Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) shunter


shunter
aktív tag

Nemtom,hogy ti hogy vagytok vele, de szerintem ez a The Swapper az egyik legigényesebb cím amit eddig free be kaptunk. Nagyon agyalós. Nagyon igényes. Na meg a hangok.... Így Sony Gold al nagyon durvák. Hangulatra neken olyan érzés mint annó a Limbo. Azt is alig tudtam letenni.

(#40852) Bagan válasza Neoteric (#40849) üzenetére


Bagan
aktív tag

Meg most is 8 ezernek latom!

szerk. Premiummalxaz osszes DLC map free?
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-hu/games/battlefield-4-premium-edition/cid=EP0006-CUSA00049_00-BF4PREMIUMEDITIO?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=psn%20store&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+UK&EMCID=GM300000_store

[ Szerkesztve ]

(#40853) Madwe válasza Dudee (#40839) üzenetére


Madwe
nagyúr

A játék áraira pedig pont az usd szárnyalása az ok. Ugyanis ugyanúgy 60 dollár, mint eddig ott. Csak 60 dollár már több huf, mint eddig. Valamint kb már 20 éve ugyanúgy 60 dollár egy játék. Csakhogy közben volt jelentős infláció, nem 2 ember, hanem gyakran 50-100 ember fejleszti a játékot, nem 1 hétig, hanem van hogy 3 évig. Persze sokkal nagyobb a felhasználó bázis, valamint a kereslet is, de mégis, sokkal több munkáért sokkal több embertől ugyanannyi pénzt kérnek.

A ps3as jelenlegi árakat meg nem értem miért kevered ide. Nyilván arra most olcsóbb, megjelenésekor az is 60 usd volt. Most már egyrészt kifutó széria, ergo meg kell különböztetni a next gen játékoktól úgy h olcsóbb. Másrészt prev gen bázisa kb 100 millió ember, kurrensé meg 30 (amugy ez elég brutális teljesítmény 1 év után!) azaz ott sokkal több a potenciális vásárló. Valamint igen, cellt megtanulni nem volt egyszerű, de már egy kiforrott sdkra rutinszerűen csukott szemmel sokkal könnyebben hozzák össze a kódot, mint a friss next gen platformra, azaz nem feltétlen egyszerübb most még ps4re programozni, hiába nem cell, ellenben x86 architektúra...

[ Szerkesztve ]

(#40854) discrate válasza Def26 (#40848) üzenetére


discrate
aktív tag

köszi :R

(#40855) Bagan válasza Bagan (#40852) üzenetére


Bagan
aktív tag

bocsi az uj postert, de amit linkeltem a Premium BF4 a teljes jatekot tartalmazza, igaz?:) Akkor meg kell venni!

(#40856) shunter


shunter
aktív tag

Ps+ van kötve az accountomra, és még sincs felhőbe mentésem. Legalábbis a Downloads menüben nem szerepel feltöltés. (másodlagosra van beállítva a profil)
Mi lehet a probléma? Lehet csak akkor működik ha primary?

[ Szerkesztve ]

(#40857) thrill válasza Madwe (#40853) üzenetére


thrill
tag

Van pár helyiértékes tévedés, de alapjában véve igazad van :)

- a 20 év pl. nem igaz, a ps3/x360 korszakkal lett 60 USD az ár, előtte 50 volt
- nem 2 ember, hanem gyakran nem is 50-100, hanem inkább 300-500 ember fejleszt egy top játékot

többi stimm :)

[ Szerkesztve ]

(#40858) tarti19


tarti19
senior tag

Szerintetek, ha picit nehezen tudom benyomni a háromszög s kör gombot, mert sikeresen összetapicskoltam, leöntöttem valamivel s ugye kicsit tapad a nyákhoz. Vagy 4-5 napja nem nyúztam a ps4-et s msot azért zavar:P
Ezt mivel tudnám kitisztítani? :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#40859) Madwe válasza tarti19 (#40858) üzenetére


Madwe
nagyúr

Leegyszerűsítve:

[ Szerkesztve ]

(#40860) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#40861) Sirandrish válasza oriic (#40860) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jogos. Ennyi erővel itt és MOST..
Gondoltam egy számra..1 és 100 között. Aki a legközelebb lesz hozzá ma délig, annak adok egy PS4et 30játékkal.
Hja..de persze csak emailben értesítem a nyertest. :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40862) Shamat válasza Sirandrish (#40861) üzenetére


Shamat
aktív tag

173. Emilem nincs. :DDD

DEAD LIKE ME

(#40863) Sirandrish válasza Shamat (#40862) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaaj hát elfelejtettem szólni hogy VALAKI már privátban pont eltalálta így a nyereményjátéknak saaaajnos vége, de ne csüggedj. Ha tetszett like-old és oszd meg és akár minden nap lehet ilyen ;] :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40864) tarti19 válasza Madwe (#40859) üzenetére


tarti19
senior tag

Igen wd 40 lesz szerintem si a megoldás:)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#40865) haddent válasza tarti19 (#40864) üzenetére


haddent
addikt

Szedd szét, és takarítsd ki mind a 3 réteget. Legfelső kis műanyag gomb mehet a csapba mosószerrel, vele együtt a második gumi membrán is tulajdonképp, a legalsó "nyákfóliát" (olyan mint a gumimembrános billentyűzetekben) meg egy kis alkoholos rongyal tisztítsd meg. Ha így kivülről felülről belefújsz WD40 -et akkor egy idő után csak még szarabb lesz, ráadásul az olaj pont szét fogja enni a gumimembránt.

(#40866) haddent


haddent
addikt

Order 15 perc gameplay (elvileg új)

(#40867) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Aki nyomja a fifát a 15-öt légyszíves segítsen hogy tudok játszani bajnokságot benne.Kupát megtaláltam de abban túl kevés meccs van :) olyan volna jó ahol , bajnokság,kupa és bl is van. Mert a menedzser módot szoktam de gondoltam kipróbálom a bajnokságot is.
Meg azt szeretném kérdezni a bajnokságban elintézi a játék maga szerint a játékos eladásokat és vételeket?

PSN: szuhi

(#40868) tarti19 válasza haddent (#40866) üzenetére


tarti19
senior tag

Úgy kezdődik mint egy cod:P Sőt eza csók a nagyon hasonlít az egyik szereplője amelyik éveken át visszatért a sorozatba. :P

Mivel garanciális a joy, ezért szétszedem s ha nem meg úgy se, akkor majd beviszem cserére. :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#40869) heim válasza Def26 (#40848) üzenetére


heim
tag

Én is a belvárosban nyomom mobilnettel kb. 8 éve. 4 évet nyomtam vodával, most 2 őt T-online val. Nem tapasztaltam különbséget a 4g és a 3g között. A 30 gigát simán elhasználod ha játszol és netezel, néha update-eled a játékot meg egy patch is mostanában 1-2 giga. Szóval 30 gigával számolhatsz. Én most fogog váltani vodafonra ott kapsz 100 gigát éjjeli felhasználásra...

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#40870) hakydakillah válasza haddent (#40866) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Én már picit tartok ettől az Ordertől. Nagyon bejön, csak azt írták se multi, se coop, és hogy a story úgy 6órás. Ha ez tényleg így lesz, egy délutáni mókáért ennyit fizetni… Ha lineáris lesz, mint a cod (annak tűnik nagyon), akkor még újrajátszani se lesz kedvem.

(#40871) discrate válasza heim (#40869) üzenetére


discrate
aktív tag

vodás vagyok, ez a száz gigás nem hangzik rosszul. mennyi havonta?

ja, 00-06 között... akkor az kiesik.

[ Szerkesztve ]

(#40872) heim válasza discrate (#40871) üzenetére


heim
tag

az a játékok lehúzására pont jó. éjjel dolgozik a Rest mode.... a 20 giga meg elég kellene legyen a napközbenire... kb 7400 HUF

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#40873) gaebriel


gaebriel
tag

Gondolkodom, hogy be kéne szerezni egy jó fülest multizáshoz. Tudtok esetleg ajánlani valamit?
Köszönöm előre is!

(#40874) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

PS4-en a használt játékok adás-vétele hogyan történik? Elég mondjuk csak a kódokat megkapni, lehet külföldi oldalakról is beszerezni játékot?

(#40875) barcabome válasza gaebriel (#40873) üzenetére


barcabome
aktív tag

Nekem ilyen van feketében, nagyon jól szól és nem drága. Lassan 1 éve van meg, de nagyon meg vagyok vele elégedve. [link]

BF4-el próbáltam anno legelőször, de mikor RPG-t kilőttem azt hittem leszakad a fejem! :DDD

A két füles része elforgatható. Mikrofon része nagyon jó, legalábbis akikkel játszani szoktam azt mondták nagyon jól hallani, amit mondok pedig nem szoktam hangosan beszélni. :) Én anno ennél valamivel drágábban vettem, de azt az árát is megérte, pláne 10k-t.

Annyi, hogy USB-vel a PS4-re kötve kicsit búg, de én közvetlen jack-el szoktam csak a kontrollerbe kötni. Így nincs hangerőszabályzó, viszont a gépen be lehet állítani a hangokat.

[ Szerkesztve ]

(#40876) Tegla80 válasza Zedz (#40874) üzenetére


Tegla80
addikt

Digitbol nincs hasznalt,mert 1szer tudod csak beaktivalni a kodot...
(max accot veszel,de az meg nagyon necces......foleg a hozza nem ertoknek.)
Szoval lemezben gondolkodj,azt tudod adni venni szabadon.

Sony® & PlayStation®

(#40877) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Rebellion fejleszti a Nazi Zombi Army-t. Lehet hogy hallottatok róla most jön az első két rész felújított változata és a 3. rész. De most csak PS4, X1, PC-re. Nem tom gondoltam kirakom hátha érdekel valakit. :)

http://www.youtube.com/watch?v=D3tpSbTv9ZU

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#40878) Zedz válasza Tegla80 (#40876) üzenetére


Zedz
addikt

És lemezzel nem kell aktiválni a játékot az accountodhoz? Szóval veszek egy használt BF4-et, akkor tudok multizni? :)

(#40879) Madwe válasza gaebriel (#40873) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sony gold wireless headset? Amihez van gyári hangprofil azzal verhetetlen, de alapból jol szól. Olcsó, vezetek nélküli, iszonyat kényelmes, tűrhető a mikje, megy PC-vel is, ps4hez jo vétel nagyon!

(#40880) Pöttön válasza sz.atesz89 (#40877) üzenetére


Pöttön
őstag

Ez jónak ígérkezik! :C

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#40881) bulikavagyok válasza Zedz (#40878) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A lemezes játék nincs account-hoz kötve. Ugyanúgy felinstallál több 10 gigát a gépre mint a digitális verzió, de csak akkor indul el a játék, ha bent van a lemez a gépben. Tehát ha veszel egy használt BF4-et (vagy bármi mást), ugyanúgy tudsz majd multizni vele.
gaebriel: Nézd meg ezeket is. :)

[ Szerkesztve ]

(#40882) discrate válasza heim (#40872) üzenetére


discrate
aktív tag

igen, de két eves előfizetéssel. egy évre 9100.
amúgy elég sztem is 20 giga, főleg, hogy 4 napot megy egy héten csak.

(#40883) optikal válasza Madwe (#40879) üzenetére


optikal
tag

Sony Wireless Gold +1

PSN:Optikal89

(#40884) Zedz válasza bulikavagyok (#40881) üzenetére


Zedz
addikt

Értem, köszönöm a választ! :)

Esetleg tudsz ajánlani itthoni, vagy európai weboldalt ahol szét tudok nézni mi mennyibe kerülhet?

[ Szerkesztve ]

(#40885) front3r válasza gaebriel (#40873) üzenetére


front3r
őstag

Sony Wireless Gold +1
Nekem is bevált! Borsos az ára, de egy nagyon kényelmes headsetet kapsz érte, és hangprofilok járnak hozzá, és ahogy elmondták PC-vel is kompatibilis.
Hozza a Sonytól elvárt minőséget!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#40886) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Honnan érdemes konzolt rendelni konzolstudio konzolvilag platinumshop? Konzolvilagtol rendelném csak ott nincs driveclub bundle:(

(#40887) bulikavagyok válasza Zedz (#40884) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Külföldről új lemezes innen, innen, vagy innen. Használt innen. De az erős dollár miatt jobban jársz ha körülnézel itt, vagy itt.

[ Szerkesztve ]

(#40888) gyuribácsi88 válasza Bazsi1987 (#40886) üzenetére

Onnan érdemes, ahol találsz olyat ami neked megfelel.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40889) pzstm válasza bulikavagyok (#40887) üzenetére


pzstm
titán

Gyenge forintra gondolsz?;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40890) bulikavagyok válasza pzstm (#40889) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:)) Szándékosan nem írtam gyenge forintot, mert elképesztő dollár erő van a világon. A forint a többi devizához képest közel sem gyengült akkorát... (tavaly január végén 3 forinttal volt olcsóbb egy euró mint ma)

(#40891) pzstm válasza bulikavagyok (#40890) üzenetére


pzstm
titán

(jó.... jogos, hogy a dollár baromira erős, a forint azért gyengült, és a kettő együtt nagyon rosszul hat ránk :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40892) vajdacs01


vajdacs01
csendes tag

Sziasztok.
Tudnátok segíteni? - Dec. 25-én aktiváltam a 14 napos ingyen Plus próba - előfizetést, ma járt le. Délelőtt kaptam 1 sms-t, h a Sony levont 2.089Ft-ot a számlámról és ezért kaptam 1 hónap Plus előfizut. De én nem kértem semmit, és nem értem ez miért történt? Kaptam 2 email-t is, egyikben az áll, h vásároltam, a másikban pedig, h a következő fizetési dátum 1 hónap múlva lesz. Biztos vagyok benne, h semmire nem kattintottam rá. Sőt hétfőn rendeltem meg a Konzolvilágtól az 1 éves Plus-t, ami jövő héten érkezik. Az h lett 1 hónap Plus-om még nem is baj, - mondjuk elég drágán -, de jövő hónaptól ezt nem szeretném. Mit javasoltok?

Hobbi streamer/gamer - https://www.twitch.tv/vajdacs01

(#40893) RunnyJuggler válasza vajdacs01 (#40892) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Amikor beaktiválod a 14 napos kódot, akkor automatikusan beállítja az automatikus megújítást, amit a "settings>PSN>Account information>services list" alatt tudsz kivenni.
Ha a napokban történt, akkor kérhetsz kártérítést, elméletben visszautalják arányosan az elhasznált ps plus napok levonásával. Legalábbis valaki ezt írta.

(#40894) gaebriel


gaebriel
tag

Köszönöm a segítséget füles ügyben. :)

(#40895) mrhitoshi válasza pzstm (#40891) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szerintem nincs összefüggés a kettő között, inkább az olajhelyzethez lehet köze. Amerikát mostanság nagyon fingatják Oroszországgal együtt. Bár ezt csak én feltételezem.

PS4

(#40896) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#40895) üzenetére

Amerikát nagyon fingatják? Kik?

Amerika önellátó lett kőolajból, sose volt még ilyen. Milyen téren fingatják? Itt egyedül ők sz0p4tnak, mindenki mást. (én meg így látom)

Mindegy, a lényeg hogy nem most kell előrendelni a hamarosan megjelenő játékokat, digitálisan.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40897) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#40896) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Olvass utána. OPEC szankciók, exportot akarják visszatartani. Mindegy téma zárva.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#40898) vajdacs01 válasza RunnyJuggler (#40893) üzenetére


vajdacs01
csendes tag

Ezt jó tudni, köszönöm szépen a segítségedet. :)

Hobbi streamer/gamer - https://www.twitch.tv/vajdacs01

(#40899) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok!

Vásároltam a Platinum Shopban Playstation kiegészítőt, kipróbáltám de mégsem kell, meg gondoltam magam.

Az lenne a kérdésem, hogy vissza lehet küldeni nekik a terméket úgy, hogy vissza térítik az árát, vagy esetleg levásárolom?

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#40900) Madwe válasza ilovedigweed (#40899) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha neten rendelted, 14 napon belül bármikor, bármilyen indoknál fogva. Ha boltba vetted, akkor rajtuk áll vagy bukik, hívd fel őket.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.