Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49551) Gijon válasza aizen92 (#49546) üzenetére


Gijon
senior tag

24.-én már linkeltem, csak akkor még nem cuppantak annyian rá a hírre. Eredetileg egy német oldalon jelent meg, csak gyorsan eltávolították.

(#49552) ldave válasza Gijon (#49551) üzenetére


ldave
félisten

Van itt egy topikgazda, mrhitoshi, hirdesse ki, hogy tilos PS+-os pletykákat terjeszteni amíg a hivatalos blogon be nem jelentik a friss felhozatalt :)

A Slime draws near! Command?

(#49553) gianni85 válasza ldave (#49552) üzenetére


gianni85
veterán

különben felkerülsz a szégyenfalra. :D
Ezen felbuzdulva lehetne szégyenfal is a topikösszefoglalóban :D

(#49554) Gijon válasza ldave (#49552) üzenetére


Gijon
senior tag

Most méé? Legalább a remény maradjon meg, bár katonaságnál megtanultam, hogy az az igaz, ami már megtörtént. :)

(#49555) gyuribácsi88 válasza ldave (#49552) üzenetére

De akkor tilos legyen megkérdezni három milliomodszorra hogy mikortól lehet letölteni a ps+ játékokat, illetve tilos legyen sírni azért hogy ha gagyi indieket adnak. Ezekből van itt a legtöbb komment ;)

Amúgy én nem adnék semmi játékot a ps+ előfizetőknek, és akkor nem lenne miért siránkozni minden hónapban.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#49556) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#49555) üzenetére


A`rpi
addikt

Primary secondary-dolgot meg sem említve ugye. :DDD

(#49557) ldave válasza gyuribácsi88 (#49555) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk én nagyrész read-only vagyok még itt, de rohadt fárasztó ez az időszak mindig. Megy a téma, hogy mi lesz, aztán amikor kiderül, akkor meg megy a sírás, hogy nem az lett amit pletykáltak :)

A Slime draws near! Command?

(#49558) gianni85 válasza ldave (#49557) üzenetére


gianni85
veterán

PS4 eladások az egekben, hígul a felhasználóbázis, ez benne van a pakliban :)

(#49559) vonSux


vonSux
őstag

Az, hogy hangos a gép már nem is téma? Na és slim verzió ami már itt van a kanyarban? :DDD

(#49560) gyuribácsi88 válasza A`rpi (#49556) üzenetére

Hát az már nálam az a kategória hogy mikor meglátom akkor veszem is be a nyugtatót. Azokról nem is beszélek akik direkt járnak ide hangulatot kelteni. Meg a "mikor jön a slim verzió amiben 2tb-s vinyó lesz meg 10W-ot fogyaszt és 100$-ba kerül" szintű kérdések... Akkor a lemezes játékot feltelepítés után ki lehet e venni és elindul e úgy a játék, az acc megosztásnál nem lehetne e hogy 120 ember gépén legyen elsődleges egy profil és akkor 1 játék csak 3 forint 20 fillérbe kerül, sorolhatnám még reggelig azokat a nevetséges kérdéseket amihez nem kell semmilyen tapasztalat/tudás csak a józan paraszti ész.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#49561) Deck válasza gyuribácsi88 (#49560) üzenetére


Deck
titán

Ez egy fórum, ha nem tetszenek a kérdések akkor vagy ne olvasd őket vagy ne járj ide. Legyen benne a kiemeltben, hogy mit lehet kérdezni és mit nem. Eszem megáll olyanoktól mint te.. -.-"

PS5

(#49562) gyuribácsi88 válasza Deck (#49561) üzenetére

Nem is szoktam azokra a kérdésekre reflektálni, és most sem neked írtam amit írtam, ha nem tetszik ne olvasd, vagy tekerj át rajta. ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#49563) A`rpi válasza Deck (#49561) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem értek veled egyet.

Van kereső, nagyon sokszor sok minden le lett írva. Sokan pedig azelőtt írnak ide butaságokat, mielőtt picit gondolkoznának. Mi ezekről az "egyénekről" beszélünk, nem kell mindent magadra venned!

(#49564) Tegla80 válasza Deck (#49561) üzenetére


Tegla80
addikt

Kerdezni azt szabad es kell is.....
viszont a kereso is sokat segitene azoknak akik azt sem tudjak mi az a konzol vagy account es stb stb viszont kerdezni mar tudnak...amire jon is a valasz,de persze alapok nelkul egy mukkot sem ert a kerdezo a valaszbol...xxx hsz utan kepbe kerul....majd par nap es kezdodik az egesz elorol egy masik kerdezovel.
:U

Sony® & PlayStation®

(#49565) Deck válasza Tegla80 (#49564) üzenetére


Deck
titán

Én is használtam a keresőt sok mindent megis tudtam, a kiemeltet is elolvastam. De maradt pár kérdésem így feltettem. Azért, hogy teljesen biztos legyek benne.

PS5

(#49566) N@idia válasza Tegla80 (#49564) üzenetére


N@idia
őstag

Ez mind azért van mert az 1.Hsz remekül megvan szerkesztve és a szerencsétlen kérdező persze,hogy felteszi a kérdését.Elmondjuk ugyan azokat 1000x ami másoknak már kezd unalmas lenni és jön a másik ilyen kérdező,de ha normálisan lenne naprakészen szerkesztve/bővítve az 1 Hsz nem lenne ennyi buta ember ez annak a hibája aki a topicot nyitotta Mr hitoshi úriemberé ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49567) A`rpi válasza N@idia (#49566) üzenetére


A`rpi
addikt

Topicot nem ő indította hanem Mister_X.

mrhitoshi Topikgazda.

(#49568) PandaMonium válasza N@idia (#49566) üzenetére


PandaMonium
őstag

Van topikgazda, lehetne panaszkodni, hogy ideje volna átírni az 1. hsz-t...

What I cannot create, I do not understand

(#49569) oriic válasza PandaMonium (#49568) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felesleges, amúgy is inkább ki kellene nullázni az első hszt, mert az összefoglalóban ugyan az van. Azt bármikor módosíthatja a topikgazda.

szerk:

Na mindjárt intézkedek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49570) Mister_X válasza A`rpi (#49567) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mister_X azóta kiábrándult a PS4-ből, plusz eleve nem az én általam megadott tartalom van benne, hanem az E3 után bele lett nyúlva. Eddig se múgy működött, hogy a téma indítója toldozgattta-foltozgatta a tartalmat, továbbiakban se az lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49571) A`rpi válasza Mister_X (#49570) üzenetére


A`rpi
addikt

Szomorúan olvasom hogy kiábrándultál, mi az oka? Xbox lett helyette? Igen azt tudom hogy utólag nem lehet szerkeszteni, erre van most a topicgazda, aminek én személy szerint örülök.

(#49572) Ronam


Ronam
addikt

Remote Play kizárólag Z2/Z3-on működik? Próbálta már valaki más Sony telón?

(#49573) Mister_X válasza A`rpi (#49571) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az E3 után voltam úgy, hogy adok neki időt, hogy kiforrjon, közben lett egy One. Azt is eladtam utána, mert egy hónapig nem volt bekapcsolva, holott nem a játékkínálatra volt a panasz. Vizsgaidőszak, kellett a pénz is, így meg a kiszórandó dolgok listájának élére került. Na majd nyáron.

Valami Sony kütyüt úgyis tervezek PSNow miatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49574) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

Bloodborne-hoz lenne egy olyan kérdésem, hogy a Beckoning bell-t hogy lehet használni. Előbb sikerült, de nem tudom hogy, mert nagyon sokszor inaktív az ikon. A kis lámpánál állok mikor be akarok hívni valakit, de most pl. megint inaktív. Mik a megkötések/feltételek a használatához?

Ja és, ha online játszom bármikor bejöhet ellenséges online játékos hunter, vagy be lehet ezt állítani, hogy csak az üzeneteket lássam a talajon, de ne tudjon belépni trollkodni senki?

Köszi a válaszokat előre is.

Szerk.: Nagyon bejön a játék, nekem ez az első Fromsoftware-es játékom, de nagyon tetszik az irányítás. Dark Souls 2-n is gondolkodom, de olvastam, hogy ott 10-15x megölök egy gyengébb ellenfelet és utána nem éled vissza? Nem zavaró ez? Mennyivel nehezebb a DS2, mint a Bloodborne? Ajánlott megvenni? :) Grafika egyáltalán nem érdekel, hogy a DS2 nem olyan szép, csak az érdekelne, hogy Bloodborne-hoz hasonlítva milyen az irányítása, illetve a nehézsége.

[ Szerkesztve ]

(#49575) Elderath válasza barcabome (#49574) üzenetére


Elderath
őstag

Lifteknél pl meg bossok előtt közvetlenül nem lehet használni a csengőt. Másik játékos csak akkor jöhet be, ha van a pályán bell maiden. Ez spawnolhat akkor is, ha beckoning bellt csengetsz és akkor is, ha sinister bellt. Vannak pályarészek viszont, ahol alapból vannak.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#49576) vonSux válasza Mister_X (#49573) üzenetére


vonSux
őstag

Pont ezt csináltam én is, azzal a különbséggel, hogy most a második ps4-et használom (xo csak egy volt, bőven elég :DDD viccen kívül jó rendszer az is). Mivel (számomra) nem igazán jelennek meg érdekes játékok azon filózok, hogy ezt is eladom, aztán 1 de inkább 2 év múlva veszek egy gépet és kijátszom azokat a játékokat amik érdekelnek és megjelennek addig. Ha lesz ilyen...

(#49577) kentucky


kentucky
őstag

Srácok, Witcher 3-at annak is megéri megvenni, aki az előző kettő résszel nem játszott? Ha igen, akkor honnan rendeljem elő, láttam, hogy CDGALAXIS-nál kaphatok ajándék pólót meg ott fémdobozos a játék, viszont Gameshopnál poszter kaphatok és tőlük már többször vásároltam?

(#49578) Tatyla válasza barcabome (#49574) üzenetére


Tatyla
őstag

Ha az adott terület bossát már megölted ott nem csilingelhetsz a beconing bellel

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#49579) front3r válasza kentucky (#49577) üzenetére


front3r
őstag

Igen.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#49580) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Üdv szomoru hir a konami leállitotta a silent hillst véglegesen.

Gamer 365 röl idézek.
És itt a szomorú végső fejlemény, hölgyekurak: a Konami hivatalosan is megerősítette, hogy leállították a Silent Hills fejlesztését.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#49581) Tegla80 válasza front3r (#49579) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez nekem is jol jott.
:R

Sony® & PlayStation®

(#49582) kentucky válasza front3r (#49579) üzenetére


kentucky
őstag

:R CDGALAXIS-on előrendelve :)

[ Szerkesztve ]

(#49583) ldave válasza front3r (#49579) üzenetére


ldave
félisten

Ez jó hír, nekem a Witcher első része nem igazán jött be, a második rész, ami a leírások alapján javított azon, ami nekem nem tetszett, pedig teljesen kimaradt (PC-n nem vitte, PS3-ra nem jelent meg). Viszont ez idővel majd biztos érdekelni fog.

A Slime draws near! Command?

(#49584) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

Én most tervezek ps4- et venni, rájöttem hogy olcsóbb- kényelmesebb. Witcher- el szeretnék kezdeni de még nincs csomagban, külön a gépet meg a játékot viszont nem értelme megrendelni, nem? majd csak lesz úgy csomagban mint a gta meg a többi. :)

(#49585) Mister_X válasza Sturdiridge (#49584) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha edig nem jelentettek be hivatalos bundle-t, akkor nem is lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49586) gery1243


gery1243
csendes tag

Sziasztok! olyan problémám lenne h azt tapasztaltam h nem akar a PS4 karom tölteni... hiába dugom be a gépbe, azt írja ki h túl sok usb szköz van csatlakoztatva és bontsam meg a kapcoslatot persze angolul... és most nem értem h mi lehet a baja, mert átdugtam mindkettő aljzatba sehol nemvolt jó, plusz a gépet is próbáltam áramtalanítani, de semmi.

(#49587) losilee1337 válasza gery1243 (#49586) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Más usb és eszközröl pl tv,laptop,pc,telefon töltöröl sem tölt?

Psn id: HungaryLosi

(#49588) gery1243


gery1243
csendes tag

nemtudom, gépre rádugtam, de ott nem vbilágított h töltött volna, bár lehet h a narancssárga színe töltéskor csak ps4-en van más eszközön nem.

(#49589) gery1243


gery1243
csendes tag

a sony-m töltöje az meg nem jó a karéhoz mert próbáltam h nem-e a kábel lett hibás, pedig azt hittem simán jó bele
meg ami érdekes h miért írja ki a konzol ezt h na túl sok usb eszköz van csatlakoztatva, amikor cska az van benne, és tegnap még töltött, msot meg már nem reagál semmire...

[ Szerkesztve ]

(#49590) Sturdiridge válasza Mister_X (#49585) üzenetére


Sturdiridge
tag

xbox- ra talaltan infot hogy lesz de ps4rol semmit nem talaltam. ennek viszont nem igazan orulok, szerettem volna a kettot egyutt begyujteni.

(#49591) RunnyJuggler válasza gery1243 (#49588) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én telefontöltővel szoktam hálózatról tölteni és ugyanúgy megvan a narancssárga szín, csak pulzál.

(#49592) gery1243


gery1243
csendes tag

és nekem a Sony telóm töltője miért nem lehet jó bele? vagy sima micro vagy akármiylen portról kellene tölteni a telóe más lehet? meg nekem most gépbe van bedogva és nem nagyon világít sehogy se

(#49593) Tegla80 válasza godzsy2 (#49435) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Most leptem be a multiba es kb 5-10 mp alatt meg is csinalta a party-t. Normal , kill confirm jatekmod. Azt ,h hol irna mennyi a jatekos azt nem talalom .... soha nem multiztam az aw val.

Sony® & PlayStation®

(#49594) gyuribácsi88 válasza Tegla80 (#49593) üzenetére

Ez már asszem nem is írja, az előzőek mind írták, ebből ezt is kihagyták.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#49595) N@idia válasza gyuribácsi88 (#49594) üzenetére


N@idia
őstag

Majd a Black Ops3-ban ezt pótolják :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#49596) Tegla80 válasza gyuribácsi88 (#49594) üzenetére


Tegla80
addikt

Ő kerdezte konkretan a szamokat,igy gondolom a one-nal irva van.Persze lehet tevedek....

N@idia
Azt mond meg,h cross buy lesz e. :D (kerestem ra utalast,de nem talaltam....)

Sony® & PlayStation®

(#49597) Jhonny06 válasza gery1243 (#49592) üzenetére


Jhonny06
veterán

Amelyik kábel fizikailag belemegy, az tölti is (narancssárgán pulzál, ahogy fentebb is írták), nincs olyan, hogy "nem jó hozzá". Esetleg a kábel hibás.

(#49598) haddent válasza gery1243 (#49592) üzenetére


haddent
addikt

Hát ez érdekes hiba... Először az egyszerűbb eset a kontroller:
Fogj egy olyan USB-MICROUSB kábelt ami biztosan működik/ött egy másodperccel előtt egy másik készülékkel, és dugd be a kontrollerbe meg egy olyan töltőeszközbe ami biztos tud elegendő áramot. (PS4, PC, telefontöltő, tablettöltő, egyéb USB -s töltő szinte bármi) Ekkor biztosan pulzálni kell narancson talán akkor alszik el ha teljesen kész de gondolom lehetetlen, hogy 100% -ra van töltve. Ha egyikkel sem működik akkor vagy gariba vissza.

A PS4 amit ír ilyenről még csak nem is hallotam. Tippre azt mondanám, hogy a kontroller szar és zárlatos valahol ezért túl nagy áramot akar felvenni a PS4 -től ami aztán bemutat neki, hogy védje magát. Meg kéne próbálni működőképes kontrollerrel, headsettel stb ami van. Vagy akár pendrive. Hogy működnek -e az USB portok. Ha igen, akkor szinte biztos, hogy az van amit mondtam.

(#49599) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Csiripelték a madarak hogy valahol van olyan csomag hogy joystick meg mortal 27000 ft csak nem tudom hogy hol és hogy ps4-re vagy Xbox one-ra van-e? Valaki tud rola valamit?

[ Szerkesztve ]

(#49600) haddent válasza Bazsi1987 (#49599) üzenetére


haddent
addikt

Szorongasd meg a madarat jobban hátha pontosabbat is csipog :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.