Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55251) Tuomas válasza A`rpi (#55250) üzenetére


Tuomas
addikt

Na igen, erre akartam célozni azzal, hogy hosszú idő :) Ezt szerintem akkor érdemes csak, ha vinyócsere van, és onnan akarja folytatni az illető, ahol abbahagyta, mert akkor gondolom ugyan az a kép fogadja a ps bekapcsolásánál, mint mielőtt kicserélte benne a hdd-t :)
Ha úgy oldják meg a játékok kimásolását, hogy adott formátumban van, vagy esetleg kap egy ID-t, ami csak adott eszközhöz használható, vagy esetleg adott profilhoz, akkor elképzelhetőnek tartom.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#55252) A`rpi válasza Tuomas (#55251) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a játékokat nem teszi át, akkor kb majdhogynem felesleges.

Egyszer talán kíváncsiságból kipróbálom.
Mit tud ez a backup, de túl sok reményt nem fűzök hozzá.
Maximum úgy tudom elképzelni a teljes HDD tartalmának másolását, ha végez a felmásolással, azonnal, kérje is hogy helyezd be az új HDD-t más esetben, ahogy mondottam játék visszamásolásra trükközésre ad lehetőséget.
Hacsaknem ilyenkor interneten nem kell újra ellenőrizni a licenszeket, (alapból lakatos minden felmásolt játék) mert akár ez is ésszerű megoldás lehet.

[ Szerkesztve ]

(#55253) Tuomas válasza A`rpi (#55252) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen, vagy még annyi lehet, hogy csak a beállításaidat menti el, hogy ne kelljen újból beállítani mindent. A játékok meg úgyis az accountodhoz vannak társítva, tehát le tudod őket tölteni bármikor, újra.

We were here

(#55254) Kakaduku válasza Tuomas (#55253) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ezt találtam. Ebből nem derül ki, hogy a játékokat lehet-e másolni, de azt igen, hogy a rendszert menti le az adott beállításokkal és azt tudod visszatölteni az új HDD-re.

Szerk: Lehet programokat is másolni ennek alapján.

[ Szerkesztve ]

(#55255) Tuomas válasza Kakaduku (#55254) üzenetére


Tuomas
addikt

Na, igen, köszi :) Akkor meg is van a válasz, a játékokat is ki lehet másolni. Ahogy elnézem ki kell választani, mit szeretnél :)

We were here

(#55256) k4rL^ válasza A`rpi (#55252) üzenetére


k4rL^
senior tag

Kimenti az egész hdd tartalmát a backup funkció, beleértve a játékokat is, én vinyócserénél ezt használtam. Kb ~400 GB lementése volt 4 óra, majd a visszaállítása is kb ennyi, kicsit gyorsabb. Amikor végzett vele, minden adat, beállítàs megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#55257) A`rpi válasza k4rL^ (#55256) üzenetére


A`rpi
addikt

Jó tudni, játékokat hitelesíteni kellett?

(#55258) k4rL^ válasza A`rpi (#55257) üzenetére


k4rL^
senior tag

Amint beléptem a fiókomba feloldotta a lakatokat egyböl, szóval nem sok baj volt vele. Mivel szinte csak digitális játékaim vannak, nekem tetszett ez a funkció.
Pont mielött jött a 2.50 fw vettem a csere vinyót, de direkt megvártam a frissítést, hogy ki tudjam ezzel próbálni, így nem kellett letöltenem minden játékot újra.

[ Szerkesztve ]

(#55259) banana_joe válasza k4rL^ (#55258) üzenetére


banana_joe
tag

akkor ezt fogom választani. úgy tűnik gyorsabb mint mindent újra letölteni.

PSN: bananosjoe84

(#55260) Kakaduku válasza banana_joe (#55259) üzenetére


Kakaduku
senior tag

A PSN sebességét ismerve, biztos hogy gyorsabb. ;]

(#55261) icecave


icecave
nagyúr

Na, megvan a kicsike :D

Mondom kicsomagolom, aztán nekiesek a játéknak, Driveclub járt hozzá, berakom a lemezt, erre hiába nyomok a start-ra, valami 10 giga update-t tölt :D Miközben 15 giga a játék. Na, mindegy, egyelőre nem ajánl fel opciót,hogy felmásoljam a winyóra, de gondolom,ha lejön update is, utána már lesz ilyen opció. Azt hiszem, addig kitakarítom a lakást, amíg lejön, legalább asszony is boldog lesz, hogy nem csak heverésztem, ha már szabin vagyok.

(#55262) Nayrobi válasza icecave (#55261) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ahogy beraktad a lemezt, egyből feltelepítette a tartalmát a gépre, de anélkül így sem tudsz játszani, mindig benne kell lennie.

(#55263) icecave válasza Nayrobi (#55262) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, azzal tisztában vagyok. Most viszont valami 10,xx gigát tölt le a netről épp. :) Várom szeretettel.

(#55264) Nayrobi válasza icecave (#55263) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jah, tudom, szerencsére havonta jön 1-2 update a játékhoz, azért ilyen nagy. Ha lejött a peccs, akkor automatikusan telepíteni fogja.

(#55265) kentucky


kentucky
őstag

Én is most vettem meg a Driveclub PS Plus upgradet, és 30 mbit-es nettel kemény 5 mbit-tel jön :D (UTP kábel)

[ Szerkesztve ]

(#55266) Tuomas válasza icecave (#55261) üzenetére


Tuomas
addikt

Üdv a klubban :) Milyen szép is egy új PS kicsomagolásának pillanata :))

We were here

(#55267) akkójóva válasza icecave (#55261) üzenetére


akkójóva
tag

Én még a vásárlás előtt vagyok, megtudhatnám, hogy honnan vetted? :DD

(#55268) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Látom a vérpistik felébredtek és a személyeskedés is engedélyezett lett.

[link]

"Multiplayer-t nem játszom konzolon, csak offline tolom, így az online "csalásokkal" kapcsolatban sem most, sem később nem fogok tudni segíteni."

Szóval: nem játszom más játékos ellen, csak PvE tolom. Headset-et is bátyám miatt vettem, hogy tudjunk együtt Destiny-zni. Nem makrózom, nem csinálok semmi egyebet.

Destiny-ben kipróbáltam a PvP-t, mert a küldetés mondta, hogy csináljak azt is, de nagyon kényelmetlen, hátulról állandóan leszednek, szóval hátrány inkább mint előny a bill+egér ott, mivel a lassan való nézegetés nagyon jó, de ha rángatni próbálod az egeret, akkor rögtön használhatatlan az egész.

Igen, PC párti vagyok, de a konzol exkluzív játékokat nagyon ki szerettem volna játszani. Uncharted-et is elkezdtem, de nagyon szomorú voltam, hogy nem ment a kontrollerrel való célzás. Ugyan ez a Gears of War-ral, pedig mindkettő nagyon jó játék. Most végre lehetőségem van, és le is írom a véleményem, hogy más számára útmutató lehessen.

(#55269) icecave válasza akkójóva (#55267) üzenetére


icecave
nagyúr

[link]

Tuomas: Az biztos :D Mondjuk érdekes, hogy most is van hangja azért, ahhoz képest, hogy csak játékokat tölti lefelé 30 Mbittel. Hol hangosabb, hol halkabb. Kíváncsi leszek, játékok alatt mit produkál.

Most kicsit be is szorítottam, de majd tesztelem mindenhogy. Egyelőre ezt "találtam ki", nem túl szép, de jelenleg 4 egyforma magas cuccom nincsen, csak tonhal konzerv :D Ha Így oldalról nehezen kap levegőt, nem lesz a monitortartó polc alatt,hanem teljesen szabadon.

(#55270) Tuomas válasza icecave (#55269) üzenetére


Tuomas
addikt

:C :C :DDD
Hatalmas :D
A kupakos megoldás után javaslom betenni az összefoglalóba :DDD
És milyen találó, a fém még vezeti is a hőt! :D
Hányat töltesz egyszerre?

We were here

(#55271) icecave válasza Tuomas (#55270) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak a FC4 demo, meg a Driveclub, ami jön. Előbbit csak azért, mert hamarabb lejön, mint a 10 giga DC update. Ki akarnám már próbálni ezt a kicsikét, és remélem, nem olyan, mint xbox, hogy gama közben leáll a letöltés. Aztán ha mégis, akkor kicsit játszom, majd megvárom, míg letölti, és folytatom azzal.

(#55272) Angry Rabbit válasza icecave (#55269) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Nem akarnek beleszolni,de szerintem nem a legjobb megoldas amit kitalaltal. A ragaszto okes(ha az ragaszto tekercs... mobilon nem kiveheto),de ha jol latom az oldalso szellozoket eleg szepen lefogja a butor lap. Ott nagyon szellozni nem fog a geped. En inkabb a felso reszre tennem fel a gepet. De ez csak az en velemenyem.

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#55273) GazRic


GazRic
senior tag

Holnap lejárt a PS+-om és nem vettem még hosszabítást.
Ha egy hét kimarad látom bármi kárát? (online játék nincs addig tudom, de most Witcher3 van)

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#55274) Tuomas válasza GazRic (#55273) üzenetére


Tuomas
addikt

Annyi, hogy addig nem ment a felhőbe, nem tudsz játszani a PS+-os játékokkal. Aztán ha egy hét múlva előfizetsz újra, minden úgy megy, mint amikor abbahagytad :)

We were here

(#55275) ForRedGlory válasza Tuomas (#55270) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elomelegitett konzerv :D

(#55276) icecave válasza Angry Rabbit (#55272) üzenetére


icecave
nagyúr

Tonhalkonzerv, fémből vannak (csak el ne pukkanjon valamelyik a melegtől, mertakkor lesz szag :D). Egyébként még rendezkedek, most már a ver. 2.0-nál tartok: [link] A nagyobb monitortartó polcot tettem oda, így van hely alul, felülre meg ment a nyomtató.

Lejött a FC4 demo, de nem enged játszani (valami multit lehetett volna). Kiléptem, erre elkezdett szedni valami 22 gigás file-t. DC-ból meg minél több kész, annál több időt ír ki (lassul a letöltés).

[ Szerkesztve ]

(#55277) Tuomas válasza ForRedGlory (#55275) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaa :DD

We were here

(#55278) Tuomas válasza icecave (#55276) üzenetére


Tuomas
addikt

Alakul, javaslom húzd át a bal oldalra, mert jobbról kapja a levegőt, érdemesebb ott több helyet hagyni :)

We were here

(#55279) ForRedGlory válasza icecave (#55276) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez mar jobban nez ki. Amugy, ha gondolod ismerek egy olcso lakberendezot, aki segit a PS4-hez igazitani a lakasodat ;]

(#55280) vonSux


vonSux
őstag

Tonhalkonzerv, kupak, laptophűtő, hogylehetlyukatvágniapéesre... Bevallom eddig tök egyszerűen azt gondoltam a konzolos gamer életről, hogy plug and play, de látom azért be lehet menni az erdőbe rendesen :D :D

(#55281) perge666


perge666
veterán

Na játszottam vagy 1,5 órát a Last Of Us-al és nagyon tetszik,csak játék közben elég hangos a venti ez mást nem zavar? :F
Megérkezett a Watch Dogs is,az is király játék,PS3 után gyönyörű a grafikája ennek is,és itt a hűtés is halkabb.
Bár nem értem miért kellett ilyen hangosra csinálni ezt a nextgent. :(

(#55282) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Hangos?
Módosított x360al játszottatok már?
:D

(#55283) gyuribácsi88

Kezdődik ... :DD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#55284) vonSux válasza gyuribácsi88 (#55283) üzenetére


vonSux
őstag

Megelőztél :DDD

perge666:
szarjál rá Töki, tekerd fel a hangerőt és üsd a karfiolfejeket!

[ Szerkesztve ]

(#55285) EnterR válasza icecave (#55276) üzenetére


EnterR
veterán

Minden elismerésem a tiéd. :D

Az enyém kicsit szerényebb, de a célnak tökéletesen megfelel: [link]
Ezek ilyen kis falra ragasztható gumírozott cuccok, amik védik a felületet az ajtó csapódásától. Összeragasztottam a maradékot ami itthon van, és pont elég volt a jobb szellőzéshez. :D

PSN ID: marquuard

(#55286) kentucky válasza perge666 (#55281) üzenetére


kentucky
őstag

Változó, kinek mennyire hangos a gép :S Én sokszor éjszaka játszottam monitor+headset kombó mellett de sosem zavart (még akkor sem amikor levettem a fülest pihentetni). Csak hogy menjen az olaj a tűzre :D

[ Szerkesztve ]

(#55287) Tuomas válasza kentucky (#55286) üzenetére


Tuomas
addikt

Vagy az emberek hallása változó :DDD Pontosabban az a szubjektív szempont, ki mit talál hangosnak :DDD
Szerintem azt kizárhatjuk, hogy egyik ps4 x decibeles, a másik meg x+5 decibeles :)

We were here

(#55288) perge666 válasza vonSux (#55284) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem idővel megszokom.....legalábbis remélem!

Volt módosított X360-am nagyon régen,1-2 hónap után eladtam.

(#55289) szarvasbogár válasza perge666 (#55281) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az enyémnek szinte nulla hangja van:) Néha felsüvít amikor megtekeri a lemezt aztán épphogy hallani, hogy egyáltalán lélegzik. Tv állvány alsó polcán van ami egy vastag edzett üveglap nagyon jó hővezetéssel plusz nyitott az állvány így körben szellőzik. Bloodborne-nál melegszik szépen de annyira nem vészes (durvábbra számítottam). Ha viszont fapolcos a buli akkor tényleg nem árt kupakkal vagy valami megemelni mert a fa nagyon rossz hőelvonó és rendesen befülled alatta (haverén tojást lehetett sütni aztán berakott alá egy márványlapot és máris jobb lett) hidegburkoló úgyhogy adott volt az ötlet:D

(#55290) keIdor válasza perge666 (#55281) üzenetére


keIdor
titán

CUH-1200 itt a megoldás a gondra, legalábbis enyhítés, csak kérdés mikor jön.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55291) perge666 válasza szarvasbogár (#55289) üzenetére


perge666
veterán

Beszerzek egy csempedarabot,ha azon múlik a boldogságom. :DDD

Keldor papa : Alig 1 hete vettem ezt a gépet,nem vagyok én milliomos hogy vegyek másikat is. :))

[ Szerkesztve ]

(#55292) EnterR válasza keIdor (#55290) üzenetére


EnterR
veterán

Új HDMI vezérlőre miért van szükség? Blu Ray-t megértem, mert tapasztaltam már a lemezkiadósdit.

PSN ID: marquuard

(#55293) A`rpi válasza EnterR (#55292) üzenetére


A`rpi
addikt

Valószínű kedvezőbbek a beszerzési feltételek.

(#55294) cyberkind válasza perge666 (#55281) üzenetére


cyberkind
félisten

Xbox One-hoz képest hangos, de abszolút nem zavaró, pedig fél m-re van a gép tőlem, a pc meg 30 centire.

Paranormal Cocktivity

(#55295) icecave


icecave
nagyúr

Közben lejött a Driveclub, toltam is egy pár menetet. Azért rendesen pörög a venti, van hangja... persze, közben csomó mindent töltök le, stb. remélem, azért nem ez lesz az alap decibel játékok alatt, mert akkor mérges leszek. :D

Driveclub-hoz van egy season pass 25 dolcsiért. Ha azt megveszem, akkor minden DLC-t ingyen megkapok, igaz? Máshol legalábbis így szokott lenni.

Holnap rendelek porvédőt, meg gumikupakot a joy-ra, kár,hogy ezer év alatt jönnek meg, remélem, addig nem kaparászom széjjel a kontroller karjait.

[ Szerkesztve ]

(#55296) Nayrobi válasza icecave (#55295) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen, minden dlc-t megkapsz, ebben a hónapban jön az utolsó kettő a season pass keretén belül, de a fejlesztők megírták twitteren, hogy utána is kapunk jóságokat :)

(#55297) A`rpi válasza icecave (#55295) üzenetére


A`rpi
addikt

DLC-k, Season Pass, régiók?

"Mi is a Season pass?
Season pass, (Előfizetés DLC-kre.) csak DLC-kre vonatkozik adott játékhoz megkapod az összes megjelent, és későbbiekben érkező DLC-t.
DLC-k használatához szükség van az alapjátékra is."

Ha kettes régiójú a játék, akkor HUN, UK, store-ból vásárolhatsz hozzá seasonpasst, DLC-t.
Ellenkező esetben nem fog működni ha pl USA store-ból vásárolod meg a fentebbieket!

Itt is így van néhány kivételt leszámítva. :K

[ Szerkesztve ]

(#55298) perge666 válasza icecave (#55295) üzenetére


perge666
veterán

Megnyugtatlak hogy ilyen lesz a hangja,meg még hangosabb is!! :(((

(#55299) icecave válasza A`rpi (#55297) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a választ.

2-es régiójú Driveclub-ot kaptam, tehát akkor Magyar accal kell vennem hozzá a DLC-t? Van magyar accom,de alapból az USA-t használom. Gondolom, nem gond akkor, bejelentkezek magyarral, megveszem, majd utána már visszamehetek usa accra, játszhatok ott is nem?

perge666: "Remek". Mondjuk nem is tudom, mit várok, 29-30 fok van a kisszobában, az, hogy megemeltem a gépet (hála a kondis tonhalkonzerveimnek :D) és fúj alá most egy venti, sokat nem ér. Ha veszek egy laptop-pad-ot, az sem lesz sokkal jobb, max. jobban fog kinézni.

[ Szerkesztve ]

(#55300) A`rpi válasza icecave (#55299) üzenetére


A`rpi
addikt

Semmi akadálya, annyi csak a feltétel, hogy a Magyar fiók, elsődleges legyen.

Amúgy én innen kivenném, és egy jobban szellőző helyre tenném. Friss levegőt részben kap, de a meleg levegő nem tud távozni, így egy idő után meleg levegőt szív be.

(#55301) icecave

Alapértelmezetten elsődlegesnek állítja a rendszer, amúgy itt találod.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.