Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41951) varadigabor válasza gyuribácsi88 (#41949) üzenetére


varadigabor
senior tag

Amazonon lehet venni kódót . én úgy szoktam.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#41952) Tegla80 válasza gomez55 (#41946) üzenetére


Tegla80
addikt

Csak riziko van benne.....
Innen az ilyen eladokat kitiltjak ,ami nagyon helyes.
Azonban vannak olyan oldalak ahol mindent lehet.....,de leginkabb futni a penzed utan,ha tole vasarolsz. :U
Sajna ezt a vilagot eljuk.....
Van lehetoseg olcsobb vasarlasra,mert a Sony ugymond hagyott kiskaput.
Ezt hasznaljak ki az ilyen verpistike eladok....gyanitom ez is valami tizeneves ki pocs lehet,akit jol szajon kene verni egy "fa testapoloval".
Keruld az ilyen hirdeteseket,ha nem akarsz rafazni.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#41953) N@idia válasza gyuribácsi88 (#41949) üzenetére


N@idia
őstag

Köszönöm a linket én is rá kerestem már és mindenhol azt olvasom ,hogy extra campagin coop 100% 4 players Nagyon várom már a játékot,ha vki megveszi még innen a ph-ról azok csatlakozhatnanak és lenne egy 4 fős csapat én és runnyjuggler már 30-tól tolni fogjuk :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#41954) varadigabor válasza N@idia (#41953) üzenetére


varadigabor
senior tag

story után lesz még valami multi része?

Amúgy 5mbs-ből is meg veszik vagy 8-an szerintem:D Lesz kivel játszani:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#41955) GazRic


GazRic
senior tag

Itt vannak a 10-os kódok

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#41956) Madwe válasza GazRic (#41955) üzenetére


Madwe
nagyúr

:R USA kód elvileg késöbb jön, meg azt a http://blog.us.playstation.com/ oldalon írják majd ki, ha valakit érint esetleg

(#41957) Tegla80 válasza Madwe (#41956) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez most akkor minden accra el,vagy csak a plus-os on torteno vasarlasnal?

Sony® & PlayStation®

(#41958) Madwe válasza Tegla80 (#41957) üzenetére


Madwe
nagyúr

Úgy tudom mindegyikre, a +osok külön kapnak ezen felül +5 napot. Bár azt nem tudom, h aki nem +os, azt miért kell engesztelni, de ha jól tudom, így lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#41959) Tegla80 válasza Madwe (#41958) üzenetére


Tegla80
addikt

A nem +os se erte el a store-t es igy nem tudott pl penzt kolteni.....lehet ezert. :DDD
Van $ az us accon is,azert kerdem......
Koszi

Sony® & PlayStation®

(#41960) Thodeus válasza Tegla80 (#41959) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Így van illetve se party voice chat, friend list...etc. Na meg hát ez az "engesztelés" se önzetlen, mivel csak "kényszeríti" az embert, hogy használja fel a kódot még ha nem is akart volna venni semmit, akkor meg már mindenki tudja használni, hogy jöjjön a lé, nem de?:)

(#41961) Jhonny06 válasza Thodeus (#41960) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kérdés, hogy van-e bármi, amit 10% kedvezménnyel érdemes megvenni (nincs), mert amúgy rohadt drága a store.

(#41962) Tegla80 válasza Jhonny06 (#41961) üzenetére


Tegla80
addikt

1lemezes jatekom van a tobbi only digit....

Sony® & PlayStation®

(#41963) Madwe válasza Tegla80 (#41962) üzenetére


Madwe
nagyúr

+1, nekem a Fifán kívül (amit évente eladok veszem az újat) mindenem digit, mert sokkal olcsóbb ha ésszel csinálja az ember, nomeg sokkal kényelmesebb :)

(#41964) Thodeus válasza Jhonny06 (#41961) üzenetére


Thodeus
aktív tag

USA store-ban éppen van mit találni mindig, de megtámogathatnák a hétvégét egy flash sale-lel. :)

(#41965) Tegla80 válasza Madwe (#41963) üzenetére


Tegla80
addikt

En egyedul vok e teren,mert nincs a kozelemben akivel +tudnam oldani.....(ps3-ps4 cross buy ba a sogi tarsul be ha olyan a gamma,h erdekli.)
De meg igy is csak digitet veszek +tartosra.... ,max nem megjeleneskor .
En nem xarakodok mar reg lemezzel,igy a ps3 is only digit meg a vita es psp is.
Jobb ez igy....
(a vita alapban kartyas persze,de azt is store-bol veszem,mint dobozosban.....mielott valaki belemkot,h a vita az digit alapban. :D szval igy ertettem)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#41966) SzlobiG válasza Madwe (#41963) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én meg inkább dobozosba veszem, mert azokat tudom szép kártyára. :D

(#41967) haddent válasza Tegla80 (#41965) üzenetére


haddent
addikt

Valószínűleg nekem se lenne már időm/erőm azzal szenvedni, hogy lemezt megvegyem, 1 nap alatt szétpörgessem, átrohanjak rajta, ne is élvezzem bármi legyen is, majd továbbadjam min. 5 ezer bukóval (feltéve, hogy el is akarom adni, nem pedig kipörgettem 1 nap alatt, hogy 3 hétig áruljam). Maradna egyedül is az US store, 60$ egy játékért még mindig elfogadható egyedül is, nem sokkal több mint anno. PC -re 12-13k volt 1-1 játék aztán ment még feljebb is néha (és akkor még többet is ért az a 12ezer Forint!). És így megmarad minden örökre. Max. jobban megválogatja az ember, hogy mit vesz meg, ha egyedül veszi.
Felesben meg konkrétan annyiért van meg örökre (vagy minimális 1-2ezer Forinttal többért), mint amennyit buknék a lemez vétel-adáson. És van preload, és kényelmes, és még előrendelői akciók stb.. Szerintem verhetetlen 30$ -ért eredeti PS4 játékokat venni kényelmesen és előretölteni ajándékokkal :B

(#41968) bordi10 válasza SzlobiG (#41966) üzenetére


bordi10
senior tag

Hogyan, elárulod? :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#41969) SzlobiG válasza bordi10 (#41968) üzenetére


SzlobiG
félisten

Helyi konzolshop akármit lehúznak szépre a gépet is arra vettem, de már mondtam korábban. :)

A környéken mindenki oda jár. :D

(#41970) heim


heim
tag

Sajnálom, hogy Ps4 ben nincs olyan opció mint a "Jó Öreg" Ps3-ban volt, hogy beállítod a letöltést éjjel 12-re majd ő elvégzi a többi feladatot... ez hiányzik...

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#41971) Tegla80 válasza haddent (#41967) üzenetére


Tegla80
addikt

Tarsulnek En is,de nalam nehezebb a dolog,mert En UK vagyok fo profilon,igy a tarsnak kellene alapban US nek lennie es nekem megadni a dolgait,h olcsobban tudjunk vasarolni.....ezt kevesebben vallaljak,h az O accjuk primary masnal.....
Idovel talan vesz a barataim kozul vegre valaki gepet(szemelyes ismeros),akkor majd jobb(olcsobb) lesz nekem is. :K
Plusz nem vok jatekhalmozo,igy engem tenyleg csak par gamma erdekelne kozosbe,mig a tobbseg minden xart megvenne..... Jelenleg az UC4 erdekel abbol ami jon.....igen,CSAK az UC.
("PCar" a kormany miatt felejtos sajna :O ..150e nem adok ki,mikor itt a G25 a cockpit en :((( )
Csupa szornyes,zombis,rettegos xart tolnak most ki :B ....azt meg alapban ruhellem es nagyon nem a stilusom igy penzt sem adnek erte....
Szoval nem egyszeru tarsulnom. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#41972) tarti19 válasza Tegla80 (#41971) üzenetére


tarti19
senior tag

Igen de az oda, vissza működik ám, ha adsz kaphatsz is. Persze már 1 emebrt is nehéz találni, nemhogy kettőt:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#41973) bordi10 válasza SzlobiG (#41969) üzenetére


bordi10
senior tag

Jók ezek a lehetőségek. Én a 2014-es évben gyűjtögettem össze 110k-nyi Sodexo ajándékutalványt a Cafeteriámból, abból lett a masina+a régi PS3am árából meg még maradt is egy új FC4+DC-re belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#41974) gyuribácsi88

Dying light 4 fős co-op

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41975) Tegla80 válasza tarti19 (#41972) üzenetére


Tegla80
addikt

En az UK jogokat nemtom senkinek kiadni,mert azon van minden gepem mindene miota ps-t hasznalok.Ez plus os is majd 3eve nameg 2ps3 es 2psvita is huzza.....ezt nem kockaztatom egy idegennel par ezres +sporolasaert. :N

Sony® & PlayStation®

(#41976) haddent válasza gyuribácsi88 (#41974) üzenetére


haddent
addikt

Feltupírozott Left4Dead 2. Még a zombik mozgása is hasonló. Megunhatatlan egy jó társasággal de jó lesz ez csak jöjjön már

(#41977) Jhonny06 válasza SzlobiG (#41966) üzenetére


Jhonny06
veterán

+ ha megunod, akkor nem rohad ott a 20k-s játék az accountodon örökre, hanem minimális veszteséggel továbbadsz rajta. Nekem ez az egyetlen ellenvetésem a digitális vásárlással szemben, nem vagyok az a típus, aki évekig játszik valamivel.

(#41978) tarti19 válasza Jhonny06 (#41977) üzenetére


tarti19
senior tag

Ennek inkább gazdasági okai vannak, főleg kis hazánkban.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#41979) Madwe válasza Jhonny06 (#41977) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ha elolvasod amit fentebb írtak, akkor rájössz, hogy a digitálisan vásárolt játék ára annyi, vagy kevesebb, mint a lemez adás vétel közötti különbség - azaz nemcsak hogy olcsóbb, de cserébe meg is marad. Ráadásul ha évek múlva adod el és nem 1 hnapon belül, akkor sokkal több a bukó rajta. Szóval a digitális maximum annyiba kerül, mint amennyi pénzt vesztesz az eladással majd, de ráadásul el sem adtad :D. + nem kell elmenni érte, rögtön lejön, nem kell lemezt cserélgetni stb. Persze ha egyedül vennél digitális címet a magyar storeból 20kért, ahelyett hogy máshogy megoldanád 7kért, akkor az nyilván annyira már nem éri meg :D

[ Szerkesztve ]

(#41980) varadigabor


varadigabor
senior tag

Ezzel NAT-tal mikor partyba nem hallok valakit lehet kezdeni valamit? Mert elég bosszantó hogy ki kell lépni vagy 3x. :W

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#41981) gyuribácsi88 válasza Madwe (#41979) üzenetére

Hát ezt próbáljuk magyarázni már mióta, de látod, nem sok sikerrel ;] :DDD Nekem mindegy, hát mindenki úgy dobálja ki a pénzét az ablakon ahogy akarja, az ő pénze.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41982) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Az új 10%os kódot hol kell regelni?Mert csak 10 számjegyes és nem 12!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#41983) ForRedGlory válasza Dawide@axele (#41982) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A kosárban kell beírni fizetés előtt.

(#41984) bordi10


bordi10
senior tag

Vásárláshoz 1 kérdés: adott 540 ft a walletem-ben (maradt múltkorrol), vennék 4500ért ps+ 90 naposat. Amikor fizetek direktbe a bankkártyámmal a 4500at húzza le vagy "látja" hogy van fent némi pénzmag és csak a különbséget? köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#41985) SAABPEPE válasza bordi10 (#41984) üzenetére


SAABPEPE
tag

Szerintem csak különbséget fizeted ki .

(#41986) Jhonny06 válasza Madwe (#41979) üzenetére


Jhonny06
veterán

Olvastam én, csak nem igaz.. pl. a Second Son 12k a store-ban, használtan megveszed 7-8k-ért és 2 hónap múlva maximum 1-2k bukóval eladod simán és ennyibe került a játék..

A felezés szép, csak nem mindenkinek opció, meg nem is olyan egyszerű összehozni, tehát ezt ne állítsuk be úgy, hogy ugyanaz, mintha egyedül vennéd meg, mert nagyon nem. :)

Persze mindenki más, én írtam is, hogy nem tudnám ugyanazokat a játékokat elővenni újra és újra, nagyon kevés cím van, ami ennyire megfog. Ez nem azt jelenti, hogy át kell rohanni rajta 1 hét alatt, mert mint írtam, még hónapok múltán is minimális veszteséggel ki lehet szállni belőle, annyit nem esik a játékok ára.

[ Szerkesztve ]

(#41987) Madwe válasza Jhonny06 (#41986) üzenetére


Madwe
nagyúr

Infamous az kb eleinte az egytelen bundle cím volt, az mindig rohadt olcsó lemezesen mert nagy a túlkínálat. Egyébként 40 dollár, ami 10k. Annak a fele 5k... Persze, nem mindenki tud felezni, de azert a legtöbben meg tudjak oldani, csak akarni kell... Nomeg pl storeba sok az akció, ISS is volt mar 20 dollárért, annak a fele 10 dollár, 2300 HUF...

Engem se köt le sokaig egy cim, csak amíg kiviszem, de miután semmi szabadidőm, ezért 1 játékot kb 1 évig használok mire nem nyújt újat. Azalatt sokat vesztené az árából... Nomeg van h évek utan elokapok valamit, s jo h megvan... No meg nem kell minden szart megvenni:)

(#41988) N@idia válasza Jhonny06 (#41986) üzenetére


N@idia
őstag

Én is lemezesen vettem a játékokat és rá kellett jönnöm olcsóbban kijövök,ha digitálisan vásárolok mert egy adott játékkal munka mellett kb 8-9 hónap is van mire kijátszom.Na meg a másik dolog az,hogy kb 7-8 ezer ft egy adott játék aminek előnye az is,hogy hamarabb hozzájuthatok nem cserélgetek lemezeket és bármikor elővehetem.A lemezes játékoknál rosszabb a helyzet várni kell,mire használtan vki eladja jobb esetben 12-13-ért,ha pedig szerencséd van akkor 9-10 ért,de erre 3-4 hetet várni kell vagy megveszed boltból 17K-ért,ha pedig eladod vmikor később már csak 9-10 ért tudod eladni akkor ki járt jobban az aki digitálisan vette meg 7-8-ért vagy az aki várt hetekig,hogy találjon jó áron és eladja 2k bukóval ? ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#41989) SzlobiG válasza Jhonny06 (#41977) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na igen bár én még egyet se adtam el igaz nincs is sok. :)

(#41990) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Lenne egy kérdésem a játék megosztással kapcsolatban.
Azt lehet, hogy oda-vissza osztjuk meg a játékainkat? Tehát ő is látja az én játékaimat és én is az övét? Mert akkor felváltva tudnánk venni a játékokat egyet ide, egyet oda. Most ez valahogy működik, de a másik félnél folyamatosan restore licens-t kell csinálni, meg ki-be jelentkezni, hogy működjön. Nálam tökéletesen megy az én és az ő játékai is.

Szerk.: Tárgytalan, bezavart egy harmadik profil. :W

[ Szerkesztve ]

(#41991) bordi10


bordi10
senior tag

Hol/hogyan is kell beállítani, hogy ha lejár a ps+-om, nehogy újra megvegye itt nekem "magától"? (vagy ez csak a 14 napos trial-ra vonatkozik?)

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#41992) Dawide@axele válasza Dawide@axele (#41982) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Köszi a választ!Driveclub be is lett zsákolva :C

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#41993) Dawide@axele válasza ForRedGlory (#41983) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Neked akartam megköszönni! :R

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#41994) N@idia


N@idia
őstag

Vki segítsen már nekünk!! Megosztottuk a profilunkat akivel megosztottam(RunnyJuggle) neki rendesen tökéletesen megy,de nálam minden bekapcsolásnál lakat van 3db játékon és a sharefactory app-on.A BF4 Garden Warfare Zombi First Light Injustice az megy. Én egy 3dik fél profilján elsődleges vok a COD AW miatt de ha kikapcsolom és csak ketten vagyunk akkor is nálam lakat van nála jó próbáltuk úgy is hogy egyikünk lesz elsődleges az egyik profilján akkor nálam jól megy de nála lakat van az én játékaimon,oda vissza megcsináltuk,de sehogy sem jó a lényeg az vki írja már le hogy működik ez a dolog mert,már nagyon idegesít .... :W :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#41995) RunnyJuggler válasza bordi10 (#41991) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Settings, psn, account information, services list

(#41996) Tatyla válasza gyuribácsi88 (#41974) üzenetére


Tatyla
őstag

most akkor 60fps lesz? mert ez a videó is az meg amit tegnap előtt láttam az is az volt...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#41997) bordi10 válasza N@idia (#41994) üzenetére


bordi10
senior tag

Még jó, hogy kb 1 órája azt ecsetelted, hogy milyen f*sza dolog digitálisan óccóért "gengszterkedni" :W

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#41998) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation 4 Slim?

Leakhez képest túl jók a képek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#41999) varadigabor válasza bordi10 (#41997) üzenetére


varadigabor
senior tag

Vannak hátrányai is:D

(#41998) orichalcos Szerintem kamu:D Sony alapból a slimet adta ki a xbonehoz képest,esetleg a super slim lesz :))

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#42000) adamssss válasza oriic (#41998) üzenetére


adamssss
veterán

Kicsit kamu szaga van. Akkor mi van a mostani dobozban ha ez a hw belefér egy akkorába is...?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.