Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63301) Tuomas válasza Vasy09 (#63299) üzenetére


Tuomas
addikt

Holnap ugye 8, szóval nekem sem világos, az volt az sms-be, hogy következő munkanap 8 és 18:00 között hozzák. Az meg ugye holnap :) Szóval nem értem, hogy mi a szitu, egyszer 7, aztán kiderül, hogy 9, de 8. :DDD
Lehet, te is meg fogod ma kapni az smst, e-mailt

[ Szerkesztve ]

We were here

(#63302) james001 válasza barack1997 (#63296) üzenetére


james001
veterán

Sprint csak az UC3 multijában volt,single-ben nincs. Akkor kezd el gyorsabban futni amikor akció van,egyébként normál gyorsasággal kocog más helyeken.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63303) barack1997 válasza james001 (#63302) üzenetére


barack1997
senior tag

Nekem csak simán sétál, amikor viszont jó helyen nyomom és megfelelő erővel a bal analógot akkor kocog.

(#63304) Vasy09 válasza Tuomas (#63301) üzenetére


Vasy09
őstag

Komolyan, én már úgy vagyok vele, hogy mindegy mit írnak, vagy küldenek, csak pénteken legkésőbb nekem is legyen a kezembe, ha már előrendeltem! :U

Gamertag: Vasy09

(#63305) Kakaduku válasza gyuromoj (#63292) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Igazából ha jól értelmezem, akkor nem kell a lemeznek meglennie, csak a játéknak kell addig a gépen maradnia. ;]

(#63306) Tuomas válasza Kakaduku (#63305) üzenetére


Tuomas
addikt

No és ha, ugyan úgy ellenőrzi, hogy benne van-e az NDC indításához való lemez? :)

We were here

(#63307) james001 válasza barack1997 (#63303) üzenetére


james001
veterán

Hát akkor nyomjad normálisan azt az analógot :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63308) barack1997 válasza james001 (#63307) üzenetére


barack1997
senior tag

Ha kattanásig nyomom, akkor sem sprintel. Illetve a gránátot mivel kell visszadobni a köcsögöknek ?

(#63309) gyuribácsi88 válasza Zanik (#63298) üzenetére

Az oké, ezzel nincs is semmi extra, mert írja hogy csak kilencedikétől játszhatok vele, csak idáig minden játéknál volt előtöltést, hogy ne a megjelenés napján kezdje el tölteni, hanem előtte jóval, hogy amikor már hivatalosan megjelenik/játszható, akkor egyből lehessen is csapatni vele.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#63310) Scholes9 válasza barack1997 (#63303) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez full automatikusan fut vagy sétál. Nincs semmi baj a Joyoddal. Amúgy nekem bejön a játék. Az első részt játszom épp, de sztem nagyon szép a grafika. A 60fps meg eléggé adja :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63311) VirDan válasza Elims (#63251) üzenetére


VirDan
aktív tag

Szerencsére pofonosztásra nem volt szükség :DDD
Minden a helyén volt a bundle csomagban, és az árát sem piszkálták.

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#63312) barack1997 válasza Scholes9 (#63310) üzenetére


barack1997
senior tag

De videóban néztem ott fut a csávó, de nekem amikor futnom kellett volna pl az első részben a tengeralattjárós menekülésnél, akkor is csak nagyon lassan sétált.

(#63313) james001 válasza barack1997 (#63308) üzenetére


james001
veterán

Háromszög,de csak a 3-ban lehet visszadobni,az első két részben még nem lehetett ilyet.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63314) Zanik válasza gyuribácsi88 (#63309) üzenetére


Zanik
addikt

Akkor passz. Nekem ez volt az első pre-orderem Store-ban, fogalmam sincs hány nappal előtte ajánlja fel, hogy letölthető. Lehet hogy csak holnaptól lesz tölthető neked.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#63315) hrvp


hrvp
aktív tag

Sziasztok páran twitteren osztogatnak kódokat battlefront beta-hoz.
Én https://twitter.com/Braddock512 -nak írtam, 1 percre rá küldte a kódot, már töltöm is :)

(#63316) Tuomas válasza Vasy09 (#63304) üzenetére


Tuomas
addikt

Nézd, ezt facebookon írták ki ma, nem tudom láttad-e :)

"Megérkezett az Uncharted The Nathan Drake Collection!
Személyesen átveheted üzletünkben. Ha kiszállítással kérted akkor holnap érkezik hozzád a futár.
Azonban, hogy ne legyen szomorú aki futárszolgálattal kérte, kárpótlásul a késésért egy eredeti Playstationos karkötőt vagy nyakba akasztót kap ajándékba."

Még most se kaptál visszaigazolást?

We were here

(#63317) Scholes9 válasza hrvp (#63315) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én majd holnap letöltöm. Max fél óra alatt le is jön kb.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63318) hrvp válasza Scholes9 (#63317) üzenetére


hrvp
aktív tag

Nekem egy tweetet megért, hogy már ma játszhassak vele :)

[ Szerkesztve ]

(#63319) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#63287) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem sem szedi meg. Azt irja, hogy elotoltes 10.07-tol. Gondolom Los Angeles idozona alapjan. Szoval szerintem este kezdodik el az elotoltes :)

(#63320) delibab


delibab
senior tag

576-l nem szégyenlősek... reggel még 18k volt az UC collection, most már 20... a gyűjtői 24k (mondjuk ez még reggel nem volt az oldalukon)

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#63321) Wlac


Wlac
Ármester

Na, egy NDC-s bundle-ben én is beszálltam a PS4 tulajok közül. Még megy a patch-elés, de eddig lenyűgöz a gép sebessége. Mármint maga a PS gyorsasága. Az előbb vettem valamit a Store-ról, és egy percen belül végeztem. PS3-on maga a Store startlapját volt, hogy 3-4 percig töltötte. Furcsa váltás.

“The wha-"

(#63322) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#63319) üzenetére

Na, akkor nem vagyok vele egyedül, kösz az infót :R

Csak az az érdekes hogy más játékot 5-7 nappal előtte simán leszed, na mindegy. Tölti ameddig tölti, úgy is jön az SW béta.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#63323) james001 válasza Wlac (#63321) üzenetére


james001
veterán

Hétvégén talán már én is csatlakozok,vagy legkésőbb jövő héten. Már alig várom :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63324) Scholes9 válasza hrvp (#63318) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Persze. Mondjuk engem most leköt az Uncharted. Pont jó is h sok a szabim meg a ledolgozottam így van rá időm most :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63325) Wlac válasza james001 (#63323) üzenetére


Wlac
Ármester

Csak rád vár az új nehézség! :D

“The wha-"

(#63326) krx21


krx21
nagyúr

Az meg tudja mondani valaki, hogy az új NDC-s bundle-ban a lemez miért hangos (Uncharted), ha benne van, pedig már indul mind a 3 játék? Létezik, hogy még tölt, installál???

(#63327) Kakaduku válasza delibab (#63320) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez azért van, mert holnaptól Glamour napok vannak és van 2000 forintos kupon az új játékokra. Erre játszottam, hogy holnap megyek és 16 ezerért megveszem. Gondoltam, hogy ezt fogják csinálni. 576-tól nem is vártam volna mást. :P

(#63328) james001 válasza Wlac (#63325) üzenetére


james001
veterán

Azért nem csak az UC Collection miatt veszek :D Remélem egy inFamous Second Son-t is tudok hozzá szerezni mikor már hozom haza :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63329) Wlac válasza krx21 (#63326) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem semmi hangja sincs játék alatt.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#63330) kola99


kola99
tag

Hali , SW Battlefront betat honnan lehet letölteni a ps4-es verziót ? playstation storebe lessz ?/mert most még nincs/

(#63331) gaebriel válasza Vasy09 (#63304) üzenetére


gaebriel
tag

Nekem sajnos volt rossz tapasztalatom velük. Fifa 16 előrendelés, kb. megjelenés előtt 3 héttel. Megjelenés előtt 2(!!!) nappal telefonon egyeztetés, minden rendben, küldik majd a csomagot. Még aznap meg is kaptam az emailt, hogy csomagolva a játék, és kiszállításra vár. Megjelenés napján dél körül rájuk csörögtem, mivel nem jött futár. Kiderült, hogy sajnos már elfogyott előrendelésben a deluxe edition, csak "valamilyen kommunikációs hiba" miatt erről nekem elfelejtettek szólni. Mindezt úgy, hogy 2 nappal korábban telefonon beszéltem velük...szóval szerintem csörögj rájuk, ha tudsz.

(#63332) krx21 válasza Wlac (#63329) üzenetére


krx21
nagyúr

A válasz megszületett:, eddig installált a háttérben... :F

(#63333) barack1997


barack1997
senior tag

Néha nagyon idegtépő, de nagyon jó játék ez az Uncharted. Mire kezd monoton lenni, addigra bedobnak tökjó hangulatos elemeket, átvezetőket.

(#63334) barack1997 válasza barack1997 (#63333) üzenetére


barack1997
senior tag

Mondjuk most már 50x próbáltam egy dolgot és rohadtul nem akar sikerülni, lassan ott tartok hogy kilukasztom a falat a kontrollerrel... Egyszerűen nem képes felugrani..

(#63335) Vasy09 válasza Tuomas (#63316) üzenetére


Vasy09
őstag

De, este 6 után jött meg az sms meg az email is, hogy elvileg holnap itt lesz. Mondjuk az sms-be hülyeséget írtak, mivel az utánvét összegéhez 9.990,-Ft-t tüntettek fel! ;) Akkor holnap elvileg minden kiderül! :)

Gamertag: Vasy09

(#63336) Vasy09 válasza gaebriel (#63331) üzenetére


Vasy09
őstag

Nagyon remélem, hogy ezt nem teszik meg, mivel én már augusztus 18án előrendeltem! De majd akkor holnap meglátjuk. Viszont ha mégsem jönne, azt hiszem lesz pár "meleg" szavam hozzájuk! :DD :DDD

Gamertag: Vasy09

(#63337) varadigabor


varadigabor
senior tag

Japánban már 8.ik a van gondoltam még nézzem a storeban a Star Wars Battlefront Bétát de még nincs fent:D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#63338) Tuomas válasza Vasy09 (#63335) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem minden ok volt, 0 ft lesz a kiszállítás :) Lehet fáradnak :DDD

We were here

(#63339) perge666 válasza james001 (#63323) üzenetére


perge666
veterán

Úgy látom lassacskán gyülekezünk a PS3 részlegből is. :)
Gondolom te is megtartod a prevgent.

(#63340) james001 válasza perge666 (#63339) üzenetére


james001
veterán

Naná még sok minden van amit nem játszottam ki PS3-on.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63341) PandaMonium válasza barack1997 (#63312) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én először a Last of Us-ban vettem észre, hogy rossz a bal analóg kar a joyomon, pont úgy ahogy te: Nem akart sehogy se sprintelni a karakter. Dugd rá PC-re a kontrollert és az USB játékvezérlőknél válaszd ki, majd tulajdonságok. Told ki teljesen a kart és nézd meg mit mutat a négyzetben. Ha folyamatosan egy helyben marad felül a kereszt akkor jó, ha oda-vissza ugrál akkor besz@rt az analóg sajna. Nálam is ezért lett kontroller csere...

What I cannot create, I do not understand

(#63342) cyberkind válasza PandaMonium (#63341) üzenetére


cyberkind
félisten

Az én analógom nem is áll vissza teljesen a középpontra, csak olyan 98-99%-ra, oké, semmit se jobbra vagy balra a karakter vagy kocsi, csak nem ezt vártam volna, főleg úgy hogy alig volt használva a joy.

Paranormal Cocktivity

(#63343) Vasy09 válasza Tuomas (#63338) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor rajtam akarják bevasalni a tied árát is! :DDD :DDD :DDD

Gamertag: Vasy09

(#63344) Jhonny06 válasza barack1997 (#63312) üzenetére


Jhonny06
veterán

Alapból futnia kellene, sétálni/sprintelni nem is lehet a játékban szerintem. Legalábbis én végignyomogattam mindent és nem változott.

(#63345) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#63322) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Toltheto az Uncharted, csak keress ra... Nekem is hiaba volt beallitva az automata letoltes, nem kezdte el, de storebol vagy librarybol indithato:))

(#63346) andro93


andro93
aktív tag

Konzolgame-tol elorendelte valaki az Uc collectiont? Ingyenes volt a kiszallitas? Ill a spec ed-t is kivittek szerdan?

(#63347) delibab válasza Kakaduku (#63327) üzenetére


delibab
senior tag

Ezt a pitiáner brigádot... :W egy ekkora üzletlánc rá van szorulva ilyenekre? Ez elég gáz... mondjuk mivel hozzám ők vannak közel még így is megveszem náluk, de ez akkor is kispályás dolog, nem bírom az ilyeneket... :(((

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#63348) xenom0rph válasza delibab (#63347) üzenetére


xenom0rph
őstag

Az egyik legótvarabb üzletlánc. Évek óta ezt csinálják. De a sok mezei júzer mégis ott veszi meg a dolgokat, sajnos.

halahala

(#63349) Elims válasza toompa (#63254) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-(

Fityere: "Eddig csak az amazon raktárházától vásároltam..."
Ennek utána kell néznem.Láttam már én is nagyon jó áron dolgokat,de soha nem "mertem" onnan rendelni.Nem csak a használtakra gondolok.

"Assassins Creed Unity sajnos nem magyar, majd a Syndicate."

Köszi! :-) Nézegettem..Láttam belőle komoly gyűjtői darabot aránylag jó árban.De még hezitálok a mostani vételén,kezd erre a gépre is felgyülemleni pár játék,időm meg nem sok van. :-(

Bandi: Ha jó az a matrica,rendelek én is.Linkeld ide légyszives hátha kell másnak is.A többit üzenetben...

Árpi: "...nem az amazon volt a kérdéses Webáruház."

Köszi! :-)

Tuomas: "Nem kódot kaptunk..."

Sajnos. :-/ Én is kerestem -most- benne.
Oda adtam volna vkinek innen.Engem beta nem érdekel.
Bár még így sem kizárt...Ha vkinek majd nagyon kell,írjon rám.Megtudnám oldani,hogy odaadjam neki.

PandaMonium: "...szerintem baromi hangulatosak voltak..."

Szerintem is. :-) A 2. rész online része hatalmas! :-)

Barack: Nálam fut rendesen mindenféle pluszgomb megnyomása nélkül.

VirDan: "...az árát sem piszkálták."

Mázlid volt. :-)

Delibab: "576-l nem szégyenlősek... reggel még 18k volt az UC collection, most már 20... a gyűjtői 24k (mondjuk ez még reggel nem volt az oldalukon)"

Én már nem rendelek tőlük egy ideje.Ezután az írásod után meg megsem nézem az akcióikat.

Wlac: "Na, egy NDC-s bundle-ben én is beszálltam a PS4 tulajok közül."

Gratulálok a géphez!!!! :-))
Látom már irtod az uncharted-et. "El Vazul: X fejlövés" :-)

James: "Hétvégén talán már én is csatlakozok..."

Úgy legyen. :-)

Kakaduku: "...holnaptól Glamour napok vannak és van 2000 forintos kupon az új játékokra."

De egy gusztustalanok!!Az eszem megáll!!!

Uncharted.
Kár,hogy a dobozra és nem a fóliára rakták azt a "kötelező" fehér matricát. :-/
Hátul a papírdoboz hátulján szintúgy.Alig bírtam levenni pedig nem régóta lehetett rajta.
Szép,bár kicsit összedobottnak tünik nekem a special edition.Viszont a matrica tetszik benne. :-)
Ha lesz vmikor vkinek eladó,írjon rám,érdekelne. (Az enyémet nem szivesen ragasztanám fel.)
Jó volt vele újra játszani. :-) Bár az ára kissé tompított az "érzésen". :-/

(#63350) delibab válasza xenom0rph (#63348) üzenetére


delibab
senior tag

Én még nem vettem náluk semmit, de mivel nekem a XI-be ez a legegyszerűbb, így sajna ez marad... special edition lenne még a platinumshop-ba, de nekem az kiesik, nem fogok átvergődni a városon, pedig szívesebben venném náluk...

Elims : nem is érdemes, csak ha nincs más megoldás...

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.