Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49251) haddent válasza PandaMonium (#49250) üzenetére


haddent
addikt

Az azt igen, kb mérési hiba lófax :DDD

(#49252) k4rL^


k4rL^
senior tag

(#49253) mrhitoshi válasza Tatyla (#49212) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mi szeretnénk menni, de még nem tudjuk, hogyan lesz.

PS4

(#49254) Robi86


Robi86
senior tag

Megérkezett a gép, a szemem sem lett kikaparva :)
Már-már hihetetlen a sebessége (a Storera, menürendszerre, multitaskingra gondolok) így PS3-ról váltva. Van valahol egy részletes magyar PS4 leírás/teszt? Mert most még a bőség zavara áll fenn, elég sok az új funkció, felét nem is tudom mi a csoda, szétbarmolni meg nem szeretném :)

Szerk.: megtaláltam, itt van kiírva a Gamepodos teszt. sry :B

[ Szerkesztve ]

(#49255) PandaMonium válasza k4rL^ (#49252) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ahhoz képest, hogy Call of Duty meg kell hagyjam, hogy a történet ötletes és tetszik. Az persze már másik kérdés, hogy maga a játék hogy sikerül majd...

Szerk.: Mivel én Deus Ex-el nem játszottam így nem esett le rögtön, hogy onnan van az egész. Korrigáltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#49256) PandaMonium válasza haddent (#49251) üzenetére


PandaMonium
őstag

Csak most vettem észre, hogy írtál, de már kifutottam a szerkesztési időből úgyhogy bocsi a dupláért.

Szerintem ez is több mint a semmi, azért a 15 másodperccel rövidebb betöltőképernyő már nem mindegy. :)
És ami mégfontosabb, hogy javították a matchmaking-et, most már rendesen működik a co-op és a PvP. - ;] /

Enyhén spoileres videó amiben bemutatják a patch utáni Hunter's Dream betöltési időt.
Úgy látom új betöltőképernyő(ket) is kaptunk. :)

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#49257) N@idia válasza Madwe (#49245) üzenetére


N@idia
őstag

Engem momentán nem zavar hogy szept.1.-én fog jönni viszont eddig nem is igazán érdekelt a játék,mert hát tudni lehet amit a filmekből emelnek át játékba azt mindig elcseszik,de ez valahogy nem úgy tűnik.Nagyon ígéretes a játék "kutyakaját" eszik,mint a film 2.-dik részében is Max saját kocsit építhetünk stb lesz bőven tartalom is benne és grafikailag is sem csúnya ahogy elnézem,bár ez legyen a legkevesebb a játék legyen jó.Várom nagyon :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49258) tarti19 válasza Madwe (#49216) üzenetére


tarti19
senior tag

:) Kell oda aszpirin meg 2 kávé is :Y :Y

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#49259) Tegla80 válasza Robi86 (#49254) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Itt egy pici help."ps4 manuals"

Sony® & PlayStation®

(#49260) LeventeV válasza fricci (#49249) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszönöm. :R

(#49261) bandi0000


bandi0000
nagyúr

frissítés óta mindig kidobja a gép azokat, hogy miket lehet újdonságként csinálni az értesítésbe, ezeket ki lehet valahogy kapcsolni?

Xbox One: bandymnc

(#49262) marilllyo


marilllyo
veterán

Nincs hír valami jó kis Ace Combat szerű játékról PS4-re? Az előző kettőt imádtam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49263) vg válasza marilllyo (#49262) üzenetére


vg
addikt

BF4-ben lehet repülőzi, én nagyon szeretem, úgy ám... :DDD :DDD :DDD :DDD

(#49264) marilllyo válasza vg (#49263) üzenetére


marilllyo
veterán

8-900 óra után kicsit unom már? :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49265) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Nem tudom ezt láttátok-e, de én baromi jót röhögtem rajta. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#49266) RunnyJuggler válasza marilllyo (#49264) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ez mar az a hatar egy jatekban, hogy nem lehet megunni :D
En regen a cs-vel voltam ugy, hogy barmikor szivesen jatszottam vele, ha voltunk paran haverok.
Inkabb akkor kezdtem megunni, amikor mar nem volt kivel jatszani. Ugyanez cod-dal.

(#49267) N@idia válasza RunnyJuggler (#49266) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem bobby PC-n 1000 óránál tartok,de ott nem tudom megunni mindig van társaság akikkel játszom.Konzolon meg veletek Gergővel veled stb így ott se nagyon lehet megunni van is már 270 órám ott is ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49268) vg válasza PandaMonium (#49265) üzenetére


vg
addikt

Mit kell nézni? A feliratot vagy a macskás képet? Utálom ezt a twitter hülyeséget, átláthatatlan, használhatatlan foshalmaz az egész.

(#49269) PandaMonium válasza vg (#49268) üzenetére


PandaMonium
őstag

Hát ebben elég sokan nem értenek veled egyet, de a lényeg, hogy ugye kijött az új Call of Duty Black Ops 3 trailere ami egy-az-egyben egy Deus Ex másolat, erre a Deus Ex-es fejlesztők ezt tweetelték a CoD-osoknak. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#49270) Madwe válasza PandaMonium (#49269) üzenetére


Madwe
nagyúr

mondjuk a képet én se tudom hova tenni :U

(#49271) ForRedGlory válasza PandaMonium (#49269) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oké, lehet én vagyok álmos, de mi a poén a képben? :F

(#49272) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

Tud nekem valaki ajánlani igazán jó játékot, amik most akciósak magyar vagy usa store-ban?

Nézegettem, de nem láttam semmit, bár nem mindig rakják ki kiemelt helyekre az akciós játékokat. :)

Pár napja a Lords of the Fallen volt akciós usa store-ban, de mire rászántam magam, hogy megvegyem már visszaárazták eredeti árra.

(#49273) Madwe válasza barcabome (#49272) üzenetére


Madwe
nagyúr

Store weboldalán a save - weekly deals - all deals - ps4re szűrés után ott van minden... Ezen kívül vannak a futó akciók, de azok is ott vannak a save fül alatt (ps+ mindig, valamint jelenleg pl a spring fever week 8) Keresd ki magadnak, te tudod mi van meg neked és mi érdekel, de itt mindent kilistáz...

(#49274) k4rL^ válasza Madwe (#49270) üzenetére


k4rL^
senior tag

Copycat? :P

(#49275) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem tudom volt-e már, de én ilyet akarok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49276) EnterR válasza Sirandrish (#49275) üzenetére


EnterR
veterán

Ez hatalmas. :DDD

PSN ID: marquuard

(#49277) Yummy


Yummy
tag

Ez a Mordor nekem egyre frusztralobb. Nyilvan en nem vagyok eleg rutinos benne, mondhatni bena de egyszeruen neha nem tudok mit kezdeni az orkokkal. Azt hiszem a 10. main questnel jarok ahol 4 warchiefet kell megolni. Elkezdem a kuldit, oljek meg 20 urukot ugy, hogy ne szenvedjek el sebzest. Ez megvan. Amikor megjelenik a warchief jon vele 2 captain, meg mellettuk egy hadsereg uruk. Nagy nehezen szinte csak fent settenkedve, kihasznalva egyik masik felemet sikerul egyet megolni. De a warchief immunis mindenre egyedul a robbanasoktol fel. Na azok a teruleten kb semmi robbantanivalo nincs, ha van is kozel sem eleg hozza, hogy meghaljon. Nyilazni nem tudom, semmit nem tudok vele amivel meglepnem. Kozelharc kellene de van mellette 20 uruk meg a masik captain, mert persze, hogy ossze vannak nove... Kicsit kinlodas... mas is megszenvedett vele, vagy csak en kinlodok ezzel?
Egyebkent nagyon tetszik a jatek csak ezek az apro dolgok idegesitenek.

[ Szerkesztve ]

(#49278) Sirandrish válasza EnterR (#49276) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nanananaa...el a kezekkel...ez az enyém :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49279) SzlobiG válasza bandi0000 (#49261) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez engem is idegesít...

(#49280) Robi86 válasza Tegla80 (#49259) üzenetére


Robi86
senior tag

Átnyálaztam, köszönöm, így már tisztább a kép. Nem űrhajó ez, de elég sok dolgot tud a masina a játékon kívül :)

(#49281) bandi0000 válasza SzlobiG (#49279) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kilőttem már mindent de csak csinálja

Xbox One: bandymnc

(#49282) Vasy09


Vasy09
őstag

Na meg is kaptam ma a Dragon Age-t! :) És nem is 9999 volt, hanem csak 9500! :))
Viszont lenne egy kérdésem, hogy aki már játszott/játszik vele, melyik karaktert érdemes választani az elején? :U

Gamertag: Vasy09

(#49283) Ronam válasza Yummy (#49277) üzenetére


Ronam
addikt

Volt par kuldetes amit nekem is csak sokadjara sikerult megcsinalnom. Ha megcsinalod a mellekkuldeteseket, tudsz upgradelgetni, és ugy sokkal egyszerubb. A vege fele mar eselyuk nem volt ellenem, barmennyien jottek :D. Nezz korul, hatha van a kornyeken "darazs" kaptar, az legalabb a kis szarhaziakat elijeszti.

(#49284) Sonlon


Sonlon
csendes tag

Üdv! 2 kérdésem lenne. Nicknevet ami a ps accounthoz van lehet vhogy módosítani? Én nem igazán találtam lehetőséget rá. A másik meg,hogy a Dying Light tényleg olyan jó/élvezetes játék mint ahogy a youtubos vidikből lejön?

(#49285) kenny123


kenny123
addikt

Nem tudom az új árat írtátok-e már, akkor bocsi. Last of US 12 dodóért US accountra ajándék, annak aki még nem szerezte be.

[ Szerkesztve ]

yo

(#49286) A`rpi válasza Sonlon (#49284) üzenetére


A`rpi
addikt

PSN-ID-t nem lehet módosítani utólag, regisztrálj egy másik accountot, ha szeretnél új nevet.

(#49287) Sonlon válasza A`rpi (#49286) üzenetére


Sonlon
csendes tag

De gondolom a gépre letöltött másik accal vásárolt játékok ugyan ugy játszhatóak lesznek ugye? Uhh bár nem lesz jó mert 1 éves Ps+ van rajta :((( :W Mármint azon amin nem szimpi a nickname....

(#49288) N@idia válasza Sonlon (#49287) üzenetére


N@idia
őstag

Még is mi az a nick név ami nem szimpi,ha nem titok? :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49289) A`rpi válasza Sonlon (#49287) üzenetére


A`rpi
addikt

Amennyiben a másik profil amin meg lett vásárolva plusz előfizetés primary (elsődleges), úgy ha regisztrálsz másik PSN-ID-t tudod használni meglévő előfizetésed.

(#49290) vonSux válasza N@idia (#49288) üzenetére


vonSux
őstag

De hát írta, ID: nem_szimpi :DDD

(#49291) Sonlon válasza N@idia (#49288) üzenetére


Sonlon
csendes tag

Semmi extra nincs a névvel csak véletlenül adtam meg amikor megvettem a ps4 et. De a haveri kör viszont mást szokott meg és reklamálnak :P

(#49292) PandaMonium válasza N@idia (#49288) üzenetére


PandaMonium
őstag

Régebbről ismertem egy csávót akinek mindenhol az volt a nickje, hogy Seggemlyuka, és így is mutatkozott be minden launch partyn, és egyéb kocka rendezvényen mindenkinek. Ezt azóta se sikerült überelnie senkinek. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#49293) d3tox1c válasza kenny123 (#49285) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ha jövő héten is ennyi lesz, én tuti veszem ;)

(#49294) Madwe válasza PandaMonium (#49292) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha primary a ps+os ACC akkor a másikkal is tudsz multizni. Azonban ha lejár a ps+.", s az addig leszedett ingyenes játékok is kellenek, akkor azon kell hogy meghosszabitsd, különben nem tudod azokat elindítani!

(#49295) Sirandrish válasza kenny123 (#49285) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez itt most hogy működik? Sose hallottam még erről az oldalról! :B

Olyan mintha storeba venném? Vagy hogy van ez? Bocsi a hülye kérdésekért, de ennyiért nem szívesen hagynám ott :N

Hja és ha ezt veszem ezt ugyan úgy eléri a másik emberke az accon?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49296) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

November 11-én jön a Call of Duty: Black Ops 3

Akár négyen is le lehet tolni kooperatív módban a kapmányt. Valamint a játék nem jön előző generációra. Első normális trailer holnap jön. Előrendelők részt vehetnek a bétában. (volt egyáltalán korábbi CoD-okhoz béta?)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49297) Ronam válasza oriic (#49296) üzenetére


Ronam
addikt

Ez inkabb november 6 :).

(#49298) delibab válasza oriic (#49296) üzenetére


delibab
senior tag

Engem ez a BO sorozat soha nem hozott làzba és, ahogy nézem a borító ez sem fog... megint valami szuperkatonás ö...ség... esküszöm jobban örültem volna ha csinálnak a cod2-ből egy felújított verziót!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#49299) vonSux válasza Sirandrish (#49295) üzenetére


vonSux
őstag

Kódot kapsz emailben, a gépeden aktiválod. Teljes értékű játék, tudja használni a megosztós partnered.

(#49300) Sirandrish válasza vonSux (#49299) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor még egy kérdés.
PS4em még nincs, viszont 100% hogy lesz még idén. (attól függ mikor, hogy hogy haladok azzal a 286.000 játékkal amit még PS3on szeretnék végigvinni:D ) A kód gondolom nem "évül" el. Esetleg online nem lehet hozzáadni valahogy a letöltési listához?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.