt se feledjük el hogy ebben a 2 évben egy igazi next-gen játék se jött egyik gépre se, ez is nonszensz, így az a 6 év igazából jó lesz tényleges 4-nek/3-nak.

Paranormal Cocktivity

(#63834) Scholes9 válasza cyberkind (#63831) üzenetére


Scholes9
nagyúr

"muszáj beengedni a lakásba"

Ezen behaltam :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63835) boost


boost
addikt

Ez a Last Of Us még mindig nagyon jó. Kicsit már béna a karakterek mozgása a Metal Gear Solidhoz képest, de az arcmimikák, az atmoszféra, legjobb. 2013 óta minden évben végigvittem, és tegnap is nekiálltam újra, de most nem úgy, hogy na, akkor csak ezt tolom, hanem megvan digitálisan, és mindig tolok bele, ha épp nem mással játsszok. Ez a koncepció. Mióta tegnap nekiálltam, persze nem játszottam mással. :D Szeretem nagyon. ezt a játékot.

(#63836) Wlac válasza boost (#63835) üzenetére


Wlac
Ármester

Én rendszeresen hülledezek a karakteranimációkon. Mi lesz velem az MGS alatt, szívroham? :D

“The wha-"

(#63837) PandaMonium válasza Wlac (#63836) üzenetére


PandaMonium
őstag

Eredetileg úgy kezdtem el kb. egy hete a Metal Gear-t, hogy meglátjuk milyen lesz, legfeljebb unalmamban végigviszem előbb-utóbb. Azóta nem tudom letenni. Hihetetlen mit összehoztak, nem csak a látvány, de ahogy írod az animációk terén is. A feeling meg... Metal Gear. Nincs nagyon mihez hasonlítani. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#63838) fityere válasza PandaMonium (#63837) üzenetére


fityere
senior tag

Amikor elkezdtem vele játszani nagyon oda voltam kb 70-90 óra játék idő között a lelkesedésem abbamaradt, amikor mar a chapter 2-ben is ugyanazok a küldik mint az chapter 1-ben csak nehezebb fokozatom. Unalmassá váltak a mellék küldik is. Nem bántam meg hogy elcseréltem a Mad Max-re, bar tudom ez is ismétlődővé válik, de ennek a világa valami iszonyat hangulatos legalább is nekem nagyon bejött.
Majd beszerzem a Metal Geart meg egyszer ha mar nagyon hiányzik :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#63839) vonSux válasza fityere (#63838) üzenetére


vonSux
őstag

Mad Max tőlem is plusz pontot kap. a hiányosságaival együtt nekem az idei év egyik legjobb játéka.

(#63840) N@idia válasza fityere (#63838) üzenetére


N@idia
őstag

+1 a Mad Max-nek én Pc-n játszottam ki és nagyon imádtam a story nem egy kunszt szinte előre lehetett tudni mi fog történni, de ennek ellenére is teljesen magával tudott ragadni a világa 9/10 a játék nálam. :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#63841) glspeter1 válasza Elims (#63826) üzenetére


glspeter1
őstag

Mint már írtam, nem nagyon volt szerencsém a sorozathoz. Így nem is platináztam egyiket sem és itt sem fogom. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#63842) hakos1987


hakos1987
őstag

Ez igen jó akciónak tűnik! :D

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#63843) boost válasza Wlac (#63836) üzenetére


boost
addikt

Hát, én a mozgásra gondolok. Nem az animációkra, amiket eljátszottak színészek, hanem ami ilyes ismétléses, mikor pl fut. Ez Uncharted-be még tök béna, illetve ma már tök béna (Uncharted NDC-be ez kifejezetten nem tetszett), Last Of Usba már szebb, és Metal Gear-be a legkörnyezetérzkenyebb a karakter mozgása, szerintem.

(#63844) Kakaduku válasza hakos1987 (#63842) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ezt én is néztem, de nekem csak a BF4 kellene és abból is a prémium, de az a baj, hogy az még mindig 59.99 dodó, vagy 20.990 Ft. Tudom, hogy sok tartalom van benne és gondolom nagy még mindig a játékos közösség és ezért tartja az árát ennyire.

(#63845) marilllyo válasza Kakaduku (#63844) üzenetére


marilllyo
veterán

7.000-re szokták letolni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63846) hakos1987 válasza Kakaduku (#63844) üzenetére


hakos1987
őstag

Nekem meg sniper elite 3 :) Nemrég akciós volt, de elfelejtettem megvenni és lecsúsztam róla... :((

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#63847) marilllyo válasza hakos1987 (#63846) üzenetére


marilllyo
veterán

Én megvettem de holnap kezdjük csak coop-ba. Kíváncsi vagyok. Engem nagyon nem érdekelt...de haver ragaszkodott hozzá.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63848) boost


boost
addikt

BF Hardline single player-ről mi a vélemény? Tartalmas, érdemes csak amiatt megvenni, van legalább egy BF4 SP szint?

(#63849) marilllyo válasza boost (#63848) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem, nem és nem. :)
Bf4+premium.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63850) sting2


sting2
addikt

Játszik valaki külső mikrofonnal, PL :
Zalman vagy Modmic?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.