Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49201) varadigabor válasza marilllyo (#49198) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nekem nincs csajom ,pedig szeretnék mert olyan fárasztó felkelni és kicserélni a lemezeket :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49202) Cseneles válasza marilllyo (#49198) üzenetére


Cseneles
őstag

Gondolom 500óra körül meg kidobott :DDD :DD

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#49203) Tatyla


Tatyla
őstag

TESO béta kulcsa ha van valakinek hálás lennék

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#49204) marilllyo válasza Cseneles (#49202) üzenetére


marilllyo
veterán

Neeem! :) Most már megszokta meg én is akkor nyomom inkább amikor ő melózik én meg nem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49205) Zanik válasza N@idia (#49197) üzenetére


Zanik
addikt

Szerencsére megértő. Mindig mondom neki viccesen, hogy ez valamivel jobb hobby, mintha kocsmázni járnék, meg megverném ha nem izlik a vacsora. Amúgy a lényeg, hogy nem szabad túlzásba vinni ezt sem, és foglalkozni kell a nőkkel is. Cserébe békén hagynak mintket ha épp virtuális ellenfeleket szeretnénk miszlikbe aprítani (de első persze a házimunka!) :))

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#49206) varadigabor


varadigabor
senior tag

elder of scrolls béta kulcsa van valakinek felesleges esetleg amit nekem tudna adni?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49207) marilllyo válasza Zanik (#49205) üzenetére


marilllyo
veterán

Pontosan. Én is Ezzel érveltem. Mondtam neki, hogy kocsmába meg partyzni is járhatnék. Bár mondjuk amikor haverommal nyomjuk a Bf-et, közben egymásnak nyerítünk Skypeon...sör meg ott van megpöccintve az asztalon....nem érzem, hogy az érvelésem betonbiztos talajon állna. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49208) Mrdevil válasza Tatyla (#49203) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az mi az a Tesco-s bétakulcs? :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#49209) zzola válasza Mrdevil (#49208) üzenetére


zzola
félisten

Nem Teszkó? :DDD

(#49210) Madwe válasza Mrdevil (#49208) üzenetére


Madwe
nagyúr

The Elder Scrolls Online az tesó

(#49211) Vasy09


Vasy09
őstag

A Dragon Age Inquisition szerintetek megér 10ezret postával, zsír újonnan? :U

Gamertag: Vasy09

(#49212) Tatyla


Tatyla
őstag

Jön innen valaki a debreceni Play It-re?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#49213) aizen92 válasza Vasy09 (#49211) üzenetére


aizen92
addikt

Bőven megéri! Bátran vedd meg.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#49214) varadigabor válasza Tatyla (#49212) üzenetére


varadigabor
senior tag

Szerintetek megéri el menni?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49215) shunter


shunter
aktív tag

Ha Slim verzió, akk sztem pont, hogy kissebb HDD vel kell, h jöjjön, mint ahogy az UltraSlim jött. Olcsósított. Mivel sztem sok értelme nem lenne ha 1TB ba jönne mert "kb 5perc" kicserélni installal együtt, na meg akk az egyén dönti el, h az a HDD upgrade milyen is legyen. 1TB, 2TB, 7200rpm, SSHD, SSD....
Én majdnem logikusabb verizót látok egy lemezmeghajtó nélküli modellben. Több hely maradna a jobb hűtéshez, na meg jobban rávezetné a fogyaztókat a digit game vásárlásra. Én Spec és sztem vagyunk így sokan, akik ez nem is bánnák. Nem is tom mikor volt utoljára benne lemez...

Am még ami nagy fícsör lenne az egy NFC töltő a konzol tetején. Rábaszom a Joy t azt tölti. Ok ehez kell új kontroller típus is. (én ezt már debütkor megvizionáltam 😁 )

[ Szerkesztve ]

(#49216) Madwe


Madwe
nagyúr

Ph-s GTA V pc konfig teszt, popkorn a zsebben :D

(#49215) shunter Én ezt a jelenlegi vezetéknélküli töltést soha nem értettem mi értelme, most komolyan azt a fél másodperces bedugást akarjuk vele megspórolni? ugyanúgy helyhezkötött, sőt jobban, mert ott kell legyen, kábelből meg akár 10mest is vehetek... Majd ha megoldják, h mondjuk 5mes körzetben tud tölteni, akkor majd látom értelmét, addig kb csak hátránya van...

[ Szerkesztve ]

(#49217) Bencus88 válasza Vasy09 (#49211) üzenetére


Bencus88
nagyúr

1K-val olcsóbb a használt. ha megér egy ezrest Neked a fólia akkor igen. Amúgy nem tudom milyen régióba vagy, de store-ba még ennél is olcsóbb volt a napokba.

(#49218) tepenzed válasza Vasy09 (#49211) üzenetére


tepenzed
őstag

bőven,de szerintem a sztori nem túl izgalmas, legalábbis a mellékszálak elég monotonak, ha szükős a keret, inkább várd meg a witchert :D

(#49219) LeventeV válasza Tatyla (#49212) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én tervezek menni.

(#49220) Mrdevil válasza varadigabor (#49214) üzenetére


Mrdevil
addikt

Áh, ingyen igen, a baj az, hogy újat nekünk nem nagyon tudnak mutatni. Meg itt a Pestin még az is zavar, hogy szinte csak gyerekek mennek ki, túl alacsony lett az átlag korosztály.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#49221) N@idia


N@idia
őstag

Nem tudom néztétek-e már mivel nekünk elő van rendelve a Witcher 3 Pre-Order ami 26.6Gb hol ott azt mondták 60Gb most akkor hogy van ez :DDD ? Vki felvilágosítana :F

A másik dolog az Expansion Pass külön miért nem lehet megvenni? Miért csak játékkal együtt adják ami mellesleg már 26K azt mondták nem lesz fizetős DLC ez is jó nagy kamu volt ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49222) Vasy09 válasza Bencus88 (#49217) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi mindenkinek! Azért kérdeztem én is, mert ugye konzolvilagnal most 50%-os akció van, és ahogy néztem, a használt is 9ezer körül megy. Amúgy USA acc-al játszom, de én is az a fajta vagyok, aki jobb szereti kézzel fogni a játékokat, és ha úgy hozza a sors, akkor eladni! :) Amúgy nem tudom, hogy milyen játék, mihez lehetne hasonlítani? Gameplay-t néztem róla, ott jónak tűnt! A mászkálós, gyűjtögetős, közben bunyós, verekedős játékokat elvileg szeretem. Nekem pl a FarCry sorozat is tetszett! :DD

Gamertag: Vasy09

(#49223) Vasy09 válasza N@idia (#49221) üzenetére


Vasy09
őstag

Szerintem azzal ne foglalkozz, mert pl én is előrendeltem az új Wolfensteint, és ott is azt írja csak, hogy 10 mega! :)

Gamertag: Vasy09

(#49224) gyuribácsi88 válasza Tatyla (#49212) üzenetére

Micsoda kérdéseid vannak ma :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#49225) tepenzed válasza N@idia (#49221) üzenetére


tepenzed
őstag

lesz egy csomó dlc ami ingyenes lesz, viszont már régóta megmondták, hogy lesz pár dlc amiért kénytelenek pénzt kérni, viszont ezek +20 óra játékidőket jelentenek, amibe ha belegondolsz teljesen logikus.

(#49226) N@idia válasza Vasy09 (#49222) üzenetére


N@idia
őstag

Dragon Age minden pénzt megér mi megvettük egy akció keretében felesbe 6K volt részemről nagyon jó játék és relatívan elég hosszú is mire a Witcher 3 megjön jó lenne kijátszani,de kb csak a fő story-val fogok addigra végezni :DDD

A választ pedig köszi akkor végül is tök mind1 mennyit írnak letöltésnek a leírásban már 50Gb minimum szerepel ;]

Tepenzed:Ez oké,hogy lesz hozzá rengeteg ingyenes DLC is,de kb semmit nem ad a story-hoz ami adna azért már fizetni kell mellesleg én fizetek érte,ha lehetne külön is venni,de csak játékkal együtt adják ami nem pálya ennyiért :DDD 26K dugják fel maguknak ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49227) N@idia


N@idia
őstag

Witcher 3 videó mely szerint Xbox One-on futott,de mint kiderült túl simán és stabilan ment a játék a M$ közölte,hogy véletlenül a kiadó a PC-s változatot küldték el Xbox logóval :DDD Tehát íme PC-n így fut a játék nézzétek meg 1080P@60 Link

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49228) gyuribácsi88 válasza N@idia (#49227) üzenetére

"véletlenül a kiadó a PC-s változatot küldték el xbox felirattal" :N komolyan mondom, én már azt se hiszem el ezeknek amit kérdeznek, mondjuk tettek érte rendesen :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#49229) N@idia válasza gyuribácsi88 (#49228) üzenetére


N@idia
őstag

Ki tudja lehet amiket eddig mutattak azok mind PC-s videók voltak csak oda rakták az Xbox logót :DDD Én tegnap néztem is a videót,de fel sem tűnt arra gondoltam,hogy a srácok ilyen jól optimalizálták a játékot erre kiderült,hogy ez PC-n fut :D

Itt a forrás akit érdekel [link]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49230) Vasy09 válasza N@idia (#49226) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi a választ, meg is rendeltem! Remélem jó lesz, és nekem is tetszeni fog! :)

Gamertag: Vasy09

(#49231) N@idia válasza Vasy09 (#49230) üzenetére


N@idia
őstag

Ha szereted az RPG szintű játékokat akkor biztos tetszeni fog.A története nagyon jó nekem tetszik van hogy 5-6 órát is eljátszok vele egyhuzamban :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49232) pomk válasza Yummy (#49165) üzenetére


pomk
őstag

Ha jól tudom, a játék hátterében egy külön világ él és mozog, amit Te sokszor nem is látsz. Ott is folynak hatalmi harcok és hiearchiás viták a kapitányok között. Ők is öldöklik egymást, párbajoznak, stb.
Ha meghalsz akkor is azt láthatod, hogy néhány kapitány helyére új katonák lépnek elő. Ez azért van, mert a játék leírása szerint ahhoz hogy feléledjen a karakter, idő kell(a játék idejéhez viszonyítva ) és ez alatt lépnek elő a katonák kapitányokká.
Talán ez lehet a magyarázat arra is, hogy miért élednek újra a már megölt kapitányok.

Egyébként engem lenyűgőzött a játék a maga háttérben zajló külön önálló életet élő világával. Sokszor előfordult, hogy álltam egy hegy tetején és néztem ahogy az orkok alattam öldöklik egymást, kergetik őket a kiszabadult vadállatok, stb.
Más játékokban ez pont fordítva van. Körülötted forog a világ, Te vagy a középpontja. Itt pedig pont azt éreztem, hogy mekkora kis porszem vagyok én ebben az egész univerzumban. Minden egyes karakter, aki a játékban van a világ része és a saját szerepét játsza benne.
Szerintem korszakalkotó játék! Szívesen látnék még ilyen univerzummal rendelkezőt!

(#49233) pomk válasza Zanik (#49196) üzenetére


pomk
őstag

Erről egy elég bizar sztori jutott eszembe, ami kis falunkban történt.
A férfi nagy motoros volt és imádott motorozni. Az ideje nagy részében a motoron ült, az asszonyt pedig otthon hagyta mert nem akart vele menni.
Betelt a pohár a nőnél, kihívta a fickót a garázsba. Oda állt a motor mellé, és azt mondta neki "Vagy a motor megy el a háztól, vagy Én. Döntsd el!" Férfi válasza velősen: "A motor marad." A többit meg döntse el a nő. :)

(#49234) phgergo


phgergo
aktív tag

Rainbow Six Siege zart beta mar megy? Vagy majd csak kesobb indul?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#49235) N@idia válasza phgergo (#49234) üzenetére


N@idia
őstag

Május vége vagy június közepe táján lesz a béta konzolon

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49236) Tatyla válasza gyuribácsi88 (#49224) üzenetére


Tatyla
őstag

Ma ezeket dobta a varázs gömb...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#49237) N@idia


N@idia
őstag

Mad Max gameplay Egész jól néz ki :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49238) pomk válasza N@idia (#49237) üzenetére


pomk
őstag

Köszönöm, kérem. :DDD
Nagyon tetszik ez a posztapokaliptikus világ és a hangulat! Főleg a csonti evős rész

Na de ki az a fickó, aki a platón lovagol?

[ Szerkesztve ]

(#49239) EnterR


EnterR
veterán

Shadow Fall beállításoknál kapcsolható a 30fps lock, ez multira is vonatkozik?

PSN ID: marquuard

(#49240) N@idia válasza pomk (#49238) üzenetére


N@idia
őstag

Nem tudom ,de nagyon jó játéknak ígérkezik!! Nekem olyan mint a Rage volt az tetszet remélem nem rontják el :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49241) gyuromoj válasza N@idia (#49237) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem tűnik rossznak. :K

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#49242) haddent válasza Tatyla (#49236) üzenetére


haddent
addikt

Én megyek Tibi, csak a pestire. De úgy hallottam összeér akkora lesz a stand

(#49243) Shamat válasza EnterR (#49239) üzenetére


Shamat
aktív tag

Sajnos nem, csak a kampányra.

DEAD LIKE ME

(#49244) LeventeV


LeventeV
senior tag

Debreceniektől kérdezem: lehet valahol kapni a városban, viszonylag jó árban PS Gold headsetet?

[ Szerkesztve ]

(#49245) Madwe válasza N@idia (#49237) üzenetére


Madwe
nagyúr

Basszus hogy sept1, mikor utána nemsokára jön az mgs... hát direkt egy időben hozzák ki a 2 idén általam várt játékot? mgsre 1 héttel meg szülinapom lesz, addig gyűjtsetek nyugodtan, már tudjátok mire kell :D

(#49246) PandaMonium


PandaMonium
őstag

A Bloodborne-hoz elérhetővé tették az 1.03-as patchet, itt vannak az újítások:

- Csökkentett betöltési idők (átlagosan 5-15 másodperc; eltérő lehet)
- Javítottak egy hibát aminél bizonyos liftek beragadnak
- Javítottak egy hibát aminél bizonyos bossok mozgásképtelenné válnak
- Javítottak egy hibát aminél több játékos játék esetén néhány NPC-vel való beszélgetés után nem történik semmi
- Mostantól ha a PS4-et Rest mode-ba teszi az ember online play esetén a játék a főképernyőre fog kilépni
- Javították a Suspend/Resume utáni matchmaking hibákat
- Egyéb apró bugok javítása

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#49247) SzlobiG válasza N@idia (#49237) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jónak ígérkezik ez. :K

(#49246) PandaMonium Nerfelni mikor fogják? ;]

[ Szerkesztve ]

(#49248) Madwe válasza PandaMonium (#49246) üzenetére


Madwe
nagyúr

5-15-el csökkentették, vagy 5-15 mp-re? azért nem mindegy, tekintve h eddig 40 körül volt...

(#49249) fricci válasza LeventeV (#49244) üzenetére


fricci
tag

én egy hónapja vettem, akkor nem találtam a városban sehol. azota felfedeztem a Playbox nevű konzolboltot, esetleg ott kérdezd meg.

(#49250) PandaMonium válasza Madwe (#49248) üzenetére


PandaMonium
őstag

Bocsánat a kétértelmű fordításért; 5-15 másodperccel csökkentették.

What I cannot create, I do not understand

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.