Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56401) A`rpi válasza aizen92 (#56397) üzenetére


A`rpi
addikt

Én mondjuk 20$ / 20 fontot is sajnálnék értem, de amúgy majd meglátjuk.

(#56402) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Doom képek

Aki beaktiválta a béta kódját, azok közül néhány random játékost behívnak majd az egy-két hét múlva induló alfa tesztbe.

Live-Die-Respawn

(#56403) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

For Honor trailer

Live-Die-Respawn

(#56404) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Augusztus 18-án jön a Resident Evil Revelations PS Vitára.
Tom,hogy nem ide tartozik,de mint érdekesség.
Várós! :) Talán sokára ismét egy játék amiért érdemes volt annó megvenni a gépet.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#56405) phgergo válasza Angry Rabbit (#56404) üzenetére


phgergo
aktív tag

De minek ha ott a ps4....

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#56406) Sztalker762 válasza A`rpi (#56391) üzenetére


Sztalker762
tag

Megvettem ugye a játékot olyan du. 3 órakor, lejött talán 8-kor. Játszottam vele másfél meccset, rank 2 elejéig.
Fél 11-kor megnyitottam a livechatet a supporttal, egyből be is dobott "Gerardo"-hoz. Azt mondtam neki, hogy tesóm megvett véletlenül egy játékot az accomra, de én nem akartam (jobban hangzik, mintha azért kérnék refundot, mert nem tetszik). Elkérte az acc adatait, egy kis idő múlva pedig írta, hogy minden vásárlás végleges, semmit se tud tenni.
Mondom jó, megpróbálok egy másik embert, "Carlos"-hoz dobott be, ugyanezzel a szöveggel kezdtem a beszélgetést. Ő is elkérte az accon a First és Last name-et, e-mail címet, és a psn ID-met. Megadtam, kis idő múlva írt, hogy nem ígér semmit , de továbbítja a dolgot a "Network Team"-nek. Azt mondta, 3-5 munkanap, mire feldolgozzák. Ehhez képest ma hajnal 1:45-kor jött az e-mail, hogy visszarakják jófejségből egyszeri alkalommal a psn walletembe a pénzt, de eltarthat 2-4 hétig is. Ennyi a sztori. :)

[ Szerkesztve ]

(#56407) Angry Rabbit válasza phgergo (#56405) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Mondjuk mert sokat utazok és még többet várakozok. Így eléggé kézenfekvő számomra,hogy jó vétel lehet az időtöltésre.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#56408) KOHO válasza Angry Rabbit (#56404) üzenetére


KOHO
senior tag

Csodálatos vétel:D 2012 óta egy kezemen meg lehet számolni, hogy hány értékelhető játékot hoztak Vitára... Egy halott konzol... Konzol???? Nem is konzol, hanem egy joystick!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#56409) james001 válasza Angry Rabbit (#56404) üzenetére


james001
veterán

Kérdés mennyire lesz jól optimalizálva. PS3-as verzióval játszottam,és ott nagyon sokszor akadozik pl. ha sok ellenfél van egy helyen,kíváncsi vagyok Vitán mennyire fog...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56410) mrhitoshi válasza oriic (#56403) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ha szépen lesz kidolgozva, és nem lesz folyamatos 30 FPS, akkor biztos siker ez a játék. :C

(#56352) A`rpi : Értem. :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#56411) Kakaduku válasza mrhitoshi (#56410) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nem lesz folyamatos 30 fps? :Y 20 Fps-en szeretsz játszani? ;] De kinek a pap, kinek a 20 fps. :R

(#56412) k4rL^ válasza aizen92 (#56397) üzenetére


k4rL^
senior tag

Igen, menni fog azzal, ha US Storeban vagy akkor itt a link az upgradehez.

(#56413) Angry Rabbit válasza KOHO (#56408) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Az tény,hogy halott. Ezzel nem is "V"itázok,de mivel megvettem a gépet és nekem belefér,így a játékot is megveszem. Legalább nem egy a sok c----os játékok közül a konzolra kijön. ;)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#56414) mrhitoshi válasza Kakaduku (#56411) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hoppá. meglesz-t akartam írni. :D

No man's Sky működése

PS4

(#56415) ldave


ldave
félisten

Állítólag pár helyen már felbukkantak EU-ban is a CUH-1216a-s kódszámú gépek. A dobozkép picit más, a PS4 logó alatt van a kép a gépről, nem pedig mellette, erről lehet megismerni.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#56416) Gebriel


Gebriel
veterán

Bundle kiadás miben különbözik a normáltok?

(#56417) Angry Rabbit válasza mrhitoshi (#56414) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Kezd érdekelni ez a játék!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#56418) Tuomas válasza mrhitoshi (#56414) üzenetére


Tuomas
addikt

Hú na most bizonytalanodtam el :D
Valaki segítsen: Az emberünk legenerált világokról beszél, hogy az akkor generálódik le, amikor közelebb megyünk hozzá? Akkor annak fennáll a lehetősége, hogy én odamegyek x bolygóra legenerálódott valahogy, utána átmegyek y bolygóra, az is legenerálódott valahogy, de ha visszamegyek x bolygóra, az lehet, hogy tök másként generálódik le és emiatt tök máshogy fog kinézni?
Ez a sok generálódás nem fog majd töménytelen mértékű bugzásba fulladni?

We were here

(#56419) oriic válasza Tuomas (#56418) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem félreérted a dolgot. Vegyük azt hogy te fedezel fel egy bolygót. Akkor az a megadott matematikai algoritmus alapján legenerálódik, majd miután elhagytad eltűnik. Ha valaki más, (vagy épp te) visszatérsz arra a bolygóra, az akkor újra legenerálódik, de ugyanazt kapod meg mint első alkalommal.

Live-Die-Respawn

(#56420) Tuomas válasza oriic (#56419) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát legyen így :)

We were here

(#56421) boost válasza oriic (#56419) üzenetére


boost
addikt

Szerintem átlagjátékosnak hótunalmas lesz egy idő után, és csak a beleveszettek tudják majd élvezni. Hasonlóan az Elite-hez.

(#56422) oriic válasza boost (#56421) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom, engem már a kezdetektől megvettek kilóra. Bár játszani úgysem fogok tudni vele. :(

Live-Die-Respawn

(#56423) mrhitoshi válasza boost (#56421) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mint már sokszor említették, ez egy űrminecraft lesz. Igaz az alkotók ezt nem vallják be, de ordít az egészről, hogy minecraft copy. Szóval aki azt élvezni tudta, egyébként ugyanaz a szisztéma, gyűjtögetsz, építgetsz, felfedezel, stb... és a végén el kell jutni a világ közepére, az ezt is élvezni fogja, csak éppen ez teljesen más környezet lesz. Engem érdekel a dolog, mert a minecraft-ot is nagyon szeretem, viszont mivel teljesen új címről van szó, megvárom az első teszteket.

PS4

(#56424) A`rpi válasza Gebriel (#56416) üzenetére


A`rpi
addikt

Bundle kiadás miben különbözik a normáltól?

Általában több dolgot tartalmaz egy "csomagban", arra hivatott hogy így olcsóbban meg tudd venni mint külön. Ám ez a gyakorlatban nem mindig valósul meg, szóval érdemes külön is megnézni mi mennyibe kerül.

Tartalmazhat:
Játék+DLC-t (COD Ghosts + Season Pass)
Játék+Játékot (Battlefield 4 és Battlefield Hardline.)
Csak DLC csomagokat (Összes külön megvásárolható fejfedő egyben.)

Ha nem működnek a linkek jelentkezz ki PS Store-ból.

Nem egyértelmű mi van az adott Bundle-ben?

Leírásban mindig megtalálod mit tartalmaz a csomag.

[ Szerkesztve ]

(#56425) McAdam6


McAdam6
tag

(#56426) ldave válasza McAdam6 (#56425) üzenetére


ldave
félisten

Tied? Itthon vetted?

A Slime draws near! Command?

(#56427) McAdam6 válasza ldave (#56426) üzenetére


McAdam6
tag

Sajna nem, egy külföldi fórumon írták, hogy felbukkant egyes MediaMarktokban (Hollandia).
Én majd Karácsonyra tervezem...

[ Szerkesztve ]

(#56428) Gebriel válasza A`rpi (#56424) üzenetére


Gebriel
veterán

Rosszul tettem fel a kérdést. :B
Egy bundle játék és normál közt mi a különbség?( The order 1886) Borító stb..

(#56429) ldave válasza Gebriel (#56428) üzenetére


ldave
félisten

Bundle dobozon lehet olyasmi szöveg, hogy "not sold separately" vagy valami ilyesmi.

A Slime draws near! Command?

(#56430) A`rpi válasza Gebriel (#56428) üzenetére


A`rpi
addikt

Egy bundle játék és normál közt mi a különbség?( The order 1886) Borító stb..

Ezt is kitárgyaltuk már korábban, de akkor erre is válaszolok:
Gépekhez csomagolt játékok borítója különbözik.
Sárga "címke" van a borítón, amin az áll: "külön nem értékesíthető".
(not to be sold separately)

Tartalomban nincs küldöttség, teljes mértékben azonos.
(Talán gyűjtőknek lehet érték növelő, vagy épp csökkentő tényező.)

[ Szerkesztve ]

(#56431) n000rbi válasza A`rpi (#56430) üzenetére


n000rbi
senior tag

>Tartalomban nincs küldöttség

Autocomplete ftw :D

(#56432) Wlac válasza n000rbi (#56431) üzenetére


Wlac
Ármester

Miért, van? Na látod, értelmes az! ;]

“The wha-"

(#56433) phgergo


phgergo
aktív tag

Megvertek a Cod Ghostot ha mar akciós, és nem bántam meg. Ez a fos AW után felüdülés. Aki tolja meg nyugodtan vegyen fel. funk3nman_

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#56434) A`rpi válasza n000rbi (#56431) üzenetére


A`rpi
addikt

Utólag nem tudom sajnos javítani, szerencsére azért nagyjából, ki lehet következtetni mire gondolt a költő. :B

(#56435) Gebriel válasza A`rpi (#56430) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi, neked is ldave :R

(#56436) tepenzed


tepenzed
őstag

Hihetetlen ez a Sony komolyan mondom :D

Láttam itt a napokban,hogy egy kolléga refundot kért a Sony supportól, mert megvette a Cod Ghostot amivel alig játszanak és megbánta és vissza kapta a pénzét.

Gondoltam egye fene, múlt héten megvettem a Destinyt,de már a vásárlás után megbántam. Na jó mondom, egy próbát megér.

Miután 20 perc után végre kapcsoltak live chaten, elmondtam a supportnak, hogy múlt héten megvettem a játékot, nem igazán játszottam vele és megbántam, miután hallottam, hogy szeptember jön egy bundle ugyanilyen árban a legújabb DLC-vel együtt, így nem igazán érte meg a vásárlás. Legyenek szívesek visszatölteni a pénzt az accomra, hogy vehessek inkább egy másik játékot.

Miután elkérte az adatokat és ellenőrzite a tranzakciókat, jött a szokásos duma, hogy a Sony nem refundol játékot, a vásárlások véglegesek így sajnálja a dolgot, de el kell búcsuznunk. Erre elkezdtem érdeklődni a Policyvel kapcsolatban, hogy már pedig csak náluk van ilyen szinte és egy barátomnak (aki egyébként nem az,csak egy fórum kolléga :) ) is visszafizették a játékot, miután csalódott volt.

Ismét kaptam a választ, hogy a Policy ezt nem engedi de jobban ránéz az esetre.
Nem nagyon írogatott, így én vettem át inkább a beszélgetés vezetését. Elmondtam, hogy ez az ár így nem korrekt a játékért és szeptemberben amúgy is támogatnám a Bungie-t(a Destiny kiadója) megvéve az új pakkot immáron értelmes áron, addig pedig örömmel vásárolnám le rögtön a refundot egy BF:Hardlinera.

És hurrá, írta is,hogy most az egyszer! kaphatok egy refundot, 3 munkanapon belül látni fogom az accomon :DDD

Győzködni kell őket nagyon (laza 10 perces menet volt), de úgy látszik egy kis dumával kaphatóak mindenre :D

[ Szerkesztve ]

(#56437) semetka


semetka
őstag

Megvettem én is a Gamedealdaily-ről a Last of us Remastert. 10.75 dollárt megér ez a kiváló játék. Ps3-on már lenyomtam 3 szor, itt is hasonlóan fog telni azt hiszem :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#56438) A`rpi válasza tepenzed (#56436) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi, megy az is a téma összefoglalóba, ugyan nem törvényszerű, hogy ez mindenkinél működni is fog, de úgy vélem a tapasztalataitok alapján, hogy életképes lehet a dolog.

(#56439) Tuomas válasza tepenzed (#56436) üzenetére


Tuomas
addikt

Ne**ssz :DD Hihetetlenek vagytok :DDD

We were here

(#56440) perge666 válasza tepenzed (#56436) üzenetére


perge666
veterán

Na ez azért tényleg komoly. :D

(#56441) aizen92


aizen92
addikt

Witcher 3 új patch v1.07

Van graf állítási lehetőség: Bluröket lehet, ki be kapcsolgatni. Neten kerestem de nem találtam erre FPS tesztet.
Valaki vett észre változást?

én még nem akarok hozzányúlni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56442) PandaMonium válasza aizen92 (#56441) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha nem okoz FPS javulást már akkor is megéri kikapcsolni a blurt, a leghaszontalanabb, undorító effekt szvsz.

What I cannot create, I do not understand

(#56443) Jonathan92


Jonathan92
tag

Witcher 3 problem.
A suttogóhalom küldetés után mikor kijöttem a barlangbol ez lett...szürkeség a kép szélén körbe...plusz a gamma értékekek is elcsesződtek...beállításokba semmi..a Tvn nem változott semmi. Játék ujraindítás nem segített....rohadt idegesítő....

Más találkozott ezzrl a problémával? Thx

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#56444) perge666 válasza Jonathan92 (#56443) üzenetére


perge666
veterán

Véletlenül nem a játék része ez is?
Nem így jelzi mondjuk hogy valami olyat ettél/ittál amit nem kellett olna,vagy megátkoztak,vagy csak fáradt,vagy mittudomén??

(#56445) PandaMonium válasza Jonathan92 (#56443) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szóval csak ebben a játékban fordul elő, sehol máshol?
Nem lehet, hogy valami effekt (megátkoztak, vagy ilyesmi)?

What I cannot create, I do not understand

(#56446) Jonathan92 válasza PandaMonium (#56445) üzenetére


Jonathan92
tag

Aokkal régebbi mentest visszatöltöttem ott nincs ez...átvezető videóknál vagy larbeszedeknel sincs. Termeszetesen mas jatekoknal sincs...

Lehet vmk atok. Azután a küldetéa után lett...de nem jelzi sehol hogy vmk atok lennr vagy mergezes..raadas tobb nalot aludt is.. Más ötlet?

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#56447) Fkris válasza semetka (#56437) üzenetére


Fkris
őstag

Meddig van akcioban?
Lecsapnek ra!
US acc only?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#56448) Lackooo84 válasza Fkris (#56447) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

US only. De jobb is, én is anno US verzára vadásztam, mert abban nincs cenzúrázva a multi.

The Truth is out there...

(#56449) Fkris válasza Lackooo84 (#56448) üzenetére


Fkris
őstag

Akkor tenyleg itt az ideje beregisztralni egyet!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#56450) mrterminator válasza tepenzed (#56436) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Én, erre nem lennék olyan büszke.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.