Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55351) oriic válasza KOHO (#55349) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A másik amivel kiverték nálam a biztosítékot, hogy a legutóbb 5 ezret akartak adni a fóliás BloodBorne-ra"

Már nem azért, de mit hittél, hogy majd adnak 14-15 ezer ft-ot, vagy többet? :D Egyik bolt sem fogja normál áron bevenni, max privátban tudod eladni. (bár úgy sem, mert mindig lesz aki olcsóbban adja)

Ettől miért lenne lehúzó bagázs, egész egyszerűen bemész máshova és megveszed, ők nem erőszakolják rád, hogy náluk kell megvenned...Ez a hsz-ed így nem valami szép...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#55352) KOHO válasza oriic (#55351) üzenetére


KOHO
senior tag

14 ezres játékot 5 ezereért?:D Minimum 8-9 ezret adtak volna

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55353) bandi0000 válasza KOHO (#55352) üzenetére


bandi0000
nagyúr

gondolkozz kicsit, ha szerinted egy új játéknak a használt ára 9k, akkor hogy adjon érte egy bolt 9k-t ha ennyit ér? Akkor hol lesz rajtuk hasznuk? Ez ugyan olyan mint ha telódat vinnéd be egy mobiloshoz az se fogja a piaci árat adni érte, opcionális dolog ha úgy csinálnák hogy te járj jól akkor már nem csinálnák

Xbox One: bandymnc

(#55354) Wlac


Wlac
Ármester

Mondjuk az 576 valóban durva árakon dolgozik. Őszintén szólva máig nem értem, hogy hogyan maradhattak fenn, amikor gyakorlatilag az összes másik konzolbolt olcsóbb náluk (ráadásul amikor legutoljára a WestEndben lévő boltjukban voltam, elég bunkó volt a személyzet).

“The wha-"

(#55355) KOHO válasza Wlac (#55354) üzenetére


KOHO
senior tag

Köszönöm Wlac, végre valaki osztja a véleményem! Ha visszaolvastok akkor láthatjátok, hogy írtam is, hogy tudom, hogy mindenki profitorientált, de szerintem lehúzás amit művel az 576!

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55356) #20844032 válasza KOHO (#55355) üzenetére


#20844032
törölt tag

Még mindig nem értem hol itt a lehúzás. Nem mondták előre mennyibe fog kerülni, vagy mennyit adnak a játékodért? Átvertek? Nem. Gyökér árakon dolgoznak? Igen. De ez egy szabad világ, megtehetik. Te meg megteheted, hogy nem vásárolsz náluk. Felesleges ebbe bármilyen bármilyen lehúzást belehaluzni.

[ Szerkesztve ]

(#55357) RunnyJuggler válasza #20844032 (#55356) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Kihasználják a nevüket, mert a kevésbé tapasztalt játékosoknak az jön le, hogy egy megbízható bolt, sok helyen van, biztos nem vágják át őket.

Más kérdés, hogy ha lenne 576-om ugyanúgy megkopasztanék mindenkit, mert kell a 2015-ös S merci...

(#55358) KOHO válasza #20844032 (#55356) üzenetére


KOHO
senior tag

Nem is vásároltam náluk:D De ez akkor is pofátlanság, hogy egy 4500 forintos szolgáltatást ők 5 ezerért adnak:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55359) tuki2200 válasza RunnyJuggler (#55357) üzenetére


tuki2200
senior tag

Már bocsi de Mobynak igaza van, ez a kapitalizmus, nem átverés attól h valakinek nem tetszik.. aki meg 100+ ezres gépet vesz valószínűleg utánna nézett, de legalábbis van internete otthon és be tudja írni valamelyik keresőbe és utánna néz mi hol mennyi.. Nekem is vállalkozásom van, szüleimnek meg elég sokmindenkinek körülöttem, az átlag magyar vásárló egy buta birka( KOHO nem rád gondolok :) ), sajnos ez tény..
Megtortent eset:
-(koszonni luxus) kéne a kocsiba egy vizcso
-jo napot rendben, de milyen kocsiba?
-hat piros
-de milyen típusú?
-amilyen szomszédnak is van!
-hozza már be a forgalmit legyen szíves.. és egy nap nagyon sok ilyen ember van..

[ Szerkesztve ]

(#55360) EnterR válasza KOHO (#55355) üzenetére


EnterR
veterán

De ne már basszus, hadd döntsék el ők. :W

Mellesleg ilyenkor a hozzáállásuk nem érdekel. Ha bemegyek egy konzolos boltba, akkor szolgáljanak ki, a többi nem érdekel. De valószínűleg ezzel nem egyedül vagyok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#55361) #20844032 válasza RunnyJuggler (#55357) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem a nevüket használják ki, hanem a vásárlók lustaságát. Tudom, hogy kikúrt demagóg, de az oda betérők napi szinten csekkolják legalább a facebook fiókjukat, aztán önként besétálnak a vágóhídra. Ha valakinek ebből van "s mercije", én ahhoz őszintén gratulálok neki. Tényleg. Olcsón eladni nem művészet, arra minden jöttment hülye képes. Drágán eladni...na az valami :D Nem szimpatikus, de ha képesek működtetni, az az ő dolguk.

(#55362) Dawide@axele válasza KOHO (#55358) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Nekem az Ac Black Flag-et és a Unity-t akarták 2000 huf-ért bevenni.Végül másik bolt beszámolta 7000-ért az utóbbit.Én sem értem hogy képesek ilyen árakkal még működni.Persze nem kötelező ott vásárolni de azért akkor is pofátlanok :)

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#55363) PandaMonium válasza tuki2200 (#55359) üzenetére


PandaMonium
őstag

Azért azt nem hiszem, hogy ez egy "átlag" vásárló leírása volna, de kétségtelen, hogy sok a birka. Nem csak nálunk, hanem mindenhol világszinten. Legalább is én ezt tapasztaltam mikor freelance-oltam egy darabig.

Az árakról annyit, hogy a sok kis konzolbolt sokszor "elfelejt" adót fizetni, csúnyán néznek ha számlát kérsz, hónapokig tart a garanciáztatás stb. Ha minőségi szolgáltatást nyújt egy bolt akkor nincs gond azzal ha felárral dolgoznak. Arról, hogy az 576 ilyen-e nem tudok nyilatkozni, mert a pénztárcámhoz mérten nekem maradnak a használt játékok legtöbbször. :)

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#55364) tepenzed válasza Dawide@axele (#55362) üzenetére


tepenzed
őstag

Unityt 2000 ft-ért? :DD Pofán kellett volna köpni,nem is értme miért vásárol ott bárki is

(#55365) KOHO válasza Dawide@axele (#55362) üzenetére


KOHO
senior tag

Vicc amit leművelnek...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55366) Neoteric válasza Dawide@axele (#55362) üzenetére


Neoteric
addikt

Xboxon még megérteném.. ott a unity kód fillérekért beszerezhető, a black flag meg ugye most az ingyen havi játék goldhoz.

PSN: ne0teric_sAN

(#55367) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Edigitalban pár hete volt akció, 9-ért adták a Bloodbornet, szóval sehol sem fogják ugyanennyiért már bevenni, a boltok sem hülyék.

(#55368) Zanik válasza Dawide@axele (#55362) üzenetére


Zanik
addikt

Bakker, pedig épp azon gondolkodtam, hova passzolom el a Knack-et meg a LBP3-at, ha már nem kellenek. Hát akkor az 576-ba tuti nem, ha csak szaréhugyé veszik be. :(((

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#55369) Wlac válasza Zanik (#55368) üzenetére


Wlac
Ármester

A legjobban a Hardverapróval jársz, vagy ha más módon közvetlenül el tudod adni valakinek. Szerintem a videojatekbolt.hu is jó áron dolgozik, illetve pár napja valaki írt még egy konzolboltot, amelyikkel jól járt.

“The wha-"

(#55370) Sztalker762 válasza Zanik (#55368) üzenetére


Sztalker762
tag

A 13. kerületben van egy bolt, mindig ott cserélgetek. A Witcher 3-ra megjelenés napján 10000-ért számolták be a Bloodborne-t, és alapból is olcsóbb volt egy ezressel, mint akárhol.

[ Szerkesztve ]

(#55371) ImpersonatoR

Nem akarom vedeni az 576 ot de gariban szerintem megbizhatoak. Soha nem volt gondom veluk. Igazsag szerint latni, hogy sok itt a pesti mert videken pl Tatan a kornyeken nincs semmi csak 576. Ha akarok venni valamit akkor maradnak ok. Tatan bement multkor egy boltba ahol lattam ps2 es gamekat. Megkerdeztem van a esetleg ps4 is. Erre kirohogott hogy a x360/ps3 is rarohadt;)
A hasznalt jatek arak amiert beszamitanak pedig keszletfuggo. Ha van nekik mar alig adnak erte. De volt hogy 1-2 ezer bukoval beszamoltak.
Persze nyilvan vannak jobb alternativak de ha nem akar az ember szuttyogni akkor megteszi. Jobb mint ha nem lenne semmi inkabb igy mondom;)

(#55372) tepenzed válasza ImpersonatoR (#55371) üzenetére


tepenzed
őstag

no igen,de pl jatekaim.hu-n eladod 2x annyiért, nem feltétlen kell boltokban gondolkozni(ahol igyis ugyis lehuznak)

[ Szerkesztve ]

(#55373) Dawide@axele válasza Zanik (#55368) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Ajánlom a Konzol Királyt Kecskemêten.Postán is becserélnek játékot és viszonylag jó áron.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#55374) ldave


ldave
félisten

Hordásoknak:

A Slime draws near! Command?

(#55375) Kakaduku válasza ldave (#55374) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Azta q****a! :Y :Y :Y
Ez nagyon szuper!

(#55376) tarti19 válasza ldave (#55374) üzenetére


tarti19
senior tag

Azonnal akarok egy ilyen díszítést. :P MOST!!!! 4444 :Y :Y :Y

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#55377) ImpersonatoR

Batman ben ha a story mode ot kiviszem akkor a maradek mellekkuldiket meg meg tudom csinalni? Vagy nincs visszaut?

(#55378) krx21 válasza ldave (#55374) üzenetére


krx21
nagyúr

:))
Hát nekem soha nem kellene ilyen... :N
Nekem valahogy a műszaki eszközök soha nem a pingáljuk ki kategória ..
De hát izlések és pofonok....

[ Szerkesztve ]

(#55379) A`rpi válasza ImpersonatoR (#55377) üzenetére


A`rpi
addikt

Józan ész azt diktálná, hogy lehet folytatni mellék küldik teljesítését.

Amúgy:
Van a játéknak topic-ja, érdeklődj ott.

(#55380) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Ma vettem egy ilyen gépet és felmerült bennem pàr kérdés.
- A joy hangszòròjàt bàrmelyik jàték ki tudja hasznàlni ha én ùgy àllítom be?
- A menüben làtom a sajàt nevemet is,làtjàk azt a baràtaim is vagy csak a store-os nevemet?
- Plusz tagoknak van egy ingyen driveclub jàték. (Gondolom vmi kis egy-két pàlyàs vmi lehet.)
2.vmennyi gb.Ezt letöltöttem,most viszont tölt még mellé egy 10gb-os vmit is. :-o
Miért?Nekem nem kell most az egész jàték.Azt letölthette volna később is.Vagy enélkül nem indul az a kis exclusive akàrmi?
- Vmint nézegettem az ùj elder scrolls-t.'hàt a trailer-e alapjàn leültem.. :-))) Hihetetlen komoly!!!!!
A store-ban néztem a gépen keresztül.
Megvan ez vkinek?Ha igen,jàték közben is így néz ki?

(#55381) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

Destiny élvezhető ismeretlenekkel is? Tolom a trialt és tetszik... :)

(#55382) kentucky válasza Elims (#55380) üzenetére


kentucky
őstag

Szia, üdv a köreinkben! :)
-Joy hangszóróját (kivéve ha nem a 3,5-es jack kimenetre gondolsz) csak a játék tudja irányítani (pl. GTA V).
-A saját neved csak te látod, egészen addig amíg a PSN-es barátaid nem kérik, az igazi neved.
-Driveclub valóban csak úgy jön PS+-osoknak, hogy le van korlátozva, és a 2GB, után egy 10GB-os frissítést szed le, anélkül nem megy a játék.

Jó szórakozást!

(#55383) perge666 válasza Elims (#55380) üzenetére


perge666
veterán

Te is itt? :C
Nem mondtad hogy mostanában tervezed te is,de üdv a klubban. :R
A GTA V-t tervezed beszerezni?

(#55384) A`rpi válasza Elims (#55380) üzenetére


A`rpi
addikt

Üdv! A Klubban!

Ugyan "régi motoros" vagy, de ha időd engedi fusd át az összefoglalónkat! ;)

(#55386) EnterR válasza Elims (#55380) üzenetére


EnterR
veterán

Nem beállításfüggő a kontroller hangszórójának használatba vétele. Nincs olyan széles körben kihasználva, GTA V-ben a telefonbeszélgetések és egyéb értesítések hallatszódnak rajta. Ami még használta nálam, az a Last of Us, de az is csak a lámpa ki-bekapcsolásnál a hangeffekt volt.

PSN ID: marquuard

(#55387) Elims válasza kentucky (#55382) üzenetére


Elims
veterán

Igen,a joy hangszòròjàra gondolok.

Csak fura picit,hogy làtom a store-os nevem+az igazi nevem.Ennek a beàllítàsàt (hogy hogyan jelezze ki) most keresgettem kb.10-15percig,de nem talàltam meg ebben a -szàmomra még- kusza menüben.

Driveclub: Nem néztem a hasznàlt,lemezes àràt,de szerintetek megéri a store-os kb.7e Ft-ot?

Köszönöm! :-)

Perge: Nem is akartam még most ilyen gépet,3-asra is van még sok jàték amit el sem indítottam :-(( +van több ami függőben van pedig mind tetszik (+most kezdtem elmerülni a skyrim-ben).Szòval nem akartam mostanàban 4-est majd egy limàlt uncharted-est szerettem volna (ha lesz egyàltalàn),de ennyiért nem hagyhattam ott.Kizàrt! :-)

Árpi: Köszi,mindenképp àtnézem. :-)

Szerk.:

Enterr: Köszi! :-)

[ Szerkesztve ]

(#55388) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Én megvettem a DriveClub Playstation Plus Edition-t, de nekem ez nagyon kevésnek tűnik! Olyan értelemben, hogy pl a DRIVE/TOUR részben csak az első 4 event sorozat játszható, a többit mind meg kell venni a storeból kemény pénzért... Ez hogy létezik? A fullos verzió van meg nekem, nem pedig a trial...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55389) KOHO


KOHO
senior tag

Meg az autóknál is van egy csomó ami nincs aktiválva és azt mondja, hogy vegyem meg... Létezik az, hogy a fullos verzió is ilyen kevés pályát és autót tartalmaz? :Y :F :W

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55391) A`rpi válasza KOHO (#55388) üzenetére


A`rpi
addikt

Jól értem lemezesen van meg a játék?

Mert ha az ingyenest "vetted meg", akkor nem értem min csodálkozol :F

Ugyan a játékot nem ismerem, viszont az általánosságban el tudom mondani, rengeteg DLC érkezett a játékhoz szám szerint idáig 17, ami tartalmaz pályákat, és járműveket egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#55392) KOHO válasza A`rpi (#55391) üzenetére


KOHO
senior tag

Szia, tudom, de szerkesztési időn kívül voltam, már nem tudtam szerkeszteni a hozzászólásomat!
Nem lemezesen van meg a játék, hanem akciósan vettem meg 7690 forintért, mivel volt plus előfizetésem! Tehát ez a DriveClub Ps Plus Edition Full verzió...

De ezek a DLC-k mind fizetősek nekem a játékban...

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55393) tuki2200 válasza KOHO (#55388) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ezek szerint te akkor az ingyenes ps+ editiont töltötted le véletlenül ami tulajdonképpen egy demo ami kap frissitéseket, keress ra store-ba a drive clubra-ra es nézd meg mit dob ki, amit leírtál az a demos változat

[ Szerkesztve ]

(#55394) KOHO válasza tuki2200 (#55393) üzenetére


KOHO
senior tag

Hogyan tudom megnézni, hogy milyen verziót használok? Szerintem ez nem a demó amúgy 26,32 gb:D Elég sok lenne az egy demónak

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55395) Elims válasza KOHO (#55394) üzenetére


Elims
veterán

Kifizetted érte a pénzt?

(#55396) A`rpi válasza KOHO (#55392) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen, közben rájöttem, itt 5 perc a szerkesztési idő.

Ha a DLC-ket akarja veled "kifizettetni", akkor teljes játékod van, DLC-ket egyben érdemes megvenni, amennyiben érdekel, Season Pass formában.

(#55397) KOHO válasza Elims (#55395) üzenetére


KOHO
senior tag

Igen kifizettem... De mondom a TOUR-nál csak 4 event játszható, a többi mind fizetős... Tehát így a maximálus 900 csilalgból max 300at lehet megcsinálni

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55398) KOHO


KOHO
senior tag

Most komolyan megint szarakodik a PSN? Hihetetlen, hogy minden héten legalább 2x 3x összeomlik az egész kóceráj! Nem igaz, hogy nem tudnak ezzel kezdeni valamit... Nem tudnak megtervezni egy normális redundáns rendszert?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#55399) cyberkind válasza KOHO (#55398) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt szerintem nyugodtan megszokhatod, én csak szentségeltem amikor szedtem le a dolgokat, a box után ez nagyon gyenge, el se képzelem hogy milyen lehetett a Ps3-nál.

Paranormal Cocktivity

(#55400) KOHO válasza cyberkind (#55399) üzenetére


KOHO
senior tag

A legrosszabb az egészben az, hogy minden ezen a tetves PSN-en keresztül megy, szóval az összes multi lehetőség kilőve, még fifázni se tudok! Ez rohadt idegesítő! Amellett, hogy nulla a letöltési sebesség, még játszani se lehet! Hát menjenek már a p*csába komolyan mondom! Számoljuk már összes hogy egy 3 hónapos PLUS előfizetés alatt hány nap kiesés van...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.