Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56701) gyuribácsi88 válasza andro93 (#56700) üzenetére

Ha van a monitoron jack kimenet akkor igen. Ha nincs, akkor kell egy ilyen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#56702) A`rpi válasza andro93 (#56700) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen, ami nem árt:
Monitoron HDCP táogatás

Milyen monitorral használhatom PS4em? [link]

.

Hasznos olvasni valók:

(FAQ) Gyakran Ismételt Kérdések

Téma-összefoglaló.

(#56703) gyuribácsi88 válasza A`rpi (#56702) üzenetére

Szerintem zárható is a topik, mindent leírtál az összefoglalóban, de ha valaki esetleg egyszerűbben válaszol, te akkor is benyomod az összefoglalót. Játékokról meg beszélünk a játékok topicjában.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#56704) boost válasza gyuribácsi88 (#56703) üzenetére


boost
addikt

:DD :DD :DD :DD

(#56705) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#56703) üzenetére


A`rpi
addikt

Szó nincs semmi ilyenről, ha tudok akkor válaszolok, esetleg figyelmébe ajánlom kedves kérdezőnek az összefoglalónkat. :R

(#56706) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Egér és minibillentyűzet érkezik a PlayStation 4-hez

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#56707) Jhonny06 válasza gyuribácsi88 (#56703) üzenetére


Jhonny06
veterán

Látom nem csak engem zavar ez az állandó összefoglaló linkelgetés.. :U

(#56708) Tuomas válasza Jhonny06 (#56707) üzenetére


Tuomas
addikt

Mi a zavaró benne? Készített egy teljesen korrekt összefoglalót, energiát fektetett bele, amibe minden le van írva, részletesen. Rögtön az első hsz., hogy mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót. Senkit nem akarok megsérteni, de a kérdések 90 %-a, ha elolvasnák az összefoglalót, nem kerülne feltevésre. Az nem zavaró, hogy minden 3. oldalon ugyan azt a kérdést felteszik?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#56709) gyuribácsi88 válasza Tuomas (#56708) üzenetére

Na, mondom én hogy zárható a topik :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#56710) Tuomas válasza gyuribácsi88 (#56709) üzenetére


Tuomas
addikt

:DDD Attól függetlenül beszélgetni, meg ilyenek, lehet benne :DDD Meg hát új problémák is merülnek fel, amik aztán bekerülnek az összefoglalóba :DD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#56711) Luck Dragon

Sziasztok, hol tudom esetleg megtekinteni az aktuális és az elkövetkező időszakban megjelenő mmorpg játékokat? A válaszotokat előre is megszeretném köszönni. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#56712) k4rL^ válasza Luck Dragon (#56711) üzenetére


k4rL^
senior tag

Kimondott MMORPG nem sok van PS4-en, ilyen pl. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited és a Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - Heavensward.

Szerintem a közeljövőben sem fog érkezni, mivel ezeknek a játékoknak komplikáltabb általában az irányitása. A FFXIV pl. támogat bill+egeret a konzolon nativan.

[ Szerkesztve ]

(#56713) krx21 válasza Luck Dragon (#56711) üzenetére


krx21
nagyúr

Nézd meg, hátha már benne van az összefoglalóba... ;]

(#56714) marilllyo


marilllyo
veterán

Digitálisan megvásárolt játékot csak kétszer lehet letölteni ugye?

Biztos benn van az összefoglalóban de nem találtam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56715) ldave válasza marilllyo (#56714) üzenetére


ldave
félisten

Egyszerre maximum két aktivált gépre lehet letölteni, de egy aktivált gépre akárhányszor letöltheted.

A Slime draws near! Command?

(#56716) Tuomas válasza marilllyo (#56714) üzenetére


Tuomas
addikt

Mért lehetne csak kétszer? Szerintem azt annyiszor töltöd le, ahányszor akarod.
Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#56717) vonSux válasza gyuromoj (#56706) üzenetére


vonSux
őstag

pár oldallal ezelőtt volt már. isten ments, hogy megint elinduljon a flame ezzel kapcsolatban :D

(#56718) N@idia válasza Jhonny06 (#56707) üzenetére


N@idia
őstag

Teljesen egyetértek már engem is idegesít :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#56719) Tatyla válasza gyuromoj (#56706) üzenetére


Tatyla
őstag

Még valaki linjelje már még be vagy 100x ezt a ki****ott egér+bill kombót a n00bok nagy örömére...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#56720) Jhonny06 válasza Tuomas (#56708) üzenetére


Jhonny06
veterán

Elég sok topicnak van összefoglalója, ettől függetlenül nem linkelgetik állandóan. Aki nem képes elolvasni, az később se fogja, egyszerűbb válaszolni neki, minthogy keresgélje, nincs is kisegítve vele az illető. Vagy lehet, hogy elolvasta, de nem derült ki számára belőle -> ugyancsak nincs kisegítve. A válasz legalább beleolvad a fórumba, viszont ez a logoval ellátott csili-vili linkelgetős izé kurva zavaró (és nem csak nekem). Arról nem is beszélve, hogy a srác kicsit túljátssza ezt a topicgazda szerepet, na mindegy.

(#56721) haligali72 válasza varadigabor (#56674) üzenetére


haligali72
aktív tag

köszönöm a gyors válaszokat! Szegeden szeretném megvenni mivel ez van legközelebb hozzám.

(#56722) Luck Dragon válasza k4rL^ (#56712) üzenetére

Értem, köszönöm. ez nagy kár.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#56723) ldave válasza Jhonny06 (#56720) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem csak a Hasznos olvasni valók rész ami talán felesleges, azzal semmi gondom nincs, hogy az összefoglaló meghatározott részére ad egy linket, ahol a kérdező megtalálja a választ. Lehet legközelebb már kapásból ott kezdi majd a keresést az illető.
Engem jobban zavarnak a folyton visszatérő kérdések, mint A`rpi válaszai.

A Slime draws near! Command?

(#56724) Elims válasza oriic (#56669) üzenetére


Elims
veterán

Kedvencem. :-)

Köszi a hírt!!!!

Árpi: "... rendben van jelenleg kapható széria."

Biztos,hogy rendben van.Vàrt a sony xhònapot/1évet és màr tudja,hogy mennyire és mi hibàsodik meg benne.
Ezért mer 70£-ért +2év gyàrtòi garanciàt adni.Jò széria.
Fat ps3-ra biztos nem volt ilyen lehetőség.

Tuomas: Mafia2.
"A 2-nek egyébként egyetlen egy fenomenális momentuma volt:"
Hogy megjelent. :-)

Jhonny: "...a srác kicsit túljátssza ezt a topicgazda szerepet"

Igen,ez lehet,hogy így van viszont nem tuskò mòdon teszi.Több topik van ahol màs a helyzet,màs a modor és ha elhajtod még te vagy a senki.
Árpi szerintem segítőkész és ez vitathatatlan.Ezzel a linkelgetéssel ràeszi az embert,hogy legközelebb rànézzen.Szerintem finom mòdon teszi.
Ha nem így gondolnàm nem ezt írnàm.

Engem viszont nem zavarnak az ùjra felmerülő kérdések.Mindig jönnek ùj kérdezők és ez bizony egy fòrum és nem teljesen egy "baràti" tàrsasàg.

(#56725) Tuomas válasza Elims (#56724) üzenetére


Tuomas
addikt

Az első rész nálam nagyon magasra tette a lécet, azt a 2 nem tudta űberelni :(

We were here

(#56726) gyuribácsi88

Na azért félre értés ne essék, mert látom hogy megint az van hogy mondok valamit aztán mindenki bólogat. ;] Én nem szapulni akartam ezzel a topic gazdát, csupán ha felmerül egy kérdés, amit valaki megválaszol, (mindegy hogy ki, ha választ ad a kérdésre), akkor utána ne legyen már ugyan annak a válasznak a hosszabb verziója belinkelve, mert ha már választ kapott rá akkor minek? Amúgy is elég lenne annyit írni hogy ott van az összefoglalóban. A'rpi azért szépen összeszedte amit kell, és beleírt mindent az összefoglalóba, ami dicséretes :R Már csak azt kéne elérni nála, hogy ne kérkedjen vele folyton, és ne linkelje be naponta 10x ;] :D

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#56727) Tuomas válasza gyuribácsi88 (#56726) üzenetére


Tuomas
addikt

Micsoda feszültségek generálódnak itt :DD A végén még kiderül rólad, hogy te vagy az ellenállás vezetője, azért bólogat mindenki :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#56728) vonSux válasza Tuomas (#56727) üzenetére


vonSux
őstag

Sok ps4 vásárló, sok kérdés, sok ismétlődő kérdés, sok bólogató, de az semmi, mert a legtöbb user ránéz a topikra, hogy van-e valami hasznos infó és ilyenkor csak mosolyog és játszik tovább :D

[ Szerkesztve ]

(#56730) A`rpi


A`rpi
addikt

Köszönöm az észrevételeket!

(#56726) gyuribácsi88
Közel azonos időben íródott hsz-ünk.
(Nem tudtam hogy érkezett rá válasz, mire kibogarásztam a képeket és a linkeket az volt két perc szóval még hamarabb is válaszoltam volna ha nem linkelek. :P )
Linkeket pedig azért illesztem be, hogy esetleg használja is a kérdező. (Későbbiekben.)
(Lehetséges néha idegesítő. De a kérdezőnek annál hasznosabb. Remélhetőleg.)

"Játékokról meg beszélünk a játékok topicjában."
(Sose mondtam ilyet.)

Előfordulhat néha az is, hogy linkelek kifejezetten témával foglalkozó szakmai topikokat.

Ezt se vedd zokon, (más se), aki tudja válaszolja meg, ha tudom én is megválaszolom.
Ugye voltak és lesznek itt olyanok is pl: akik internet résznél megakadnak őket lehetne egyből zavarni, routeres topikba, de ha tudok válaszolok, stb stb.
Akkor igazán hasznos külső topik link ha itt nem kap választ a kérdésére.

Arról nem is beszélve, hogy a srác kicsit túljátssza ezt a topicgazda szerepet, na mindegy.

Bárkinek bármilyen ellenérzése van munkásságommal kapcsolatban, megfelelő helyen tudja jelenteni.

[ Szerkesztve ]

(#56731) N@idia


N@idia
őstag

Nem tudom volt-e már, de jön a Mafia 3 :C Hivatalos bejelentés Aug. 5-én várható ---->[link]

Hivatalos honlap is elindult Mafia 3

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#56732) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#56703) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Játékokról meg beszélünk a játékok topicjában.

Apropó. Ezen már egy jó ideje gondolkozok. Ha egyetértenek a topik lakók, akkor a játékokról szóló beszélgetést át lehetne irányítani máshova, és e szerint járnék is el. Vagy maradhatnának itt is. Kinek melyik tetszene ?

PS4

(#56733) hudekira0 válasza mrhitoshi (#56732) üzenetére


hudekira0
tag

Maga a játékról szerintem lehetne itt is beszélni mert én speciál innen sok mindenről(megjelenés,hír,kiegészítő infó,kis élménybeszámoló....) tájékozódom és ezét is szeretek ide járni, de a játékban elakadtam dolgok meg ilyenek mehetne a játék topikjába.

(#56734) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#56732) üzenetére

Áhh, azt csak viccből írtam, ami jön ps4-re és ha még multiplatform is, inkább itt beszéljünk róla, mint egy közös topicban. Most őszintén, ki kíváncsi az only pc glóriusz master race vérpistikékre? Én pl nem, nagyon nem. Van pc-m is, de mikor megjelennek azok az igazi konzolgyűlölő, 2 forintos pécével rendelkező szerencsétlenek, akik tódítják a hülyeséget, na az nem kell.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#56735) krx21 válasza mrhitoshi (#56732) üzenetére


krx21
nagyúr

Akkor mi maradna itt? Merevlemez csere?
Én nem szabdalnám nagyon szét....

(#56736) icecave válasza krx21 (#56735) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát hogy "Milyen tokot és fóliát vegyek rá?" Ja, ez nem mobilos topik, bocsánat :D

Bár speciel engem érdekelne, hogy van-e valami sima átlátszó fólia csak a fényes részére a PS4-nek,ha már megemlítettem.
Az is, hogy hol a p*csába találok egy olyan oldalt, ahol a játékmegjelenések ki vannak írva dátum szerint és ami frissítve is van (ha megvan végre a kiadási dátum, vagy tolják, nem csak egy TBA odaírva).

(#56737) Elims válasza Tuomas (#56725) üzenetére


Elims
veterán

Ahhoz sajnos nem volt szerencsém. :-((

N@idia: Mafia 3. Nagyon várom. :-)

MrHitoshi: Teljesen egyetértek Hudekira-val.Ne legyen rögtön átirányítás. Lassan tényleg bejön Gyuribácsi szava.

Ha vki tudja kérem írja meg.Mi pontosan az az Uncharted: The Nathan Drake Collection?

(#56738) Tuomas válasza mrhitoshi (#56732) üzenetére


Tuomas
addikt

Én sem támogatom az átirányítást, több okból: Mindig van infó az új, bejelentett játékokról, az szerintem jó kedvcsináló. Aztán ott vannak a tapasztalatok, szerintem sokaknak segíthet egy-egy pozitív vagy negatív vélemény abban, hogy megvegye-e a játékot vagy sem. Aztán ott vannak a multik. Szerintem ez a topik a legjobb hely arra, hogy a ps4-esek itt megbeszéljék, hogy akar-e valaki ekkor meg akkor multizni ezzel meg azzal. A játékokban az elakadással kapcsolatos kérdések pedig eddig sem lepték el a fórumot.

We were here

(#56739) Tuomas válasza Elims (#56737) üzenetére


Tuomas
addikt

Az első 3 rész újrakiadása, ps4-re :)

We were here

(#56740) toompa válasza Elims (#56737) üzenetére


toompa
őstag

"Az Uncharted: The Nathan Drake Collection PS4-re is elhozza a Naugty Dog népszerű sorozatát, amely most még látványosabb lesz mint valaha! Az Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves és az Uncharted 3: Drake’s Deception játékokat tartalmazó gyűjteménnyel 1080p felbontásban, még gyönyörűbb megvalósításban élvezheted a kincsvadász hollywoodi filmeket megszégyenítő kalandjait..."

(#56741) Elims válasza Tuomas (#56739) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

Na nekem az lenne a legjobb. :-)

Viszont ha már így benne vagyunk a "mi zavar és mi nem" témában,engem kissé a "nem szerkesztés" baszogat.
Ne így akarjunk hsz-t gyűjteni.Ha 5percen belül vagyunk szerkesszük a hozzászólást.Egy hsz-ban lehet több embernek is írni,nem kapunk érte büntetést...

Ne értsetek félre,nem akarok bekóstolni senkit,de teljesen fölösleges +1 hsz.

Toompa: Köszönöm! :-)

[ Szerkesztve ]

(#56742) k4rL^ válasza icecave (#56736) üzenetére


k4rL^
senior tag

Én ezt szoktam nézni, ha valamit nem tudok.

(#56743) Fkris válasza icecave (#56736) üzenetére


Fkris
őstag

Dbrand fóliák, össze lehet vele rakni egész jó kis szetteket!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#56744) A`rpi válasza Fkris (#56743) üzenetére


A`rpi
addikt

Olcsóbban is meg lehet oldani, némi kézügyességgel.

Pontos árakat nem tudok, per pill, nem kötelező teljes tekercset venni (bár ezt boltja válogatja.)
Több színt is lehet venni, vagy akár karbonos izét is, bár én azzal nem rondítanám el.

(#56745) Tuomas válasza Elims (#56741) üzenetére


Tuomas
addikt

Telefonon egyszerűbb volt a válaszra bökni, mint az újbóli szerkesztésre, legörgetni az aljára és bepötyögni a nevet, a hozzászólás számát (merugye úgy könnyebb beazonosítani mire megy a válasz), ráadásul ott még hivatkozássá alakítani sem lehet, hogy aki majd később, külső szemmel olvassa, egyértelmű legyen számára, hogy mi volt a kérdés.

We were here

(#56746) Ronam válasza Fkris (#56743) üzenetére


Ronam
addikt

Egy carbon borítás a teljes gépre, és a joy-ra 45$, kicsit húzós. Ezt ebay-en jóval olcsóbban meg lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#56747) perge666 válasza A`rpi (#56730) üzenetére


perge666
veterán

Semmi gond nincs a munkásságoddal,csak így tovább!

A topikot én sem szabdalnám szét.

(#56748) k4rL^


k4rL^
senior tag

(#56749) vonSux válasza k4rL^ (#56748) üzenetére


vonSux
őstag

Csak így tovább, de ezt a hetet úgy néz ki megússza wallet-em apadás nélkül.

(#56750) k4rL^ válasza k4rL^ (#56748) üzenetére


k4rL^
senior tag

Itt nincs is fent minden, még emellett fut egy Santa Monica publisher illetve pár special sale is.
Ezen az oldalon bövebb a lista a leárazott játékokról.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.