Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40801) Neoteric válasza gyuribácsi88 (#40800) üzenetére


Neoteric
addikt

Majd ha Putyinék felvásárolnak mindent amit akarnak, akkor visszatolják a rubelt aztán helyreáll a rend. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#40802) adamssss


adamssss
veterán

Szerintetek Ground zeroes 2780-ért, és walking dead the complete first season 1 3590-ért jó vétel volt?
Season 2 milyen? Én még egyikkel sem játszottam de nagyon jókat írtak a kritikákban.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#40803) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#40800) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nem a dollar a magas, a Forint a szar.

(#40804) gyuribácsi88 válasza RunnyJuggler (#40803) üzenetére

Az egy dolog hogy a forint szar, sose volt a helyzet magaslatán, nem is lehet mivel nudlik vagyunk. De a dollár már úgy néz ki hogy az eurót is haza fogja vágni. Mindegy nem akarok politizálni, mindenki utánaolvas akit érdekel.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40805) Neoteric válasza RunnyJuggler (#40803) üzenetére


Neoteric
addikt

Á nem.. elvégre csak 9 éves csúcson van éppen az USD. :U

PSN: ne0teric_sAN

(#40806) Bencus88 válasza PistiSan (#40798) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Dehogynem ma lett akciós. Indítsd újra a gépet hátha utána frissül. belemész a store-be és angy piros betűkkel ott van hogy 60% januári nem tudom mi azok között ott lesz.

(#40807) Dudee


Dudee
senior tag

És arra mi a mondás, mi a rákért lettek PS4-re drágábbak a játékok? A dollár-ft árfolyam önmagában nem magyarázat erre, mert dollárban is drágábbak lettek.

A PS4 egy sokkal egyszerűbb architektúra, mint a PS3 volt. A proci nem tartogat meglepetéseket, a játékok portolása pofon egyszerű a CELL korszakhoz képest. Memória, mint a szemét, nem kell hónapokig optimalizálni, kevesebb munkaóra, kevesebb munkaerő. Ehhez képest emelték az árakat amellett, hogy most már a PSNből is van bevétel.
Én szeretem a lemezes release-t, mert utána el tudom adni. De ha belegondolunk, 18 ezer azért az brutál sok. Még a 15 is az. Érted, vki ennyit költ kajára 1 hónap alatt.
Nálam marad az, hogy a többséget használtan veszem meg, és úgy fogom eladni. Igy még kevesebbe kerül. Digit formátumnál ezt nem tudom megtenni (bár veszek ilyet is, nem zárkózom el ettől sem)

[ Szerkesztve ]

(#40808) gyuribácsi88 válasza Dudee (#40807) üzenetére

Azért ennyi, mert ennyiért is megveszik az emberek. Ha nem venné senki, akkor vinnék le szépen az árát. Figyeld meg még feljebb fogják emelni, és úgy is fog fogyni. Te nem ezt tennéd? Dehogynem ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40809) PistiSan válasza Bencus88 (#40806) üzenetére


PistiSan
addikt

Eddig nem a ps en neztem, tenyleg ott van! Jol gondolom, hogy ez egesz januarban akcios lesz? Most 3400 ft, lehet varok egy kicsit, hat ha javul az arfolyam, es olcsobb lesz, vagy az nem befolyasolja a dolgot?
Monjuk meg mindig sokkal jobb ar mint a 30 dollar.

[ Szerkesztve ]

(#40810) Vasy09 válasza Dudee (#40799) üzenetére


Vasy09
őstag

Várjuk. Nekem ugyan nem forrósodik, bár kinek mi a forró, mert melegnek meleg, csak a venti elég hangos! :)

Gamertag: Vasy09

(#40811) moltam88 válasza Dudee (#40807) üzenetére


moltam88
tag

A dolog másik oldala, hogy a grafika fejlődésével egyre részletesebben kell kidolgozni a dolgokat, ami meg többletköltség a korábbiakhoz képest. (Már a God of War 3 "making of" videójában is ecsetelték, hogy a PS2-höz képest többször annyi idő egy karakter megalkotása - PS2-n pár nap, PS3-on hetekben mérhető.)

[ Szerkesztve ]

(#40812) thrill válasza Bencus88 (#40806) üzenetére


thrill
tag

Nekem is akciós, pedig neten néztem.

Egy hülye kérdés:
Addig világos, hogy ha DLC-t töltök le, akkor csak azzal a profillal fog menni.
De ha jelen esetben megveszem az Oddworldöt a magyaron és a DLC-t hozzá a UK store-ban, akkor az úgy fog menni?

(#40813) Dudee válasza gyuribácsi88 (#40808) üzenetére


Dudee
senior tag

Ez nem igazi válasz.
A grafikából adódó részletesebb, alaposabb munkaszükségletet elfogadhatónak tartom. Vagy azt, hogy a befektetők azt mondták a ps3 után, hogy most már szeretnénk ebből tisztességes hasznot is látni.

(#40814) thrill válasza Dudee (#40807) üzenetére


thrill
tag

A fejlesztés költségei, ideje és kockázata emelkedett és emelkedik is folyamatosan.
De valóban van benne olyan is, hogy azért mert csak. :)

Engem inkább az zavar, hogy a digitális ugyanannyi. Pedig nincs gyártási költség (lemezé, borítóé), szállítás, raktározás, stb. És még el se tudja adni a "paraszt", szóval a cégeknek jobban megérné ezt nyomni.

(#40815) Bencus88 válasza PistiSan (#40809) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem ha jól emlékszem meg 10% kedvezmény is van rajta így kerül 3100ftb ennyiért nem hagyom ki régen nagy kedvenc volt ps1en.

Thrill: van hozza dlc? :DDD

(#40816) gyuribácsi88 válasza thrill (#40814) üzenetére

Nem hogy ugyan annyi, de a digitális sokszor (10-ből 9-szer) még drágább is mint a lemezes. Tovább nem feszegetem, mert az már leírtad. Sok költség nincs a digitálisnál, ami a lemezesnél van, mégis az a drágább, amit olcsóbb eljuttatni a végfelhasználóhoz. Ennyit a nagy cégekről.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#40817) Garada válasza gyuribácsi88 (#40816) üzenetére


Garada
őstag

Ezt már egészen a kezdetektől nem tudtam egyszerűen felfogni, nevetséges.... :U

(#40818) SzlobiG válasza Tegla80 (#40774) üzenetére


SzlobiG
félisten

Semmi... Inkább veszek bele 2.5-est és nem ilyen bumszli a teteje.

(#40819) Attila VÁC


Attila VÁC
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene,mivel nem nagyon vagyok agyzseni és nem akarok a friss gépben kárt tenni.
A kérdésem hol van itt valami le írás,hogy értsem én is.
ce-34878-0 BF4 ezzel dobot ki,le is szedet valami javítást kb 3 gb.
Ha ezután is fen áll akkor azt írják töltsem le az új frissítést de nekem az van a gépen 2.03.
Utána formázzam meg a winchestert,de hogy?
Ha az se segít akkor ez a végső :Ha a hiba ismét biztonsági mentést a mentett adatokat, majd kattintson a [Settings]> [inicializálás] és az [Inicializáljon PS4].
Mit kell itt menteni,eddig csak egy játékkal játszottam.Vagy valami más adatra gondol???
Nézzétek el hülye vagyok ebben a témában,de nem vagyok még jártas ps4 terén.Főleg ilyen szak szavak terén
inicializálás?
Ha valaki csinált már ilyet valaki írja le vagy hogy hol találok ilyet itt forumon.

,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

(#40820) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ma van meg akcio PSN-en? Keso estig lehet nem tudok felmenni megnezni.

(#40821) PistiSan válasza PistiSan (#40809) üzenetére


PistiSan
addikt

Most látom, hogy elvileg 22-ig tart az akció!

"Special offer price valid from 07-01-2015 to 12am GMT 22-01-2015"

Várok még pár napot, nézem az árfolyamot merre változik, aztán vissza ne nyaljon a fagyi :)
Kártya adatokat még nem adtam meg az accomhoz.
Jól gondolom, hogy a kártya adatok megadása után rögtön tudok majd vásárolni?
PayPal-al használtam már a kátyám, ott nem volt gond, gondolom itt sem lesz.

Ha aktiválom a free ps+ -t, akkor megakapom a 10% árengedményt ugyan úgy, vagy az rendes előfizetésre vonatkozik csak?

(#40822) thrill válasza Bencus88 (#40815) üzenetére


thrill
tag

Van.
http://www.oddworld.com/2014/08/alfs-escape-dlc-now-available/

Lehet megveszem a UK-ba, biztos ami biztos, csak kb. 500 HUF a különbség a magyarhoz képest. Kérdés, hogy elfogadja-e majd a bankkártyám. Este kiderül.

(#40823) thrill válasza PistiSan (#40821) üzenetére


thrill
tag

Jár a kedvezmény a próba PS+ra is, nekem is az van csak most még.

(#40824) haddent válasza Dudee (#40807) üzenetére


haddent
addikt

Több sebből vérzik a gondolatmenet programozás szempontjából a PS4 -re (XO -ra főleg), de így 1.5év és kb. 100 hasonló/azonos tartalmú hsz. után (csak tőlem) nem kötök bele megint, csak megjegyzem, hogy hibás :R

gyuribácsi88 drágább a játék, olcsóbb a benzin :P Putyin papa majd rendet basz biztosan, csak nehogy az is rajtunk is csattanjon.

[ Szerkesztve ]

(#40825) Bencus88 válasza thrill (#40822) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ez mennyibe fáj?

amúgy sztem elleszek az alap játékkal. :C

(#40826) thrill válasza Bencus88 (#40825) üzenetére


thrill
tag

Kb. 1000 HUF

(#40827) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Akcios a Castlestorm is. Csak ajanlani tudom, nagyon hangulatos, raadasul magyar fejlesztesu jatek.
Atvittem pcn, mobilon, de ugy latszik ps4-re is megveszem :-)

(#40828) hudekira0 válasza Dudee (#40799) üzenetére


hudekira0
tag

várjuk majd azt is :)

A Castlestormot én is ajánlani tudom csak :)

[ Szerkesztve ]

(#40829) Bencus88 válasza thrill (#40826) üzenetére


Bencus88
nagyúr

tudom betegen hangzik, de én már a lego hobbit dlc-t várom. Nem tudom miért egyszerűen imádom :D

(#40830) Tegla80 válasza PistiSan (#40821) üzenetére


Tegla80
addikt

"Ha aktiválom a free ps+ -t, akkor megakapom a 10% árengedményt ugyan úgy, vagy az rendes előfizetésre vonatkozik csak?"
Ha az unnepek alatti leallaskor volt elo ps plus szolgaltatasod,akkor a vasarlasod vegosszegebol jar -10%.

Sony® & PlayStation®

(#40831) tDr1v3r válasza Dudee (#40807) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az osszes platformon 60$ a jatek (kiveve neha PC). A magas ar az importor erdeme.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#40832) banana_joe


banana_joe
tag

elkezdett rendetlenkedni a gépem :O folyamatosan adná ki a lemezt pedig nincs is benne, sőt így be se tudok tenni.

PSN: bananosjoe84

(#40833) Garada válasza banana_joe (#40832) üzenetére


Garada
őstag

Régen már volt ilyen gond, a hiba pontos forrása lehet az, hogy az érzékelő alá por került szóval ezt kell megpróbálnod orvosolni.

(#40834) haddent válasza banana_joe (#40832) üzenetére


haddent
addikt

Vedd ki a HDD -t, rázd meg jó erősen a gépet, hdd vissza (cask hogy nehogy szétmenjen a vinyó), és ha van kompresszor a kapacitív gombok alatt fölött fújd szét mindenét :DDD

(#40835) optikal válasza banana_joe (#40832) üzenetére


optikal
tag

[link]

PSN:Optikal89

(#40836) Dudee válasza haddent (#40824) üzenetére


Dudee
senior tag

várj várj, nyugodtan beleköthetsz :) én csak elmélkedek, hogy mi lehet, és lehet tévedek. Ha neked van erről véleményed, szívesen meghallgatom.

(#40837) mrhitoshi válasza oriic (#40781) üzenetére


mrhitoshi
veterán

No comment. :DDD

(#40803) RunnyJuggler: Fordítva. A többihez képest nincs változás. Valamivel bohóckodnak USA-ban.

PS4

(#40838) haddent válasza Dudee (#40836) üzenetére


haddent
addikt

Nem vélemény és nem az enyém :DDD , Abu cikkjét olvas még tavalyról de lehet hogy 2013-ból :K

(#40839) Dudee válasza tDr1v3r (#40831) üzenetére


Dudee
senior tag

De ha ez így van, akkor miért jellemző inkább a 9-11 ezer ft PS3-ra (ami már kevesebb, mint 60$), és 14-18 ezer ps4re, ugyanannál az üzletláncnál?
De amazonon is sok játéknál jelentős ez eltérés.

(#40840) Dudee válasza haddent (#40838) üzenetére


Dudee
senior tag

Ha adsz vmi linket szívesen elolvasom. Máskülönben fogalmam sincs ki az az Abu.

(#40841) discrate


discrate
aktív tag

van olyan aki mobilneten nyomja és multizik? jelenleg csak adsl netet ad a T-home nálam, és az 20 mbites, ráadásul 6,5 khuf (!).

(#40842) Def26 válasza discrate (#40841) üzenetére


Def26
félisten

Én igen. 4G -n, de voltam sokat h+ -on is

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40843) banana_joe válasza optikal (#40835) üzenetére


banana_joe
tag

eddig semelyik megoldás se segített:) de köszi azért.

PSN: bananosjoe84

(#40844) banana_joe


banana_joe
tag

végül egy teljes áramtalanítás után ujra működik :C

PSN: bananosjoe84

(#40845) Bagan


Bagan
aktív tag

Battlefied 4 et megeri meg beszerezni? Nem bugzik nem lagzik annyira mint amikor megjelent?:) Hardline t nem tudom hogy megvarjam-e. Nem tudok addig varni, kell valami hetvegere. A masik, meg sajnalom uj jatekra a penzt. Kinottem abbol hogy minden game kell azonnal. Bar codot elorendeltem psn en😂.

[ Szerkesztve ]

(#40846) discrate válasza Def26 (#40842) üzenetére


discrate
aktív tag

és mi a tapasztalat, mennyi mbit? árnyékolás mennyire számít?

(#40847) RunnyJuggler válasza Bagan (#40845) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én is úgy gondoltam, hogy megvárom a hardline-t, de a 8000ft-os premium edition akció miatt muszáj volt beszereznem. Nem csalódtam, mert az elejéhez képest tényleg sokat javítottak és így már egész kiforrott játék lett, csak ezt az elején kellett volna így kiadniuk... Egyébként hallottam, hogy jönnek még hozzá DLC-k, úgyhogy még extra tartalomra is számíthatunk! :)

(#40848) Def26 válasza discrate (#40846) üzenetére


Def26
félisten

4g -vel kb. 30 körül ugrál a ping ami teljesen játszható. 20-80MB le, 2-15MB fel.
Battlefield 4 conquest large 64 ember egy teljes kör olyan 20Mb -ot fogyaszt.
3G -n 60-80 között van a ping. 5-20MB le, 0.5-2MB fel. Ezzel is tudsz még bőven játszani de 4G -n azért érezhetően jobb.

Ha nem mobilnettel töltesz le játékot akkor olyan 15Gb elég egy hónapban. Ebben benne van a pc netezés is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40849) Neoteric válasza Bagan (#40845) üzenetére


Neoteric
addikt

Tegnapig megérte, $12 volt az alapjáték.

PSN: ne0teric_sAN

(#40850) N@idia válasza RunnyJuggler (#40847) üzenetére


N@idia
őstag

Ez így igaz további DLC-k érkeznek a BF4-hez,de csak azok kapják meg akik megvették a Premium-ot vagy a Premium Edition-t :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.