Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56601) zoltannagy válasza Elims (#56597) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Oké köszi csak annyiért nem találok sehol :) Viszont szeretem az új dolgokat így újan venném :D

(#56602) Elims válasza zoltannagy (#56601) üzenetére


Elims
veterán

45e-ért vegyél inkàbb màst,ne ps vita-t 4 ( :-))) ) gb memòriàval.Vegyél inkàbb egy ps3-at pàr jàtékkal ha nem lenne vagy x360-at vagy partyzz egy jòt vmelyik szombaton,de ne add ki vita-ra.
Ps tv-re meg 10fillért ne adj,inkàbb lottòzd el azt az egy-két ezret amit talàn ér. ;-)
De természetesen te tudod én csak tanàcsoltam vmit. :-)

(#56603) Mister_X válasza Elims (#56602) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azt vesz amit akar a pénzén, a Vita pedig megállja a helyét, ha az ember helyén kezeli. Van rá jópár értelmes cím, amivel el lehet játszani, ellenben el kell fogadni, hogy (Japánon kívül) halott platform. De a meglévőkkel el lehet szórakozni + van ismerősöm, aki használja a remote play funkciót.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56604) perge666 válasza Mister_X (#56603) üzenetére


perge666
veterán

+1

(#56605) Remi1234


Remi1234
aktív tag

[Vótmá'?]
Ezzel sajnos el is dőlt a vita. Nem örülök neki, nagyon nem...

PSN ID: RemiFungus

(#56606) Tatyla válasza Remi1234 (#56605) üzenetére


Tatyla
őstag

Pont azért is váltottam teljesen konzolra hogy akár fekve is tudjak játszani, na már most ezzel az ízével elég macerás lenne :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#56608) Remi1234 válasza Tatyla (#56606) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Világos, én is ebben a cipőben járok. :) Csak ugye ide az van írva, hogy ,,Officially licensed by Sony". Persze előfordulhat, hogy kamuból van ráírva :F

PSN ID: RemiFungus

(#56609) konikan válasza Elims (#56597) üzenetére


konikan
aktív tag

Ennyire olcsó lenne már a vita? Még abban a hitben élek, hogy ezek 90k körül mozognak újonnan.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#56610) Mister_X válasza konikan (#56609) üzenetére


Mister_X
nagyúr

30-ért simán találaz használtan 8-16GB-os kártyával.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56611) Elims válasza Mister_X (#56603) üzenetére


Elims
veterán

"Azt vesz amit akar a pénzén..."

Gondolom olvastad,hogy mit írtam "De természetesen te tudod".

Így van,a vita megàllja a helyét ez kétségtelen!Tényleg nem rossz kis gép,de Nem 45e-ért.

Konikan: Kis keresgélés utàn dobozos,karcmentes,16gb-osat 25e-ért talàlsz.

(#56612) vonSux válasza Remi1234 (#56605) üzenetére


vonSux
őstag

a Hori gyártott már hasonlót ps3-ra is. egy (kisebb) réteg megveszi, használja. nem érdemes vele foglalkozni, a többség úgyis a gyári kontrollerrel fog játszani.

(#56613) Tatyla válasza Remi1234 (#56608) üzenetére


Tatyla
őstag

Igen, sajnos ez már a hivatalos kütyü, de lelke rajta aki használja, úgyis szét rpg-zem :D...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#56614) Mrdevil válasza Tatyla (#56613) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azt tudjuk....... :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#56615) N@idia válasza Tatyla (#56613) üzenetére


N@idia
őstag

Akik kontrollerrel jól játszanak azok úgy is megszívatják ezeket az egér huszárokat, már mint nem azokra értem akiknek 0.74 K/D arányuk van, hanem 1.5 felettiekre azok általában profik :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#56616) vonSux válasza N@idia (#56615) üzenetére


vonSux
őstag

Az 1.5-ös stat nekem inkább lelkes amatőrnek tűnik 300+ órával (pl bf4 esetén). A profi valahol 3.0-nál kezdődik (persze mindez játék függő) :)

(#56617) csizo13 válasza Remi1234 (#56605) üzenetére


csizo13
tag

Végre egy értelmes fejlesztés a ps4-hez.

(#56618) HaZsolt válasza Hogen (#56582) üzenetére


HaZsolt
őstag

Destinyt ajánlom, hosszan leköti az embert.
Az újabbak közül kihagyhatatlan a Witcher 3 és a Batman

(#56619) ImpersonatoR

Ha "Officially licensed by Sony" akkor mar miért nem gyártja és forgalmazza saját maga a Sony?
Minek beiktatni egy 3. felet?

Mondjuk latom a Hori csinál eszement dolgokat ps4 hez

[ Szerkesztve ]

(#56620) ldave válasza ImpersonatoR (#56619) üzenetére


ldave
félisten

A PS4 hivatalos távirányítója is ilyen officialy licensed cucc lett, korábban pedig maga a Sony gyártott ilyen kiegészítőket. Valószínüleg olcsóbb nekik kiszervezni az ilyen extra kiegészítők tervezését és gyártását.

A Slime draws near! Command?

(#56621) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Until Dawn Preview Code Gameplay

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#56622) killer095


killer095
őstag

Na most hívott a bolt holnaptól énis csatlakozom közétek :R :D

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#56623) Brewtus válasza basel00 (#56592) üzenetére


Brewtus
csendes tag

Én próbáltam, de egyrészt nagyon otromba volt alatta, az elől kilógó usb-vel, másrészt se kézre nem volt hűvösebb, se a zajszint nem ment lejjebb. Lehet, hogy a beépített ps4 hűtő kevesebbet forgott, de azt kikompenzálta a laptophűtő zaja :)

(#56624) killer095


killer095
őstag

Egy gyors kérdés arra van lehetőség hogy a játékokat amik nekem majd dvdn vannak telepitsem a ps4re hogy ne kelljen a dvd használnom?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#56625) boost válasza killer095 (#56624) üzenetére


boost
addikt

ha bedugod a lemezt, feltelepíti a játékot a gépre, de indításkor midnig leellenőrzi, hogy benn van-e a lemez. Különben egy lemezzel többször is, több gépre fel lehetne telepíteni egy játékot.

(#56628) Newyorker


Newyorker
addikt

Ehhez a PS Plusos ingyenes Driverclubhoz kell a játék maga is, vagy ebben benne van?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#56629) Brewtus válasza Newyorker (#56628) üzenetére


Brewtus
csendes tag

Nem kell hozzá semmi, de ez csak egy light verzió.

(#56630) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jo szorakozast ;] Nem tudtam kihagyni :D

(#56631) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Június 26.-án vettem meg a Witcher 3-at és ma végeztem vele. Többet egyelőre nem fogok vele játszani, talűn majd ha kijön a story dlc.
Azt kell hogy mondjam, nem hittem volna hogy ennyire beszippant a játék. Minden pénzt megért, nem sajnálom egy percig sem hogy megvettem. Hajszál híján lvl37-esen fejeztem be. Kártyás küldiket hagyom a francba, nem kötnek le. Minden mást letudtam. Annyi hogy Skellige-n a kérdőjeleket hagyom a francba, majd talán legközelebb.
Következő célpont Batman AK lesz.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#56632) PandaMonium válasza gyuromoj (#56631) üzenetére


PandaMonium
őstag

Valóban nagyon jól sikerült, az egyetlen dolog ami engem kiakaszt az az FPS. Nem szoktam panaszkodni érte ha 30FPS-re lockolnak egy játékot, ha az stabilan tudja tartani azt az értéket. De itt basszus... 18-20-22FPS jellemzően pont akkor mikor fontos volna, hogy ne szagasson (harcok), annak ellenére is, hogy az új patchben érkezett post processing effekteket kikapcsoltam. Őszintén szólva baromira bánom, hogy nem PC-n vettem meg...

What I cannot create, I do not understand

(#56634) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azért kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki az Uncharted felújított változatából. Most néztem gameplay videókat és azért bizony hiába brutál jó játék, a grafika és a fizika meg úgy az egész mozgásvilág iszonyatosan silány. A TLoU már PS3-on is normálisan nézett ki pl., tehát nem volt nagy kaland a remake, ezzel azért nem lesz olyan egyszerű dolguk, de remélem minden téren kipofozzák. Amúgy rövidebb, mint gondoltam - az első részre 4,5 órát ír, a másik kettőre is csak olyan 6-6 órát.

[ Szerkesztve ]

(#56639) Nescafé


Nescafé
őstag

Lesz ilyen is.
Witcher 3 New Game +
[link]

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#56642) hudekira0


hudekira0
tag

(#56643) PandaMonium válasza hudekira0 (#56642) üzenetére


PandaMonium
őstag

Vicces volt elolvasni a sok csalódott ember kommentjeit, meglepő, hogy léteznek ennyire durván naiv emberek. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#56644) hudekira0 válasza PandaMonium (#56643) üzenetére


hudekira0
tag

én még ki is néztem a ps3-ps4 dologból hogy ennyit még lehetséges h ugyan azok az indító fájlok.. csak azt furcsálltam h más architekt. bár vicces lenne hogy ha működne tényleg :D

(#56645) banana_joe


banana_joe
tag

bf4, akinek megvan a phantom bow:
megszereztétek mind a 4 dogtaget vagy az EOD botos taktikával csináltátok? :D

PSN: bananosjoe84

(#56646) A`rpi válasza banana_joe (#56645) üzenetére


A`rpi
addikt

Fórumok » PC játékok » Battlefield 4

Játéknak fentebb találhatod topikját.
Én meg akartam csinálni, nekem azért nem jött össze, mert megosztott volt az alapjáték és a premium is, (csak az tudja feloldani akinek PSN ID-jén lett megvásárolva a premium.)

Korábban már említettem, de le írom még egyszer, PS4-en van kifejezetten dögcédula kereső szerver, ahol egymást nem "vadásszák" a játékosok.
(Itt is időigényes procedúra, neten találsz több leírást, videót.)

[ Szerkesztve ]

(#56647) k4rL^


k4rL^
senior tag

Godzilla (PS4) Angry Review

Év játéka gyanús. :DD

(#56648) Angry Rabbit válasza k4rL^ (#56647) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Az tuti! Sorbanallas varhato!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#56649) banana_joe válasza A`rpi (#56646) üzenetére


banana_joe
tag

igen azokon nyomtam tegnap 4-5 kört de 1et se találtam ezért gondoltam ha müködik a könnyebb út akkor azt választom:D

PSN: bananosjoe84

(#56650) marilllyo válasza banana_joe (#56649) üzenetére


marilllyo
veterán

Csak 1 dogtag kell a bow-hoz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.