Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40401) kovsol válasza Herczi (#40395) üzenetére


kovsol
titán

Az a gond a PS+ csak gépről aktiválható. Amúgy elég lenne neki egy acc és rá egy trial azzal már megtudja szerezni az ingyenes játékot. Utána ha megvan a gép vesz rá PS+ feltöltést.

May the Force be with you!

(#40402) philips20 válasza kovsol (#40401) üzenetére


philips20
aktív tag

Működik már az online játék ?

(#40403) Herczi válasza kovsol (#40401) üzenetére


Herczi
senior tag

Ezt nem is tudtam, hogy csak gépről lehet.

(#40404) kovsol válasza Herczi (#40403) üzenetére


kovsol
titán

Trial lehet megy webről, de nekem az 1 éves feltöltés kódját nem engedte webről, azt írta ki gépen kell beírni. Ott működött is. Aztán lehet csak nálam volt bugos. US profilom van. Vagy lehet ha store-ban veszi az ember akkor mind1. Én külső boltból vett kóddal próbáltam.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#40405) FOXhun válasza RunnyJuggler (#40400) üzenetére


FOXhun
tag

Szerintem mind benne van, eltérő magasságúak, így vegyesen is lehet tenni, akár még arra is jó, hogy mielőtt rendel az ember egy "drágább" Kontrolfreeket, be tudja lőni, milyen magas kényelmes neki.

(#40406) Herczi válasza kovsol (#40404) üzenetére


Herczi
senior tag

Passzolom, mert UK profilom van, azt meg bankkártyáról szoktam fizetni.

(#40407) ujhelyiferi


ujhelyiferi
tag

Lesz ez a 10% kedvezmény,szerintetek éves PSN- re is lehet majd felhasználni?Mikor kapjuk meg, tudja vki?Sony Gold headsetről milyen vélemények vannak???

(#40408) RunnyJuggler válasza FOXhun (#40405) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem ez a sima alacsony kopásgátló is megfelel. Nagyobb a felülete, magasabb és nem csúszkál le róla az ujjam. Nem is fogok drága kontrolfreek-et venni, csak ha végre megjelenik egy rendes COD :DD

[ Szerkesztve ]

(#40409) ForRedGlory válasza FOXhun (#40396) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van egy ilyenem, ami kb tok uj. 1000 Ft-ert viheti barki, ha kell neki, mivel kontrollfreak mellett az eletbe nem teszem fel (ujra).

Nem szeretnek belole aprohirdeteses topicot, igy ha valakinek kell, irjon privit :D Ha szamit, a csomagolasa is tokeletes allapotban van ;]

[ Szerkesztve ]

(#40410) spawn21 válasza Newyorker (#40388) üzenetére


spawn21
veterán

Nem dehogy. Amolyan tps Last of Us szerűség.

iPhone 13p

(#40411) gaebriel


gaebriel
tag

Na, egy kis utánajárásnak köszönhetően kiderült, hogy a fóti auchanban is volt még egy ilyen akciós gép, el is mentem érte. Ha valaki akar még gépet venni, fel kell hívni auchant, biztos más áruházban is van még.
Ha pedig vkit érdekel, van egy bontatlan Last of Us, amit a géphez adtak, de nekem nem kell. Akit érdekel, írjon privit bátran.
Még egyszer köszönöm a tippet! :R

(#40412) donceleger8 válasza kovsol (#40401) üzenetére


donceleger8
őstag

És trialt hogyan tudok szerezni hozzá? Most regeltem egy accot, de nem kaptam 14 napos free-t!
Próbáltam megadni a bankkártya adataimat is, de nem akarja elfogadni a kártyaszámot. Pedig felkínálja a Visa lehetőséget, sőt, amikor beütöm a számát akkor alapból a Visa-t választja, majd a végén kiírja please a valid......

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#40413) haddent válasza ujhelyiferi (#40407) üzenetére


haddent
addikt

Egyik ha nem a legolcsóbb vezetéknélküli, csak hozzá jönnek rendesen a hangprofilok (már a pulse -hoz is kihagy néha a Sony..), jó hangminőség, korrekt akksiidő (kb. mint a kontroller). Én használom egy fél éve és nyugodtan ajánlom főleg ha jó árat találsz

(#40414) donceleger8 válasza donceleger8 (#40412) üzenetére


donceleger8
őstag

Ja gondolom csak eu vagy us reghez jár csak. Én meg magyarra állítottam be. Mindegy. Akkor majd lesz valahogy. Esetleg akcióban.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#40415) gaebriel


gaebriel
tag

A dobozban találtam egy 3 hónapos PS+ tagság utalványt. Ilyet mindig adnak a géphez?

(#40416) xenom0rph válasza gaebriel (#40415) üzenetére


xenom0rph
őstag

nekem nem járt

halahala

(#40417) j.peter65


j.peter65
tag

Sziasztok mostanság szeretnék venni egy ps4 et és 1 éves psn+ előfizetést is mellé ! Az lenne a kérdésem hogy hova regisztráljam be EU vagy USA-ba ?

(#40418) gaebriel


gaebriel
tag

A kontrollert tölthetem PC-vel is? Illetve honnan tudom, hogy feltöltött?

(#40419) gaebriel válasza xenom0rph (#40416) üzenetére


gaebriel
tag

Akkor nem tudom, hogy ez csak véletlen, vagy mi a csuda... :DDD

(#40420) moltam88 válasza gaebriel (#40418) üzenetére


moltam88
tag

Lehet tölteni PC-ről. Amíg tölt, addig sárgán villog.

(#40421) gaebriel válasza moltam88 (#40420) üzenetére


gaebriel
tag

Köszönöm! :)

(#40422) xenom0rph válasza gaebriel (#40419) üzenetére


xenom0rph
őstag

De láttam már olyan bundle-ket amiben volt 3 hónapos. :DDD

halahala

(#40423) Tegla80 válasza gaebriel (#40419) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem csuda ..... Ez "ósönedisön" :D

Sony® & PlayStation®

(#40424) gaebriel válasza Tegla80 (#40423) üzenetére


gaebriel
tag

Igen, közben rájöttem, mert találtam 30 deka sajtos pogácsát, egy sótartót, és 20 m sütőpapírt is a dobozban. :DDD

(#40425) optikal válasza xenom0rph (#40422) üzenetére


optikal
tag

Én is kaptam 1 hónapos trialt és Bundlem van.

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#40426) optikal válasza optikal (#40425) üzenetére


optikal
tag

Bocsánat 3 hónapos akart lenni nem 1

PSN:Optikal89

(#40427) Attila VÁC


Attila VÁC
csendes tag

Sziasztok !
Egy kis segitséget szeretnék,bocs a tudatlanságom miatt. A video alapján ezt csináltam(http://www.youtube.com/watch?v=fzPT2CiLZ00) akkor ezzel regisztráltam a sony felé a gépet?Mert le szedet valami 2.03 frissitést.Mást még nem csináltam.Van 3 havi internet live de azt se aktiváltam,gondolom kell előbb profilt csinálni,vagy nem??Négy évig x-360 volt soha nem voltam live ezért a tudatlanság.
Bárki is veszi a fáradságot és is meg köszönöm :R

,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

(#40428) kenny123


kenny123
addikt

Bf4 pe meddig lesz jó áron akciós?

Illetőleg látom hogy a vezeték-nélküli fejhallgato a téma. A gold wireless headset akkor most sztereo, vagy 7.1? :D

[link]

yo

(#40429) RunnyJuggler válasza kenny123 (#40428) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ha jol tudom, januar 5-ig tart az akcio. A ps4-es headset 7.1-es.

(#40430) optikal válasza kenny123 (#40428) üzenetére


optikal
tag

7.1 és piszok jól szól. Csak addig ne tedd fel amíg nem sípolt a bekapcs. után mert olyat sípol hogy.....

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#40431) Stef@N


Stef@N
tag

Más is tapasztal ilyesmit DS4-en? Ez normális? Csak a baloldalon.

Video (nem saját felvétel...)

(#40432) RunnyJuggler válasza Stef@N (#40431) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hát nekem eddig nem tűnt fel, de elkezdtem rázogatni és tényleg van valami, ami lötykölődik. Mivel tökéletesen működik a kontroller, ezért nem hinném, hogy baj lenne :)

(#40433) mahoni


mahoni
tag

Tuact egér + bill használatért adnak bannt?

42

(#40434) Stef@N válasza RunnyJuggler (#40432) üzenetére


Stef@N
tag

Leejtettem és utána megnéztem történt e valami baj vele... de ezek szerint normális. Biztos a nagyobbik rezgőmotor. :)

(#40435) Tegla80 válasza mahoni (#40433) üzenetére


Tegla80
addikt

(Sajnos)Nem,de valszeg platformot tevesztettel ha az egeret hianyolod. :U
Plusz "Mi" sem fogunk szeretni itt,ha reklamozod,h birtokolsz egy ilyet. :))

Sony® & PlayStation®

(#40436) adamssss válasza mahoni (#40433) üzenetére


adamssss
veterán

Hasznald egeszseggel! :D

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#40437) phgergo válasza adamssss (#40436) üzenetére


phgergo
aktív tag

Igen kiszurik....

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#40438) hakydakillah válasza Tegla80 (#40435) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Ebben a temaban nem vagyok jartas, de ha ps4 eleve tamogatja a bluetooth eger-billt, akkor miert baj, hogy van neki, es miert kapna bannt erte?

[ Szerkesztve ]

(#40439) PistiSan válasza Stef@N (#40431) üzenetére


PistiSan
addikt

Erről az jut eszembe, amikor valaki vesz egy autofokuszos telefont/tabletet és rendszeres kérdés, hogy ha a kamera felől ütögetik a telot akkot valami kattogó hangot hallanak. Autofokuszos eszközök mind ilyenek. A kontrollert sem rángattam még soha ennyire.

(#40440) Thodeus válasza Stef@N (#40431) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Normális. Van egy fel-le (is) mozgó alkatrész a motorban azt hallod.

(#40441) gaebriel


gaebriel
tag

Ha valakit érdekel, van egy eladó The Last of Us példányom, tegnap kaptam a gép mellé bundleban, de nekem nincs rá szükségem. Az ára 9k. Ha érdekel, írj privátot.
Bocs az offért, többet nem említem a dolgot.

(#40442) donceleger8 válasza donceleger8 (#40414) üzenetére


donceleger8
őstag

Végül csak regisztráltam egy us profilt. De a bankkártya adatomat itt sem akarta elfogadni. Megadtam egy használaton kívüli kártyát ami a feleségemé. Pénz nem érkezik rá de még nincs megszüntetve. Érdekes módon ez is Visa mint a sajátom, és ezt elsőre elfogadta. Szeretett volna valami 5 dollart levonni róla, de hát error lett a vége mert ugye nincs rajta pénz. Viszont hozzáadta a kártya adatokat és így tudtak aktiválni a 14 napos freet. Már be is zsákoltam az Injustice-t.
Valami hátránya annak, hogy us profilom van és nem pedig magyar? Gondolom az árak lehetnek eltérőek. Az ingyenes játékok mindegyik profilon ugyanazok?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#40443) Tegla80 válasza hakydakillah (#40438) üzenetére


Tegla80
addikt

A jatekok tobbsege nem tamogatja,de van par ami igen.A bill/eger alapban tehat nm a jatek miatt van benne,igy.....
Ez a dolog meg alapban nem errol szol,hisz ez egy "emulator , ami a nemletezo bill/eger supportot oldja meg a jatekhoz. Szoval gyarilag nem tamogatott iranyitasi mod a bill/eger a jatekban,de ezzel megis megoldja....
Nalam spec "nemszeretem" kategoria,mert emberunk nem konzolra valo ez esetben....
(Plusz az ilyen es hasonlo emberkek miatt nem kezdtem bele a pc vilagba....haverom is ilyen volt....."texturamagus" , bar En szimplan "csalonak" hivtam . :D A mai napig joban vagyunk,de mas a platform tovabbra is nalunk.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#40444) hakydakillah válasza donceleger8 (#40442) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Az akciok szoktak leginkabb kulonbozoek lenni us-eu-jpn regiok kozott.
A ps+ ingyenes jatekok meg altalaban egysegesek, kivetel altalaban a jpn regio. Ott most pl. Injustice helyett Killzone van ingyen.

(#40445) NestQuick válasza donceleger8 (#40442) üzenetére


NestQuick
tag

US olcsóbb, viszont ott feltöltő kártyákkal, vagy US paypallal tudsz fizetni, (vagy US bankkártyával)

(#40446) haddent válasza hakydakillah (#40438) üzenetére


haddent
addikt

Az más, ha hivatalosan támogatott játékokban használja meg böngészéshez, meg az is, ha egy DS4 -nek magát kiadó illegális csaló szarral próbál előnyhöz jutni, mert a pc vérpistikézésből nem volt elég pc -én konzolra is kell valami :(((

(#40447) eames


eames
tag

Hello!
Tudnátok mondani olyan játékokat, amik űrutazással/űrhajókkal kapcsolatosak, esetleg más bolygók meglátogatásának lehetőségével?

[ Szerkesztve ]

(#40448) haddent válasza eames (#40447) üzenetére


haddent
addikt

No Man's Sky -t akkor neked találták ki, jön nem sokára

(#40449) hakydakillah válasza haddent (#40446) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Ertem, idokozben meg is lestem mi ez. Hat multiban fps-eknel eleg szep elonyt jelenthet egy ilyen kutyu, szoval remelem ezert tenyleg ban jar.

(#40450) Neoteric válasza eames (#40447) üzenetére


Neoteric
addikt

Mit nem adnek egy Freelancer folytatasnak.. :))

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.