Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63651) basel00


basel00
tag

Star Wars bétában szerzet statisztika megmarad ha meglesz a teljes verzió??

(#63652) fityere válasza N@idia (#63639) üzenetére


fityere
senior tag

Elmebeteg játék lesz. :DDD Nálam első napos vétel.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#63653) oriic válasza basel00 (#63651) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Nagyon ritka az, hogy egy béta játékból átviheted a statot a teljesbe. Itt amúgy sem ez e lényeg, ez egy teszt, leginkább as szervereket és a rendszert terhelik vele.

Live-Die-Respawn

(#63654) Zanik válasza N@idia (#63639) üzenetére


Zanik
addikt

Pár helyen szakadtam a röhögéstől. Kérdés, mennyi idő után lesz uncsi?! :D

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#63655) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Elsőre nekem sem jön be annyira ez a Battlefront. Bár már kezdek kinőni belőle, hogy rángassam a célkeresztet a mérgezett egerekre.

(#63656) vlaho


vlaho
aktív tag

Megkapta már valaki a Bloodborne platináért járó témát?

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#63657) delibab válasza Dawide@axele (#63644) üzenetére


delibab
senior tag

Én abban az esetben ha megrendelem a limitált géppel együtt (90%), külön nem hiszem, hogy teljes árat érne... pedig imádom a star wars-t meg a bf-t, de összességében kicsit olyan mint a hardline volt, inkább egy komoly dlc mint önálló játék... persze ha a single hoz valami felejthetetlent akkor más a helyzet...

SW 16 bit

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#63658) gyuromoj


gyuromoj
veterán

SW témához még annyit, hogy házimozira kötve iszonyat brutál feeling-je van a játéknak. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#63659) A`rpi válasza krx21 (#63638) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm a visszajelzést, pontos típust ha tudnál írni azt megköszönném.
(Egyenlőre én csak a hivatalos "features"-re tudok hagyatkozni, amiben 7mm-t említenek.)
Más esetleg bővített gépet akinek új szériás gépe van?

(#63660) krx21 válasza A`rpi (#63659) üzenetére


krx21
nagyúr

A pontos hdd ami benne volt: Toshiba MQ01ABD050
Amit bele tettem: HGST 5K1500
Ezek 9.5mm-esnek vannak írva gyárilag is.
Tehát megy bele, nincs semmi probléma... 1216-os a gép...

[ Szerkesztve ]

(#63661) A`rpi válasza krx21 (#63660) üzenetére


A`rpi
addikt

:R

(#63662) tick


tick
aktív tag

metal gear online másnak sem megy?

Everything that has a beginning... has an end

(#63663) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#63655) üzenetére

Nekem meg elsőre bejött, aztán pár óra játék után rájöttem hogy nem kell ez nekem. Szép meg SW meg minden, de faék egyszerűségű az egész, a killstreak rendszer is (vagy minek hívjam) gagyin van megoldva mert a földről fel tudod venni bármelyik cuccot, így a legszerencsétlenebb nyomorult is beül a lépegetőbe és egész meccs alatt abban ül, aztán végez egy 35/3-as stattal és elhiszi magáról hogy tud játszani. A fegyvereket nem lehet szerkeszteni, 1 társad lehet aki ha ugyan olyan messze van a ponttól akkor baktattok a hómezőn 2 percet hogy elérjetek a célig, áhh mindegy hagyjuk is. Ezt a játékot ahogy már előttem sokan mondták egyetlen dolog adja el, az hogy Star Wars.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#63664) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#63663) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ahhoz képest mekkora hypefest-nek indult ez az őszi szezon elég pénztárca barátra sikeredik a végére. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#63665) Scholes9 válasza PandaMonium (#63664) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A Battlefront is egy agyonhypolt játék. Szerintem. Én ebben az évben már csak a Fallout 4-et fogom megvenni :) Mondjuk a következő év eleje igen erős lesz :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63666) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#63663) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Kétszer ültem be egymás után az AT-AT-be, mert mindig pont a pickup elé éledtem. Egyedül azért van a 7 halál, mert futottam valamelyik pickupért. Elég idétlen, ahogy 4 csapattárs fut rá egy tie fighterre, aztán mind meghal :D
Természetesen rebel vesztett:

(#63667) PandaMonium válasza Scholes9 (#63665) üzenetére


PandaMonium
őstag

Jó neked, nekem még sok játék áll a listámon: Black Ops 3, Fallout 4, Dark Souls 2, Darksiders 2 felújított változata, UC Collection, Journey, Shovel Knight, Witcher 3 DLC-k... (És még ott van egy pár játék a librarymban amihez alig nyúltam hozzá idő hiányában). Nem mondom, hogy ezeket mind idén fogom beszerezni (és a felét biztos lemezesen 1x végigjátszósan), de lenne mivel játszani.

Nálam idén idáig magasan a Metal Gear Solid viszi a prímet. Abszolút game of the year. Ahhoz képest, hogy eredetileg nem is nagyon akartam megvenni most meg nem bírom letenni. :)

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#63668) delibab válasza RunnyJuggler (#63666) üzenetére


delibab
senior tag

Meddig tart a beta? Csütörtök éjszaka játszottam 10 perce, azóta nem tudtam, de most már ki kéne próbálni ezt a lépegetőt... :DDD :DDD :DDD
Mondjuk akkor kicsit ki voltam amikor egy csúzlival 5x leszedett valami ökör a hegytetőről úgy, hogy nem is láttam olyan messze volt...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#63669) gyuribácsi88 válasza PandaMonium (#63664) üzenetére

Igen, igen :K ugyan ezt mondtam havernak, úgy volt hogy 5-6 jó játék jön, erre a bétatesztek után csak a COD-ot vesszük meg, a többi kukázva lett. Mondjuk nem csak mi vagyunk így vele, Az új Call of Dutyt várjuk a legjobban.

RunnyJuggler; kinek nem inge ... ;] :DDD

Amúgy amikor kiírja hogy hatodszorra is ugyan az ölt meg, ugyan úgy a lépegetőből, akkor már kicsit pipa voltam, és nem tudtam mit kezdeni vele, mivel nincs squad, így nem tudtam akkor éppen olyan helyre respawn-olni hogy ne tudjon leszedni. A másik kis pálya jópofa, ott lehet darálni, de hamar megunja az ember.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#63670) RunnyJuggler válasza delibab (#63668) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ha minden igaz, akkor hétfőig.

A bazi nagy pályák és főleg a sík területek és kevés fedezék miatt nekem már ráállt a szemem, hogy kis pontokat lövök 100km-ről, amire tényleg hamar rá lehet unni, mert már 2 centiről nézem a monitort, hogy lássak valamit.
Kb, annyiból áll a játék, ha rebel vagyok, hogy egy szikla mögött várom, hogy töltődjön a sniper, mert egyedül annak van értelme. Győzni úgysem fogunk, ha meg előre megyek, akkor bedarál az AT-AT...

[ Szerkesztve ]

(#63671) yongman88


yongman88
csendes újonc

ps4 mekkora FPS Star Wars Battlefront Beta alatt??
SWB ,ONE

(#63672) DM-Fan válasza yongman88 (#63671) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sziasztok!

Pár napja én is a PS4-táborhoz egy 500 GB-os CUH-1216A típusú géppel, amit egy Nathan Drake Collection bundle-pakkban vásároltam. Járt hozzá egy 90 napos PS+ előfizetés is. A régi PS3-as account-omat aktiváltam a gépre, az ID-m továbbra is dm-fan, UK regisztrációval.

Eddig nagyon elégedett vagyok a géppel, villámgyors minden tekintetben, csöndben is van annak ellenére is, hogy azért érzem, hogy szereti nyomni magából a hőt. Remélem azért ez is legalább addig szolgál majd, mint a PS3. Vettem hozzá egy Sony vertical stand-et is, így első perctől kezdve élére állítva üzemel. Bízom benne, hogy ezzel csak növekszik a hőleadási felület, amit körül tud járni a levegő (meg egyébként sem nagyon tudtam máshogy elhelyezni a gépet, ráadásul mutatósabb is így szerintem).

Az Uncharted-széria pedig gyönyörű 1080p-ben, fixált 60 FPS-sel. Alig várom a negyedik részt, úgyhogy szépen el is kezdtem tolni a trilógiát újra az elejétől.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#63673) marilllyo válasza yongman88 (#63671) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugyanez. Csak 900p-ben.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63674) cyberkind válasza marilllyo (#63673) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem fix 60 fps 900p-ben de szerintem nem zavaró.

Paranormal Cocktivity

(#63675) marilllyo válasza cyberkind (#63674) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ezen a vidin amit a kolléga linkelt ugyanúgy leesik néha 55-re. Ps4-en is kb. ennyire. Ennél rosszabb ne legyen. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63676) cyberkind válasza marilllyo (#63675) üzenetére


cyberkind
félisten

Még a TLoU is beesik a húzósabb részeken 40-re is, vagy még lejjebb, pedig az több mint minőségi port.

Paranormal Cocktivity

(#63677) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Hatalmas star Wars fan vagyok gyerek korom óta a lakásba két darab star warsos kep van bekeretezve... Vártam a játékot mert a Bf részek is kedvenceim voltak minden hirnél videónál emelkedett a pulzosom de a béta utan elment a kedvem tőle majd akcióba prémiumot. Megveszem de ez se 100 % szóval nekem csalódás :(

(#63678) Scholes9 válasza cyberkind (#63676) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, de egy multis játéknál nem mind1. Bár tudod ezt :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63679) cyberkind válasza Scholes9 (#63678) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nem mind1 akkor irány a Pc masterrace, 144fps, 4K meg minden hülyeség, ott lehet profin tolni. :D

Paranormal Cocktivity

(#63680) Scholes9 válasza cyberkind (#63679) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos. De abból már kinőttem:) Meg kész vagyon.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63681) LeventeV


LeventeV
senior tag

Szerintetek DBZ rajongóként megér 7 ezer forintot a DBZ Xenoverse bontatlanul?

(#63682) krx21 válasza DM-Fan (#63672) üzenetére


krx21
nagyúr

Na, üdv a klubban... Én is most cseréltem le a 1000-es gepet egy ugyanilyen uncharted collection packra...
Plazmán nyomod? Milyen készüléked van most?

(#63683) james001 válasza LeventeV (#63681) üzenetére


james001
veterán

Bontatlanul mindenképp,főleg ha DBZ fan is vagy :K

(#63672) DM-Fan: Üdv a klubban! Rég láttalak erre a Playstation-ös topicoknál. :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63684) DM-Fan válasza krx21 (#63682) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Köszi és neked is james001! Valóban, kicsit hanyagoltam a PS3 platformot, idő hiányában legfőképp (soha nem látszom ki a munkából), de a Nathan Drake Collection kapcsán nem tudtam kihagyni a PS4 beszerzését.

Igen, plazmán tolom, az utolsó Panasonic csúcsplazmából megvettem anno a legnagyobbat: 65VT60. Nem kis élmény egy ilyen minőségű 65"-os megjelenítőn tolni. :B Ráadásul most már végre méltó konzol társul is hozzá, ami ki is tudja szolgálni, nem úgy, mint anno a PS3.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#63685) krx21 válasza DM-Fan (#63684) üzenetére


krx21
nagyúr

Akkor a csúcsra értél a plazmából! :C Megérdemled, sokat tettél hosszú évek alatt a plazma fórumért! :K

(#63686) N@idia válasza RunnyJuggler (#63670) üzenetére


N@idia
őstag

Azért veszít a rebel, mert minden amatőr idióta azt hiszi ez a játék is egy COD, hát nem az :(((
Meg is értem, hogy sokan miért nem veszik meg a játékot... Azok inkább vegyenek COD-ot :DDD

A játékmenet lényege:

Ebben a játékmódban a Birodalom célja, hogy a két AT-AT-ből legalább egyet életben tartson a menet végéig. A Lázadók célja, hogy mindkét AT-AT-t megsemmisítsék a menet vége előtt.

Egy kör három fázisból áll, ezt mutatja a három pöttyel ellátott csík a képernyőn - a fázisok azt jelentik, mennyire haladtak előre az AT-AT-k, ha pedig az egész csík kékké változik, a Birodalom nyer. A lényeg, hogy az AT-AT-k alapból sebezhetetlenek, azonban minden fázis végén jönnek az Y-Wing bombázók, akik lekapják róluk a pajzsot: na, ilyenkor lehet és kell is őket minél jobban lesebezni. Ez tehát azt jelenti, hogy a Lázadóknak összesen három lehetőségük van egy menet alatt annyira szétlőni az AT-AT-ket, amennyire csak lehet.

De mit tehetnek még a Lázadók? A pályán található még két Radio Uplink, ha ezeket elfoglaljuk (nem elfelejteni: Use gomb!), akkor több Y-Winget adhatunk hozzá a bombázáshoz, így több ideig marad lent az AT-AT-k pajzsa. A Birodalom célja természetesen az, hogy kitisztítsa a Lázadókat a rádióktól.

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#63687) Tegla80 válasza DM-Fan (#63672) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia "szaki".
Hat jol kivartal a vasarlassal.....En azt hittem,h reg van mar geped csak nem kommentelsz,szoval picit meglepett ezen hsz-ed,de jobb keson ,mint soha. ;)
A geppel nincs tomegesen elofordulo gond,mint anno az elso szerias ps3-nal(sargaled,BD hiba,stb....) sot bizonyos dolgokat mar at is szabtak benne (ami azert hibaforras volt) igy En (is) ugy gondolom,h nalad ez (is)sokaig muxik majd,ha idonkent karbantartod.
Szoval hajra es jo jatekot az uj konzolon.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63688) marilllyo válasza N@idia (#63686) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Ha senki nem csinál semmit akkor a birodalom nyer. Na már most nagyjából mindenki csak frag-el..ergo persze, hogy a birodalom nyer. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63689) >Deego.. válasza N@idia (#63686) üzenetére


>Deego..
senior tag

Pontosan ez lenne a cél, de a sok xxx csak leül egy pontra és lő vagy eszetlenül öli az ellent.
És ilyennek veszik el a kedvét a játéktól ami azért megérdemelne egy misét, mert nem rossz főleg majd más mapokon.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#63690) VirDan válasza A`rpi (#63659) üzenetére


VirDan
aktív tag

Nekem az 1216-os gépben 7mm-es HGST Z5K500 vinyó volt gyárilag. Helyette egy Seagate 500GB-os SSHD ment bele, szintén 7mm-es.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#63691) gyuribácsi88

Aki előrendelné vagy aki megvenné, ipon.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#63692) barack1997


barack1997
senior tag

Na mivel beszart a kontrollerem, megpróbálkoztam kettőből összerakni egyet ,de full más volt belül a két kontroller, bár lehet sikerült volna, de inkább majd egyik nyugis estémen lehet nekifutok, ha majd unatkozok. Persze csak azért bírtam ki egy napot Uncharted nélkül, mert nem voltam otthon, de ma átmentem győrbe és vettem az 576-ban egy limitált 20 éves évfordulós kontrollert. :))

(#63693) andro93 válasza gyuribácsi88 (#63691) üzenetére


andro93
aktív tag

Ingyen is hozzák ki? Mert arról nem látok infót. És ha jól emlékszem 2600 volt még a kiszállítás Iponnál, mikor legutóbb rendeltem.

(#63694) cyberkind válasza gyuribácsi88 (#63691) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár hogy nem a limitált, + iPon, inkább száradjon le a kezem minthogy tőlük rendeljek. :D

Paranormal Cocktivity

(#63695) N@idia válasza marilllyo (#63688) üzenetére


N@idia
őstag

Sajnos nagyon sokan nem ismerik mi a játék lényege mindenki azt hiszi hogy ez egy TDM és csak halomra lő mindenkit, hogy a statja 40/2 legyen ami szerintem szánalmas... Egyébként nem csak ebben a játékban nem tudják mit kell csinálni, hanem sok más multis játékban nem tudják mi a lényege a módoknak úgy vannak vele, hogy halomra lő mindenkit, mert ehhez szokott a COD-ban ezért megy el a kedve az embernek a játéktól nekem legalább is, mert ha 2-3 ember tudja mit kell csinálni a többi 25-nek meg fingja sincs arról lehetetlen lesz megnyerni a match-et :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#63696) andro93


andro93
aktív tag

Dobtam egy mailt a konzolgame-nek, mert a mailjük ellenére felszámolták a kiszállítást az UCC-re, kíváncsi leszek mi lesz rá a válaszuk. :)

Üdv!

Pénteken megjött az Uncharted collection, abból is a special edition.
Két e-mailben is rákérdeztem maguktól ara, hogy ingyen szállítják-e ki.
Mindkét e-mailre érkező válaszban megerősítették, hogy ingyenes a szállítás, tehát 20000 forint lett volna.
Ennek ellenére nem 20, hanem 21 ezer forintot kellett otthagynom a futárnál.
Ha nem vártam volna nagyon a játékot, visszaküldtem volna a futárral.
Nem az az 1000 forint fog földhöz vágni anyagilag, nem ez a probléma, hanem az, hogy hülyének nézik már mindenhol a vásárlót. Nem tudom, hogy ez csak tévedés volt maguktól, vagy direkt számolták fel a szállítási költséget, mindenesetre egyre több boltnál tapasztalható ilyesfajta hozzáállás.
Ez után kétszer is meggondolom, hol rendeljek.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#63697) DM-Fan válasza Tegla80 (#63687) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, valóban kivártam a vásárlással.

Egyrészt - mint írtam is - nem nagyon jut időm játékra a melótól, de ettől függetlenül azért sokszor meg-megkívántam a Youtube-os videók alapján a next-gen életérzést. Leginkább a tavaly év végén PS3-ra megvett Alien Isolation kapcsán éreztem azt, hogy itt az ideje a váltásnak - annyival jobban mutattak a PS4-es végigjátszás videók. Sok játékot valószínű nem fogok elfogyasztani, de minden évben jön azért 2-3 olyan cím, ami érdekel és amit szeretnék high-def-ben végigtolni, ha már adott a megjelenítő. Asztali PC-erőműre semmiképp nem akarok vagyont költeni - amúgy is egész nap gép előtt ülök a munkahelyen, az otthoni tartalomfogyasztásra nekem tökéletes az iPad, nem is akarok már igazán semmilyen asztali gépet összerakni. A PS4-et meg megkaptam egy jobb VGA árából és eddig maximálisan megfelel az igényszintemnek (1080p 60 FPS brutál grafikával).

Másrészt meg azért bennem volt az is, hogy kivárok az esetleges hardveres gyermekbetegségek okán, amelyek miatt talán érdemes várni egypár hardver-revíziót. Remélem ezzel a szériával nem nyúltam mellé.
Persze, majd ha lejár az 1 év gari, akkor szépen megbontom és kipucolom/újrapasztázom, ahogy azt a PS3-mal is tettem vagy kétszer-háromszor. Meg is hálálta: 7 éves lett idén a 40 GB FAT gépem.

krx21: köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#63698) glspeter1 válasza andro93 (#63693) üzenetére


glspeter1
őstag

Bruttó 2540 náluk a szállítás, de mivel játékról van szó és 10000Ft felett van az ára, így a szállítás ingyenes. :K

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#63699) andro93 válasza glspeter1 (#63698) üzenetére


andro93
aktív tag

Kösz az infót, de nem rendelem elő iponnál, mert a special editiont akarom ebből is, mint az UCC-ből. :K

[ Szerkesztve ]

(#63700) faham


faham
aktív tag

Hali, akartam tolni egy kis BF4et nézem van pár új mód ki akartam próbálni a NIGHTos dolgokat aztán csak a PS storeba irányít át :D Ez miért lehet nem tudja valaki? Premium verzióm van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.