Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55301) icecave válasza A`rpi (#55300) üzenetére


icecave
nagyúr

Na, akkor most szépen megkeresem,hogy lehet beállítani, hogy elsődleges legyen egy fiók. :)

Bár, lehet pár napot várok a Season Pass-al, addig meg csak játszom szépen vele.

(#55302) Peat76 válasza A`rpi (#55300) üzenetére


Peat76
őstag

Most tényleg valaki így használja a gépet? Nincs légáramlás, jól szellőző helyre tenni, legalább fél méter legyen körülötte és felette is. Ez olyan mintha fiókba raknád...
😀😀😁😊

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#55303) d3tox1c válasza Peat76 (#55302) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En egyszer beraktam a zarhato tv allvanyba.
Azt hittem elszall vele, olyan hangja volt :D

(#55304) icecave válasza A`rpi (#55300) üzenetére


icecave
nagyúr

Azóta hátul több helyet hagytam, ki tud menni alevegő. Elöl szív friss levegőt, a kisventi most tolja jobb oldalára, nem alulra. Akkor is rohadtul tekeri a ventit,ha játszom. Még lesz egy olyan próba, hogy csupaszon, szabadon, csak a tonhalakon fog állni rajta az asztalon, de szerintem sokat az sem fog használni. Számítottam rá,hogy lesz hangja, de ekkorára nem. Fejhallgatóban persze nem hallom,de ha leveszem, akkor nézem, hogy "bakker, ez fúj". :D

A vicc az, hogy langyos a teteje, egyáltalán nem meleg sehol a gép, mégis turbinázik is nekem.

(#55305) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

5 napos lesz a Black Ops 3 bétaLegalábbis PS4-en.

Live-Die-Respawn

(#55306) PandaMonium válasza oriic (#55305) üzenetére


PandaMonium
őstag

Rosszul, vagy legalább is félreértelmezhetően fogalmaztad meg: A béta hossza ismeretlen, mindössze PS4-re lesz exkluzív a béta 5 napig.

What I cannot create, I do not understand

(#55307) EnterR válasza oriic (#55305) üzenetére


EnterR
veterán

Remek, ennyi idő alatt lejön a fele, ez már valami. :D

PSN ID: marquuard

(#55308) oriic válasza PandaMonium (#55306) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És tényleg, félre értettem bocsánatot kérek. :(

Remélem nem az lesz hogy egy hét a béta, abból 5 napig csak PS4-en lehet majd tolni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#55309) perge666 válasza icecave (#55299) üzenetére


perge666
veterán

Nekem asztalon van,körülötte semmi nem zavarja a levegő áramlását,találtam itthon jónéhány zsír új járólapot/csempét,aláraktam,olyan mintha gyári lenne,de a hangja semmit nem változott. :((( :W
Ez a ventizaj számomra hatalmas csalódás,és ha valaki azt mondja hogy az övé halkabb az vagy süket,vagy hazudik és magának is be akarja beszélni hogy ez egyáltalán nem hangos. :F
Na de befejeztem a témát,attól úgysem lesz jobb sajnos!

(#55310) Dicker válasza EnterR (#55307) üzenetére


Dicker
őstag

Nem lehet, hogy azért vagytok bajban a szerverekkel, mert USA-val szeditek le?
Nálam nincs állítva semmi DNS, stb. minden alapbeállításon, és eddig mindig max. sávszélességgel jött le bármilyen játék, vagy frissítés.

(#55311) #20844032 válasza perge666 (#55309) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem mindig le akarkják itt harapni a fejem, amikor arról beszélek, hogy a gép nem halk :D Szerintem neked is le fogják :DDD

(#55312) perge666 válasza #20844032 (#55311) üzenetére


perge666
veterán

Ezért is fejeztem be.
Amúgy most hogy kikapcsoltam tényleg halk,sőt....hangtalan teljesen. :)) :DDD

(#55313) Gebriel válasza perge666 (#55309) üzenetére


Gebriel
veterán

Az utóbbi hetekben nekem is hangosabb a gép a nagy meleg miatt. Előtte szinte hangja sem volt.

(#55314) EnterR válasza Dicker (#55310) üzenetére


EnterR
veterán

Magyar accountom van. Próbáltam már Google DNS-t és OpenDNS-t is. Különösebben nem aggaszt.

PSN ID: marquuard

(#55315) perge666 válasza Gebriel (#55313) üzenetére


perge666
veterán

Nem tervezem eladni a gépet,és kíváncsi leszek milyen lesz ősszel meg télen.
De szerintem nem fog változni,mert télen is van a házban 23-24-25 fok a hűtés miatt,most meg nagyon maximum 30,amikor veszett meleg van!

(#55316) Dicker válasza EnterR (#55314) üzenetére


Dicker
őstag

Akkor az kilőve.
Fix ip, vagy dinamikus? Nekem előbbi, mert céges az előfizetés, még ez a másik, amire gondoltam.
Amúgy érdekes anomália ez a lassú letöltés.

(#55317) vonSux válasza #20844032 (#55311) üzenetére


vonSux
őstag

szerintem meg senki nem akar itt megharapni senkit, csak közel két év alatt már marha sokszor ki lett tárgyalva a gép hangja. Hangos? A prev.genekhez képest nem, az xo-hoz képest igen. Ha fülessel vagy "rendes" hangcuccal játszol úgysem fog zavarni. Ha meg nem tetszik a hangja eladod, nem olyan nagy ügy.

(#55318) Gebriel válasza perge666 (#55315) üzenetére


Gebriel
veterán

Lesz az halkabb majd meglátod. :K

(#55319) Gebriel válasza vonSux (#55317) üzenetére


Gebriel
veterán

Majd kitárgyalják +1 még mit zavar?
Egyébként meg nem rég írta valaki, hogy hiába fülessel tolja, ha közben nem akarja zavarni a párját azzal, hogy hangosan megy a gép.
Tehát a "Ha fülessel vagy "rendes" hangcuccal játszol úgysem fog zavarni." állításod nem állja meg a helyét.

(#55320) vonSux válasza Gebriel (#55319) üzenetére


vonSux
őstag

Nem írtam, hogy zavar. Unalmas, ennyi.
Rendben, ha a barátnőjét, a szomszédot vagy a portást zavarja a hang, azt tényleg nem vettem számításba, igazad van, nyertél.

(#55321) Prof01 válasza vonSux (#55320) üzenetére


Prof01
veterán

Azt szoktam tanácsolni, hogy Xbox One-t kell venni, az halk, és legalább gyenge! ;]
Nekem az X360 után tökéletesen megfelel! Inkább hangja legyen, mint túlmelegedjen!
Egyébként nem is értem sokaknál ezt a hang mizériát, egyáltalán nem olyan hangos, hogy zavaró lenne! A notebook-omnak van ilyen hangja terhelés alatt, az pedig közvetlenül előttem van. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#55322) d3tox1c válasza vonSux (#55320) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Az en baratnomet a kontroller gombjainak a hangja sokkal jobban zavarja, mint a gep zugasa.
Arra felkel,a gep hangjara meg nem.
(de ha mar felkel,ugyis elnyomjuk a gep hangjat :D :D)

(#55323) #20844032 válasza Prof01 (#55321) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Azt szoktam tanácsolni, hogy Xbox One-t kell venni, az halk, és legalább gyenge! ;]

A fanboj-o-méter pirosba futott ;]

[ Szerkesztve ]

(#55324) vonSux válasza #20844032 (#55323) üzenetére


vonSux
őstag

igaz, az kimaradt, hogy nagyobb és rondább ;] (mielőtt bárki komolyan venné )

(#55325) #20844032 válasza vonSux (#55324) üzenetére


#20844032
törölt tag

És savat lövell magából!

/értettem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55326) Fkris


Fkris
őstag

En is ma vettem, CorvinKonzolban talalkoztam Szalay Istivel is!
GTA5 egesz nap, most pedig a Fifa15 demo haverral.
Nagyon faja a gep, nagyon gyors a multitask, a hatterben megy a zene :DD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#55327) vonSux válasza #20844032 (#55325) üzenetére


vonSux
őstag

Meg van az a fura magas hang amit kiad a tápja, na azt a reptiliánok rakták bele a mindent irányítók utasítására, hogy az akadás mentes live felhasználók full hádénak lássák a 720p-t ami néha eléri a 29-30 fps-t is!
(tisztelettel befejeztem az offolást, csak összezavart a gép fülsiketítő (csúsztatás ;) ) hangja)

(#55328) donceleger8


donceleger8
őstag

Hali.
Mi a helyzet ezzel a rakéta ligával? Tegnap óta nem tudok vele játszani Online. Alul fut egy szöveg hogy: You are offline, please connect to the internet to get updated news. Ez mit akar jelenteni? Megnéztem internet van, update-elni sem kell.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#55329) EnterR válasza Dicker (#55316) üzenetére


EnterR
veterán

Fix és DMZ. Biztosan nem az ISP miatt van.

PSN ID: marquuard

(#55330) cyberkind


cyberkind
félisten

Tudna valaki linkelni egy kis történet összefoglalót a Killzone-hoz?
Most kezdtem el a 4. részt, és jó lenne tudni hogy mi volt előtte.

Paranormal Cocktivity

(#55331) Ronam válasza cyberkind (#55330) üzenetére


Ronam
addikt

Ebbol megtudsz ezt-azt ;).

(#55332) cyberkind


cyberkind
félisten

Az Infamous First Light mennyire hozza azt a szintet mint az alapjáték?

(#55331) Ronam
Köszi! :R

Paranormal Cocktivity

(#55333) Jonathan92 válasza perge666 (#55309) üzenetére


Jonathan92
tag

Sztem rohadtul nem zavaró a hangja. Nem hangis. Anìg nemhoztátok szóba nem is figyeltem. Meg amúgyis..ha játszasz nrm hallod mert vagy hangszoró megy vagy headset. Tehat mindegy..ha nem jatszol akkor meg rest modba meg szinte 0 hangja van...

Sztem felesleges a sìrás. Bár barkácsolóknak lehet megèri a burkolatot körbe lekapni ès az illesztèsek kozè nagykn vekony gumit tenni avgy vmit.

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#55334) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Íme a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain végső borítója

Se Kojima, se Kojima Production logó... Konami, konami, mit csinálsz? :(

Live-Die-Respawn

(#55335) front3r válasza oriic (#55334) üzenetére


front3r
őstag

Phil Spencer lehet már írt Kojimának, hogy nálunk megvalósíthatod az álmodat...
Nem lepődnék meg ha összejönne az üzlet, és elcsábítanák, bár tudom nem olyan egyszerű ez, mert mindenki őt akarja kb.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#55336) perge666 válasza Jonathan92 (#55333) üzenetére


perge666
veterán

Tiszteletben tartom mindenki véleményét,de attól az enyém marad változatlan. :R

(#55337) Robi86 válasza donceleger8 (#55328) üzenetére


Robi86
senior tag

Nekem is ezt írta alul, de ettől függetlenül tudtam online játszani.

(#55338) icecave válasza perge666 (#55336) üzenetére


icecave
nagyúr

Most totál szabadon hagyva egy fokkal jobb, igaz reggel van, albi is hűvösebb. Még tesztelgetem, de azért mekkora gáz, hogy külön nagy helyet kell hagyni egy konzolnak, hogy ne repüljön el (persze, nem is arra gondoltam,hogy beteszem egy szűk helyre, mint pl. az én első verzióm (bár ott is elöl-hátul okés volt, oldalt nem).
Egyébként abban igazat adok,hogy a játék hevében a kontroller "csattogása" sokkal jobban idegesítő. Asszony le se sz*rja hála Istennek, de engem úgy zavar, hogy fejemen a fejhallgató :D Meg lehet szokni, de mikor egy-egy kattanás behallatszik azon gondolkodom, hogy milyen hangos ez, mikor nincs a fejemen semmi, ami tompít?

Más: rákerestem, nem találtam (ez nem jelent semmit, lehet béna vagyok), de nem lehet kikapcsolni, hogy hangosan csippanjon a konzol, mikor bekapcsolom?

(#55339) bandi0000


bandi0000
nagyúr

úgy néz ki csak nem sikerült kiszedni az újdonságokat hogy ne jelezze mindig, vagy valakinek nem mutatja már? :D

Xbox One: bandymnc

(#55340) Kakaduku válasza icecave (#55338) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Télen ki kell tenni az ablakba/erkélyre, nyáron meg a hűtőben kell tartani és nem lesz hangos és a hűtése is megoldódott. ;]

/NoOffense

(#55341) heim válasza bandi0000 (#55339) üzenetére


heim
tag

nekem is mutatja, és nagyon zavar....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#55342) bandi0000 válasza heim (#55341) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem olyan eszeveszetten nagy baj, csak kiszedhetnék mert nem hinném hogy túl bonyolult lenne, de majd legközelebb :D

Xbox One: bandymnc

(#55343) Tuomas válasza bandi0000 (#55342) üzenetére


Tuomas
addikt

Mármint melyik újdonságokra gondolsz? Arra az alkalmazás félére, ami mutatja, hogy melyik ismerősöd mivel játszik, stb? Én szoktam közbe lesegetni, mert benne vannak az új játékmegjelenések is, meg akciók.
Engem jobban zavar az, hogy minden bekapcsolás után előjön a discover kezdetű felirat vagy mi, meg az, hogy ha rest módba rakom és utána bekapcsolom, kiír valami olyat, hogy a gép rest módból bekapcsolt :DD

We were here

(#55344) bandi0000 válasza Tuomas (#55343) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az utóbbira a discover mert végül is az új funkciókat mutatja az a szar :D

Xbox One: bandymnc

(#55345) Tuomas válasza bandi0000 (#55344) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaa na az engem is zavar egy kicsit. Bár elfér, de teljesen felesleges, a vásárlás utáni első bekapcsolásnál még rendben lenne de így már sok :DDD Bár lehet, ezzel azt akarják elérni, hogy minden bekapcsolás olyan legyen, mint az első :DDD

We were here

(#55346) james001 válasza oriic (#55334) üzenetére


james001
veterán

Konami lassan eláshatja magát. De előbb adjanak ki egy új Castlevania-t ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55347) A`rpi válasza Jonathan92 (#55333) üzenetére


A`rpi
addikt

Bár barkácsolóknak lehet megèri a burkolatot körbe lekapni ès az illesztèsek kozè nagykn vekony gumit tenni avgy vmit.

Nem a ház rezonál szerencsére, hanem a ventilátor zúg, szerintem fentebb leírtak semmit nem segítenek, azontúl hogy még garanciavesztést is okoz, már akinek garanciális ugye.

(#55338) icecave
mekkora gáz, hogy külön nagy helyet kell hagyni

Pedig ebbe semmi meglepő nincsen léghűtés hatékonyan úgy tud működni, ha utat hagyunk friss levegőnek, és az eltávozó forró levegőnek szintén. Amiért talán itt kiékezettebb a dolog, hogy relatív kis helyre van bezárva "nagyobb teljesítményű" vas, de igazából már ezt is megszokhattuk erősebb laptopoknál, mert kb ugyan ez a szindróma, ha nem rosszabb a helyzet.

(#55348) oriic válasza james001 (#55346) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konami már rég elásta magát. Nézd majd meg, Kojima nélkül mit csinálnak majd.

Live-Die-Respawn

(#55349) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Nem tudom, hogy meg lehet-e itt ilyet osztani de elmondom a véleményemet az 576-ról! Ez egy lehúzó bagázs! Értem én, hogy a mai világban mindenki siker és profit orientált, de ez a cég kifejezetten undorító! Bementem tegnap hozzájuk, hogy vegyek 3 havi plust, erre ilyet szólnak, hogy 5 ezer forint... Csak pislogtam mint hal a szatyorban! A plus a megjelenése óta 4500 forint mindenhol, de ők 5 ezerért adják:D Ki is fordultam egyből! A másik amivel kiverték nálam a biztosítékot, hogy a legutóbb 5 ezret akartak adni a fóliás BloodBorne-ra:D Na mondom oké, soha többet...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55350) EnterR válasza KOHO (#55349) üzenetére


EnterR
veterán

Az ő döntésük, hogy mit mennyiért árulnak. Akkor megveszed máshol, de ilyet nem illik megjegyezni.

PSN ID: marquuard

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.